Skocz do zawartości
  • Dołącz do najstarszego forum o pro wrestlingu w Polsce!  

    Możesz przyśpieszyć proces logowania bądź rejestracji używając konta na wspieranych przez nas serwisach. 

PER (1)


abuk4321

Rekomendowane odpowiedzi


  • Posty:  15
  • Dołączył/a:  08.08.2008
  • Status:  Offline

PER wchodzi na antenę razem z Themem

 

(JC) - Witamy na pierwszej gali PER w historii WWPE. Przed wami Jacek Parol i ....

(ZS) - Zbigniew Styczyński.

(JP) - Przed nami długa gala na której wystąpią walki o pasy, a także powstanie nowa drużyna.

(ZS) - Tak, dzisiejsza gala zapowiada się znakomicie a teraz przejdzmy do następnej walki.

 

Vladimir Kozlov vs Tank Toland (Onn Fall match)

 

Na ring wchodzi Tank Toland który mówi:

- Droga publiko dzisiaj mam walkę z byłym mistrzem świata bokserów. Jednak tu się nie liczy siła tylko technika i dlatego mam zamiar zniszczyć Kozlova a więc zaczynajmy. Chodz tu na ring, chyba że się boisz.

 

Na ring zmierza Vladimir Kozlov jak zwykle wchodzi z wściekłą minął.

 

Gong

 

Obaj zawodnicy zaczynają od klinczu, z którego wygrywa Kozlov i zakłada Tolandowi Headlock. Po chwili widzimy jak popycha na linki Kozlova po którym wykonuje rolling elbow smash. Kozlov upada i zostaje okładany serią angry stompów. Toland podnosi Kozlova wykonuje mu Irish Whip na linki. Toland chciał wykonać back body drop ale Kozlov uderzył go nogą. Vladimir odbija się od linek i biegnie na Tanka i wykonuje mu Big Boot'a. Gdy Tank Toland się podnosi Vladimir Wykonuje mu pięknego Headbutta, po którym odlicza Tolanda do trzech.

The Winner of this match is Vladimir Kozlov

 

Po chwili widzimy biuro GM'a Per rozmawiający z Ston Coldem (Gdy kamer wskazała Stone Colda publika szaleje)

- Witaj Stach jak tam się czujesz w roli GM ???

- Bardzo dobrze, a ty czego tu chcesz ??

- Ja tu jestem z prośbą o walkę o pas World Wrestling Championship co ty na to ???

Po chwili widzimy jak do biura wchodzi HHH (Publika szaleje)

- Posłuchaj Steve nie jesteś tu jedynym który chce title shota ....

- A więc załatwione dzisiaj na PER zmierzycie się ze sobą w Ladder match.

- Powodzenia Hunter i Fuck You

 

Melina vs Lita vs Gail Kim (Triple threat match - WWPE Diva Championship)

 

Gong walka rozpoczęta

 

Melina i Lita zaczynają bić Kim. Kim upada i zostaje trzymana przez Meline. Lita wchodzi w narożnik i wykonuje Monsualut Splash. Obie panie podnoszą Kim i wykonują jej Double DDT. Kim leży pół przytomna. Lita stoi w narożniku okładana przez Meline. Melina załada jej FOOT CHOKe a potem zaatakowała trunblucke clotheslinem. Lita upadała. Gdy wstała Melina wykonała jej EXTREME MAKEOVER, po którym zaczęła odliczać, jednak tylko 2 count. Melina zadaj mnóstwo Elbow Dropów. Lita wstaje przy pomocy Melina. Melian wykonuje Licie Fisherman Suplex. Melina odlicza 1, 2.... Gail kim zaatakowała Meline wykonując jej Potężnego DDT, po ktorym zaliczyła 3 count.

The Winner of This Match and first WWPE Tag Team Championship is Gail Kim.

 

(ZS) - Można było się tego spodziewać. Gdy Melina atakowała Lite to wtedy Kim odzyskiwała siły i wykorzystała sytuacje wykonująć Melinie pięknego DDT

(JP) - Masz racje Zbyszku jednak gdyby Melina nie zajęła się tak całkowicie Litą to mogła by wygrać.

(ZS) - No racja, a teraz przejdzmy do następnej walki. Nie takiej zwykłej będzie to walka w Cage Matchu o WWPE Championshi.

