Skocz do zawartości
 • Dołącz do najstarszego forum o pro wrestlingu w Polsce!  

  Dostęp do pełnej zawartości forum wymaga zalogowania się. Możesz przyśpieszyć proces logowania lub rejestracji używając konta na wspieranych przez nas serwisach.

  W przypadku problemów z dostępem do konta prosimy o kontakt pod adresem mailowym: forum(@)wrestling.pl

   

EWWC #2


krycha7

Co sądzisz o nowej gali EWWC?  

2 użytkowników zagłosowało

 1. 1. Co sądzisz o nowej gali EWWC?

  • Była świetna!
   0
  • Była spoko!
   2
  • Była słaba!
   0
  • Była tragiczna!
   0


Rekomendowane odpowiedzi


 • Posty:  520
 • Reputacja:   0
 • Dołączył:  22.10.2009
 • Status:  Offline

EXTREME WORLD WRESTLING COMPANY

Monachium 12.01.2010

A.W.: Witamy państwa na drugiej gali EWWC w Monachium! Nazywam się Abraham Washington, a wraz ze mną komentuje Jerry „The King” Lawler.

J.L.: Witam państwa serdecznie! Myśle że wszyscy pamiętamy ostatnią galę,

[słychać Entrance Kurt Angle’a]

J.L.: Widzimy że Kurt Angle zmierza w stronę ringu. W ręku trzyma mikrofon a więc będzie chciał coś powiedzieć.

Kurt Angle: W zeszłym tygodniu ośmieszyłem The Heartbreak Kid’a Shawna Michaelsa i stałem się pierwszym w historii EWWC European Championem. To nie jest jednak wszystko na co mnie stać, jestem najlepszym wrestlerem w tej federacji i wszystkie pasy które ma ta federacja w przyszłości będą moje. Shawn Michaels już przekonał się na co mnie stać i nie tylko…

[Na ekranie pojawia się GM Tiffany]

Tiffany: Daj sobie spokój Kurt. Nie musisz mówić nam jaki jesteś świetny. Jeśli jest to prawdą – udowodnij to. Dzisiaj zmierzysz się z Yoshim Tatsu w Non Title Matchu… a ten pojedynek zacznie się już teraz!

[Entrance Yoshiego Tatsu który wchodzi ze swoim menedżerem Hayabusą wśród głośnych oklasków]

NON TITLE MATCH

KURT ANGLE (EWWC EUROPEAN CHAMPION) vs YOSHI TATSU

Walkę zaczął Yoshi Tatsu. Wykonał Spinning Hell Kick i chwycił Kurt’a pod German Suplex. Lecz Kurt tylko zaśmiał się uderzył Yoshi’ego łokciem w brzuch i sam wykonał Triple German Suplex. Przypiął, lecz uzyskał tylko 2 count. Wszedł na narożnik i wykonał Moonsault. Poczekał na swojego rywala i wykonał na nim Olympic Slam. 1… 2… 3… i wygrał!

ZWYCIĘZCĄ ZOSTAŁ KURT ANGLE

[Znów Tiffany na ekranie]

Tiffany: Dobrze, a więc udowodniłeś, że jesteś dobry. Nawet bardzo dobry. Mówiłeś, że jesteś najlepszy w całej federacji. A więc to co zaraz cię spotka nie będzie dla ciebie żadnym problemem…

[Na scenie przy swoim entrance i oklaskami publiczności pojawia się Tajiri]

Tiffany: Już za chwilę będziesz bronił pasa EWWC European Championship, a twoim przeciwnikiem będzie Tajiri! Życzę ci powodzenia!

STANDARD MATCH

KURT ANGLE (EWWC EUROPEAN CHAMPION) vs TAJIRI (EWWC European Championship)

Kurt nie mógł uwierzyć, że zaplanowano tą walkę… Tajiri chciał zaatakować go od tyłu, lecz Kurt nie dał się zaskoczyć – minął Clothesline i kopnął Tajiri’ego, po czym chciał wykonać Powerbomb, lecz Tajiri skontrował wykonując Flip-over DDT. 1… 2… i Kurt przerywa liczenie. Już dał mu się we znaki Japończyk. Tajiri wdrapał się na narożnik i chciał wykonać Moonsault, lecz Kurt usunął się z drogi. W ten sposób to on przeszedł do ataku. Wykonał Triple German Suplex oraz Overhead Belly To Belly Back Suplex. Przypiął, lecz tylko 2 count. Kurt niedowierzał, podniósł Tajiri’ego, lecz ten skontrował Bridding Dragon Suplex’em! Już szykował się do Buzzsaw Kick’a, gdy Kurt był na kolanach, lecz ten schylił się i złapał nogę Tajiri’ego, i wykonał Ankle Lock na środku narożnika. Tajiri próbował doczołgać się do lin, lecz był za daleko i odklepał…

KURT ANGLE OBRONIŁ PAS EWWC EUROPEAN CHAMPIONSHIP

[Kurt Angle wstał i spojrzał w stronę ekranu]

Kurt Angle: Tiffany – widzisz teraz, że jestem najlepszym zapaśnikem świata, jedynym medalistą olimpijskim w całym EWWC! Domagam się, abyś tu wyszła i mnie przeprosiła.

