Skocz do zawartości
  • Witaj na forum Attitude

    Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Dostep do bota wrestlingowego AI
    Rozbudowane zabawy quizowe
    Typowanie wyników nadchodzących wydarzeń
    Pełny dostęp do ukrytych działów i treści
    Możliwość pisania i odpowiadania w tematach oraz chacie
    System prywatnych wiadomości
    Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    Członkostwo w najstarszej polskiej społeczności wrestlingowej (est. 2001)


    Jeżeli masz trudności z zalogowaniem się na swoje konto, to prosimy o kontakt pod adresem mailowym: forum@wrestling.pl

     

Strikeforce: Carano vs. Cyborg - WYNIKI


Rekomendowane odpowiedzi


  • Posty:  1 865
  • Reputacja:   2
  • Dołączył:  09.01.2008
  • Status:  Offline
  • Urządzenie:  iPhone
  • Styl:  Klasyczny

Strikeforce: Carano vs. Cyborg

 

http://img232.imageshack.us/img232/9738/strikeforcecaranovscybo.jpg

 

Women's Championship (145 lb) bout: Gina Carano vs. Cristiane Santos

Zwyciężczyni: Cristiane Santos przez TKO, 4:59 rundy pierwszej.

Light Heavyweight Championship bout: Renato Sobral © vs. Gegard Mousasi

Zwycięzca: Gegard Mousasi przez KO, 1:00 rundy pierwszej. Mousasi został nowym mistrzem dywizji Light Heavyweight.

Interim Lightweight Championship bout: Gilbert Melendez (ic) vs. Mitsuhiro Ishida

Zwycięzca: Gilbert Melendez przez TKO, 3:56 rundy trzeciej. Melendez utrzymał Interim Lightweight Title.

Heavyweight bout: Mike Kyle vs. Fabricio Werdum

Zwycięzca: Fabricio Werdum przez submission (Gilotyna), 1:24 rundy pierwszej.

Welterweight bout: Jay Hieron vs. Jesse Taylor

Zwycięzca: Jay Hieron przez jednogłośną decyzję (30-27, 30-27, 30-27).

Light Heavyweight bout: Scott Lighty vs. Mike Cook

Zwycięzca: Scott Lighty przez TKO, 2:05 rundy pierwszej.

Lightweight bout: David Douglas vs. Justin Wilcox

Zwycięzca: Justin Wilcox przez submission (rear naked choke), 3:16 rundy trzeciej.

Welterweight bout: James Terry vs. Zak Bucia

Zwycięzca: James Terry przez TKO, 1:23 rundy pierwszej.

Lightweight bout: Isaiah Hill vs. Alex Trevino

Zwycięzca: Alex Trevino przez submission (keylock), 3:56 rundy pierwszej.

Edytowane przez Ja Myung Agissi

EWF, III Oddział Kancelarii Osobistej Jego Imperatorskiej Mości.

Cultured Society|The Princess of Attitude.

I love the whisper of Attitude <3.

3926129444e3b08a90b45e.jpg

  • Odpowiedzi 3
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • -Raven-

    1

  • Ja Myung Agissi

    1

  • pablobjj

    1

  • SaigeY

    1

Top użytkownicy w tym temacie


  • Posty:  460
  • Reputacja:   0
  • Dołączył:  16.05.2009
  • Status:  Offline
  • Styl:  Klasyczny

Czyli tak jak przypuszczałem Gegard łatwo pojechał Sobrala, link do walki http://www.megavideo.com/?v=Q8F4B6OK, ku zdziwieniu mojemu (i chyba wszystkich?) Cyborg rozjechała Carano, dominowała w stójce i parterze, Werdum również ze spokojem rozjechał Kyle-a, ogólnie większość faworytów wygrała, a gala warta poświęcenia czasu :)

8434236214bec043e1f826.jpg


  • Posty:  10 424
  • Reputacja:   454
  • Dołączył:  11.01.2005
  • Status:  Offline
  • Urządzenie:  Windows
  • Styl:  Jasny

Powiem wam jedno - Musasi ma ogromne szanse by być kiedyś kimś na kształt Fedora, tyle że w dywizji LHW - normalnie czuję to w moczu:))) Ten chłopaczek ma zaledwie 24 lata a rozjechał Sobrala na wiekszym luzie niż Silva Griffina. Babalu po prostu nie istniał w tej walce. Gegard lightowo sprowadził go do parteru, luzacko przeszedł do bocznej (a przecież Renato to ekspert od BJJ!) i zakończył przez masakryczne G&P, które przypominało mi najlepsze lata Belforta. I pomyśleć, że chłopak dopiero nabiera doświadczenia! Poza tym - zajebiście imponował mi spokój Gegarda, który był na maksa rozluźniony a przecież walczył z dużo bardziej oświadczonym rywalem i aktualnym mistrzem LHW. Myślę, że White powinien zapłacić każdą kasę, żeby go ściągnąć do UFC, bo Musasi jest przyszłością LHW i jestem przekonany, że zdrowo by namieszał w rankingach u Łysego.

