Skocz do zawartości
  • Dołącz do najstarszego forum o pro wrestlingu w Polsce!  

Dostęp do pełnej zawartości forum wymaga zalogowania się. Możesz przyśpieszyć proces logowania lub rejestracji używając konta na wspieranych przez nas serwisach.

W przypadku problemów z dostępem do konta prosimy o kontakt pod adresem mailowym: forum(@)wrestling.pl

pytanka :]

Chibi77

Rekomendowane odpowiedzi

• Reputacja:   0
  • Status:  Offline

No więc nurtują mnie inne jeszcze pytania niż przedtem;]

Czy istnieje jakaś strona na której mógłbym oglądać walki TNA? Jeda=nak chodzi mi o dobrą lub średnią jakość obrazu, bo na youtubie nie można nawet rozpoznać zawodnikó a kibice to tańczące kropki.

Ostatnio oglądałem sobie RAW, gdzie to Ric Flair wyzwał Ortona. Przedtem chyba też pomagał Batiscie na JudgementDay. A wydawało mi się, że stoczył walkę, chyba ze StoneColdem, po której musiał przejść na emeryturę. O co chodzi?

Skoro wszystko jest ukartowane czy Cena wiedział o reflektorze?

Czy the miz wogóle walczy? bo widziałem go tylko w paru TAG Teamach:)

to chyba wszystko

• Odpowiedzi 1
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

• LegendKiller

1

• Chibi77

1

Popularne dni

Top użytkownicy w tym temacie

• Reputacja:   19
  • Status:  Offline
  • Urządzenie:  iPhone

ad.1

Nie widzę raczej innych ewentualności, aniżeli youtube i dailymotion. Co do jakości, to na YT bez problemu można znależć filmiki w HQ w których bez problemu zidentyfikujesz wrestlerów.

ad.2

Owszem, Ric Flair przegrał swoją walkę z Shawnem Michaelsem na WrestleManii 24, jednak jej załozenia były takie, że nie mógł więcej walczyć w oficjalnej walce w ringu i do tego pory Nature Boy tego nie zrobił.

ad.3

Tak.

ad.4

Walczy. Przed założeniem tag teamu z Morrisonem występował on m.in. w SmackDown, gdzie miał nawet swój mały streak zakończony przez Boogeymana. Jeśli w najbliższym czasie chcesz zobaczyć go walczącego, to polecam nadchodzące PPV The Bash na którym zmierzy się on z Johnem Ceną.