Skocz do zawartości
  • Witaj na forum Attitude

    Dołącz do najstarszego forum o pro wrestlingu w Polsce!

    Jeżeli masz trudności z zalogowaniem się na swoje konto, to prosimy o kontakt pod adresem mailowym: forum@wrestling.pl

Na jakim kanale zacząłeś przygodę z wrestlingiem?


Na jakim kanale zacząłeś przygodę z wrestlingiem?  

114 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Na jakim kanale zacząłeś przygodę z wrestlingiem?

    • Sky One/Sky Sports
      9
    • RTL 2
      4
    • DSF
      7
    • TNT
      33
    • Polsat 2/Nasza TV/TV 4
      13
    • Tele 5
      1
    • Eurosport
      25
    • Extreme Sports
      18
    • Wizja 1
      4
    • Inny (wymień jaki)
      0


Rekomendowane odpowiedzi


  • Posty:  890
  • Reputacja:   0
  • Dołączył:  05.11.2003
  • Status:  Offline

Streetovs - w 1989 nie było jeszcze Sky Sports, stacja ruszyła na Astrze wiosną 1991 roku i była kodowana...

 

AX - Sky One zakodowali we wrześniu 1993, a od stycznia 1993 Tele 5 przekształciło się w DSF więc nie mogłeś po zakodowaniu Sky nadal oglądać Tele 5 :)

  • Odpowiedzi 60
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • SixKiller

    3

  • Euz

    3

  • rocket

    3

  • AX

    2

Top użytkownicy w tym temacie


  • Posty:  600
  • Reputacja:   0
  • Dołączył:  22.01.2005
  • Status:  Offline
  • Urządzenie:  Windows

  Jupiter napisał(a):
Zdecydowanie TNT i telewizja Turnera. Wtedy to Goldberg rozwalał wszystkich w ringu, formował się Wolfpack, a w przerwach (czyli reklamach) na DSF były reklamy z gołymi paniami które krztczały "RUF MIŚ AN ACHT NUL NUL"... itd... :twisted: Ogólnie wspominam te czasy bardzo miło i do dzisiaj uważam że WCW było najlepszą federacją jak do tej pory

 

Tez to pamietam , jak mnie to wpienialo - ja tu sie wkrecam w walki a tu nagle chamy przerywaly reklamami cycatek z germanskim dialogiem :lol: :twisted: :D

Scorpion Death Lock

  • Posty:  1 936
  • Reputacja:   0
  • Dołączył:  19.05.2005
  • Status:  Offline

FH, mozliwe, pamiętam bardzo słabo te czasy. Wiem tylko, że był okres, w którym oglądałem na zmiane gale na Sky i Tele 5. Skoro mówisz, że ta ostania przekształciła się potem w DSF to znaczy, że oglądałem wrestling na Sky do czasu jego zakodowania, a potem "odkryłem" RTL2.

  • Posty:  358
  • Reputacja:   0
  • Dołączył:  18.02.2008
  • Status:  Offline
  • Urządzenie:  Windows


  • Posty:  11
  • Reputacja:   0
  • Dołączył:  01.04.2008
  • Status:  Offline

Pierwsza styczność u mnie jakieś 20 lat temu o ile pamiętam Eurosport (w zasadzie to jeszcze wtedy nie wiedziałem co to jest ale już mi się podobało ;) ) potem koniec lat 90 i WCW na DSF a obecnie RAW ECW i Smackdown z internetu :)

  • Posty:  393
  • Reputacja:   0
  • Dołączył:  24.03.2008
  • Status:  Offline

Regularnie wrestling oglądam od roku (Smackdown na DSF i Raw na Extreme), wcześniej oglądałem tylko wtedy gdy akurat trafiłem na kanał i na porę kiedy leciało TNA lub WWE.

5546442554918299d934f8.jpg


  • Posty:  419
  • Reputacja:   0
  • Dołączył:  07.11.2003
  • Status:  Offline

nie pamietam czy to bylo na RTLu czy na DSF ale jakies 17 lat temu pierwszy raz zobaczylem wrestling

Szukasz gal WWE i TNA wejdz tutaj

 

nie łudzcie sie JR nie mowi Closeline tylko Poznań ;PP

 

Randy Orton pobil rekord Kane'a na No Mercy 2007 ;P chcecie wiedziec jaki to obejrzyjcie

2011194345458d6af103429.jpg


  • Posty:  129
  • Reputacja:   0
  • Dołączył:  07.05.2007
  • Status:  Offline

Pierwszy wrestling oglądałem na TNT.Z tego co pamiętam pierwsza była walka Goldberga :grin:
Dobrze się bawisz?

1273742245481eaef5d2019.jpg


  • Posty:  130
  • Reputacja:   0
  • Dołączył:  13.01.2008
  • Status:  Offline

1993 r. Sky One WWF Superstars.. Pamiętam nawet pierwszą walke Papa Shango vs Bret Hart ( Bret vins of course). Gdy gala dobiegła końca wiedziałem już że wpadłem w ten produkt po uszy :D .
Ten kto nie ma nic do stracenia zawsze wygrywa

79793472149ff39c031e5d.jpg


  • Posty:  62
  • Reputacja:   0
  • Dołączył:  19.03.2008
  • Status:  Offline

ja zaczołem od TiEnEj na Eurosporcie.

40559782148131fea3e063.jpg


  • Posty:  340
  • Reputacja:   0
  • Dołączył:  13.08.2007
  • Status:  Offline

Ja moze nie rozpoczolem tam ,,przygody" z wrestlingiem ale pierwszy mecz wrestlingowy ktory ogladalem byl na eurosporcie
Lay down your soul, to the god's rock 'n' roll!