[Nagle za plecami Kurta pojawia się Yoshi Tatsu, klepie Kurt’a po plecach i wykonuje na nim Roundhouse Kick’a, gdy Angle się obrócił. Znów Tiffany na ekranie…]

Tiffany: 30 Stycznia zobaczymy pierwszą galę PPV w historii EWWC zwaną Final of the War. A już na za tydzień odbędzie się Fatal Four Way Match, który wyłoni pretendenta do pasa EWWC European Championship. Zmierzą się w niej: Tajiri, Eric Young, Ted DiBiase i X-Pac!

 

J.L.: Ależ zamieszanie zrobiło nam się wokół Kurt’a i jego pasa mistrzowskiego…

A.W.: Oczywiście jak zwykle zobaczyliśmy dobrą walkę i równie dobrą walkę ujrzymy już na następnej gali…

J.L.: Nie wspomnieliśmy o gali PPV – Final of the War. Entrance tej gali jest dziełem zespołu 30 Seconds to Mars a piosenka nazywa się This is War. [http://cke30stm.wrzuta.pl/audio/5MVYP9rGVd2/30_seconds_to_mars_-_this_is_war]

[Entrance CM Punk’a – wchodzi na ring z mikrofonem]

CM Punk: W zeszłym tygodniu przyszedłem do Tiffany z prośbą o to, by włączyła mnie do walki o pas EWWC World Championship. Jestem pewien, że zasługuje na to wyróżnienie i wiem, że wy również o tym wiecie – tak mówie do was palaczy, alkoholików i narkomanów na trybunach. Wolicie jednak żeby waszym EWWC Championem został ktoś, kto będzie się wam podlizywał i najlepiej, żeby był taki jak wy. Życzenie spełnione. Nowym EWWC World Championem został… zaraz, zaraz jak na niego mówili… acha – AJ Styles! Ten człowiek nie miałby żadnych szans w walce 1 na 1 ze mną i wszyscy dobrze o tym wiecie. Teraz mówię do GM Tiffany – odwołaj Gaunlet Match i daj mi prawo do walki o pas EWWC World Championship.

[Na ring wchodzi Tiffany – w ręku trzyma mikrofon]

Tiffany: Nie wiem czy wiesz, lecz żadne z tych słów które wypowiedziałeś nie są ani trochę prawdziwe. W jaki sposób chcesz udowodnić mi że zasługujesz na ten pas, skoro nie chcesz walczyć z DX. Wiesz co? Zachowam się w bardzo głupi sposób i wiem, że tego pożałuje, lecz zmieniam plany względem ciebie. Dziś zmierzysz się w walce Fatal Four Way, która wyłoni pretendenta do pasa EWWC World Championship na gali Final of The War! Twoimi przeciwnikami będą – Randy Orton… The Rock… i ktoś, kto nie za bardzo cię lubi… Domyślasz się kto? – Jeff Hardy! Życzę ci powodzenia.

 

SIX-MAN TAG TEAM MATCH

KANE, TRIPLE H i SHAWN MICHAELS vs HOMICIDE, HERNANDEZ i SHEAMUS

Walkę zaczął Triple H i Homcide. Homcide zaatakował rywala. Wykonał Facewash i Overhead Belly to Belly Suplex. Przypiął, lecz uzyskał tylko 2 count. Homicide podniósł rywala, lecz ten skontrował wykonując Facebreaker Knee Smash. Zdołał dojść do narożnika i zmienić się z Kane’m, a Homicide zmienił się z Sheamus’em. Kane od razu zaatakował rywala. Wykonał 3 razy Clothesline w tym raz w narożniku. Potem gdy chciał znów wykonać tą akcję Sheamus minął, lecz po odbiciu się od lin nadział się na Big Boot. Podniósł kciuk do góry znakiem tego, że chce wykonać Chokeslam. Gdy Celtic Warrior wstał nadział się na Choke, potem wbiegającego Hernandeza spotkało to samo. Shawn Michaels chciał interweniować, lecz pierwszy był Homicide, który kopnął Kane’a w brzuch. Gdy ten się skulił napotkał Bicycle Kick od Sheamusa. LAX chcieli wyrzucić swoich rywali z ringu. Hernandez wypchnął HBK’a Clotheslinem poza ring, lecz sam również wypadł, a Homicide również próbował wykonać tą akcję, lecz The Game sprytnie naciągnął liny i sprawił, że Homicide znalazł się za ringiem. W tym czasie Hernandez wrzucił do ringu krzesło, a potem wziął się za obijanie Shawn’a Michaelsa poza ringiem. Sheamus dorwał leżące krzesło i uderzył Huntera w głowę. Dyskfalifikacja!

