Skocz do zawartości
 • Dołącz do najstarszego forum o pro wrestlingu w Polsce!  

  Dostęp do pełnej zawartości forum wymaga zalogowania się. Możesz przyśpieszyć proces logowania lub rejestracji używając konta na wspieranych przez nas serwisach.

  W przypadku problemów z dostępem do konta prosimy o kontakt pod adresem mailowym: forum(@)wrestling.pl

   

ECW 21.04.09


Hrystek

Rekomendowane odpowiedzi


 • Posty:  1 108
 • Reputacja:   0
 • Dołączył:  14.08.2008
 • Status:  Offline

http://img509.imageshack.us/img509/6125/keyartecw.jpg

Gra theme ECW. Publiczność szaleje i chantuje ECW! ECW! ECW! Hala jest bardziej zapchana niż na ostatnim ECW, a publiczność żywsza.

Josh Matthews: Witamy was na dzisiejszej gali ECW. Witają was Josh Matthews...

Matt Striker:.. i Matt Striker. Warto też dodać że dzisiejsze ECW odbywa się w Houston, Texas.

Zaczyna grać theme Tiffany która wygląda jakby zaraz miała popłakać się ze szczęścia. Tiffany jest już na ringu i czeka aż publiczność się uciszy.

Tiffany: Witam was na dzisiejszym ECW! Zobaczycie nie mniej niż tydzień temu. A dzięki tym osobom które przybyły wspomóc nasz brand, jednakże straciliśmy parę wspaniałych gwiazd. Mówię tu o Jamie Noblu i Johnie Morrisonie, a także Hornswooglu. Nasz brand życzymy wam dalszych sukcesów w waszej karierze, a teraz chcemy powitać nowych wrestlerów na ECW.

Zaczyna grać theme ECW, a na ring zmierzają kolejno Vladimir Kozlov, a za nim Hurricane Helms, Zack Ryder, Ezekiel Jackson, a także DH Smith i Natalya wchodzący z Tyson Kidem.

Tiffany: Jako że jesteście nowi, to damy wam szanse i możecie poprosić mnie o jedną rzecz.

Helms: Rozmawialiśmy razem i jednogłośnie żądamy walki o ECW Championship.

Gra theme ECW. Na ring wchodzą weterani ECW.

Christian: Tak się składa że my też rozmawialiśmy i nie wiem czemu to nowi, a nie ci którzy już tu trochę walczą, dostają szansę walki o pas.

Tiffany: Spok...

Ezekiel Jackson: Zamknij się, bo tak się składa że też jesteś tu od nie dawna, a dostawałeś już mnóstwo szans.

Weterani ECW zmierzają na ring, ale Tiffany interweniuje.

Tiffany: Spokojnie, na dzisiejsze gali, kto będzie chciał być No.1 Conteder do ECW Championship będzie mógł się zmierzyć w ECW Battle Royalu. Mogą w nim uczestniczyć wszyscy oprócz Jacka Swaggera który jest aktualnym mistrzem.

Wrestlerzy jeszcze chwilę patrzą na siebie, a potem wracają za Backstage.

Tiffany: Nie miła sytuacja, ale to jest już wrestling. Dziś zawalczą w walce Champion vs Champion, Rey Mysterio vs Jack Swagger. Jako GM ECW dziękuj Reyowi że zgodził się zawalczyć na tej gali. Oprócz tego będą walczyć Kozlov vs DH Smith i Tyson Kid.

-Reklama-

DH Smith i Tyson Kid vs Vladimir Kozlov

Na ringu jest już Vladimir Kozlov, a także DH Smith i Tyson Kid. Tyson namawia na coś młodego bulldoga, po czym oboje biorą rozbieg i próbują dual shoulder blocku lecz masa Kozlova bierze górę nad dwoma napastnikami. DH Smith i Tyson szybko wstają, ale otrzymują double clothesline od Kozlova. Po czym podnosi od Kida, rzuca w narożnik o tam go okłada. Smith wykorzystuje to i wykonuje dropkick na plecy Moskiewskiego wojownika.

