Skocz do zawartości
  • Witaj na forum Attitude

    Dołącz do najstarszego forum o pro wrestlingu w Polsce!

    Jeżeli masz trudności z zalogowaniem się na swoje konto, to prosimy o kontakt pod adresem mailowym: forum@wrestling.pl

WWE Smackdown 15.07.04 - raport


Rekomendowane odpowiedzi


  • Posty:  1 066
  • Reputacja:   0
  • Dołączył:  05.11.2003
  • Status:  Offline

WWE Smackdown 15.07.04 Providence, Road Island

 

Backstage :

Na poczatku gali, na ringu pojawil sie 5 time WCW Champion, powiedzial ze to wlasnie jemu nalezy sie US title, on tydzien temu nie przegral walki, a Cena zlamal podstatwoe prawo.

Powiedzil ze nie zejdzie z ringu puki nie stanie na nim Kurt Angle i uroczyscie zatytuluje go US champem.

NIestety pojawil sie Rene DUpree, ktory z jednym sie zgodzil, tytul US z pewnoscia nie nalezy sie Johnowi Cenie, ale takze nie nalezy sie Bookerowi, ten tytul powinien posiasc,

ktos z szlachetnego kraju o bogatej kulturze, a nie z kraju w ktorym hale nazywa sie imieniem poczkow.

Po chwili do dyskusji przylaczyl sie Kenzo Suzuki, ktory za posrednictwem swojej tlumaczki oswiadczyl ze zaden ze stojacych obok niego osob na ringu nie zasluguje na US title, ten tytul nalezy sie amerykaninowi, Kenzo powiedzil ze idealnym amerykaninem jest on sam

nagle Booker zasmial sie z niego i powiedzila ze Kenzo nie zna ani jednego slowa po angielsku, co z niego za amerykanin.

Kenzo aby udowodnic Bookowi ze sie myli poiwedzial "CAN YOU DIG IT...SUCKA"

Booker sie oburzyl i odpoiwedzil mu " tell me, you didn't just say that"

Obu pogodzila wizyta JOhna Ceny, ktory oglosil sie wciaz US Champem, powiedzial ze wlasnie wybiera sie do Kurta po jego tytul, ma gdzies nakazy on do niego idzie.

 

JOhn skierowal sie do gabinetu Kurta, bez kozery wywarzyl drzwi, Kurt spokojnie siedzial na fotelu trzymajac tytul Ceny.

Spytal sie twierdzaco ze ten chyba nie uderzy kaleki na wozku, Cena na to podniosl Kurta i poiwedzil mu trzymajac go za wszarz ze ten juz na wozku nie siedzi, Managera uratowal jego wierny ochroniarz Luthor Reigns, kotry rozpoczal regularny brawl z Cena w gabinecie, w kocu Cena pchnal niemal rzucil Luthorem z taka sila ze Luthor przebil sciane gabinetu Kurta.

Banda ochroniarzy rzucila sie na Cene, a siedzacy na wozku ANgle powiedzil ze tej nocy Cena nigdy nie zapomni.

 

1. Spike Dudley and Rey Misterio vs Chavo Jr and Jamie Knoble

koncowka: na ringu sa Jamie Knoble oraz Spike, spike daje jamiemu atomic drop, poczym powala go clotheslinem pin 1..2 kick out, Spike whipuje do naroznika Knobla, ten reversuje, to Spike laduje w narozniku, Jamie biegnie na niego, Spike daje mu Big Boota, sam wchodzi szybko na naroznik i skacze na Jamiego ze swoim "skokiem nogami na klate", pin 1..2 Chavo przerywa, lapie Spike'a w pozycje do powerbomba i zapodaje mu bacbraker na swoim ramieniu, z pomoca szybko przybiegl Rey, ktory dal dropkicka Chavowi, ten upadl w charakterystyczna pozycje na line, po czym Rey zapodal 619, po chwili Rey za pomoca Headscissor umiescil Knobla w podobna pozycje, Rey sie rozbiegl, ale Chavo przy przeciwleglych linach zlapal za noge Reya, Rey i Chavo zajeli sie soba poza ringiem, na ringu akurat Spike wykonal na Jamim Dudley dog, pin 1..2 Chavo zdial Spike'a z ringu ten odwdzieczyl mu sie whippem i bande, Spike wrocil na ring, ale Jami zlapal go w Tiger DRiver, pin, pod ring zaszedl nagle D-von ktory zaczl odwracac uwage sedziego, sedzia malo tego ze nie dokonal pinu to ni zauwazyl ze z tylu na ring wszedl Bubba ,ktory zapodal paskudnego low blowa w jaja Jamiego, Spike niechetnie wykorzystal sytuacje i spinowal Jamiego pin 1..2..3

