Skocz do zawartości
  • Witaj na forum Attitude

    Dołącz do najstarszego forum o pro wrestlingu w Polsce!

    Jeżeli masz trudności z zalogowaniem się na swoje konto, to prosimy o kontakt pod adresem mailowym: forum@wrestling.pl

Monday Night War 4 Stycznia 2010!


Rekomendowane odpowiedzi


  • Posty:  2 298
  • Reputacja:   0
  • Dołączył:  08.11.2007
  • Status:  Offline

TNA wydało na swojej stronie następujące oświadczenie.

 

Hulkmania powraca w poniedziałkową noc 4 stycznia na specjalnej trzygodzinnej gali TNA Impact.

 

Największa gwiazda w historii pro-wrestlingu zaliczy swój debiut w TNA na specjalnej trzygodzinnej gali TNA Impact na żywo na Spike TV. Hulk Hogan ogłosił to podcza...


... przeczytaj wiecej na stronie Attitude : http://www.attitude.pl/news-monday-night-war-4-stycznia-2010.html
Nie płakałem po CM Punku

18909757064dbdb1458cbe1.jpg

  • Odpowiedzi 3
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • Elliott

    1

  • maly619

    1

  • nasjazz

    1

  • Hrystek

    1

Popularne dni

Top użytkownicy w tym temacie


  • Posty:  1 108
  • Reputacja:   0
  • Dołączył:  14.08.2008
  • Status:  Offline

Koniec TNA zbliża się wielkimi krokami. Myślę że TNA nie wydaje małej kasy za Hogana który i tak w TNA nic nie da( początkowo podniesie ratingi, ale stanie się nudny i widzowie wrócą do WWE). WWE będzie niszczyło TNA w ratingach, aż ta nie będzie miała z czego utrzymać federacji i Dixie sprzeda TNA :)
We want Dark Sam!

17794869784a630ab0499dd.jpg


  • Posty:  352
  • Reputacja:   0
  • Dołączył:  21.12.2004
  • Status:  Offline

A 4 stycznia nie ma być czasem The Rocka na RAW? :)
THE CHAMP IS HERE!!!

1275531655466bdfa0e2345.jpg


  • Posty:  4 870
  • Reputacja:   0
  • Dołączył:  29.01.2007
  • Status:  Offline

Teraz raczej na 100% będzie :P

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Polecana zawartość

    • WWE WrestleMania 41
      Spekulacje i dyskusje na temat największego wydarzenia wrestlingowego roku - WrestleManii 41!
      • 136 odpowiedzi
    • WWE RAW - dyskusje, spoilery, wrażenia
      Zapraszamy do dzielenia się wrażeniami z Monday Night Raw na Netflix!

      W tym wątku użytkownicy forum dyskutują na temat czerwonego brandu od 2010 roku. Pozostaw swoją cegiełkę w temacie, zawierającym 17,9 tyś. odpowiedzi i 2,9 mln wyświetleń. :)
      • 18 018 odpowiedzi
    • New Japan Pro Wrestling - Dyskusja Ogólna
      Miejsce na ogólne dyskusje związane z New Japan Pro Wrestling.
      • 703 odpowiedzi
    • Kobiecy Pro Wrestling
      Ogólne dyskusje na temat pro wrestlingu w wykonaniu płci pięknej.
        • Lubię to
      • 101 odpowiedzi
    • TNA Wrestling - dyskusje, spoilery, wrażenia
      Miejsce w dedykowane ogólnym dyskusjom na temat TNA/Impact Wrestling!

