Skocz do zawartości
  • Dołącz do najstarszego forum o pro wrestlingu w Polsce!  

Dostęp do pełnej zawartości forum wymaga zalogowania się. Możesz przyśpieszyć proces logowania lub rejestracji używając konta na wspieranych przez nas serwisach.

W przypadku problemów z dostępem do konta prosimy o kontakt pod adresem mailowym: forum(@)wrestling.pl

Zlot Fanów Wrestlingu 2

Streetovs

Rekomendowane odpowiedzi

• Reputacja:   0
  • Status:  Offline

Żeby nie robic niepotrzebnych offtopów w temacie DDW, zakładam ten temat.

Tutaj piszmy swoje propozycje na temat zlotu i deklaracje kto sie pojawi, kto sie na co pisze itp;

Moja propozycja jest zaczać zlot o 14 w knajpce w centrum, na dzien dzisiejszy pare knajpek mam na oku, jeli ktos z Wawy pozmoze to szybciej pójdzie.

Moja druga propozycja, dla chetnych INTEGRACYJNY MECZ PIŁki NOŻNEJ. Nie ma jak po pozadnym wypoceniu sie pojsc na browar :wink:

Mecz odbył by sie o 11 do max 13. Zbiorka o 10:30 w centrum, boisko też w centrum, raczej halowe.

Pomysł moze wypalic albo nie zalezy ilu bedzie chętnych.

• Odpowiedzi 228
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

• theGrimRipper

32

• Streetovs

27

• Przemk0

26

• -Raven-

23

Top użytkownicy w tym temacie

Ja w Wawie jestem od piątku do niedzieli. Tak więc piszę się na wszelkie piwka i mecze w tych dniach :)

Piwko jak najbardziej, mecz może niekoniecznie, potem bedziemy smierdziec na kilometr ;]

Czekam na wypowiedz SPoPa, ktory cos ucichl w temacie

dresu w plecak nie mam zamiaru brać :)

W Warszawie pojawię się pewnie koło 10 rano i znając Maxiego czy Vaclava to bez kilku browarów się nie obędzie :)

• Reputacja:   111
  • Urządzenie:  Windows

Tutaj piszmy swoje propozycje na temat zlotu i deklaracje kto sie pojawi, kto sie na co pisze itp;

U mnie cały czas nie wiadomo, czy nie będę w sobotę pracował, ale jeśli uda mi się wykręcic, to ogromną wagę (decyzja: jechać-nie jechać) przykładam do tego, czy ktoś z "tubylców" wyszukałby nam jakiś tani i niezbyt odległy od centrum nocleg (schronisko itp. coś jak podczas zlotu #1), tak co by można było pobrowaroać do później nocy (szczecińską tradycję trzeba przecież podtrzymać, nie Street? :D ), przekimać się i dopiero rano wracać. Jechać na jeden dzień, szybki browar przed galą i szybki sprint po gali do pociągu - jakoś średnio mi się uśmiecha.

P.S. Jeżeli bym jechał to na piłę nożną się nie piszę. Nie trawię tego sportu tak w formie czynnej jak i biernej :D

• Reputacja:   1

W Warszawie pojawię się pewnie koło 10 rano i znając Maxiego czy Vaclava to bez kilku browarów się nie obędzie

A jak. :P A na poważnie, w Wawie pewnie będe już w dzień przed galą, więc moge z rana chociaż oblukać piłkarskie zmagania znajomków z forum.

http://www.agrykola-noclegi.pl/pl/s267/Schronisko.html tu bedzie mozliwosc wykapania sie po meczu. Ktory jak widze ze nie bedzie mial chetnych to sie nie odbedzie, ewentualnie wezme nawet i jedna zainteresowana osobe i pare od siebie znajomych i tak zagramy :-)

Co do agrykoli, link podesłał Koper i jest tam możliwośc noclegu, koszt to 36zł, jak na Wawe bardzo tanio. Dla przykładu obok tamki stoi bardzo brzydki hostel istny syf, w srodku prl, wchodze lepkie posadzki jakby ktos obrzygał wszystko, mysle no tanio będzie, pytam sie o ceny a tam za 2 chca 100, 3-70 dopiero pokoj 8 za 50, nie jest dobrze z niskimi cenami w Wawie.

Akademiki odpadaja bo to juz pażdziernik.

Odnosnie noclegow jeszcze cos poszukam, bede dawał tu linki, tak samo co do barów, choc juz jeden konkretny mam na oku, z reszta osob z Wawy trzeba sie skonsultowac.

