Skocz do zawartości
  • Dołącz do najstarszego forum o pro wrestlingu w Polsce!  

Dostęp do pełnej zawartości forum wymaga zalogowania się. Możesz przyśpieszyć proces logowania lub rejestracji używając konta na wspieranych przez nas serwisach.

W przypadku problemów z dostępem do konta prosimy o kontakt pod adresem mailowym: forum(@)wrestling.pl

The Undertaker

TheGiant

Rekomendowane odpowiedzi

• Reputacja:   0
  • Status:  Offline

Niewiem, czy ktos takową dyskusje inicjował, jezeli tak, to wybaczcie i nakierujcie mnie na odpowiedni topic.

W kazdym razie, chcialem troszke podyskutowac na temat tego zapaśnika.Taker w latach 90tych chodził w potarganym ubraniu, ciut za duzych rekawiczkach i u boku wielkiego (nie, nie chodzi mi o wzrost :P ), grubego Paula Berera (wybaczcie, niewiem jak sie pisze jego nazwisko). Z tamtego okresu nie ogladałęm jego walk, ale kojarzy mi sie feud Taker vs Taker- jezeli moglby mi ktos przyblizyc jego przebieg (tego feudu) bylbym wdzieczny.

Kolo 2000 roku (nie zlinczujcie mnie za te daty- na prawde pisze z głowy, a moja wiedza- ktora nota bede chcialbym poszerzyc nie jest najwieksza) Taker zmienił swoj gimmick na harlejowca. Wjezdzał wtedy motorem pod ring, lansował się tatułażami (nadal to robi :P) i bylo to dobre odswierzenie jego postaci- z tego co obiło mi sie o uszy (albo wyczytałem- mozliwe ze nawet na tym forum) to całą koncepcja z postacia harlejowca wyszla z jego inicjatywy. Czy moglby mi ktos powiedziec- ile dokladnie trwał okres jego motorowego bytu? I czy wtedy zdobywał on jakies pasy mistrzowskie?

Dochodzimy do momentu "terazniejszego" Undertakera. Powiedzcie mi- dlaczego ten jakze mroczny typ z cmentarza, ktory nikogo sie nie boi wchodzi na ring pokazuje białe gały, straszy dzieci, ale chwile pozniej jak sciaga plaszcz i zaczyna sie walka to ten przybiera poze (czy jak kto woli- pozycje, technike) pseudo boksera. Strasznie mnie to wkurza, bo buja sie jak pierdolony rezus i wyglada to na prawde komicznie momentami. Ja wiem, ze on od zasze przybierał styl browlera, ale od kiedy (no wlasnie od kiedy? ) macha szyją i łapami robiac zwody przed rozpoczeciem walki (bo potem juz jakos to "zanika"- albo jest zbyt zmeczony, albo zapomina o tym) na prawde patrzac z boku wyglada to gorzej od techniki walki Boba Sappa ( :P ). Was to nie wkurwia?

Na koniec jestem zobowiazany napisac, ze uwazam go za jednego z najwybitnieszych wrestlerów. Szanuje go niesamowicie, choc strasznie wkurzały mnie na przyklad patrenty z urna (choc to inna bajka i nie jego wina). Jego entrace (pierdolniecie w gong) zawsze powoduje u mnie kręcenie się łezki w oku, aż z pały kapie w kroku (no, moze bez przesady :P ). W kazdym razie- jest to chyba tez, oprocz tego ze jeden z najbardziej zajebistych wrestlerow to jeszcze jeden z nielicznych; jezeli chodzi o tych z wyzszej polki to chyba jedyny- ktory ma az 4 finishery. Last Ride, Tombstone, Chockslam i ten jego Deathlock. Chyba nie ma innego main eventera, ktory ma 4 finiszery, co? Nawet nie kojaze w ogole takiego wrestlera...

Wiec- slucham komentarzy.

• Odpowiedzi 3
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

• TheGiant

2

• rocket

1

• mazurxiii

1

Popularne dni

Top użytkownicy w tym temacie

No to synu za nie wyszukany język powinieneś dostać bana...ale to nie mój problem...

