Skocz do zawartości
  • Dołącz do najstarszego forum o pro wrestlingu w Polsce!  

Możesz przyśpieszyć proces logowania bądź rejestracji używając konta na wspieranych przez nas serwisach. 

SummerSlam 2008

patik421

Rekomendowane odpowiedzi

• Dołączył/a:  26.05.2008
  • Status:  Offline
  • Urządzenie:  Android

Już zapowiada sie następne smakowite ppv SummerSlam i Powrót TAKERA!

Już wiadomo o Pięciu walkach o to one:

Ecw Championship Matt Hardy vs Mark Hennry

http://www.bankfotek.pl/thumb/107269.jpeg

Wwe Championship

Triple H vs The Great Khali

Hell in a Cell

Edge vs The Undertaker

Batista Vs John Cena

Jeff Hardy vs MVP

Komentarze Mile Widziane Temat Do Dyskusji

Edytowane przez patik421

• Odpowiedzi 223
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

• Dołączył/a:  08.03.2008

napewno jestem zadowolony z 2 walk ECW Championship i Heel in a Cell

powót DeadMana to jest to na co czekałem od samego początku a co do

ECW to napewno Matt Hardy jako były Hardcore Champion lepiej się sprawdzi w roli mistrza tego rosteru

walka Khali vs HHH to jedno nieporozumienie wolałbym w tej walce widzieć np. Jeffa Hardego lub Umage ale nie Hindusa który prawie nic nie umie

• Dołączył/a:  29.10.2007

Umaga o WWE Champion ? Co ty człowieku mówisz? Nie ma takiego pushu na skalę WWE Champion. I po co zakładacie ten temat? Narazie potwierdzona jest jedna walka dwie pozostałe są z tapingu smackdownu który odbędzie się w piątek. Wtedy dopiero powinien ktoś zakładać temat na temat Summerslam. :-x

• Dołączył/a:  22.12.2005

Blah, jeżeli WWE naprawdę zabookuje tak SummerSlam to nie będzie zbytnich rewelacji. Triple H vs Khali ? Znowu go dają do main eventu, brak słów. Zresztą zrobienie z walki Edge vs Taker HIAC Match'u to też nieporozumienie, przed taką stypulacją powinien być jakiś dłuższy ciekawy feud, plus taki, że walka pewnie będzie dobra. Pas ECW też nie jest zagrożony, no chyba, że WWE ma w planach jakieś ciekawe rozwiązanie tej walki. Na razie jest nie za dobrze...

• Dołączył/a:  13.04.2005
  • Urządzenie:  Windows

Zresztą zrobienie z walki Edge vs Taker HIAC Match'u to też nieporozumienie, przed taką stypulacją powinien być jakiś dłuższy ciekawy feud

Chyba nie powiesz, że ich feud był krótki;] Na moje oko był już nawet za długi, a widać że jeszcze potrwa. Ale to nie problem. Problemem jest Khali. Troche to dziwne, gościa dawno nie było w main eventach i nagle znów tam wskakuje. Cóż, trzeba to przeżyć.

Licze, że Matt nie zdobędzie pasa. Mi bardzo podchodzi Henry jako czemp;]

• Dołączył/a:  29.04.2008

A John Cena z kim będzie walczył ? Może o pas WHC ? Ale mam nadzieje że nie z JBLem :) no chyba że jakis ciekawy pojedynek typu hardcore ....

• Dołączył/a:  05.11.2003

A mnie Khali nawet nie dziwi ze bedzie walczyc o pas :) - w koncu SS to jedna z wazniejszych ppv a jak wiadomo nie od dzis WWE bardzo sie spodobalo zainteresowanie w Indiach z powodu Khaliego wiec licza pewnie na wiekcze wykupienie ;)

