Skocz do zawartości
  • Dołącz do najstarszego forum o pro wrestlingu w Polsce!  

Możesz przyśpieszyć proces logowania bądź rejestracji używając konta na wspieranych przez nas serwisach. 

Attitude Mówi #4

Brejver

Rekomendowane odpowiedzi

• Dołączył/a:  10.02.2006
  • Status:  Offline

Witam ponownie. Jak widzicie Attitude Mówi pod moją wodzą nie umiera. Wręcz przeciwnie bo cały czas jest tylko lepiej. Mówię tak gdyż w tym wydaniu usłyszycie:

-Wstęp

-Relacja z gali WWE No Mercy

-Relacja z gali ROH New Horizons (Majonez)

-Omówienie PWG BOLA 2008 (Majonez)

-Relacja z gali TNA Bound For Glory

-...

... przeczytaj wiecej na stronie Attitude : http://www.attitude.pl/news-attitude-mowi-4.html

• Odpowiedzi 7
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

• Dołączył/a:  16.04.2007

Jak dla mnie znowu bardzo fajne wydanie. Omowienia gal bardzo fajne. Wszystko ladnie konkretnie i obrazowo podane. No i bardzo fajny jak dla mnie wywiad, widac, ze wszystko bylo nagrywane "na zywca" i jak dla mnie bardzo fajnie to brzmi. Trzymajcie tak dalej bo bardzo fajnie wychodzi.

• Dołączył/a:  23.03.2008

Świetne wydanie. Choć dość długie to napewno nie nudziło. Pomysł z wywiadem świetny i do tego temat na czasie. Opisy gal też mi się podobały. Tak trzymać :-)

• Dołączył/a:  31.10.2006
  • Urządzenie:  Windows

Co tu dużo mówić, jest to jeden z lepszych pomysłów ;) Fajne omówienie gal trochę majonez cicho do majka mówił ;) ale można podgłośnić. O swojej wypowiedzi się nie wypowiem, pozostawiam do waszej oceny. Mam nadzieje, ze będzie taka forma kontynuowana.

• Dołączył/a:  26.03.2008

Wysłuchałem tego i muszę powiedzieć, że to kawał niezłej roboty. Porządne opisy gal, dobre omówienia tematów. Gwóźdź programu, czyli konwersacja też fajna, aczkolwiek moje wyobrażenia po przeczytaniu tematu były inne. Spodziewałem się ogólnego rozwinięcia tematu, a tu każdy zawodnik osobno, co wyszło nawet lepiej. Brejver, rób to co robisz, bo jest fajne. Życzę dalszych udanych wydań.

• Dołączył/a:  05.05.2008

Ja także skończyłem słuchać i jestem pod wrażeniem, widzę że masz ochotę to robić i bardzo się ciesze, fajny pomysł z tym wywiadem na skype, robisz wielkie postępy :D Czekam na kolejną część, aha i jeszcze jedno podoba mi się jak wszystko mówisz na luzie bez zacinań itp. :)

• Dołączył/a:  29.08.2007

A ja powiem tak jak przy wcześniejszym wydaniu... Jest b. dobrze i fajnie c to wszystko wychodzi... Fajny pomysł rozmowy z Kilem i wykonanie jej też... Spoko zrobione raporty z gal i co najważniejsze w całym felietonie nie było takich większych zacięć, a całość zrobiona płynnie.... Oby tak dalej Brejv ;)

• Dołączył/a:  10.02.2006

Jest mi abrdzo miło że same pochlebne opinie są za to wydanie Attitude Mówi :)

Na następne wydanie napewno przygotuje również coś ciekawego :)