Skocz do zawartości
 • Dołącz do najstarszego forum o pro wrestlingu w Polsce!  

  Możesz przyśpieszyć proces logowania bądź rejestracji używając konta na wspieranych przez nas serwisach. 

Jest Gotowy - Johnny Thornpike RP


The Icon

Rekomendowane odpowiedzi


 • Posty:  140
 • Dołączył/a:  23.03.2008
 • Status:  Offline

Po Baltic Mayhem

 

Johnny Thornpike schodził z ringu zakrwawiony jak cała reszta uczestników tej krwawej walki. Nie udało mu się wygrać , nie udało mu się zdobyć pierwszego złota o jakie byłu mu dane walczyć. Johnny choć zmęczony to jednak w szale szedł przez korytarz do swojej szatni. Ludzie widząc jego wściekły wyraz twarzy schodzili z ringu wiedząc że Thorn Mouth nie jest osobą której można wejść w drogę kiedy jest zdenerwowana. Lekarze co chwile podchodzili do Johnny'ego by zatamować obfite krwawienie , jednak byli co chwile odsyłani tekstami typu "Spierdalaj" czy zwykłym wzrokiem który mroził krew w żyłach. Johnny nie był na prawdę w humorze. "Jak mogłem przegrać , jak mogłem przegrać w walce którą powinienem bez trudu wygrać." Johnny siedział już w swojej szatni chwytając się za głowę. "Nie , ja nie przegrałem , nie kurwa to jakiś C Webb czy inny Oleśnicki został spinowany , nie ja. Kurwa ja nie przegrałem , dajcie mi walkę jeden na jeden z mistrzem a pokażę na co mnie tak na prawdę stać". Myśli w głowie Thorn Mouth'a szalały a on sam zaczął co raz bardziej się denerwować. W końcu widać tylko jak Johnny podnosi się i jednym zwinnym ruchem rzuca krzesło prosto w szafke z ubraniami , aż ta się wgniotła pod siłą ciosu. Gdy wrestler w końcu ochłonął poszedł wziąść prysznic , po którym już przebrany siedział przed telewizorem i oglądał zakończenie gali. W końcu do szatni weszli jego kamraci z n.K.w. nowi HVW mistrzowie Tag Team Husar i Damage.

 

Johnny : Ile kurwa na was można czekać? (Johnny wyglądał na wściekłego)

Husar : Spokojnie ziomek , słuchaj rozjebaliśmy niemców , ustawka była nasza i patrz jaki łup.

Damage : Czyli po naszemu , Husar cieszy się z wygranej tych pasów.

Johnny : I co? I co z tego? Co kurwa znaczy to wasze złoto jeśli HVW już nie istnieje? Widzieliście to czy byliście za bardzo zajęci zalewaniem waszego zwycięstwa z dwoma emerytowanymi wrestlerami? Jakiś Armando Alejandro Felipe Scolari de Silva czy jak mu tam przejął HVW i wraca upadłe wieki temu EWF. Znowu coś na wzór tego ECW? Ja już nic nie wiem , ale wiem na pewno że te wasze pasy możecie sobie wsadzić....

Husar : Uważaj na słowa bo zaraz Tobie...(Damage uspakaja Husar'a i pozwala wyjść Thornpike'owi z szatni , Damage tylko się uśmiechnął diabolicznie.)

Damage : Dobrze...

 

Widzimy jak Johnny Thornpike zmierza na parking gdzie stoi stuningowany Ford Mustang , Johnny wrzuca torbę do środka i zasiada za kierownicą. Wściekły jak nigdy dotąd wciska gaz do dechy i ruszając zmierza...tylko dokąd? Nie ważne. Thornpike musi sam sobie wszystko wyjaśnić , jak mógł przegrać? Jak mógł przegrać wygraną walkę? "Przecież to moje zasady , dawali mi broń , przedmioty które mogę użyć i nie wygrałem?" Thornpike nie mógł nadal w to uwierzyć. Jechał już ponad 150 kilometrów na godzinę , co po polskich drogach nie jest zbyt rozsądne. Nie dbał o to , jechał przed siebie łamiąc zasady , jechał przed siebie nie dbając o to ze mógłby kogoś potrącić. Nagle światła niebieskie i niebieski wóz ukazał się za sportowym mustangiem Johnny'ego. Policja jednak nie śpi , nawet na polskich drogach. Johnny zdenerwowany , jednak nie na tyle głupi by ścigać się na dziurach zjechał na pobocze. Dwójka policjantów wyszło do Thornpike'a. Jeden widać że fan pączków drugi mógłby występować w skoku o tyczce, jako tyczka.