W WYNIKU DYSKFALIFIKACJI ZWYCIĘŻYLI KANE, TRIPLE H I SHAWN MICHAELS

To nie był jednak koniec. Na ring, a w zasadzie na narożnik wszedł Homicide i wykonał Frog Splash na leżącym Big Red Machine. LAX uścisnęli ręce Sheamus’a i podnieśli je w górę w geście zwycięstwa. Sheamus jednak zaatakował Hernandeza Bicycle Kick’iem. Gdy przyczepił się do niego Homicide kopnął go, wyniósł do góry i wykonał Irish Curse. Gdy podniósł swoje ręcę w góre na ring wpadł Shawn Michaels i zaatakował go od tyłu uderzeniem w głowę, po czym Sheamus obrócił się i nadział się na Sweet Chin Music. Nagle na ring wpadł Hornswoogle, wszedł na narożnik i wykonał Tadpole Splash na leżącym Sheamusie!

Shawn Michaels: Chcesz dominować w tej federacji, a jedyne co potrafisz, to atakować ludzi od tyłu. Właśnie udowodniłeś swoją niską klasę, a jeśli to nie jest prawda to udowodnij to. Zmierz się ze mną w Last Man Standing Match’u. Przegrany będzie walczył z zawodnikiem poza federacji o kontrakt w EWWC! And If you’re not down with that I’ve got two words for ya’…

SUCK IT!!!!!!!!!!!!!!!!

 

[Entrance DX i REKLAMY]

J.L.: Już wiemy, że za tydzień zobaczymy walkę pomiędzy HBK’iem a Sheamus’em.

A.W.: Za chwilę jednak czeka nas pojedynek Div. Velvet Sky zmierzy się z Marią.

Ken Anderson: Przed nami Diva’s Match!

DIVA’S STANDARD MATCH

VELVET SKY /w Angelina Love vs MARIA

Walkę dobrze zaczęła Maria. Wykonał Running Neckbreaker oraz Diving Crosbody, lecz ciągle uzyskiwała 2 count. Po drugim przyłożeniu na ring zmierzała Angleina Love, lecz zatrzymała się przy linach, a w zasadzie zatrzymał ją sędzia. To wydarzenie rozproszyło jednak i sędziego i Marię, którą pociągnęła za włosy jej przeciwniczka, po czym Velvet Sky wstała i wykonała Beuty Mark. 1… 2… 3… i po walce.

ZWYCIĘŻYŁA VELVET SKY

J.L.: Velvet Sky i Angelina Love podstępem pokonały Marię… no cóż – liczy się wygrana…

A.W.: Już za chwilę zobaczymy Tag Team Match pomiędzy Fortunate Sons a The High Flyer’s.

 

Ken Anderson: Przed name Tag Team Match!

TAG TEAM MATCH

THE FORTUNATE SONS (Ted i Brett DiBiase /w “The Million Dollar Man” Ted DiBiase) vs THE HIGH FLYER’S (Rey Mysterio i Evan Bourne)

Na początku zaczęli Rey I Brett. Zaczęła się słowna pyskówka ze strony DiBiase’go. Po jakimś czasie gadania spoliczkował Rey’a! Nie spodobało się to publiczności, a tym bardziej Mysterio. Zaatakował Brett’a od samego początku. Wykonał na nim Spinning Hell Kick. A po jakimś czasie Springboard Sitout Facebuster. Gdy Brett wstał Rey chciał go kopnąć, lecz DiBiase zatrzymał jego nogę w powietrzu, po czym sam go kopnął i wyniósł do Powerbomb. Rey jednak zaczął pokładać Brett’a pięściami po głowie po czym wykonał Hurricarranę i przeszedł do 619… lecz gdy był przy linach DiBiase odsunął się, Rey nadzial się na próżnię, trochę zakręcilo mu się w głowie, ale zobaczył Brett’a i podbiegł do niego, a ten wykonał Powerslam. Obaj doczołgali się do lin. Walkę zaczął Ted i Evan. Ted jednak zaczął atak. Wykonał Scoop Powerslam, a po chwili Fist Drop. Zrobił zmianę z Brett’em, lecz obaj wykonali Irish Whip, i podwójny Suplex. Nie zauważyli, że Rey klepnął Evana w plecy po Irish Whip’ie. Bracia DiBiase poczekali aż Evan wstanie, po czym chwycili go pod podwójny Dream Street. Byli przy linach i w tym czasie w ringu pojawił się Rey i wykopał Ted’a z ringu Spinning Hell Kick’iem, po czym wykonał Irish Whip na starszym z braci, po tem Hurricarrana i… 6! 1! 9! Ted stał jeszcze na nogach, lecz Rey skoczył na niego… lecz Ted utrzymał go na barkach! Rey jednak zdołał wykonać Hurricarranę zwaną Mysterio-rana. 1… 2… 3… i wygrali!