Na titantronie zostaje pokazana powtórka z wczorajszego ECW, na którym Vladimir otrzymał World Strongest Slam, a potem powtórka tej akcji.

Matt Striker: Trzeba zwrócić uwagę że Kozlov jeszcze nie wypoczął po ostatniej walce, a na ring wchodził z obolałymi plecami.

Rosjanin szybko wstaje i odpłaca się Harryemu Head Butem. Tyson wstaje, ale otrzymuje Bodyslam. Kid znów wstaje, ale otrzymuje Hammera, a następnie Flapjacka. Kozlov próbuje pinu 1...2... DH Smith wstaje i przerywa pin.

Josh Matthews: Nie wiele brakowało, a Kozlov mógłby wygrać.

Oboje zawodnicy wstają. DH Smith ponownie przyjmuje headbut od Rosjana. Kid rzuca się na Kozlova, lecz ten go podnosi i wyrzuca za ring. Vladimir czeka aż młody Bulldog wstanie. Łapie go za szyję, po czym wykonuje Chernobyl Bomb. Próbuje pinu 1...2... Kid wbiega na ring 3...

Tony Chmiel: Winner Of The Mach Vladimir Kozlov.

Matt Striker: Pierwszy raz od jakiegoś czasu Kozlov wygrywa swój match.

W pokoju Natalya masuje obolałe plecy Harryemu, a Tyson Kid rozmawia z nim o przegranej.

DH Smith: Dobra skończmy już paplać o tej walce. Dostaliśmy trudnego przeciwnika, a sami popełniliśmy kilka błedów. Może pogadamy o tym Battle Royalu.

Tyson Kid: Myślałem że w tym staniem nie będziesz walczyć.

DH Smith: Będę, ale umówmy się. Walczymy razem do końca, a dopiero na końcu jak zostaniemy sami, zaczniemy walkę.

Tyson Kid: Ok.

Oboje wstają i podają sobie ręce.

Tony Chmiel: Czas na walkę" Champion vs Champion".

Zaczyna grać theme Reya Mysterio.

Tony Chmiel: Pierwszym wchodzącym na ring jest pochodzący z San Diego w Californii. Ważący 75 kilogramów. Rey Mysterio.

Rey podczas gdy Tony Chmiel zapowiadał jego wejście: wskoczył na rampę podbiegł do publiczności, przybił parę piątek i przystanął przy dzieciaku z podobizną jego maski, po czym przykłada swoją głowę do jego, a potem zmierza już wprost ringowi, gdzie wykonuje taunt na jednym z narożników.

Zaczyna grać piosenka Swaggera, a ECW Champion staje na rampie i wybucha śmiechem.

Tony Chmiel: A jego przeciwnikiem będzie, pochodzący z Perry, Okhlama, a waży on 119kg( przerwa na oddech). ECW Champion" The All American- American" Jack Swagger.

Swagger idzie w stronę ringu z nonszalanckim uśmiechem, a gdy jest już na ringu zaczyna się śmiać z Reya. Sędzia każe uderzyć w gong. Swagger nonszalancko podchodzi do Reya i mamy zwarcie, z którego zwycięsko wychodzi Jacek.

Matt Striker: Próba sił zakończona zwycięstwem Swaggera.

Rey znów próbuje zwarcia, ale sprytnie unika odpowiedzi Swaggera i zakłada mu Arm Lock. Jack z łatwością uwalnia się uderzając Mysteria łokciem. American zakłada Reyowi headlock, a następnie go przerzuca.

Josh Matthews: Rey musi wstać.

Rey powoli wstaje i rzuca się na liny. Jack odbija się od lin, a Rey jeszcze zbierając równowagę przyjął na siebie shouderblock. Swagger się śmieje. Jack odbija się od lin, ale Rey kładzie mu się podnogami( Swagger go przeskakuje), następnie Rey wstaje i przeskakuje nad Swaggerem, a potem wykonuje Dropkick. Próbuje pinu, ale sędzia dolicza tylko do dwóch. Rey czeka aż Jack wstanie, a następnie wykonuje mu Hurricanrane. Amerykanin trafia na drugą linę. Mysterio odbija się od lin i chcę wykonać Hurricanrana, ale Jack odskakuje i wykonuje Big Boot na ramię Reya. Amerykanin się śmieje, podnosi Reya i rzuca go w metalową barierkę za narożnikiem. Rey wychodzi z narożnika i spada na kolana. Jack wykorzystuje to i zakłada mu Arm Lock.