 

Gruby Policjant : Wie Pan może z jaką prędkością pan jechał?

Johnny : Hmm...nie wiem chyba ze 150.

Tyczka : Jak nie więcej , po prostu te kaczkowe radary coś nie działają i psują się co chwi....(Uderzony przez grubasa)

Gruby : Cii...nie trzeba tego mówić....Tak więc dowód rejestracyjny i prawo jazdy.

Johnny : (Przekazał dokumenty policjantowi , ten dopiero przyjrzał się kierowcy Mustanga)

Gruby : O kurwa....Ty Żebro spójrz to ten jak mu tam wrestler Thornpike. Oglądałem dzisiaj na internecie Baltic Mayhem , ominąłem zabezpieczenia tych pierdolonych moherów .

Tyczka : A no faktycznie , Johnny Thornpike , jeden z najmniej docenianych wrestlerów według HVW Awards. To Ty przegrałeś walkę o Pro Pain title na ppv. Byłem tam na żywo oglądałem.

Johnny : Tak to ja , słuchajcie ludzie nie mam czasu na gadanie o niczym. Wlepiajcie mi ten mandat , zróbcie dobrze państwu i zmykajcie. Jak wiecie przegrałem i nie jestem kurwa w nastroju!!

Gruby : Spokojnie kolego , proszę pana dokumenty. Nie dostanie pan mandatu ale musi pan na coś spojrzeć. Wraz z kolega zamierzamy zgłosić się do tego no Fidela Castro do tego EWF. I jako że pan jest profesjonalistą to pan spojrzy czy nadajemy się.

Johnny : (Znudzony głos , lecz z myślą że oszczędzi na kasie) Ta...dawajcie.

 

Widzimy jak panowie policjanci z wielkimi bananami na ustach stają na przeciw siebie. Widać że umawiali się chyba na to nie raz. Gruby zaatakował i markował ciosy , pięść mijała twarz Tyczki o dobre 10 centymetrów. A Tyczka wił się w lewo i prawo jakby tracił rodzinę. Gruby po tym założył headlock i po jakiś pięciu minutach wykonał Snapmare który wyglądał jakby gruby rzucił się na pączki.

 

Johnny : Dobra panowie , dość napatrzyłem się już i patrząc na was odechciewa mi się wszystkiego , chyba zaczne zbierać znaczki i kolekcjonować kapsle po piwie. Widząc wasze nieudolne sztuczki przypomina mi się film o Vietnamie gdzie torturowali samymi widokami. To były tortury kurwa , tortury jakby kazali mi patrzeć na dwóch obrzydliwych kolesi w Męskim Gay Party. Dobra spierdalam zostawiam was samych , nacieszcie się swoim towarzystwem bo chyba wam się to podoba.

 

Johnny odpalił silnik i ruszył z kapcia jadąc w swoją stronę.....

HVW VS EWF - Konferencja

 

Specjalna sala w Katowicach, wiele na prawdę wielu wrestlerów, ludzie z EWF , ludzie z HVW czy w ogóle nie znani wrestlerzy. Wielki stół w wielkiej sali gdzie wszyscy wrestlerzy mogli się zmieścić. Na samym środku siedział prezes EWF i prezes byłego HVW. Dziennikarze pytali się co chwila innych wrestlerów na temat ich planów na przyszłość , czy zostają w EWF czy może będą walczyć o HVW czy może jeszcze zamierzają skończyć definitywnie z wrestlingiem. Spóźniony i nie bardzo zadowolony z tego że musiał się tutaj zjawić Johnny Thornpike odziany w czarną koszulkę z napisem "I'm The Icon and You have nothing to do with it" otworzył szeroko drzwi i wszystkie oczy zostały skierowane w jego stronę.

