Skocz do zawartości
 • Dołącz do najstarszego forum o pro wrestlingu w Polsce!  

  Dostęp do pełnej zawartości forum wymaga zalogowania się. Możesz przyśpieszyć proces logowania lub rejestracji używając konta na wspieranych przez nas serwisach.

  W przypadku problemów z dostępem do konta prosimy o kontakt pod adresem mailowym: forum(@)wrestling.pl

   

EWWC #3


krycha7

Co sądzisz o kolejnej gali EWWC (WPISUJCIE KOMENTARZE!)  

4 użytkowników zagłosowało

 1. 1. Co sądzisz o kolejnej gali EWWC (WPISUJCIE KOMENTARZE!)

  • Była Świetna!
   0
  • Była spoko!
   3
  • Była słaba!
   0
  • Była Tragiczna!
   1


Rekomendowane odpowiedzi


 • Posty:  520
 • Reputacja:   0
 • Dołączył:  22.10.2009
 • Status:  Offline

EXTREME WORLD WRESTLING COMPANY

Paryż 19. 01. 2010

Jerry Lawler: Witamy na kolejnej gali EWWC! Nazywam się Jerry Lawler, a w raz ze mną komentować będzie Abraham Washington.

Abraham Washington: Witam serdecznie! 30 stycznia zobaczymy pierwszą w historii EWWC galę PPV zwaną Final of The War [http://cke30stm.wrzuta.pl/audio/5MVYP9rGVd2/30_seconds_to_mars_-_this_is_war. Znamy już 2 walki, a wiemy, że nie jest to byle co:

- The High Flyer’s vs The Hardys (TLC Match o pasy EWWC Tag Team Championship)

- AJ Styles vs CM Punk {EWWC World Championship)

J.L.: Tak, tak! Szykuje nam się kapitalna gala! Dziś nie będzie jednak nudniej – co dzisiaj nas czeka?

- Fatal Four Way Match (o miano pretendenta do pasa EWWC European Championship)

- Hardcore 6-man Elimantion Match (o miano pretendenta do pasa EWWC Hardcore Championship)

- Shawn Michaels vs Sheamus (Last Man Standing Match [przegrany zmierzy się z wrestlerem spoza federacji o swój kontrakt]

A.W.: A to nie koniec emocji na dziś! Zapnijcie pasy – szykuje się ostra jazda!

 

Ken Anderson: Panie i panowie powitajcie generalną menadżer EWWC – Tiffany!

[Tiffany wychodzi na ring jak zwykle z mikrofonem]

Tiffany: Już dziś zobaczymy 2 walki, których stawką będą walki o pasy mistrzowskie! Oprócz tego w walce wieczoru Sheamus zmierzy się z HBK’iem Shawnem Michaelsem w Last Man Standing Matchu! Zgodnie ze wcześniejszym ustaleniem przegrany w tej walce zmierzy się z gwiazdą spoza federacji o kontrakt. Zaprosiłam dziś trzech ludzi, którzy zmierzą się w Triple Threat Matchu. Zwycięzca zmierzy się z Shawn’em Michaelsem, lub Sheamusem o kontrakt w EWWC. Oprócz tych walk dzisiaj zobaczymy walkę 1 na 1 pomiędzy Matt’em Hardym a Evan’em Bournem. Wracając do Triple Threat Matchu zmierzą się w nim …Koji Kanemoto, …Austin Aries, i… El Generico! Wiecie co? Tą walkę zobaczymy już teraz!

 

TRIPLE THREAT MATCH

AUSTIN ARIES vs KOJI KANEMOTO vs EL GENERICO

El Generico I Koji postanowili na początku walki zaatakować Aries’a, lecz ten wyskoczył z ringu przy narożniku. Tak więc 2 pozostałych zostało zmuszonych do walki między sobą. Zaczął Koji atakując rywala Overhead Belly to Belly Suplex’em, przypiął, lecz tylko 2 count. Po chwili Kanemoto podniósł rywala, lecz ten uderzył go w brzuch i wykonał Three-Quater Nelson Suplex, lecz Austin Aries wbiegł na ring i wyrzucił El Generico, po czym przypiął Koji’ego. 1… 2… nie – tylko 2 count. Koji po chwili wstał, lecz Austin wykonał na nim Inverted Suplex Slam. Po chwili wstał i szykował się do swojej akcji końcowej jaką jest Brainbuster, lecz nagle… obrócił się, a tam przy linach czekał El Generico, po czym wskoczył na 3 linę i wykonał Slingshot Crosbody. 1… 2… i Koji Kanemoto przerywa liczenie. Podniósł Aries’a i wykonał Irish Whip, lecz Austin przytrzymał się lin. Koji podbiegł i chciał wyrzucić rywala z ringu, lecz ten sprytnie naciągnął linę i Kanemoto wyleciał poza ring. Aries wykrzykiwał coś w stronę Japończyka, lecz nie zauważył jednego – za nim stał El Generico i gdy Aries się obrócił wykonał na nim Spike Brainbuster 1… 2… 3… i wygrywa!