Matt Striker: To musi boleć.

Josh Matthews: Szczególnie że Swagger umiejętnie osłabił mu ramię.

Rey powoli wstaje, odwraca się w stronę Swaggera, po czym skaczę i wykonuje na nim Hurricanrane. Oboje wstają, ale Mysterio wykonuje na nim Hurricanrane DDT. Rey podchodzi do lin i odbija się od second rope, po czym wykonuje na Amerykaninie Leg Drop. Swagger wstaje, ale od razu otrzymuje dropkick od Reya, po czym wypada z ringu. Mysterio czeka aż Jack wstanie( sędzia w tym czasie odlicza 1...2...3...). Oscar wskakuje na top rope i wykonuje West Coast Pop( sędzia jest zmuszony liczyć od nowa).

Matt Striker: Fascynująca akcja!

Oboje leżą poza ringiem, a sędzia odlicza 1...2...3...4...5...6...7... Rey wstaje i wrzuca Swagger na ring. Jack jest na kolanach i opiera się o second rope. Rey odbija się od lin i wykonuje 619. Obaj wstają, a Rey wykonuje West Coast Splash. I próbuje pinu 1...2...3...

Josh Matthews: A więc wygrywa IC Champion Rey.

Tony Chmiel: Winner of this match, Intercontinental Champion Rey Mysterio.

-Reklama-

Tony Chmiel: W tym matchu może zawalczyć każdy oprócz Jacka Swaggera w stypulacji ECW xman Battle Royal.

Zaczyna grać theme ECW, a na ring zmierzają: Christian, DH Smith, DJ Gabriel, Evan Bourne, Ezekiel Jackson, Finlay, Hurricanrane Helms, Mark Henry, Paul Burchill, Tommy Dreamer, Tyson Kid, Vladimir Kozlov i Zack Ryder.

Sędzia karze uderzyć w gong. Vladimir Kozlov stoi przy Marku Henrym, a Christian nawołuje drużynę do ataku na potwora.

Cały squad zgadza się, a Vladimir wykorzystując zamieszanie atakuje Marka. Walka się rozpoczęła, a wszyscy rzucili się na World Strongest Mana. Mark dał sobie z nimi radę i złapał ostatnią ofiarę Zacka, który pożegnał się z ringiem przyjmując clothesline od Marka. W jednym z narożników DH Smith i Tyson Kid atakują Kozlova. Vladimir wykonuje clothesline na DH Smith, a potem próbuje wypchnąć Tysona poza ring. DH Smith wstaje i chcę wykonać clothesline na Rusku, ale trafia w Kida( Kid wyeliminowany). DH Smith łapie się za głowę, ale gdy się odwraca, przyjmuje head but od Kozlova i wypada za ring( DH Smith wyeliminowany). Finlay okłada Ezekiela w narożniku, a Tommy Dreamer brawluje z Paulem Burchillem. Ezekiel pozbył się Finlaya wykonując mu Chokeslam.

Matt Striker: Co za Chaos, a wyeliminowani jak narazie zostali tylko DH Smith, Tyson Kid i Zack Ryder.

Josh Matthews: Przypatrz się bo zaraz może być kolejna eliminacja.

Na Ezekiela rzuca się DJ Gabriel który zostaje wyrzucony z ringu( DJ Gabriel Eliminated).

Matt Striker: Wyrocznia...

Paul Burchill wyszedł na prowadzenie. Dreamer opiera się o liny. Burchill próbuje clothesline, ale Tommy unika i sam wykonuje clothesline, lecz Paul nie wypada, a chwyta się liny i wstaje. Evan Bourne i Helms biorą rozbieg i wykonują dropkick na nogi Burchilla( Paul Burchill Eliminated).