 

Johnny : Sorry kurwa....eee pokojówka mnie nie obudziła....

 

Wywołało to smiech dziennikarzy i niektórych wrestlerów, jednak prezesi i działacze nie byli zbyt zadowoleni z tego. Johnny Thornpike to ostatnio same kłopoty, jego zachowanie na ringu jak i na backstage'u są bardzo do siebie zbliżone. Johnny zasiadł przy wolnym stoliku , los chciał eby usiadł obok jakiegoś nowego starającego się o posadę wrestlera. Chłopak był tak zaangażowany że przyszedł już w stroju zapaśniczym. Johnny usiadł obok i pokiwał tylko głową. Założył okulary na nos i błagał los by nikt mu przypadkiem nie zadał pytania. Pytanie jednak zostało zadane chłopakowi obok.

 

Dziennikarz : Jasiu Si. możesz stanąć przed niesamowitym debiutem w EWF. Masz siłę , wygląd , potrafisz rapować. Co możesz nam powiedzieć jeszcze o sobie?

Jasiu Si : Yo chill man , check this out. I'm muthafucker gangsta shit , hell yeah boy. Jestem Jasiu Si , życie słów i nie widzicie mnie. Spójrzcie na te muskuły , ten wygląd , terminator by pozazdrościł. EWF to miejsce dla mnie , EWF to...(Johnny usiadł tak że nogą strącił mikrofon młodziana , ten zdenerwowany zepchnął jego nogi ze stołu. Po sali słychać było pomruk , bo wiadomo jak reaguje na takie zachowanie Thorn Mouth. Ten wstał , schował okulary i stanął na przeciw młodziana. Na drugim końcu sali widać było poruszenie Husara i uśmiechniętego Damage'a.)

Jasiu Si : Kim ty do cholery jesteś by tak postępować nigga?

Johnny : Kurwa posłuchaj siebie , jestem muthafucka gangsta shit i sralalala. Ratowałem tą i tak huja wartą konferencję przed ostatecznym upadkiem. Twoje gadanie? To już wolałbym słuchać Pana Tadeusza czytanego przez Yamato Konoe. Już wolałbym oglądał film dokumentalny o Kędzierskim czy Rozmówki z Husarem. A i wiesz co , wkurwiasz mnie. (Bitch Slap na młodzianie , ten cały czerwony prawie nie eksploduje.) Chcesz zadebiutować na EWF? Śmiało proszę, ja też idę w tamtą stronę , skoro EWF pochłonęło HVW to mój kontrakt teraz należy do Fidela Castrola i walczę w tamtym ozywionym fedzie. Widzę że się to niepodoba , wiesz co? Gówno mnie obchodzi Twoje zdanie jak i całej reszty. Wszyscy mnie pytają jak to jest że przegrałem walkę o Pro Pain w walce w której raczej powinienem dominować , w walce w której powinienem roznieść przeciwników. KURWA NIE JA PRZEGRAŁEM!! Ja zostałem odliczony? Nie kurwa , nie ja więc nie przegrałem. Teraz nie wiem czy ten pas będzie nadal w użyciu , jednak obojętnie czym będzie zastąpiony , "Beat the black ass championship" , "Find New girlfriend for Tyski Championship" czy "Be a German for Husar championship" , gówno mnie obchodzi jak będzie się nazywał pas mistrzowski , mówię teraz do Castro czy Balickiego czy kurwa Krystyny z Gazowni , o - bo - ję - tnie kto z was tam rządzi , niech wie że ten pas powinien być mój i będzie mój. A Ty co Jasiu Si? Nadal tu stoisz i dybasz na mnie? (Kolejny bitch slap , Jasiu Si chce już zaatakować gdy jakieś wielkie ręce go powstrzymały , to Husar złapał go w pół i przytrzymał przy Thornpike'u , który założył kastet i uderzył go w twarz powodując krwawienie i nieprzytomność Jasia Si. Husar włożył go w worek z napisem N.K.W. który trzymał Damage i wyszedł z tym drugim z sali. A Johnny kontynuował) Tak więc obojętnie kto będzie mistrzem i jakim mistrzem , pamiętajcie że nie zostawie tego tak bez niczego...