 

Co do main eventu, to przyznam, że na ostatnim UFC nie widziałem ani jednej walki, która by mnie trzymała tak w napięciu jak starcie tych babek. Niesamowita wojna w stójce, normalnie cios za cios, ładne akcje w parterze i nietypowe dla Cyborg (jest klasyczną zawodniczką Muai Thai) próby poddania Cerano przez Kimurę i klucz na nogę. Świetna walka i niesamowita forma Cyborg, która nie bez kozery nosi taką właśnie ksywę, bo Gina - pomimo, że świetnie się broniła - nie zagroziła Cris ani razu. Trochę przykro mi sie patrzyło jak Brazylijka demoluje Ginie ładną buźkę, ale trudno nie doceniać skillsów Pani Santos, z którą nie chciałbym przerabiać "kłótni domowych":))) Zasłużona wygrana Cristiane, która popisała się świetną stójką. Jednynym małym minusikiem były próby obaleń, bo obie panie (jak na kategorię kobiecą) nie ważą zbyt mało i przy próbach takedownu na rywalce - wypadało tak, że osoba inicjująca akcję lądowała przygnieciona przez przeciwniczkę:) Poza tym - main event godny miana walki wieczoru!

 

ku zdziwieniu mojemu (i chyba wszystkich?) Cyborg rozjechała Carano

 

Jakiemu zdziwieniu??? Oglądając wcześniejsze walki Brazylijki, pomimo że kciuki trzymałem za Giną (cóż ładna z niej kobieta i moja sympatia bez żadnego innego uzasadnienia - była po jej stronie :D ), to na Cerano nie postawiłbym paczki chipsów. Agresja i siła była zdecydowanie po stronie Cyborg a Cerano chujowo rozegrała tą walkę, bo stawiając na wymiany z Santos (obstawiałem, że będzie starała się utrzymać Cris na dystans) sama wykopała sobie grób.

Lepiej nic nie mówić i wydawać się głupim, niż odezwać się i rozwiać wszelkie wątpliwości.

Błogosławieni ci, którzy nie mając nic do powiedzenia, nie oblekają tego faktu w słowa...

88278712552c9632374b21.jpg


  • Posty:  234
  • Reputacja:   0
  • Dołączył:  01.01.2009
  • Status:  Offline
  • Styl:  Klasyczny

Nie ma mowy o dziwieniu. Gina jest tylko piękna a Cyborg jest GSP kobiecego MMA. Jestv taka wszechstronna że rozjechała Ginę jak Rampage tą kobitę w ciąży kiedyś.

A tak serio to Gina nie miała od początku szans tylko miała ładną buzię.

Mousasi pięknie czekam na niego w UFCa Werdum w końcu sobie przypomniał że jest mistrzem Abu Dhabi

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Recent Posts

    • Przemk0
      Ekhem... u mnie po staremu. No mam tak z 60%. Zresztą dodaję tekst do wątku na bieżąco, więc możecie Sobie poczytać kolejną ratę tej opowieści. Zgłaszam o przedłużenie spóźnienia do czwartku 23:59. Ja i tak nie zamierzam się ani odnosić do waszych postaci, ani to tej mini "gali" jeśli się pojawi z informacjami o reaktywacji EWF.
    • IIL
      Cieszy mnie fakt dodania nowej gali, ale z drugiej strony może oznaczać to, że kartę All In znów poznamy na krótko przed samą galą.
    • Grins
      Jeśli oni spierdolą to z Fatu i Femim to jebać nie wiem daje sobie spokój z tym wszystkim to mnie najbardziej rusza w RAW, jestem w chuj wciągnięty w program Fatu/Roman i to że Jacob odbierze nie tylko pas ale ula fala i stanie się nowym szefem stołu, ale jak już to powiedział to wiem jak to się skończy... ogólnie sraka będzie jeśli chodzi o wyniki gali... 
    • CzaQ
      Ale niestety... Cesarz wypadł z gali   
    • Mr_Hardy
      Nikki Storm i Big Damo przejmują Progress Wrestling.  A na amerykańskiej ziemi Defy Wrestling.  
×
×
  • Dodaj nową pozycję...