 

Bobby Lashley vs Chessman (Cage Match (Pin and Give up) WWPE Championship)

 

Obaj Panowie za czeli od klinczu z którego zwycięsko wyszedł Bobby, po którym zrobił Irish Whipa na linki. Bobby szykował się do Back Body Drop, jednak Chessman wykonał mu Running DDT. Chessman podnosi Bobb'iego i wykonuje mu NeckBreakera. Chessman dusi Bobb'iego. Bobby bez chwili wytchnienia wstaje i uderza łokciem w brzuch Chessmana. Napastnik się odwraca i po chwili widzimy pięknego Buldoga w wykonaniu Bobb'iego, po którym chce spinować Chessman'a jednak tylko 2 count. Bobby podnosi Chessman'a i rzuca go o klatkę. Chessman jest ciągle za linkami. Bobby wykorzystując to udeża głową Chessman'a o klatkę. Chessman krwawi i czołga się po macie. Gdy Chessman wstaje Bobby wykonuje mu Dominatora po którym go odlicza ale tylko 2 COUNT!!!Bobby szykuje się na Speara, gdy tylko Chessman wstaje wykonuje mu go. Bobby nie tracąc czasu wychodzi z klatki.

The Winner of this match and first WWPE Championship Bobby Lashley

 

Promo

Na ring zmierzają The Legend, Rybka, Żurek i Pimpek (Widzowieznaja ich z innej federacji i dlatego są bardzo ciepło przywitani). The Legend bierze mikrofon:

- Droga publiczności dzisiaj na tej gali ma powstać nowa drużyna. Będzie się składać jak już wiecie z Pimpka, Żurka, Rybki oraz założyciel czyli mnie. Mam taka nadzieje że tak szybko się nie rozejdziemy z drużyny ale już od dzieciństwa marzyliśmy o tym. Tak więc jak to nie którzy mówią marzenia się spełniają a my jesteśmy na to dowodem. The Legend wyjmuje pewien papier.

- To jest formularz, jeżeli go podpiszemy drużyna powstanie a jeżeli nie to chyba wiecie. Tak więc zaczynajmy pierwsze to zdanie publiczności czy się zgadzacie ???

- TAK !!!!!!

- To dobrze a teraz podejdzcie i podpiszcie. Dobrze tak więc GM już pozwolił i możemy zaczynać. Aj prawie zapomniałem przecież nie wiecie jak będziemy się nazywać. Drużyna nazywa się The Jooziks. A teraz czy moim partnerzy mają coś do powiedzenia.

- W sumie to tak chcemy podziękować publiczności za ciepłe przywitanie i za to że się zgodziliście a teraz wszyscy razem THE JOOZIKS IS THE BEST.

Po chwili widzimy jak The Jooziks schodzi z ringu i przenosi się do backstagu.

 

Main Event Stone Cold vs HHH (Ladder match World Wrestling Championship)

 

Gdy wrestlerzy wchodzą na ring widzą że drabina jest już ustawiona.

 

Gong !!!!

 

HHH szybko wchodzi na drabinę. Jednak Steve go ściąg wykonując mu Back Suplex. HHH Czołga się do narożnika. Stone Cold Podchodzi i atakuje go serią kicków w brzuch. Gdy HHH się kładzie Stone Cold pokazuje mu z obu rak środkowy palec i kopie dalej. Wchodzi z ringu i rzuca krzesłami i różnymi przedmiotami na ring na. Gdy Steve wchodzi na ring i podnosi Triple otrzymuje LOW BLOW. HHH bierze krzesło i uderza krzesłem w plecy Stone Colda. HHH podnosi i Steve i wykonuje mu Scoop Slam po którym uderza go serią kopnięć. HHH bierze młotek i próbuje uderzyć nim Stone Cold'a. Jednak Stone Cold uderza HHH łokciem o którym wykonuje mu Irish Whipa do linka i próbuje wykonać mu back Body Drop. Jednak HHH uderza go w swoim stylu kolanem. Po którym chce mu wykonać clotheslinem. Jednak Stone Cold Wywala z ringu HHH. Wlka zaczyna się toczyć po za ringiem gdzie wykonuje mu Irish Whipa na Metalowe schodki a potem wsuwa go na ring. Stone Cold wchodzi. Gdy HHH wstaje Stone Cold próbuje wykonać mu Stunnera nie udał się i HHH próbuje wykonać Pedigree też się nie udało ale Stone Cold Uderza ręka w twarz HHH i wykonuje mu Stunnera. Steve wspina się na drabinę i próbuje zdjąć pas. Nagle na ostatnich siłach wchodzi na drabinę HHH zaczynają się bić pięściami. Wkońcu Steve uderza prawym sierpowym i wykonuje suplexa on the ladder po którym HHH wylądował poza ringiem (HHH jest nie przytomny). I po chwili widzimy na ciele Stone Colda pas World Wrestling Championship. Stone Cold kończy gale pijąc piwo i pokazując nowy pas.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 0
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Popularne dni

Top użytkownicy w tym temacie

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...