Skocz do zawartości
  • Dołącz do najstarszego forum o pro wrestlingu w Polsce!  

Dostęp do pełnej zawartości forum wymaga zalogowania się. Możesz przyśpieszyć proces logowania lub rejestracji używając konta na wspieranych przez nas serwisach.

W przypadku problemów z dostępem do konta prosimy o kontakt pod adresem mailowym: forum(@)wrestling.pl

Najlepsza gra Wrestlingowa!!!

serek

Rekomendowane odpowiedzi

• Reputacja:   0
  • Status:  Offline

Nowy znakomity e-fed. Dla niewtajemniczonych forum w którym wcielasz się w jednego z wrestlerów. Zawiązujesz sojusze i znajdujesz nowych wrogów. Organizowane sa gale oraz PPV. Zapraszam

Jesli chcecie link to zgłoscie się do mnie moje gg 7646810

A To link http://www.redtube.com

Edytowane przez serek

• Odpowiedzi 1
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

• Simson

1

• serek

1

Popularne dni

Top użytkownicy w tym temacie

• Reputacja:   0
  • Status:  Offline
  • Urządzenie:  Windows

Po pierwsze PPV to też gala jest gala.

Pod drugie zerznęliście nazwę... EWF to federacja działająca z przerwami od paru lat na Attitude.

Po trzecie reklamowanie E/B-Fedów jest chyba zabronione (patrz tematy w koszu).