Matt Striker: Kolejna eliminacja.

Tommy, Evan i Hurricane wstają. W ich stronę nadbiega Mark Henry który otrzymuje Back Body Drop wykonany przez trzy osoby( Mark Henry Eliminated).

Josh Matthews: Brak mi słów...

Matt Striker: Kogo obstawiasz jako zwycięzce?

Josh Matthews: Christian, a ty?

Matt Striker: A ja myślę że wygra Kozlov.

Nadbiega Kozlov który wykonuje double clothesline na Evanie i Dreamerze( Helms unika, Evan Bournie and Tommy Dreamer Eliminated).

Josh Matthews: Jak narazie wyeliminowani zostali: Evan Bourne, Tommy Dreamer, DH Smith, Tyson Kid, DJ Gabriel, Paul Burchill, Mark Henry.

Matt Striker: A w ringu są narazie, Vladimir Kozlov, Christian, Ezekiel Jackson, Helms i Finlay.

Hurricanrane wstaje i wykonuje dropkick na Ezekielu. Ten opiera się o liny i wykorzystuje to Irlandczyk który wyrzuca Jacksona z ringu( Ezekiel Jackson Eliminated). Finlay próbuje wykonać Celtic Cross na Helmsie, ale Vladimir Kozlov chwyta go za szyję( puszcza Helmsa) i wykonuje Chernobyl Bomb. Christian wstaje, łapie Vladimira za ręce i wykonuje na Kozlovie Impacter.

Josh Matthews: Impacter to nowa nazwa dla finishera Christiana.

Finlay wstaje i wykonuje Celtic Cross na Christianie. Helms wstaje i wykonuje Shinning Wizard na Finlayu. Kozlov wstaje, ale także otrzymuje Shinning Wizard. Christian także wstaje, ale ten natomiast unika i wyrzuca Helmsa nad trzecią liną, ale ten utrzymuje się Second Rope i wraca na ring. Christian zauważa opierającego się o liny Finlaya i wykonuje na nim clothesline( Finlay Eliminated). Kozlov, wstaje, a gdy Christian się odwraca, absorbuje mu headlocka( Christian Eliminated). Helms wstaje i wykonuje Shining Wizzard na stojącym Kozlovie, a ten wypada za ring( Vladimir Kozlov Eliminated).

Tony Chmiel: Winner ECW Battle Royal" Hurricane Helms".

Matt Striker: No i znamy zwycięzce tej walki.

Josh Matthews: Żaden z nas nie trawił z typem zwycięzcy.

Zaczyna grać theme Swaggera, który tylko tauntuje z pasem mistrzowskim. Helms wchodzi na narożnik i pokazuje że to na jego ramieniu będzie wisiał pas po Backlash.

Matt Striker: Gala ECW kończy się.

Josh Matthews: Żegnamy was i życzymy spokojnego wieczoru.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 • Odpowiedzi 4
 • Dodano
 • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

 • Hrystek

  2

 • Longer

  1

 • snake

  1

 • gchybinski

  1

Top użytkownicy w tym temacie


 • Posty:  7
 • Reputacja:   0
 • Dołączył:  23.04.2009
 • Status:  Offline

super gala pisz dalej
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 • 2 tygodnie później...

 • Posty:  10
 • Reputacja:   0
 • Dołączył:  05.05.2009
 • Status:  Offline

Jakbym gdzieś to już czytał hmmm. może na P***B??
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


 • Posty:  1 108
 • Reputacja:   0
 • Dołączył:  14.08.2008
 • Status:  Offline

A myślisz że kto to tam wstawił?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 • 2 tygodnie później...