Johnny wyszedł z sali pozostawiając wszystkich samych sobie.

Jakiś czas później

 

Thornpike siedział w swoim apartamencie gdy zadzwoniła jego komórka. Odebrał i usłyszał głos Husara.

 

Husar : Ustawka , dwudziesta godzina , łokcie wysoko i napierdalamy niemców...

Johnny : Spierdalaj...

(Drugi głos w słuchawce śmiejąc się) : Jest gotowy....(Rozłączenie rozmowy...)

 

----------------

 

Brak weny cóż...jednak nie poddaje się :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 • Odpowiedzi 1
 • Dodano
 • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Popularne dni

Top użytkownicy w tym temacie


 • Posty:  1 690
 • Dołączył/a:  13.04.2005
 • Status:  Offline
 • Urządzenie:  Windows

Dobry RP, ciekawy patent z policjantami, jednak nie sądze, że po tak krytycznym podejściu Thornpike'a do ich skillsów, pozwolili by mu tak łatwo odjechać i to bez mandatu.

 

Co mi się nie podobało to część konferencji prasowej i potraktowanie Jasia Si (swoją drogą niepotrzebnie zrobiłeś kalke Ceny ale trudno), gdyż nie wydaje mi się, że taka akcja na konferencji prasowej przeszłaby bez interwencji policji :)

 

W ogólnym rozrachunku jednak udana praca.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


 • Poleć znajomemu

  Podoba Ci się Attitude Wrestling Forum? Podziel się tym ze znajomym!
 • Najnowsze posty