Wogole takze nie zdziwilbym sie jakby ME byl Elimination Chamber ;) - Bo jak wiadomo CM Punk bezie walczyc napewno z Batista, z nimi "ma problem" Kane a po ostatnim RAWie juz widac ze Cene i JBLa tez pchaja do pasa ;) tylko zagadka tutaj jest kto bylby tym ostatnim? Najpredzej stawialbym na Y2J (segment z Kane'm ;) ) a w ostatecznosci na Rey'a :) (Fatal Four Way jak dla mnie odpada bo jest 5 osob do pasa ;) )

Czlowiek wypija kilka piwek i wena chwyta :P

• Dołączył/a:  11.11.2005
  • Urządzenie:  Windows

Mi bardzo podchodzi Henry jako czemp;]

masz zboczony gust este , podchodzi ci człowiek , którego męczy jedno zdanie jego własnego speech'a. :razz:

• Dołączył/a:  10.07.2008

Jeszcze nie obejrzałem ostastniego PPV a tu już dyskusja o następnym...mhh, jak Triple sobie poradzi z Khalim? Będzie musiał użyć młoteczka, bo jak rozwiązać tę walkę? Poza tym chciałbym, by MAtt zdobył mistrzostwo ECW (n marginesie ten nowy pas wygląda jak z dupy) wierze że Hardy fachnie Twist of FAke na tym wielkoludzie. Z kolei Martwiak vs Szczena...to już było wiele razy, ale to lubie :D

Nie wiem czemu taki flame na Khaliego...

Popatrzcie sobie na roster SmackDown - Edge/Taker juz maja walke, z Jeffem niedawno Triple walczył, to kto wiarygodny został? Khali przez swoje warunki fizyczne nie musi być pushowany przez jakiś długi okres czasu, żeby mieć title shota, co innego np. Kennedy.

• Dołączył/a:  04.11.2005

Nie wiem czemu taki flame na Khaliego...

Popatrzcie sobie na roster SmackDown - Edge/Taker juz maja walke, z Jeffem niedawno Triple walczył, to kto wiarygodny został? Khali przez swoje warunki fizyczne nie musi być pushowany przez jakiś długi okres czasu, żeby mieć title shota, co innego np. Kennedy.

Skoro chcieli dużego to już mogli Showa dać, a jeśli miał być koniecznie heel to MVP, Umaga trochę pushu i pasowaliby jak ulał. Kasa to kasa jak ktoś pisał - co tam jedna zjebana walka na SS jak można w Indiach sporo siana zarobić.

No Vincowi kasa chyba udeżyła do głowy to musiał coś z Khalim zrobić.

Triple H vs. The Great Khali

A może Krzysiu tu wygra ? I Vince zacznie wysyłać pasy z podpisem The Grat Khali do Indii każdy dzieciak to kupi i będzie miał kasę. :P I tak stawiam na Triple H`a :P

Heel In A Cell

Może Edge wygra i Vickie zrobi " :shock: " ale fajnie by było jakby walka zaczęła się NA klatce i przerodziła w starą walkę Undertaker vs. Mankind :P

Mark Henry vs. Matt Hardy

Henry wygrywa na sto %

• Dołączył/a:  29.12.2006

Co The Great Khali robi w walce o pas WWE? Nie wiem ale czuję, że walka będzie bardzo słaba. Co do Hell In A Cell to Taker wygra, a walka będzie bardzo dobra (Taker zawsze dawał dobre walki w Hell In A Cell). A ECW wygra Matt Hardy i zacznie feud z Finlayem ;]

• Dołączył/a:  15.05.2007

Cena wyłapie feud z Batistą za tego Klołzlajna na ostatnim Raw. I dobrze, oby go trzymali z dala od pasa!

Cm Punk też pewnie dostanie feud z Kanem albo JBL'em. Pierwsza opcja bardziej prawdopodobna...

• Dołączył/a:  23.12.2007

A ja trzymam się swojej tezy. Taker wygra z Edgem na SS , i przejdzie na Raw . Wtedy też Kane wyciągnie z woreczka swoją maskę . Kane jest jakiś dziwaczny,jakby na mózg upadł,więc co mu szkodzi skopać brata.Feud Kane[w masce] vs Undertaker . Taka moja teza...