El Generico zmierzy się z Sheamus’em lub Shawn’em Michaelsem o kontrakt w EWWC

 

[Ken Anderson rozmawia w backstage’u z CM Punk’iem]

Ken Anderson: Jest ze mną pretendent do tytułu EWWC World Championship – CM Punk. Witam cię!

CM Punk: No cześć…

K.A.: Co sądzisz o twoim rywalu na nadchodzące PPV, którym jest AJ Styles?

Punk: Co sądzę? Zacznę od tego, że na szczęście jestem pretendentem do tego tytułu, ale w jaki sposób to wywalczyłem – najpierw Tiffany ustaliła walkę 3 vs 1 Gaunlet Match, co było największym głupstwem w całej jej karierze. Na szczęście wycofała się z tego, ale i tak o walkę o pas mistrzowski musiałem pokonać 3 zawodników w morderczej walce. To, że stoje teraz tu jako pretendent do tego tytułu świadczy tylko o tym, że jestem od was wszystkich lepszy! Tak! Bez żadnej pomocy w postaci narkotyków, czy środków przeciwbólowych pokonałem swoich rywali. To jednak nie koniec – już 30 stycznia ośmieszę AJ Styles’a i zdobędę jego pas stając się jedynym wolnym od nałogów EWWC World Championem!

K.A.: yyy… Dziękuje za rozmowę!

 

J.L.: Przed chwilą dowiedzieliśmy się co ma do powiedzenia CM Punk oraz co ważniejsze, o wiele ważniejsze El Generico dostanie szansę, aby dostać się do federacji!

A.W.: Już zaraz zobaczymy Fatal Four Way Match, a zwycięzca zostanie predentendem do tytułu EWWC Championship

J.L.: Zobaczmy najpierw, co dzieje się w szatni, a tam są Rey Mysterio i Evan Bourne.

[Na ekranie pojawiają się The High Flyer’s]

Rey Mysterio: Za niedługo zmierzysz się z Hardy’m, lepiej idź się rozgrzewaj…

Evan Bourne: Jestem strasznie podekscytowany, że będziemy walczyć z The Hardys na następnym PPV.

R.M.: Pamiętaj Evan, jeśli mielibyśmy nie wygrać, nie możemy się załamać będziemy mieli jeszcze dużo szans by zdobyć jakieś tytuły – razem w Tag Teamie, lub indywidualnie, ale zawsze zostaniemy przyjaciółmi…

E.B.: Wiesz, że moje zdanie jest takie same, ale do tej pory w swojej karierze nie zdobyłem wiele tytułów, postarajmy się więc tak jakby od tego zależała nasza kariera, proszę…

R.M.: Jasne stary! Lepiej idź się rozgrzej, bo niedługo walka…

E.B.: Wielkie dzięki! Na razie!

 

[REKLAMY]

K.A.: Nadchodzi Fatal Four Way Match! Wygrać można przez Pin-Fall, lub Submission. Zwycięzca zmierzy się z Kurtem Angel’em na nadchodzącej gali Final of the War.

FATAL FOUR WAY MATCH

TAJIRI vs X-PAC vs ERIC YOUNG vs TED DIBIASE /w. “The Million Dollar Man” Ted DiBiase (o miano pretendenta do pasa EWWC European Championship)

Walka zaczęła się od dwóch pojedynków 1 na 1 – Ted DiBiase vs Tajiri oraz X-Pac vs Eric Young. DiBiase wykonał na swoim rywalu Scop Powerslam i przypiął, lecz X-Pac, który chwilkę wcześniej wykonał Running Leaping Clothesline oraz High Speed Leg Drop, przerwał liczenie. Tajiri i Young leżeli na ringu, a Young stoczył się z niego. DiBiase wykopał Japończyka i zaatakował X-Pac’a wykonał na nim 3 razy punch, Irish Whip, lecz skontrowany i nadział się na Big Boota. Potem DiBiase wstał i nadział się na Spinning Hell Kick’a, po czym X-Pac przypiął, lecz uzyskał tylko 2 count. Nagle X-Pac’a za nogi pociągnął Tajiri, X-Pac upadł, a Tajiri wyciągnął go z ringu, po czym wykonał na nim Scoop Slam i wszedł do ringu. Wykonał na rywalu Flip-Over DDT, po czym szykował się do Buzzsaw Kick’u i udało się, lecz na ring wpadł Eric Young i wyrzucił Japończyka z ringu Clotheslinem, po czym czekał aż DiBiase wstanie i wykonał na nim Spike Piledriver. Przypiął, 1… 2… 3… i wygrał!