  • Spoko. Odpowiedź na poprzednią zagadkę to : Turinabol (CzaQ, teścia przyjmuje się w tylko strzałach (domięśniowo), a oni brali tabsy ) Kolejna zagadka (coś prostego, żeby nie blokować): W filmie Barbie, początek to komediowe nawiązanie do początku pewnego zajebistego klasyka filmowego. Którego?  
  • Roderick Strong tego tak raczej nie odbiera...  Obejrzałem Rampage i nie rozpisując się za bardzo, było to takie Dynamite na zredukowanym biegu. Walki były ok, ale nie było czegoś wybitnego. W pamięć zapadła mi jednak walka Julia Hart vs Skye Blue. Muszę przyznać, że Julia świetnie wpasowuje się w swój mroczny gimmick. Fajnie było zobaczyć Stinga, Cage'a i powrót Kenny'ego. Walka wieczoru z Bucksami i Hangmanem też na plus. Dobre show. 
  • Podczas ostatniego Rampage., Kenny obronił Jericho przed atakiem Callisa i w związku z tym na Wrestle Dream szykuje się 6 man tag: Chris Jericho, Kenny Omega & Kota Ibushi vs Sammy Guevara, Konosuke Takeshita & ? Mystery partnerem może być Danny Garcia albo Will Ospreay... Z Ospreay'em wyszłaby bajka, ale również z Garcią byłoby to ciekawe zestawienie. The Righteous (Dutch i Vincent) pokonali Hardys, Best Friends & Kingdom zostając pretendentami do pasów ROH Tag Team. Plany zakładają walkę na Wrestle Dream z MJFem i Cole'm, ale nie znamy statusu Adama, także zobaczymy jak to wyjdzie. Jeżeli kontuzja okaże się poważna, to będą musieli zmienić plany. Szkoda, bo na tym story dobrze wychodzi Strong (w końcu jakiś bardziej obrazowy gimmick) i Kingdom pewnie w przyszłości mieli odebrać im te pasy...
  • Poniższe newsy przedstawiają podsumowanie najważniejszych wydarzeń z najnowszego odcinka SmackDown. Motywem przewodnim tego SmackDown była tym razem rywalizacja Johna Ceny z Bloodline. Cena zapowiedział chęć powrotu do akcji ringowej. Początkowo wydawało się, że Cena i AJ Styles zmierzą się z Jimmym Uso i Solo Sikoą. Chcieli tego zresztą już na tym SmackDown. Potem jednak przedstawiciele Bloodline wymigali się z pojedynku, sugerują, iż może dojść do niego, ale na Fastlane. SmackDown miało zakończyć podpisanie kontraktu na wspomniane starcie tag teamowe. Ostatecznie Styles jednak został brutalnie zaatakowany na zapleczu przez Solo i Uso, a następnie wywieziony z areny w karetce. I zamiast wspomnianej ceremonii zobaczyliśmy kolejny atak Bloodline, tym razem na Cenę. Warto jednak podkreślić, iż i Sikoa i Jimmy i John storyline'owo złożyli podpisy na ich walkę. Na ten moment Cena zostaje bez partnera, ale sporo jest spekulacji, że zostanie nim ostatecznie LA Knight. Ten ostatnio musiał pauzować przez koronawirusa. Link do filmu IYO SKY zachowała mistrzostwo kobiet, pokonując Asukę. Jednakże nie zabrakło ingerencji i ze strony Bayley i Charlotte Flair, co może sugerować iż ten feud także powędruje w stronę tag team matchu lub wieloosobowej walki. Link do filmu Skrót SmackDown: Link do filmu Za tydzień na SmackDown: - "Grayson Waller Effect" z Bobbym Lashley'em - Charlotte Flair vs. Bayley - WWE United States Championship: Rey Mysterio vs. Santos Escobar.Przeczytaj wpis na portalu Wrestling.pl
  • Dostajemy segment w którym AJ i Cena łączy siły fajnie to wyglądało, ale do czego to wszystko prowadzi? Do jakiegoś War Games Matchu na SS? Czy Cena tak na długo zostanie, możliwe fajnie byłoby go widzieć w tak zajebistej stypulacji pożyjemy zobaczymy, obecnie nie mam bladego pojęcia do czego prowadzi ta cała sytuacja. Stawiają dalej na Theory i przy okazji na Wallera, myślałem że po starcie pasa Theory przepadnie ale są chyba wobec niego jakieś plany, co do Brawling Brutes to mi jest ich po prostu szkoda taka fajna stajnia a tak nie wykorzystany potencjał w tym wszystkim.  Street Profits przegrywają z LWO? Niby Heel Turn itd. a tu taka akcja, do tego Bobby wyrzucił ich z nowo narodzonej stajni? O co tutaj chodzi? A może to Street Profits przejdą solo Heel Turn atakując Bobby'ego, co wydaje mi się całkiem realne.  Kurde podoba mi się taki pyskaty Theory który nie szczypie się w język jak komentarzy wspomnieli o The Rocku, nie wiem co oni tutaj chcą zasugerować ale chyba nie chcą Rocky'emu dać walki z Theory'm to by była jazda xD  Have Fyre i Dawn już dawno powinny się bujać z pasami Tagów nie wiem na co oni czekają. Iyo Sky skutecznie broni pasa i dobrze, Asuka w tym roku już dostała szansę a Sky niech trzyma pas do RTWM, ale obawiam się że WWE może polecieć z grubej rury i dać pas Jade Cargill aby dać totalną petardę i shoocker na końcu roku i mamy ustawioną walkę z Bianca kontra Jade na WM 40.  Widać że John najlepszy już w ringu nie jest a praca w Hollowyod zrobiła swoje więc go oszczedzają ale nie robia to byle jak, dobrze widzieć że John kręci się koło takiego Solo i Jimmy'ego którzy potrzebują jak największego hype'u, ale mam wrażenie że tutaj to Jimmy zyskuje najwięcej a nie Jey który przegrał już drugą walkę na RAW xD Podobno mamy dostać na Fastlane Main Event Cena & LA Knight kontra Jimmy & Usos, za pewnie to wypisanie AJ'a z telewizji na jakis czas wiążę się z tym że ma zmierzyć się z Romanem na Crown Jewel, a Knight będzie stopniowo szykowany na Romana i najpewniejszą galą może być Elimination Chamber lub Royal Rumble.  SmackDown lepsze niż w zeszłym tygodniu  
×
×
 • Dodaj nową pozycję...