 • Posty:  1 197
 • Reputacja:   0
 • Dołączył:  08.03.2009
 • Status:  Offline

Hrystek stwierdzę tak: Nie jest źle, ani nie jest dobrze. Walki trochę za krótkie, o back'u nie wspomnę. Ćwicz i jeszcze raz ćwicz polecam dodawanie fotek.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

 • Najnowsze posty

  • KyRenLo
   373.  
  • Aigor
   1. The Judgment Day (Finn Bálor and Damian Priest) (c) vs. New Catch Republic (Pete Dunne and Tyler Bate) - Tag team match for the Undisputed WWE Tag Team Championship 2. Becky Lynch vs. Bianca Belair vs. Liv Morgan vs. Tiffany Stratton vs. Naomi vs. Raquel Rodriguez - Elimination Chamber match for a Women's World Championship match at WrestleMania XL 3. Rhea Ripley (c) vs. Nia Jax - Singles match for the Women's World Championship 4. Drew McIntyre vs. Randy Orton vs. Bobby Lashley vs. LA Knight vs. Kevin Owens vs. Logan Paul - Elimination Chamber match for a World Heavyweight Championship match at WrestleMania XL
  • CzaQ
   Sorry, ale muszę dodać, bo post zaginął, a jest sprzed 4 lat, a chciałem sobie go przypomnieć co głupiego się pisało xD Kontekst :  @ -Raven-  po zobaczeniu fot Lany (tej od Ruseva/obecnie Miro) zastanawiał się czy jej cycki są naturalne czy to silikony.   Potem przyszła pora na mój głupkowaty wywód     " Pragnę nadmienić, iż piersi Lany bez aparatu podtrzymująco-antygrawitacyjnego (czyt. stanika) prezentują się dość oryginalnie - położenie zazwyczaj większego worka tłuszczowego lewego jest odległe w stosunku do prawego jak oczy Anyi Taylor-Joy. Oczywiście nie jest to fenomen na miarę biustu Stefanii McMahon, w którym prawa i lewa pierś zainteresowanej powinna posiadać osobne kody pocztowe, ale jest znamienna.   Jako ekspert nie jestem w stanie stwierdzić czy CJ Perry - bo tak naprawdę nazywa się omawiana osoba - posiada biust sztuczny czy naturalny, ale wygląda jak najbardziej jędrnie oraz smakowicie co pozwala na postawienie tezy, iż (jeśli nie zaprzeczyła tego w jakimś wywiadzie niczym jej koleżanka po fachu Alexandra Bliss) jednak nie poprawiała go z pomocą medycyny estetycznej.   Jako osoba sławna, piękna oraz bogata może pozwolić sobie na tak kontrowersyjną decyzję jak prześwitujący podkoszulek co podkreśla jej pewność siebie oraz wiarę w swoją urodę przez co zadajmy sobie pytanie natury filozoficznej - czy jest to spowodowane zadowoleniem ze swojego ciała, nad którym tak pracowała? A może zadowolenie z pracy chirurga i wyzbycie się nieśmiałości spowodowanej wcześniejszymi defektami?   Wraz z tymi pytaniami stwierdziłem, że muszę zabrnąć dalej. Zrobiłem głęboki research - przeprowadziłem wywiad ze sławnym doktorem Ignacym Zielińskim zajmującym się zagadnieniem stanem faktycznym piersi w stosunku do ich nienaturalnych odpowiedników potoczniej znanym jako uberasilicongravitasacja. Specjalista prowadzi także znaną stronę boobpedia (pol. cyckopedia) i jednoznacznie po wielu dyskusjach, badaniach stwierdza iż piersi znanej wrestlerki są całkowicie naturalne. To przechyla szalę w kierunku tryumfu natury nad człowiekiem i jego inwazyjnej potrzeby modyfikacji. JEDNAK musiałem przekonać się na własne oczy i po krótkiej analizie wszystkich zdjęć oraz filmików z udziałem zainteresowanej oraz kilku nieprzespanych nocy byłem jeszcze bardziej skołowany. Gdzieniegdzie Lana wyglądała jakby biust nie był wypełniony zaledwie samym tłuszczem - może to ingerencja komputerowych programów graficznych, ale biust sterczał nienaturalnie. Z kolei fotografie topless przeczyły tym twierdzeniom. Byłem w dołku. Co mam uczynić żeby dostać odpowiedź? Z pewnością jej urządzenie ssąco-ciupciające (Mirosław) posiada wszelkie predyspozycje do tego, aby być zadowolonym z wyżej zaprezentowanych wdzięków.   