Skocz do zawartości
  • Dołącz do najstarszego forum o pro wrestlingu w Polsce!  

Dostęp do pełnej zawartości forum wymaga zalogowania się. Możesz przyśpieszyć proces logowania lub rejestracji używając konta na wspieranych przez nas serwisach.

W przypadku problemów z dostępem do konta prosimy o kontakt pod adresem mailowym: forum(@)wrestling.pl

IWF

Stamford

Czy będziesz odwiedział IWF?  

5 użytkowników zagłosowało

1. 1. Czy będziesz odwiedział IWF?

• Tak
      2
    • Nie
      3

Rekomendowane odpowiedzi

• Reputacja:   0
  • Status:  Offline

Każdy pisze cos ciekawego , więc ja tez postanowiłem spróbować! Tak. Co się będę lenił :)

Postanowiłem raz na jakiś czas wrzucać gale oczywiście napisane tylko i wyłącznie przeze mnie. Troche słabiej idzie mi w backstage'u , ale wydaje mi się , że powinno wam wystarczyć. To będzie moja pierwsza tego typu przygoda więc proszę o wyrozumiałość. Roster i pasy podam jutro , chociaz uprzedzam będą to głównie zawodnicy z WWE z powodu mojej jeszcze mało rozległej wiedzy. Walki będe pisał w systemie komentatorskim :

Komentator 1 :blablabla

Komantator 2 : Ależ ładna akcja!

Komentator 1 : blablabla

Man nadzieje , że wszystko jest narazie jak bajbardziej zrozumiałe. Mam już jednego komentatora którym jest....Andrzej Supron! "Uwielbiam" jego komentarze ;D I dlatego zdecydowałem , że to on bedzie jednym z komentatorów. Wybór drugiego zostawiam wam. Mam nadzieje , że jednak się wypowiecie i podsuniecie mi jakiś dobry pomysł .

Tak samo jestz General Managerem. Czekam na wasze opinie i głosy kogo wybrac na General Managera : Tiffany , Teddy Long? A może ktoś całkiem nowy? Czekam , czekam :)

• Odpowiedzi 2
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

• Stamford

1

• krycha7

1

• przemolec961

1

Top użytkownicy w tym temacie

mam pomysł Stamford nie wiem czy wypali - możemy podzielić EWWC na dwa rostery - w ten sposób pomieszamy trochę WWE, TNA i inne federacje jaka jest twoja odpowiedź. Jak coś to pisz swoje gg na Privie

General manager mr kennedy z chęcią bym go zobaczył w tej roli bo ma świetne mic skillsy a jako gm będzie tylko mówił a komentator to może Mick Foley albo Jbl

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

• Dodaj nową pozycję...