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

• Najnowsze posty

• KyRenLo
      373.  
    • Aigor
      1. The Judgment Day (Finn Bálor and Damian Priest) (c) vs. New Catch Republic (Pete Dunne and Tyler Bate) - Tag team match for the Undisputed WWE Tag Team Championship 2. Becky Lynch vs. Bianca Belair vs. Liv Morgan vs. Tiffany Stratton vs. Naomi vs. Raquel Rodriguez - Elimination Chamber match for a Women's World Championship match at WrestleMania XL 3. Rhea Ripley (c) vs. Nia Jax - Singles match for the Women's World Championship 4. Drew McIntyre vs. Randy Orton vs. Bobby Lashley vs. LA Knight vs. Kevin Owens vs. Logan Paul - Elimination Chamber match for a World Heavyweight Championship match at WrestleMania XL
    • CzaQ
      Sorry, ale muszę dodać, bo post zaginął, a jest sprzed 4 lat, a chciałem sobie go przypomnieć co głupiego się pisało xD Kontekst :  @ -Raven-  po zobaczeniu fot Lany (tej od Ruseva/obecnie Miro) zastanawiał się czy jej cycki są naturalne czy to silikony.   Potem przyszła pora na mój głupkowaty wywód     " Pragnę nadmienić, iż piersi Lany bez aparatu podtrzymująco-antygrawitacyjnego (czyt. stanika) prezentują się dość oryginalnie - położenie zazwyczaj większego worka tłuszczowego lewego jest odległe w stosunku do prawego jak oczy Anyi Taylor-Joy. Oczywiście nie jest to fenomen na miarę biustu Stefanii McMahon, w którym prawa i lewa pierś zainteresowanej powinna posiadać osobne kody pocztowe, ale jest znamienna.   Jako ekspert nie jestem w stanie stwierdzić czy CJ Perry - bo tak naprawdę nazywa się omawiana osoba - posiada biust sztuczny czy naturalny, ale wygląda jak najbardziej jędrnie oraz smakowicie co pozwala na postawienie tezy, iż (jeśli nie zaprzeczyła tego w jakimś wywiadzie niczym jej koleżanka po fachu Alexandra Bliss) jednak nie poprawiała go z pomocą medycyny estetycznej.   Jako osoba sławna, piękna oraz bogata może pozwolić sobie na tak kontrowersyjną decyzję jak prześwitujący podkoszulek co podkreśla jej pewność siebie oraz wiarę w swoją urodę przez co zadajmy sobie pytanie natury filozoficznej - czy jest to spowodowane zadowoleniem ze swojego ciała, nad którym tak pracowała? A może zadowolenie z pracy chirurga i wyzbycie się nieśmiałości spowodowanej wcześniejszymi defektami?   Wraz z tymi pytaniami stwierdziłem, że muszę zabrnąć dalej. Zrobiłem głęboki research - przeprowadziłem wywiad ze sławnym doktorem Ignacym Zielińskim zajmującym się zagadnieniem stanem faktycznym piersi w stosunku do ich nienaturalnych odpowiedników potoczniej znanym jako uberasilicongravitasacja. Specjalista prowadzi także znaną stronę boobpedia (pol. cyckopedia) i jednoznacznie po wielu dyskusjach, badaniach stwierdza iż piersi znanej wrestlerki są całkowicie naturalne. To przechyla szalę w kierunku tryumfu natury nad człowiekiem i jego inwazyjnej potrzeby modyfikacji. JEDNAK musiałem przekonać się na własne oczy i po krótkiej analizie wszystkich zdjęć oraz filmików z udziałem zainteresowanej oraz kilku nieprzespanych nocy byłem jeszcze bardziej skołowany. Gdzieniegdzie Lana wyglądała jakby biust nie był wypełniony zaledwie samym tłuszczem - może to ingerencja komputerowych programów graficznych, ale biust sterczał nienaturalnie. Z kolei fotografie topless przeczyły tym twierdzeniom. Byłem w dołku. Co mam uczynić żeby dostać odpowiedź? Z pewnością jej urządzenie ssąco-ciupciające (Mirosław) posiada wszelkie predyspozycje do tego, aby być zadowolonym z wyżej zaprezentowanych wdzięków.   No tak! Zapytam Ruseva! Udałem się więc w podróż do Rosji... w pociągu do Moskwy zdałem sobie sprawę, że przecież to był gimmick i tak naprawdę Mirek pochodzi z Bułgarii  Ale i tak było warto - Svetlana, Polina oraz Tanya - dziękuje za tamtą noc i pozdrawiam!   Bo ciepłym przyjęciu w zimnej Rosji wsiadłem w kolejny transport i dojechałem do Płowdiwa w Bułgarii - miejscem urodzenia naszej odpowiedzi na to pytanie. Przywitała mnie sympatyczna para staruszków. Barnjaszewa juniora niestety nie było w domu (jak można było się domyślić znajdował się w trasie w Ameryce), ale nie przeszkodziło to jego podejrzliwemu ojcu wypytać mnie co wiem o ich synu. Na szczęście ostatnio oglądałem Ace'a Venturę, najlepszego psiego detektywa na świecie i doskonale się przygotowałem - wciągnąłem powietrze - Mirosław Barnjaszew urodzony 25 grudnia 1984 roku (choć polska wiki pokazywała, że 1985 roku) w Płowdiwie, wzrost 183 cm, wagi nie podam, bo co chwilę się zmienia, fan gier wideo, w 2008 roku przeprowadził się do Stanów i zaczął karierę pro wrestlera, 3-krotny mistrz USA, który powinien wygrać wtedy na Wrestlemanii z Johnem Ceną - nie jestem wielbicielem tego bookingu (specjalnie tak powiedziałem, żeby przypodobać się rodzicom Mirka... sznurowaniem na zewnątrz  ) finisher - chwyt the Accolade, który jest zmodyfikowaną wersją innego klasycznego chwytu zwanego camel clutch, ktorego używało wielu