Zwyciężył Eric Young i stał się pretendentem do pasa EWWC European Championship

 

A.W.: Eric Young wygrał dziś głównie podstępem, ale liczy się zwycięstwo…

J.L.: …30 Stycznia zobaczymy walkę Kurt Angle vs Eric Young o pas EWWC European Championship!

A.W.: Za chwilę zobaczymy kolejną walkę której stawką będzie walka o pas EWWC Hardcore Championhsip!

 

Ken Anderson: Przed nami 6-man Elimination Match! Przeciwnika wyelimnować można poprzez Pin-Fall, lub Submission. Ostatnia osoba, która zostanie w ringu stanie się pretendentem do pasa EWWC Hardcore Championship.

HARCORE 6-MAN ELIMINATION MATCH

HERNANDEZ vs THE BIG SHOW vs STONE COLD STEVE AUSTIN vs JEFF HARDY vs RANDY ORTON vs KANE

Walka zapowiadała się dość ciekawie – i taka też była. Na początku mierzyli się ze sobą Hernandez i Steve Austin, a Orton wyszedł z ringu, po czym krążył wokół i szukał przedmiotów, to pod ringiem, to przy stanowisku komentatorskim. Steve Austin zaatakował Hernandez’a dwoma Clotheslinami, lecz gdy dalej przymierzał się do ataku Randy Orton wrzucił na ring deskę, nabitą drutami. Hernandez wstał uśmiechnięty i wyniósł Stone Cold’a pod Border Toss! Steve Austin był już prawie przygotowany do rzutu, lecz udało mu się wyjść z uchwytu i wykonał Delayed Spinebuster na drutach! Przypiął i mamy pierwszą wyeliminowaną osobę – Hernandez miał pokrwawione plecy, został zniesiony z ringu i zostało już tylko 5 osób. Steve Austin wyszedł do Ortona i tam zaczął go atakować, a w tym czasie Jeff Hardy mierzył się z The Big Show’em. Jeff wykonał na nim Clothesline, potem drugi, następnie zaatakował Kane’a, lecz Big Show wstał i zdzielił Jeff’a Big Boot’em. Potem wykonał Choke na Big Red Machine, co miało zmierzać do wykonania Choke Slam’u, lecz Jeff kopnął Big Show’a i uderzył 3 razy krzesłem w plecy, po podał rękę Kane’owi, ten przyjął gest, który miał oznaczać współpracę, lecz chwilkę później wykonał Choke Slam na Jeffie, na leżące krzesło! 1… 2… 3… i po Hardy’m! W tym momencie Kane wyszedł poza ring… Stone Cold walczył z Orton’em – Stone Cold chciał wykonać Clothesline, lecz Orton skontrował po czym wykonał Backbreaker! 1… 2… Nie! Orton kłócił się z sędzią, po czym chciał podnieść Austin’a, który sięgnął po krzesło i uderzył nim Orton’a w głowę! Potem podniósł go, założył mu krzesło na szyję i wykonał Stone Cold Stunner! Kolejny zawodnik wyeliminowany! Potem Austin wstał trzymająć w ręku krzesło, lecz przed nim stał Kane, który trzymał pokrywę od metalowego kubła. Obrócił się i… Big Show uderzył Punch’em w krzesło, przy czym uderzył w głowę Austin’a! Stone Cold wyeliminowany! Big Show wstał i spojrzał na Kane’a, po czym zaśmiał się w tak straszny sposób, że Kane odsunął się na kilkanaście metrów do tyłu w stronę sceny… i to był błąd – nagle słychać było entrance Chrisa Jericho! Y2J zmierzał w stronę Kane’a, ten nie wiedział co zrobić, lecz zaatakował Big Show’a Big Boot’em, po czym obrócił się i nadział się na Codebreaker! Chris Jericho chciał podnieść Big Show’a, lecz nagle… usłyszeliśmy dzwon i w tym momencie zgasło światło. 3 razy zabrzmiał dzwon, po około 20 sekundach światło zapaliło się… na scenie pojawił się Undertaker! Trzymał Jericho pod Tombstone Piledriver, po czym wykonał go na środku sceny! Big Show, który w czasie zgaszonych świateł wstał przyglądał się temu z dezorientacją – koło Undertakera stał Kane, a więc Big Show podbiegł do nich, ale nie było to kapitalnym pomysłem, bo obaj chwycili go za szyje i wykonali podwójny Choke Slam! Kane przypiął i wygrał!