THE HIGH FLYER’S WYGRYWAJĄ

[Entrance The Hardys]

Jeff Hardy: Gratulacje! Odbyliście przed chwilą świetną walkę I wygraliście zdecydowanie zasłużenie.

Matt Hardy: Myślę że możemy to powiedzieć…

J.H.: Jeśli chcecie możemy ustalić jedną walkę na następną galę…

M.H.: Proponujemy TLC Tag Team Match o nasze pasy Tag Team’owe na gali Final of the War!

J.H.: Jaka jest wasza odpowiedź.

Rey Mysterio: Jeff, Matt wiecie, że bardzo was lubię i szanuję, uważam was za jednych z nalepszych wrestlerów w całym EWWC i nie dziwię się, że zdobyliście pasy Tag Team’owe. Nie liczcie jednak, że damy wam teraz łatwo wygrać, bo jeśli chodzi o wasze wyzwanie…

Evan Bourne: …Zgadzamy się!

 

J.L.: O tak! Świetna walka zapowiada się na następną galę PPV.

A.W.: W zasadzie już po przyszłotygodniowej gali będziemy mieli część z bardzo ciekawej karty na następną galę zwaną Final of the War.

J.L.: A już po reklamach zobaczymy walkę wieczoru – Fatal Four Way Math o miano pretendenta do tytułu EWWC World Championa.

[REKLAMY]

Ken Anderson: Przed nami Fatal Four Way Match o miano pretendenta do pasa EWWC Championship. Przypomnę zasady walki – pierwsza osoba która uzyska Pin Fall lub Submission wygrywa.

FATAL FOUR WAY MATCH

RANDY ORTON vs THE ROCK vs CM PUNK vs JEFF HARDY (o miano pretendenta do pasa EWWC Championship)

Walkę zaczęły 2 osobne pojedynki Randy Orton i Jeff Hardy oraz The Rock i CM Punk. Ciekawiej było w pojedynku Randy’ego i Jeff’a, Jeff próbował zaatakować pierwszy wykonał Diving Clothesline i próbował atakować dalej, lecz Randy wepchnął go w stronę narożnika i tam Jeff próbował wykonać Whisper In the Wind, lecz Randy usunął się z drogi i wykonał Inverted Headlock Backbreaker. Potem podniósł Jeff’a i wykonał Dropkick. Już zbierał się do RKO! W tym czasie Punk i The Rock wymieniali ciosy w okolicy drugiego narożnika. Tymczasem Jeff wstaje i… nieudana próba RKO – Jeff odpycha Randy’ego a ten przytrzymał się lin co nie było zbyt mądre, bo został wyrzucony Clotheslinem. CM Punk znalazł się w tarapatach. Jeff i The Rock wykonywali na nim akcje zespołowe! Podwójny Suplex oraz podwójny Clothesline. Po jakimś czasie gdy Randy Orton wszedł na ring i wykonał RKO na Jeff’ie! Z początku The Rock nie zauważył tego lecz zdążył w pore zaregować i Orton uzyskał tylko 2 count. The Rock jednak skupił się na Viperze, co było jego błędem, bo w ten sposób znalazł się przy linach, a CM Punk wykonał na nim Spinning Wheel Kicka i Rock wypadł z ringu, po tym wydarzeniu Punk wyrzucił z ringu Ortona i wykonał Anaconda Vice na Hardym! To może być koniec! Jeff próbuje doczołgać się do lin, lecz nagle na ring wpadł The Rock, a CM Punk zauważył to i wstał, po czym wyniósł go i wykonał GTS! Wykopał Jeffa Hardy’ego z ringu i przypiął The Rock’a i w ten sposób zwyciężył!

CM PUNK WYGRAŁ I ZOSTAŁ PRETENDENTEM DO PASA EWWC WORLD CHAMPIONSHIP

J.L.: To nieprawdopodobne! CM Punk wygrał i zmierzy się z AJ Styles’em.

A.W.: Doczekał się tego, o co walczył od tygodnia. Na pewno czeka nas ciekawa gala PPV którą będzie Final of The War

J.L.: My się już żegamy i pamiętajcie 30 stycznia pierwsza gala PPV w historii EWWC – Final of the War! Dobranoc i do zobaczenia!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 • Odpowiedzi 0
 • Dodano
 • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

 • krycha7

  1

Popularne dni

Top użytkownicy w tym temacie

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

×
×
 • Dodaj nową pozycję...