klasycznych wrestlerów, jego narzeczona CJ Perry również pracuje w najwiekszej federacjj wrestlingowej na świecie znanej jako WWE... starczy? - Tak, synu, dzięki, na pewno jesteś fanem. - Jasne  Po ugoszczeniu mnie i poczęstowaniu tradycyjnymi bułgarskimi potrawami taratorem, czorbami, a także kupionymi w bułgarskim odpowiedniku biedronki ciasteczkami zdobyłem numer telefonu do mojego "ulubionego" zawodnika. Od razu zadzwoniłem do Mira, który umówił się ze mną w Chjcago, w którym aktualnie przebywał i będzie cały weekend, podziękowałem i od razu zabookowałem bilet, ale lot miałem następnego dnia, więc noc musiałem spędzić u miłych staruszków. SPałem w dawnym pokoju naszego ex-champa US i z ekscytacji nie mogłem zasnąc patrząc w sufit koloru fuksji. A może powodem był również skrzypiące łóżko obok oraz moje wyobrażenie ruchających się 60-latków. Na następny dzień nie miałem czasu na śniadanie, więc ładnie się pożegnałem i udałem na lotnisko uberem. W samolocie przypomniałem sobie odcinek "Śmierci na 1000 sposobów" gdzie lasce cycki eksplodowały podczas lotu, bo było za duże ciśnienie i miała wstrzyknięte za dużo i za tanio... czy Lana jeśli miałaby sztukasy mogłaby tak co chwilę podróżować w wymagających ciągłego przemieszczania się warunkach rodem z WWE? Nie wiedziałem. Wylądowałem. Chicago, nareszcie. Dziwny zbieg okoliczności - w końcu ten stan jest znany z dużej ilości Polaków. Ruseva spotkałem w recepcji hotelu Hilton. - Siemasz Miro! - Oooo, mój fan! Jak tam? - Słuchaj wiem, że jesteście bardzo zajęci, więc nie chce wam za bardzo przeszkadzać... - Nie no spoko stary dla fana wszystko! - No to spoko! Jest piątek i cały weekend tu będziecie? A gdzie Lana? - Tak! Bierze prysznic, zaraz zejdzie i idziemy na Smackdown, dołączysz się? - No ba kurwa! I tym sposobem spłukany ja uśpiłem ich czujność - dostałem miejsce w pierwszym rzędzie na niebieskiej tygodniówce, dostałem darmowy merch, wystąpiłem w UpUpDownDown, poznałem wielu ludzi na backstage'u, ale nikt nie był w stanie stwierdzić (nawet divy) czy biust CJ jest naturalny. Paige mówiła, że się z nią miziała i wydawał się spoko, Titus uważał, że pewnie fake'owy, ale i tak by wylizał. Udałem się więc na kolację z narzeczeństwem. Powiedziałem sobie, a kurwa co mi tam pójdę na maksa. - W sumie słuchajcie.. Miro lubię Cię, ale to nie jest powodem mojej wizyty tutaj. - Nie? A co? Słuchaj tylko nie leć w chuja - zapraszamy Cię, spędzamy z Tobą czas, w dodatku stawiamy Ci wszystko, a jesteśmy prawie spłukani, a za niedługo ślub! - Co? O kurwa! No gratulacje... To ja przejdę do sedna - i tak potrzebujecie kasy, więc masz tu 100 polskich złotych, nie pytaj ile to na dolary - i pozwól mi pogryźć sutka swojej przyszłej żony. - Co? Pojebało Cię? Spierdalaj! - Rusev podniósł głos. - Ciii, ludzie aż się spojrzeli co my robimy... przemyśl to - ślub na dniach, każdy cent się liczy.. zgódź się - Ehhh no dobra, może masz rację... powiedział Miro Lana wstaje zdejmuje piękną czerwoną suknię, którą miała na sobie i okazało się, że pod spodem jest taka jaką ją pan buk stworzył - bez stanika bez majtek bez niczego. Wyciągnąłem dłoń - pomiętosiłem, zważyłem i poklepałem cycka. Jest spoko pomyślałem. Przybliżyłem się i zacząłem lizać jej cycki przy jej przyszłym mężu - najpierw prawą pierś, a potem lewego sutka. Trwało to dłuższą chwilę. Gdy zacząłem je ssać zniecierpliwiony Rusev pyta czy w końcu kurwa ugryzę. - Nie... - Dlaczego? - Bo nie mam ze sobą stówki. Mirosław w furii Machka kickiem rozwalił stół, zaczął rzucać krzesłami. - Zabiję Cię! Lana zaczęła się zakrywać przed oczami innych gości restauracji. Była cała czerwona niczym jej suknia, ale i tak się uśmiechała tajemniczo - w końcu był to prawdopodobnie ostatni raz kiedy ktoś inny ją wymacał niż jej narzeczony. Stanąłem do walki z gościem większym ode mnie i cięższym.... który w dodatku nie może źle wyglądać przed swoim ślubem.... Wróciłem do Polski i pisze tego posta.. Taaaa. Lana to sama natura    
    • Caribbean Cool
      Z racji tej narracji.  W filmie Jimma Shiiddena...jebać.  Za kinematografię odpowiadał Pytlak   Film tyczący się znanego działacza awangardy-Stana Braghage'a.  Circa ike filmów zrobił. Podpowiem, że można się pomylić o 50.
    • -Raven-
      1. The Judgment Day (Finn Bálor and Damian Priest) (c) vs. New Catch Republic (Pete Dunne and Tyler Bate) - Tag team match for the Undisputed WWE Tag Team Championship 2. Becky Lynch vs. Bianca Belair vs. Liv Morgan vs. Tiffany Stratton vs. Naomi vs. Raquel Rodriguez - Elimination Chamber match for a Women's World Championship match at WrestleMania XL 3. Rhea Ripley (c) vs. Nia Jax - Singles match for the Women's World Championship 4. Drew McIntyre vs. Randy Orton vs. Bobby Lashley vs. LA Knight vs. Kevin Owens vs. Logan Paul - Elimination Chamber match for a World Heavyweight Championship match at WrestleMania XL
  • Dodaj nową pozycję...