KANE ZOSTAŁ PRETENDENTEM DO TYTUŁU EWWC HARDCORE CHAMPIONSHIP

[Na ekranie pojawia się GM Tiffany]

Tiffany: Gratulacje Kane! Zostałeś pretendentem do pasa mistrzowskiego, którego właścicielem jest Rob van Damm! Stało się to jednak za sprawą twojego Tag Team partnera, którym jest The Undertaker. Gdyby wygrał Big Show powiedziałabym to samo – za tydzień zobaczymy Hardcore Match, a stawką będzie walka o pas mistrzowski… zmierzą się w niej: …”Big Red Monster” Kane(!) i… The Undertaker! Do zobaczenia za tydzień.

 

J.L.: Wow! Tak jest! Kolejny świetny Hardocre Match za tydzień, ciekawe czy dorówna dzisiejszemu pojedynkowi, który był niezwykły!

A.W.: Nie mogę się nie zgodzić! Widzimy się tuż po reklamach!

[REKLAMY]

Ken Anderson: Przed nami Last Man Standing Match! W walce tej nie ma żadnych dyskwalifikacji ani wyliczeń poza ringowych. Pierwsza osoba, która będzie leżała na ziemi aż sędzia doliczy do dziesięciu przegrywa! Przegrany zmierzy się z El Generico o kontrakt w EWWC na gali Final of the War!

 

NO DQ LAST MAN STANDING MATCH

SHEAMUS vs SHAWN MICHAELS

Mecz zaczął się od słownej pyskówki – po chwili Sheamus spoliczkował HBK’ia. Shawn złapał się za policzek, odsunął się krok do tyłu, po czym wykonał Dropkick. Po czym wykonał Irish Whip, którym wepchnął Sheamus’a w narożnik, po czym wykonał serię Chop’ów. Następnie wykonał Irish Whip, lecz Sheamus przytrzymał się lin, ale było to błędem, ponieważ HBK wyrzucił go z ringu Clothesline’m. Potem HBK wszedł na narożnik i wykonał Flying Elbow z narożnika! Shawn wstał przy 4, a Sheamus dał radę wstać przy 7! HBK nie przerywał ataku, wykonał Scoop Slam, po czym podniósł Sheamus’a i chciał wykonać Irish Whip wbijający w schody, ale Sheamus skontrował i to Michaels wylądował w schodach! Po krótkim czasie pozbierał się – wstał, lecz Sheamus wykonał na nim Bicycle Kick! Sędzia odlicza - …8, 9 i Shawn wstaje w charakterystyczny dla siebie sposób! Ludzie nie wierzą! Shaemus także! Podbiega do Shawn’a, a ten podarował Shaeamus’owi Sweet Chine Music! Sędzia również odlicza - …8, 9, dzi… NIE! Sheamus dał radę wstać! Tym razem HBK nie wierzy! Dzielą się wzajemnie serią Punchów, po czym HBK atakuje Chop’ami, Sheamus odsuwa się, lecz na niewiele mu się to zdało, gdyż tam Shawn Michaels wykonał na nim Slingshot Crossbody! Sheamus znów wstaje tym razem przy ośmiu! Ludzie znów nie wierzą! Shawn Michaels otrząsnął się, po czym podniósł rywala i chwycił go jak pod Powerbomb, lecz Sheamus wyszedł z tego po uderzeniach w brzuch, po czym odsunął się i znów wykonał Bicycle Kick! Sędzia doliczył już do 8… ale Sheamus sam przerwał liczenie podnosząć Shawn’a! Wyniósł go jednak pod Celtic Cross! Wyrzucił go tą akcją poza scenę! Sędzia teraz wreszcie odliczył HBK’ia do 10! Niesamowita walka!