No tak! Zapytam Ruseva! Udałem się więc w podróż do Rosji... w pociągu do Moskwy zdałem sobie sprawę, że przecież to był gimmick i tak naprawdę Mirek pochodzi z Bułgarii  Ale i tak było warto - Svetlana, Polina oraz Tanya - dziękuje za tamtą noc i pozdrawiam!   Bo ciepłym przyjęciu w zimnej Rosji wsiadłem w kolejny transport i dojechałem do Płowdiwa w Bułgarii - miejscem urodzenia naszej odpowiedzi na to pytanie. Przywitała mnie sympatyczna para staruszków. Barnjaszewa juniora niestety nie było w domu (jak można było się domyślić znajdował się w trasie w Ameryce), ale nie przeszkodziło to jego podejrzliwemu ojcu wypytać mnie co wiem o ich synu. Na szczęście ostatnio oglądałem Ace'a Venturę, najlepszego psiego detektywa na świecie i doskonale się przygotowałem - wciągnąłem powietrze - Mirosław Barnjaszew urodzony 25 grudnia 1984 roku (choć polska wiki pokazywała, że 1985 roku) w Płowdiwie, wzrost 183 cm, wagi nie podam, bo co chwilę się zmienia, fan gier wideo, w 2008 roku przeprowadził się do Stanów i zaczął karierę pro wrestlera, 3-krotny mistrz USA, który powinien wygrać wtedy na Wrestlemanii z Johnem Ceną - nie jestem wielbicielem tego bookingu (specjalnie tak powiedziałem, żeby przypodobać się rodzicom Mirka... sznurowaniem na zewnątrz  ) finisher - chwyt the Accolade, który jest zmodyfikowaną wersją innego klasycznego chwytu zwanego camel clutch, ktorego używało wielu klasycznych wrestlerów, jego narzeczona CJ Perry również pracuje w najwiekszej federacjj wrestlingowej na świecie znanej jako WWE... starczy? - Tak, synu, dzięki, na pewno jesteś fanem. - Jasne  Po ugoszczeniu mnie i poczęstowaniu tradycyjnymi bułgarskimi potrawami taratorem, czorbami, a także kupionymi w bułgarskim odpowiedniku biedronki ciasteczkami zdobyłem numer telefonu do mojego "ulubionego" zawodnika. Od razu zadzwoniłem do Mira, który umówił się ze mną w Chjcago, w którym aktualnie przebywał i będzie cały weekend, podziękowałem i od razu zabookowałem bilet, ale lot miałem następnego dnia, więc noc musiałem spędzić u miłych staruszków. SPałem w dawnym pokoju naszego ex-champa US i z ekscytacji nie mogłem zasnąc patrząc w sufit koloru fuksji. A może powodem był również skrzypiące łóżko obok oraz moje wyobrażenie ruchających się 60-latków. Na następny dzień nie miałem czasu na śniadanie, więc ładnie się pożegnałem i udałem na lotnisko uberem. W samolocie przypomniałem sobie odcinek "Śmierci na 1000 sposobów" gdzie lasce cycki eksplodowały podczas lotu, bo było za duże ciśnienie i miała wstrzyknięte za dużo i za tanio... czy Lana jeśli miałaby sztukasy mogłaby tak co chwilę podróżować w wymagających ciągłego przemieszczania się warunkach rodem z WWE? Nie wiedziałem. Wylądowałem. Chicago, nareszcie. Dziwny zbieg okoliczności - w końcu ten stan jest znany z dużej ilości Polaków. Ruseva spotkałem w recepcji hotelu Hilton. - Siemasz Miro! - Oooo, mój fan! Jak tam? - Słuchaj wiem, że jesteście bardzo zajęci, więc nie chce