       

      Wczorajszy IMPACT właśnie się ściąga, więc opinia w późniejszym terminie
      • 9 352 odpowiedzi
    • AEW Saturday Collision - ogólne dyskusje i komentarze
      Miejsce gdzie możesz podzielić się wrażeniami z programu AEW Dynamtie!
      • 147 odpowiedzi
    • AEW Dynamite - dyskusje, spoilery, wrażenia
      Miejsce gdzie możesz podzielić się wrażeniami z programu AEW Dynamtie!
      • 1 186 odpowiedzi
    • WWE SmackDown! - dyskusje, spoilery, wrażenia
      Dziel się wrażeniami z Friday Night SmackDown!
      • 9 583 odpowiedzi
    • WWE NXT - dyskusje, spoilery, wrażenia
      Dziel się wrażeniami z WWE NXT!
      • 4 884 odpowiedzi

  • Najnowsze posty

    • Attitude
      W trakcie niedzielnej części WrestleManii 41 potwierdzono datę Money in the Bank 2025. WWE poinformowało, iż ta gala odbędzie się 7 czerwca w Intuit Dome w Los Angeles. Czyli tego samego dnia, co... Worlds Collide, które będzie miało miejsce w innej hali i kilka godzin wcześniej. Na Worlds Collide wystąpią gwiazdy NXT i AAA. Wygląda na to, iż WWE częściej będzie praktykować organizowanie dwóch gal tego samego dnia, nie tylko przy okazji WrestleMania Weekend. Skoro już wspomniałem o WrestleManii 41, to dużo emocji wzbudziło wśród fanów zachowanie WWE wobec Bayley. "Fightful Select" podało, że oficjele od dawna mieli w planach scenariusz, by to właśnie Becky Lynch w ostatniej chwili zastąpiła Bayley. Sama Bayley nie ma prawdziwej kontuzji. Ric Flair odniósł się w mediach społecznościowych do wyczynu Johna Ceny. Czyli zostania 17-krotnym mistrzem świata i pobicia rekordu "Nature Boya". Już dzisiaj w nocy pierwsze Raw po WrestleManii 41 i zazwyczaj można było spodziewać się powrotów lub debiutów kilku postaci. Na ten moment nie zapowiedziano żadnej walki, ale wiadomo, że pojawi się m.in. nowy WWE Champion - John Cena.Przeczytaj wpis na portalu Wrestling.pl
    • Attitude
      Nazwa gali: NJPW Road To Wrestling Dontaku 2025 - Dzień 2 Data: 21.04.2025 Federacja: New Japan Pro Wrestling Typ: Event Lokalizacja: Osaka, Japan Arena: EDION Arena Osaka #2 Publiczność: 857 Karta: Wyniki: Powiązane tematy: New Japan Pro Wrestling - dyskusja ogólna
    • Lukasz5555
      Cześć wszystkim. Mam spory mętlik w głowie co do obstawiania matchy WWE. Podstawowe pytanie: - Czy wszystkie mecze np.z Wrestlemanii można było obstawiać ? Wiem, że w Polsce strony bukmacherskie WWE są blokowane, natomiast chciałbym dowiedzieć się od osoby która siedzi w tym temacie jak to wygląda? Czy tylko niektóre mecze można obstawiać ?  Są mecze które wydają się pewniakami i tutaj raczej bukmacher mógłby pójść z torbami, pomijając już fakt, że cały sztab ludzi która w tym siedzi od zaplecza czyli pracownicy WWE mogliby to wykorzystać bo by znali wynik. Jak to wygląda?  
    • Lukasz5555
      Mam spory mętlik w głowie co do obstawiania matchy WWE. Podstawowe pytanie: - Czy wszystkie mecze np.z Wrestlemanii można było obstawiać ? Wiem, że w Polsce strony bukmacherskie w WWE są blokowane, natomiast chciałbym dowiedzieć się od osoby która siedzi w tym temacie jak to wygląda? Czy tylko niektóre mecze można obstawiać ?  Są mecze które wydają się pewniakami i tutaj raczej bukmacher mógłby pójść z torbami, pomijając już fakt, że cały sztab ludzi która w tym siedzi od zaplecza czyli pracownicy WWE mogliby to wykorzystać. Jak to wygląda?
    • -Raven-
      Strzał kompletnie z dupy - Brzydula?
×
×
  • Dodaj nową pozycję...