zwyciezca: Spike and Rey

ocena: * * *

Po walce Spike krzyczal do swoich "braci": " live me alone"

 

2. Rene Dupree and Booker T and Kenzo Suzuki vs JOhn Cena Handicap elimination match (jaki wyimaginowany typ matchu nie wiem o co w nim chodzi, za to przebieg byl nastepujacy:)

Suzuki kiedy byl na ringu, bo nie zdarzylo sie aby dwoch czy trzech jednoczesnie walczylo przeciw jednemu, to bylo konforntacje jeden na jeden.

najpierw wypadl Suzuki, zostal zdyskwalifikowany przez sedziego za to ze nielegalnie dusil Cene przy slupku.

Drugi wypadl Dupree, ktoremu Cena zalozyl Rollup.

Na koncu walki Cena wypadl poza ring, nieczekiwanie zjawil sie Luthor Reigns, ktory podniosl Cene i strzelil nim o slupek, po tym wrzucil go na ring a tam Booker zapodal Scissor Kick pin 1..2..3

zwyciezca: Booker T

ocena: * *

 

Po walce Luthor udal sie do Kurta, ktory obiecal za tydzien walke na zyczenie Reignsa, on vs John CEna

 

3. Paul London vs D-Von Dudley

zwyciezca: Paul London via rollup - cover bridge

ocena: * * -

 

4. Eddie Guerrero vs JBL © WWE Championship steel cage match

Przebieg: kilka dobrych akcji z ktorych nalezy podac Russian leg sweep z lin, superplex, a tak w ogole to nie byl to jaki zachwycajacy match ,ale warto bylo go widziec dla tej jednej akcji.

Edie byl juz na gorze i mogl wybrac WWE title przez ucieczke czy Giant FROG SPlash from the top of the Cage, Eddie wybral to drugie i strzelil bardzo ladnego splasha, jednka ten upadek kosztowal go nie maly bol i dopiero po jakiejs chwili zdolal spinowac JBL'a ale tylko two count.

koncowka: Obaj postanawiaja uciec, obaj sa na szczytach klatki...lecz pod ring i do klatki wpada znany nam luczador mexican champion, luczador ciagnie noge Eddiego co uniemozliwia mu uckeczke z klatki w koncu JBl przedostaje sie jako pierwszy na druga strone a Eddie za sprawa silnieszego pociagania za jego noge przez zamaskowanego luczadora laduje spowrotem w klatce.

Luczador jest z siebie zadowlony, ale wyglada jakos inaczej, jakis taki przypakowany i ta cholernie szeroka szyja, ta szyja wyglada jak szyja czlowieka ktory... nie to niemoliwe on jest przeciez...

niewazne w kazdym razie zadowolony z siebie luczador zaczal tanczyc w rytm Latino heat nabijaac sie z Eddiego.

Po chwili Luczador zapodal Eddiemu samoan drop.