wam za bardzo przeszkadzać... - Nie no spoko stary dla fana wszystko! - No to spoko! Jest piątek i cały weekend tu będziecie? A gdzie Lana? - Tak! Bierze prysznic, zaraz zejdzie i idziemy na Smackdown, dołączysz się? - No ba kurwa! I tym sposobem spłukany ja uśpiłem ich czujność - dostałem miejsce w pierwszym rzędzie na niebieskiej tygodniówce, dostałem darmowy merch, wystąpiłem w UpUpDownDown, poznałem wielu ludzi na backstage'u, ale nikt nie był w stanie stwierdzić (nawet divy) czy biust CJ jest naturalny. Paige mówiła, że się z nią miziała i wydawał się spoko, Titus uważał, że pewnie fake'owy, ale i tak by wylizał. Udałem się więc na kolację z narzeczeństwem. Powiedziałem sobie, a kurwa co mi tam pójdę na maksa. - W sumie słuchajcie.. Miro lubię Cię, ale to nie jest powodem mojej wizyty tutaj. - Nie? A co? Słuchaj tylko nie leć w chuja - zapraszamy Cię, spędzamy z Tobą czas, w dodatku stawiamy Ci wszystko, a jesteśmy prawie spłukani, a za niedługo ślub! - Co? O kurwa! No gratulacje... To ja przejdę do sedna - i tak potrzebujecie kasy, więc masz tu 100 polskich złotych, nie pytaj ile to na dolary - i pozwól mi pogryźć sutka swojej przyszłej żony. - Co? Pojebało Cię? Spierdalaj! - Rusev podniósł głos. - Ciii, ludzie aż się spojrzeli co my robimy... przemyśl to - ślub na dniach, każdy cent się liczy.. zgódź się - Ehhh no dobra, może masz rację... powiedział Miro Lana wstaje zdejmuje piękną czerwoną suknię, którą miała na sobie i okazało się, że pod spodem jest taka jaką ją pan buk stworzył - bez stanika bez majtek bez niczego. Wyciągnąłem dłoń - pomiętosiłem, zważyłem i poklepałem cycka. Jest spoko pomyślałem. Przybliżyłem się i zacząłem lizać jej cycki przy jej przyszłym mężu - najpierw prawą pierś, a potem lewego sutka. Trwało to dłuższą chwilę. Gdy zacząłem je ssać zniecierpliwiony Rusev pyta czy w końcu kurwa ugryzę. - Nie... - Dlaczego? - Bo nie mam ze sobą stówki. Mirosław w furii Machka kickiem rozwalił stół, zaczął rzucać krzesłami. - Zabiję Cię! Lana zaczęła się zakrywać przed oczami innych gości restauracji. Była cała czerwona niczym jej suknia, ale i tak się uśmiechała tajemniczo - w końcu był to prawdopodobnie ostatni raz kiedy ktoś inny ją wymacał niż jej narzeczony. Stanąłem do walki z gościem większym ode mnie i cięższym.... który w dodatku nie może źle wyglądać przed swoim ślubem.... Wróciłem do Polski i pisze tego posta.. Taaaa. Lana to sama natura    
  • Caribbean Cool
   Z racji tej narracji.  W filmie Jimma Shiiddena...jebać.  Za kinematografię odpowiadał Pytlak   Film tyczący się znanego działacza awangardy-Stana Braghage'a.  Circa ike filmów zrobił. Podpowiem, że można się pomylić o 50.
  • -Raven-
   1. The Judgment Day (Finn Bálor and Damian Priest) (c) vs. New Catch Republic (Pete Dunne and Tyler Bate) - Tag team match for the Undisputed WWE Tag Team Championship 2. Becky Lynch vs. Bianca Belair vs. Liv Morgan vs. Tiffany Stratton vs. Naomi vs. Raquel Rodriguez - Elimination Chamber match for a Women's World Championship match at WrestleMania XL 3. Rhea Ripley (c) vs. Nia Jax - Singles match for the Women's World Championship 4. Drew McIntyre vs. Randy Orton vs. Bobby Lashley vs. LA Knight vs. Kevin Owens vs. Logan Paul - Elimination Chamber match for a World Heavyweight Championship match at WrestleMania XL
×
×
 • Dodaj nową pozycję...