Co do Takera - do takich noobów jak ty nie dociera,że to jedyny heavy cruiser w biznesie,który potrafi wykonać w ringu np. moonsault...Big Show i ta technika prosto od flyerów?Wolne żarty...poza tym jak pokazał Wrestlemania potrafi sklecić pojedynek (razem z HBK) na poziomie nieosiągalnym obecnie w WWE dla nikogo...no ale zawsze znajdą się jacyś 'pseudoznafcy' - bez szacunku dla legend i bez szacunku dla tego widowiska.

Po pierwsze nie jestem twoim synem.

Po drugie- nie zauwazylem, zebys był modem, ani adminem, wiec texty typu "powinines dostać bana" włóż do kieszeni łaskawie.

Po trzecie- wydaje mi sie, ze masz problemy z czytaniem ze zrozumieniem. Niewiem skad wnisek, ze ze nie mam szacunku do Takera (pomimo, ze napisalem w drugim akapicie co o nim sadze).

Po czwarte- nie uwazam sie za znawce, co dokladnie zaznaczyłem.

Zgodzic sie moge z Tobą tylko w jednej kwestii:

...poza tym jak pokazał Wrestlemania potrafi sklecić pojedynek (razem z HBK) na poziomie nieosiągalnym obecnie w WWE dla nikogo

Uwazam, ze byl to pojedynek najlepszy w historii wrestlingu- subiektywne zdanie.

Btw- z textami typu"noob" czy "pseudoznafca" wyskakuj do kolegów z Tibii.

Zamykam, póki nie przerodzi się w ostrzejszą wymianę zdań.

Jeśli ktoś będzie miał sensownego do dodania / rozwinięcia tematu to PW do mnie i otworzę temat ;) .

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

• Najnowsze posty

• MattDevitto
      Podobnie już zrobili z AJem gdy w 2k16 uwalił z Jericho na WMce by potem iść na potężnego Romka.
    • -Raven-
      Trzynastka.
    • Jeffrey Nero
    • Grins
      Moim zdaniem Khan powinien się w końcu skupić na fedce, spiąć dupę i po prostu odizolować się od tej całej historii od Brooksa i WWE, bo to nie ma największego sensu skupiać się na WWE a przy okazji niszczyć swój produkt, mi się bardzo dobrze oglądało AEW w czasach 2020-2022... Cóż rok 2023 mnie zbytnio nie powalił było kilka zajebistych walk ale nie było żadnej zajebistej historii która mogła by dupę urwać prócz MJF'a i Cole'a nie było tam nic konkretnego, story Christiana z Edge'm spierdolili na maksa chociaż ich I Quit Match był zajebisty to powinien się odbyć w jakimś szybszym terminie, AEW szanuje za to że mogę dostać na prawdę solidne pojedynki że ringowo nie dostajemy jebanego ślimaka, chociaż w ostatnim czasie w WWE to się poprawiło, ale tak o niebo lepiej mi się ogląda AEW jako ringowy produkt bo WWE tylko i wyłącznie przeglądam dla tamtejszych storyline'ów które też czasami dupy nie urywają... Po prostu na miejscu Khana w końcu bym się spiął, za trudnił jakiś specjalistów, uporządkował ten burdel na zapleczu i zaczął inwestować w Ospreay'a, Stricklanda, MJF'a, Cole'a, Blacka pełną pizdą, zrobił z nich topowe gwiazdy które budowałby historię... Bo jak oni tak dalej będą się skupiać na WWE, to czarno to widzę, a dla hejetrów AEW to będzie najlepsza pożywka aby całkowicie jebać tą fedkę. 
    • PTW
      PUNCHER PODWÓJNYM MISTRZEM! Ależ to był majstersztyk, dwóch twardzieli poszło na wymianę przez praktycznie całą walkę, tu każdy cios mógł być tym ostatnim, nokautującym! Ostatecznie reprezentant Szczecina zabiera ze sobą pasy PTW oraz WWA by już niedługo zmierzyć się z największym wyzwaniem w swojej karierze! – Oficjalni partnerzy: Środowisko Miejskie & Grupa WOLF & Out Pizza & Fabryka Sportów & Pod Platanem Przeczytaj wpis na oficjalnym fanpage PTW.
  • Dodaj nową pozycję...