Skocz do zawartości
  • Dołącz do najstarszego forum o pro wrestlingu w Polsce!  

Dostęp do pełnej zawartości forum wymaga zalogowania się. Możesz przyśpieszyć proces logowania lub rejestracji używając konta na wspieranych przez nas serwisach.

W przypadku problemów z dostępem do konta prosimy o kontakt pod adresem mailowym: forum(@)wrestling.pl

Hulk Hogan, McMahon Million Dollar Mania, Matt Sydal, Floyd

Ja Myung Agissi

Rekomendowane odpowiedzi

• Reputacja:   0
  • Status:  Offline

Hulk Hogan ma wystąpić w programie kanału CNN “Larry King Show” we wtorkową noc. Wielu oczekuje, że Hogan będzie tonował nastroje po opublikowaniu kontrowersyjnych taśm z więzienia, gdzie aktualnie przebywa jego syn.

WWE ogłosiło, że już około 650 000 osób zarejestrowało się do uczestnictwa w...

... przeczytaj wiecej na stronie Attitude : http://www.attitude.pl/news-hulk-hogan-mcmahon-million-dollar-mania-matt.html

• Odpowiedzi 4
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

• luki

1

• Ja Myung Agissi

1

• domino

1

• miszcz_94

1

Popularne dni

Top użytkownicy w tym temacie

Nawet chciałem zobaczyć tą walkę Mayweathera z de La Hoyą, a tu dupa :D

The Miz był wśród publiczności podczas MTV Movie Awards w ostatni weekend.
Ale w tv go nie pokazali. Nie dziwię się zresztą. Pokazali za to The Rocka, sorry Dwayne Johnsona. Nawet fajnie jego przemówienie wyszło, ale i tak go nie lubię bo się wypią na wrestling :P I jeszcze mu dvd wydają

polityka wwe wobec Dwayne Johnsona to żena :P Facet olał ciepłym moczem wrs a Ci wydają DVD...wiem wiem "kasa misu kasa" ale mam prawo się tym bulwersować.

Ciekawe co z Sydalem...zeszmacą go czy dadzą szanse(facet zjada umiejętniościami chyba cały roster wwe)

Mnie najbardziej zszokowała decyzja Maywathera jestem w szoku i on do UFC?? no nie wiem ... Oglądałem ostatnią gale ECW z Sydalem i musze przyznac ze ma talent nawet niezle lata :grin:

The Undertaker będzie wystepować podczas najbliższego Touru federacji po Australii w zastępstwie z Big Showa który jest obecnie kontuzjowany.WWE planuje wprowadzić storyline w którym Vickie Guerrero "pozwoli" pożegnać się z wrestlingiem poprzez występy w Australii.

Czyli to już koniec kariery Takera ;( A ja myslalem ze powroci w wielkim stylu do wrestlingu na RAW :/

Mnie najbardziej zszokowała decyzja Maywathera jestem w szoku i on do UFC?? no nie wiem ... Oglądałem ostatnią gale ECW z Sydalem i musze przyznac ze ma talent nawet niezle lata :grin:

The Undertaker będzie wystepować podczas najbliższego Touru federacji po Australii w zastępstwie z Big Showa który jest obecnie kontuzjowany.WWE planuje wprowadzić storyline w którym Vickie Guerrero "pozwoli" pożegnać się z wrestlingiem poprzez występy w Australii.

Czyli to już koniec kariery Takera ;( A ja myslalem ze powroci w wielkim stylu do wrestlingu na RAW :/

To storyline, wątpię żeby Taker przestał już walczyć, wwe coś wymyśli żeby znów walczył zobaczysz! :grin: THX za newsy