Po tym Luczador postanowil wydostac sie z klatki..jednak Eddie chwycil noge mexykanca, po chwili wspail sie na szczyt klatki tam gdzie obecnie byl Luczadri zaczal zrywac mu maske, udalo mu sie to ale tym samym zagial bluzke Luczadora ,kotra i tak zakryla glowe Luczadora, Luczador zeskoczyl na ziemie, Eddie zostal w klatce, mexykaniec odgial koszule odkrywajac glowe nie czul ze brakuje na niej maski i wszyscy ludzie ujrzeli

na wlasne oczy cud... Luczadorem okazal sie Kurt Angle. He is back to kick latino ass. American Hero powraca.

zwyciezca: JBL via escape from cage

ocena: * * +

 

the end sorry za bledy i literowki

szpaler drzewek wydaje się kłaniać w powitalnym geście

205322999744c9c3acda6ae.jpg

  • Odpowiedzi 6
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • sixter

    2

  • Wee Man

    2

  • rey023

    1

  • Urban

    1

Top użytkownicy w tym temacie


  • Posty:  923
  • Reputacja:   0
  • Dołączył:  10.11.2003
  • Status:  Offline

Ten SD! mial dosyc dobry rating bo chyba 3.8 ,ale z wiadomego powodu bo wszyscy liczyli ze Eddie odzyska tytul na tej gali jak wiadomo ten JBL jako Champ to jest po prsotu zenada i tyle.Ale niestety tak sie nie stalo :( wiec za tydzien rating bedzie pewnie cos kolo 3.0 -3.1 a moze nawet poniezej 3 ,moze to by sprawilo ze Vince zobaczylby jaka pomylka jest ten nic nie potrafiacy grubas jako WWE Champ.

Sprowadzanie dowolnych rzeczy WWE i TNA na zamowienie forumowiczow !!!

 

REY024 Allegro, aktualna oferta:

http://allegro.pl/listing/user.php?us_id=24560233


  • Posty:  2 492
  • Reputacja:   0
  • Dołączył:  23.03.2004
  • Status:  Offline

Wszystko jak zwykle pięknie solidny raport,a jedna poprawka:

 

Spike Dudley krzyczał do braci: LEAVE me alone nie LIVE me alone.

 

Ale jak zwykle zajebista robota Sixter.

Sprzedaję CD z wrestlingiem i autografy wrestlerów... kontakt: gg 4358363 mail weemanowski@gmail.com

 

http://www.allegro.pl/show_user_auctions.php?uid=3417898 -> Kup coś :)

11099216134562f5382d0da.jpg


  • Posty:  387
  • Reputacja:   0
  • Dołączył:  16.02.2004
  • Status:  Offline

Sowa moze ty zaczniesz pisac raporty?
"Nie dyskutuj z debilem. Najpierw sprowadzi Cię do swojego poziomu, a potem pokona doświadczeniem."

33412018941ee9d4524a0c.jpg


  • Posty:  414
  • Reputacja:   0
  • Dołączył:  06.12.2003
  • Status:  Offline
  • Urządzenie:  Windows


  • Posty:  1 066
  • Reputacja:   0
  • Dołączył:  05.11.2003
  • Status:  Offline

fakt moj angielski pisany szybo moze dostarczyc takich bonusikow :D
szpaler drzewek wydaje się kłaniać w powitalnym geście

205322999744c9c3acda6ae.jpg


  • Posty:  2 492
  • Reputacja:   0
  • Dołączył:  23.03.2004
  • Status:  Offline

Co Ty,Sixter takie coś to przecież jest betka...

Dzięki one more time for raport :)

Sprzedaję CD z wrestlingiem i autografy wrestlerów... kontakt: gg 4358363 mail weemanowski@gmail.com

 

http://www.allegro.pl/show_user_auctions.php?uid=3417898 -> Kup coś :)

11099216134562f5382d0da.jpg

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Polecana zawartość

    • WWE WrestleMania 41
      Spekulacje i dyskusje na temat największego wydarzenia wrestlingowego roku - WrestleManii 41!
        • Dzięki
      • 51 odpowiedzi
    • WWE RAW - dyskusje, spoilery, wrażenia
      Zapraszamy do dzielenia się wrażeniami z Monday Night Raw na Netflix!