Mam nadzieje ze Raven przyjedziesz, wymysl w pracy ze musisz na wesele w odwiedziny jechac i tyle :wink:

Co do tradycji Szczecina to bedzie trudno bo w Wawie to niemozliwe raczej wejsc na darmowa dyskoteke na totalnej najebce :D

Jest pomysł żebyśmy zostali na piwkowaniu w Stodole i ogladali walke Gołota-Adamek, wszystko ok ale piwo tam nie jest zbyt dobre to ten minus.

Wszystko do uzgodnienia, dlatego jest ten temat i zapraszam do dawania jakis pomyslow.

Planuje przyjechać pociągiem do Warszawy w sobote o 10.30. Jako, że są remonty na tej trasie to trzeba się liczyć z opóźnieniem, więc myśle, że koło 11 będę na Centralnym. Nie ma pociągu TLK, którym jechałem na dni otwarte o tej porze, więc musiał płacić dwa razy więcej za Intercity a długość przejazdu jest taka sama. Za mecz piłki nożnej podziękuje. Po 5 godzinnej podróży i perspektywie długiego dnia i nocy nie będę miał zamiaru biegać.

Myślę, że warto skorzystać z oglądania walki Gołota-Adamek. Pewnie skończy się koło 24, więc można potem zmienić miejsce.

Planuje zostać na noc, więc liczę, że znajdziecie jakiś tani nocleg. Może warto zrobić listę osób, które zostają na noc i nocowały by w kilkuosobowym pokoju dla oszczędzenia trochę pieniędzy. Jakby co ja się wpisuje na listę.

• Reputacja:   15

Ja z DDP będziemy prawdopodobnie jechać TLK z Szczecina który w Wawie będzie o 14stej więc od razu po wyjściu z Pociągu lecimy do was na piwo.

• Reputacja:   111

Odnosnie noclegow jeszcze cos poszukam, bede dawał tu linki

Byłbym bardzo wdzięczny, chociaż cena Agrykoli zupełnie mi odpowiada, a co do standardu to szczerze mówiąc mnie on wali :D Dla mnie najważniejsze jest żeby mi robactwo w wyrze nie biegało i na łeb nie kapało, jedną nockę, tym bardziej po najebce - da się przepękać :D Daleko ta Agrykola od Stodoły? Nie chciałbym błądzić nocą po stolicy i szukać noclegowni niczym w starym filmie "Ewa chce spać" :lol:

Poza tym - fajnie by było gdyby jakaś większa liczba osób "przyjezdnych" kimała w jednym miejscu. Można by było po całej imprezie - zrobić jakąś małą "dogrywkę" w noclegowni. Z resztą jak mówią muchy - w kupie siła :twisted:

Co do tradycji Szczecina to bedzie trudno bo w Wawie to niemozliwe raczej wejsc na darmowa dyskoteke na totalnej najebce

Oj tam zaraz na totalnej... :D Będziemy stwarzać pozory trzeźwości :lol: Ostatnio nam to całkiem nieźle wychodziło :D A pomysł zostania w Stodole na walce Adamka, całkiem nienajgorszy. Co takiego jest z tym piwem Street, że nie polecasz? Poza tym - możemy zacząć browarowanie w innym lokalu a później wrócić do Stodoły. Po którymś z kolei browcu i tak jego smak będzie Ci już latał :twisted:

Jeśli Stodoła serwuje gorsze piwo niż ten ogródek co ostatnio to lipa- jeśli nie to można zostawać.

Proponuje zrobić listę, kto planuje nocować w stolicy:

-Raven-

Maxi4

luki

Jako, że będę jechał nie z Krakowa, a z Hajnówki (ew. Białegostoku), to pewnie zamelduję się na Centralnym ok. 12:40. I od razu azymut na knajpę zapewne ;]

Jeszcze nie wiem, czym i z kim pojadę do Warszawy i o której będę. Nie znam tego miasta zupełnie, więc na pewno będę potrzebował czyjejś pomocy w dodarciu na miejsce ;).

Daleko ta Agrykola od Stodoły? Nie chciałbym błądzić nocą po stolicy i szukać noclegowni niczym w starym filmie "Ewa chce spać" :lol:

To zalezy , imo z buta to kawalek moze byc , zawsze mozna podjechac maly kawaleczek :P

Co takiego jest z tym piwem Street, że nie polecasz? Poza tym - możemy zacząć browarowanie w innym lokalu a później wrócić do Stodoły. Po którymś z kolei browcu i tak jego smak będzie Ci już latał :twisted:

Browar w Stodole to rozwodnione siki , tez nie polecam :)

Jak z buta to kawałek to ja dziekuje za taki kawałek :) jak pielgrzymka kuwa mac :)

busem do metra, i metrem podjedziesz :)