Skocz do zawartości
  • Dołącz do najstarszego forum o pro wrestlingu w Polsce!  

Dostęp do pełnej zawartości forum wymaga zalogowania się. Możesz przyśpieszyć proces logowania lub rejestracji używając konta na wspieranych przez nas serwisach.

W przypadku problemów z dostępem do konta prosimy o kontakt pod adresem mailowym: forum(@)wrestling.pl

Najfajnieszy transparent

Marcin

Rekomendowane odpowiedzi

• Reputacja:   0
  • Status:  Offline

Napiszcie jaki transparent zapamiętaliście najbardziej.

Ja pamiętam na którymś WCW PPV (możliwe, że Uncensored) gość miał transparent "I'd rather be at Wrestlemania" :)

• Odpowiedzi 155
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

• RR

7

• luki

6

• Marcin

5

• Thomassi

4

Top użytkownicy w tym temacie

Mi zapadł w pamięc transparent podczas main eventu jakiejś z gal PPV z tego lub mininego roku:

wHHHo booked this crap?

:)

• Reputacja:   15
  • Urządzenie:  Windows

o ile pamietam to na ktoryms RAW bylo : "I'd rather be at Nitro"..

w sumie okej tesh byly napisy zeby Deportowac Ediego :D

Mi sie podobał transparent z jakiegos Monday Nitro " WWF is Dead,ECW sucked,WCW forever". I nie chodzi mi o slogan na tym transparencie ale o to jak był wykonany. Trzymał go jeden koleś ale wyglądał tak jakby flaga USA. W ogóle był świetnie graficznie wykonany.

P.S. Nie zdziwie sie jak za niedługo na tym forum będzie Topic pt. Najfajniejesze buty Stinga albo coś w tym stylu :P . Z tym transparentem to też w sumie lekkie (na szczęście) przegięcie :wink: .

Taak, z deportacją Eddiego to kilka razy już widziałem :)

Dwa mi się jeszcze przypomniały:

Souled Out 1998 - Flair needs a dentist :D

Superbrawl 2000 -Where's Benoit ???? :)

Dejv, ja uważam, że topic jest ok, bo transparenty bywają naprawdę śmieszne - ośmieszające wewnętrzną politykę federacji - jak np. ten, który napisał fh. Jeśli Ci się nie podoba, to przecież nie musisz na niego odpowiadać. A co do butów Stinga, to preferuję czerwone kalosze'98 albo gips na obu nogach'99 :D :P

Najlepszy jaki widzialem to G'Day. Czemu ? Bo wygladalo to tak, czterech gosci, kazdy trzymal jedna literke + apostrof, i co jakis czas apostrof i 'D' znikaly . Np. gdy walczyl HHH ;)

Jezeli dobrze pamietam to na WCW Nitro jakis kibic mial transparent "Please, release me" To chyba mowi samo za siebie... Sytuacja w WCW byla beznadziejna...

A mi oprócz czerwonych butów podobały sie jego żółte za "starych czasów" :mrgreen:

A tak powaznie mówiąc to przeciez żartowałem sobie , ja tez uważam ten topic za całkiem spoko :P

A oto kilka moich ulubionych które wpadły w oko:

"I can't believe I'm missing RAW for this!" trzymane podczas Nitro przez jakiegoś gościa.

"My Grandma watches WCW" na Raw trzymane przez młodego chłopaczka.

to samo co wyrzej: "I'm on House Arrest" lub na Raw młody gostek trzymał "My mom thinks I'm on Nitro"

Z tego sie cholernie śmiałem: na gali Nitro "I am Villano XXVII"

A najbardziej lubię wogóle jak sign mówi coś o Widzu: typu"I Steal Cable " :P lub

"I'm Drunk" oba te znaki czymane podczas ECW PPV :P

Jeszcze dobre na gali Nitro było "I Saw that on RAW "

Na nitro trzymane podczas walki GAIANTA "Giant Needs Bigger Panties"

SPoro było takich żeczy raz gosciu miałcoś typu "Ukradłem ten znak" lub "Ten obok mnie śierdzi ----->"

Praktycznie ka karzdej gali sięcośtakiego wyłowi ale niektóre znaki poprostu zapamiętuje się na zawsze :P.

Co wy wiecie o transparentach najciekawsze sa wszlkiego rodzaju Steve i inne imiona + strzalka... po prostu oryginalne ;)

Oglądałem niedawno RAW z 15 grudnia 2003 i był tem niezły transparent z napisem: "Kane killed my dog" hehe

a ja pamietam z WcW jakis transparent "Hulk Hogan" :P nietypowy co ?? :D

• 3 tygodnie później...

Dla mnie jeden z lepszych transparentow "Hoga SUCKS Bishoff swallows" Sikalem z etgo chyba pol godziny ;]

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

• Najnowsze posty

• MattDevitto
      Fakt - Alvareza kojarzyłem, bo nieraz chwalił się w swoich audycjach jak on to walczył Tu mocno się zaskoczyłem, bo Sappa jakoś specjalnie nie śledzę, a kanał yt Fightful dawno przestałem śledzić. Z tego co poszperałem to niby on tam kiedyś brał udział już w jakimś battle royal, ale źródło jest niepewne.
    • IIL
      Bryan Alvarez z F4Wonline też jest wrestlerem, ale Sean Ross Sapp to dla mnie nowość
    • KyRenLo
    • MattDevitto
      Odbijając nieco od Japonii, przeglądałem sobie karty gal na przyszły tydzień i natrafiłem na galę GCW Believe Me 2024, która ma się odbyć za kilka dni - dokładnie 18. Nie byłoby tu nic specjalnego, bo karta niczym się nie wyróżnia, ale w jednym z pojedynków ma walczyć znany pewnie niektórym, którzy śledzą bardziej newsy Sean Ross Sapp z Fightful. Rzadko się zdarza by dziennikarz próbował swoich sił w wrs i to w walce singlowej. Z chęcią zerknę okiem co tam wymyślą, ale niestety jest jeden mały minus - naprzeciw Seana ma stanąć nie kto inny jak Effy, czyli nie owijając w bawełnę wyjdzie kaszana
    • Attitude
      W sobotę do Japonii powróciły dwie byłe gwiazdy tej sceny, a obecnie reprezentujące WWE. Na gali organizacji NOAH doszło do trwającego ponad 25 minut pojedynku AJ Stylesa z Naomichim Marufujim. Starcie zebrało znakomite recenzje, a ostatecznie zwyciężył AJ Styles. Z kolei na Marigold Summer Destiny 2024 wystąpiła Iyo Sky. Pokonała ona Utami Hayashishitę. Biorąc pod uwagę, że WWE coraz baczniej obserwuje japoński rynek i ostatnią współpracę organizacji z TNA... to można się spodziewać kolejnych takich ruchów i wymian.Przeczytaj wpis na portalu Wrestling.pl
  • Dodaj nową pozycję...