      W tym wątku użytkownicy forum dyskutują na temat czerwonego brandu od 2010 roku. Pozostaw swoją cegiełkę w temacie, zawierającym 17,9 tyś. odpowiedzi i 2,9 mln wyświetleń. :)
      • 17 923 odpowiedzi
    • New Japan Pro Wrestling - Dyskusja Ogólna
      Miejsce na ogólne dyskusje związane z New Japan Pro Wrestling.
      • 690 odpowiedzi
    • Kobiecy Pro Wrestling
      Ogólne dyskusje na temat pro wrestlingu w wykonaniu płci pięknej.
        • Lubię to
      • 100 odpowiedzi
    • TNA Wrestling - dyskusje, spoilery, wrażenia
      Miejsce w dedykowane ogólnym dyskusjom na temat TNA/Impact Wrestling!

       

      Wczorajszy IMPACT właśnie się ściąga, więc opinia w późniejszym terminie
        • Lubię to
      • 9 351 odpowiedzi
    • AEW Saturday Collision - ogólne dyskusje i komentarze
      Miejsce gdzie możesz podzielić się wrażeniami z programu AEW Dynamtie!
        • Lubię to
      • 147 odpowiedzi
    • AEW Dynamite - dyskusje, spoilery, wrażenia
      Miejsce gdzie możesz podzielić się wrażeniami z programu AEW Dynamtie!
      • 1 174 odpowiedzi
    • WWE SmackDown! - dyskusje, spoilery, wrażenia
      Dziel się wrażeniami z Friday Night SmackDown!
      • 9 526 odpowiedzi
    • WWE NXT - dyskusje, spoilery, wrażenia
      Dziel się wrażeniami z WWE NXT!
      • 4 856 odpowiedzi

  • Najnowsze posty

    • Grins
      Ja to się wgl dziwię że są tacy odważni wbijać do tej Brukseli gdzie ostatnio gangi napierdalają do ludzi z maszynówki  Ja to bym się bał na ich miejscu ale w USA coś takiego jest normą  Może przed zburzeniem Brukseli dostaniemy galę od WWE  
    • Attitude
      Nazwa gali: PTW Wrestlingowe Walentynki Data: 15.02.2025 Federacja: Prime Time Wrestling Typ: Event Lokalizacja: Koslow, Górnośląskie, Polska Arena: PTW Performance Center Karta: Wyniki: Powiązane tematy: Independent Zone
    • GGGGG9707
      Dokładnie tak   I patrząc że i tak wszyscy są w Europie przez te parę tygodni to nie zdziwię się jeśli zawodnicy ze SmackDown też się pojawią (nie jestem zwolennikiem tego i wolę jak rostery są sztywne ale jako że to gale międzynarodowe + sam środek Road to Wrestlemania to nie zdziwiło by mnie to)
    • IIL
      W końcu jakieś konkrety...  Musi być też AJ Styles z mocarnym dopingiem publiczności niczym na Backlash... Wciąż mam nadzieję na CM Punka. Oby nie pojawił się tylko w Amsterdamie...
    • Attitude
      WWE w poniedziałek oficjalnie potwierdziło, w jakich terminach jeszcze zobaczymy Johna Cenę przed WrestleManią 41. 16-krotny mistrz świata ma zameldować się na trzech międzynarodowych Raw z rzędu. Będzie to miało miejsce 17 marca w Brukseli, 24 marca w Glasgow i 31 marca w Londynie. Oczywiście wcześniej Cena zawalczy także w Elimination Chamber Matchu w Toronto. W jednym z najnowszych wywiadów The Undertaker odniósł się do pożegnalnego touru Ceny. "Deadman" zaznaczył, że nikt nie zapracował na to w ten sposób właśnie, co Cena. I jego zdaniem, tylko John mógł pożegnać się z WWE w taki sposób. Link do filmu Przeczytaj wpis na portalu Wrestling.pl
×
×
  • Dodaj nową pozycję...