ZWYCIĘŻYŁ SHEAMUS – SHAWN MICHAELS MUSI POKONAĆ EL GENERICO NA NADCHODZĄCYM PPV, ABY ZACHOWAĆ SWÓJ KONTRAKT W EWWC

Sheamus już się pozbierał i szczęśliwy zmierzał poza scenę, lecz nagle odwrócił się, zeszedł na dół i tam męczył jeszcze Shawn’a Michaels’a! Kopał go, potem podniósł, lecz nagle usłyszeliśmy entrance D-Generation X! W stronę Sheamus’a z różnych stron zmierzał nie tylko Triple H i nawet nie tylko Hornswoggle – w stroje DX ubrane było kilku zawodników z EWWC – Rey Mysterio, Evan Bourne, Matt Hardy, Tajiri, Yoshi Tatsu, Edge, a na samym czele stał HHH i… El Generico! Ten ostatni podszedł do Sheamus’a i spoglądali sobie w oczy. Po chwili Sheamus chciał odejść, lecz z każdej strony był otoczony ludźmi w strojach DX! Nawet nie był w stanie wdrapać się na scenę. Po chwili El Generico kopnął go i wykonał Spike Brainbuster! Potem podniósł Shawn’a Michaels’a…

El Generico: Shawn! Przegrałeś dzisiejszą walkę, lecz nie masz powodów do wstydu! Walczyłeś świetnie, aż do samego końca! Mimo wszystko jednak nie udało ci się pokonać Sheamus’a. Wiesz dobrze, że również chce być zawodnikiem EWWC, tak jak i ty! Nie odpuszczę więc i zmierzę się z tobą na nadchodzącej gali PPV! Proponuje Luberjack Match! 10 zawodników z EWWC wybranych przez ciebie, i 10 z poza federacji, których wybiorę ja stanie dookoła ringu i będą mieli prawo atakować każdego, kto wyleci poza ring! Jaka jest twoja odpowiedź Shawn?

Shawn Michaels: El Generico - …zgadzam się!

 

J.L.: Niesamowite! Spójrzcie tylko na reakcję publiczności, zapowiada się kapitalna walka, mam nadzieję – że się zgadzasz…

A.W.: Tak zgadzam się! Myślę, że możemy przedstawić kilka walk, na nadchodzącą galę PPV – Final of the War!:

-Rey Mysterio i Evan Bourne (THE HIGH FLYER’S) vs Matt Hardy i Jeff Hardy [c] (THE HARDY’S) – TLC Tornado Tag Team Match o pasy EWWC Tag Team Championship

- Kurt Angle [c] vs Eric Young EWWC European Championship

- Rob van Dam [c] vs Kane/Undertaker EWWC Hardcore Championship

- Shawn Michaels vs El Generico Lumberjack Match o kontrakt w EWWC

- CM Punk vs AJ Styles o pas EWWC World Championship

J.L.: Wow! Nawet nie zdawałem sobie sprawy jak ciekawe PPV nadchodzi już niedługo, bo 30 stycznia!

A.W.: A to prawdopodobnie jeszcze nie cała karta na tą galę! Resztę dowiemy się już za tydzień – żegnają się z państwem Abraham Washington i Jerry „The King” Lawler!

J.L.: Do zobaczenia i do usłyszenia!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 • Odpowiedzi 4
 • Dodano
 • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

 • krycha7

  3

 • Stamford

  2

Popularne dni

Top użytkownicy w tym temacie


 • Posty:  206
 • Reputacja:   0
 • Dołączył:  08.08.2009
 • Status:  Offline

Jak dla mnie gala dużo lepsza od ostatniej. Dobry backstage. Walki Triple Threat i Fatal 4 Way troszke krótsze od pozostałych , ale mogę z całą pewnością wystawić : Była spoko :) Edytowane przez Stamford
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


 • Posty:  520
 • Reputacja:   0
 • Dołączył:  22.10.2009
 • Status:  Offline

Dzięki - narazie jak sam siebie oceniam dostrzegam jeden poważny błąd - prawie sami zawodnicy z WWE i kilku z TNA stąd też pomysł na tą walkę zawodnika z poza federacji z HBK'iem o kontrakt - wyniku nie zdradzę, lecz mogę powiedzieć, że walka o kontrakt będzie pierwsza, lecz nie ostatnia...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


 • Posty:  206
 • Reputacja:   0
 • Dołączył:  08.08.2009
 • Status:  Offline

Hehe już czekam na nastepna galę :) Jakaś przewidywana data wydania?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


 • Posty:  520
 • Reputacja:   0
 • Dołączył:  22.10.2009
 • Status:  Offline

myślę, że jak nie będę miał problemów no to myślę, że koło czwartku, piątku, bo jak mówiłem ta była tak późno, bo nie miałem dostępu do internetu... po tej gali około wtorku planuję galę PPV która jest teorytycznie zaplanowana na 30 stycznia, a powinna być gotowa koło 2 lutego...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

×
×
 • Dodaj nową pozycję...