  • Posty:  6
  • Reputacja:   0
  • Dołączył:  19.05.2007
  • Status:  Offline

U mnie TNT i jakies kobitki fajne :oops: z 12 lat temu to bylo mialem 6 lat...odrazu mi sie spodobalo

Riddle me this, riddle me that...who's afraid of the big black bat?

 

 

The only thing that's for sure about Sting...is nothing's for sure!

3031207954814cace678f2.jpg

  • 2 tygodnie później...

  • Posty:  171
  • Reputacja:   0
  • Dołączył:  11.05.2008
  • Status:  Offline

Ja swoja przygode zaczołem przypadkowo ogłądnołem przypadkowo u wujka TNA Impact i tak mnie to wciągnęło że zaczołem na kompie ogłądać a potem od razu jak weszło na Extreme Sports Chanel to aż mnie zatkało i jeszcze nie przegapiłem żadnego odcinka:)

  • Posty:  860
  • Reputacja:   0
  • Dołączył:  14.04.2008
  • Status:  Offline

Ja zaczełem na eXtreme jakis rok temu

19355529494bc0e6f3e8556.gif


  • Posty:  1 867
  • Reputacja:   0
  • Dołączył:  26.03.2008
  • Status:  Offline

Pierwsze walki oglądałem na Polsacie 2 (dużo z tego nie czaiłem). Zacząłem lubić wrestling dzięki PPV na Eurosporcie, ale to właśnie Polsat 2 był początkiem mojej przygody.

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Najnowsze posty

    • Giero
      Karrionowi Krossowi wkrótce wygasa kontrakt z WWE. „Fightful” poinformował ostatnio, że obecnej umowie Krossa pozostało „kilka miesięcy”. Niektóre źródła sugerują nawet, iż kończy się tego lata. Pierwsze wiadomości, że kontrakt mu wkrótce wygasa pojawiły się w marcu. Według najnowszych wieści, od tamtego rozmowy pomiędzy stronami póki co stanęły w miejscu. Nie jest pewne nawet, czy WWE w ogóle zajęło się tym tematem. Warto jednak zauważyć, iż organizacja zmieniła ostatnio podejście do gwiazd, którym kończą się niedługo kontrakty. Oficjele dość późno przekazują informacje zawodnikom i zawodniczkom, że współpraca nie będzie przedłużona. Mimo to zazwyczaj są jeszcze wykorzystywani w programach telewizyjnych do ostatniej chwili. Tak było choćby w przypadku R-Trutha. Stąd nie jest pewne, czy w kwestii Krossa oficjalnych komunikatów także nie poznamy „last minute”. Póki co widzieliśmy, że Karriona na Raw zaangażowano w program z Samim Zaynem.
    • Giero
      Za nami kolejny wieczór z All Elite Wrestling. Tym razem zamiast klasycznego Dynamite dostaliśmy czterogodzinne Fyter Fest 2025. Przedstawiamy podsumowanie najważniejszych wydarzeń z tego show. Will Ospreay wyzwał do walki Swerve’a Stricklanda Niespodziewanie zaingerowali mu… CRU. Ospreay zaproponował Lio Rushowi pojedynek jeszcze tego samego wieczora. W non-title matchu Jon Moxley poddał Marka Briscoe. Toni Storm i Mina Shirakawa pokonały Julię Hart i Skye Blue. Starcie obserwowała Mercedes Mone – rywalka Storm na All In. MJF zaproponował, że jest gotów na konfrontację z Mistico na Grand Slam w Meksyku. Mike Bailey, Komander i Kevin Knight chcieli walki z Hurt Syndicate, lecz zostali zignorowani. Z tego zwinnie przeszliśmy do walki, gdzie Bailey, Komander i Knight pokonali zespół La Faccion Ingobernable (Dralistico, Rush & The Beast Mortos). Powerhouse Hobbs szybko rozprawił się z Maxem Casterem. Kenny Omega obronił w Fatal 4-Way Matchu International Championship w pojedynku z Brodym Kingiem, Mascarą Doradą i Claudio Castagnolim. Po walce doszło do konfrontacji Omegi z Kazuchiką Okadą. Will Ospreay pokonał Lio Rusha. CRU kontynuowali atak na Ospreayu, póki nie pojawił się Adam Page. Page też po raz pierwszy skonfrontował się z Jonem Moxleyem. FTR pokonali Atlantisa Jr i Templario. Hechicero, Konosuke Takeshita i Kyle Fletcher wygrali z zespołem Bandido oraz Outrunnes. Nick Wayne nadal jest ROH World Television Championem po zwycięstwie nad AR Foxem, Lee Johnsonem i Sammym Guevarą. Thekla w debiucie rozprawiła się z Lady Frost. Po walce Lady Frost została uratowana przez Queen Aminatę. Tony Schiavone przekazał, że na All In dojdzie do walki Continental Champion Kazuchika Okada vs International Champion Kenny Omega z obydwoma pasami na szali. W walce wieczoru Daniel Garcia i Paragon (Adam Cole, Kyle O’Reilly & Roderick Strong) pokonali The Don Callis Family (Josh Alexander, Lance Archer, Rocky Romero & Trent Beretta). Skrót gali
    • IIL
      Oficjalne - Okada vs. Omega na All In: Texas o pasy Continental i International Ten duet zawsze będzie miał ciepłe miejsce w moim sercu. Gdyby nie ich walki w 2017 i 2018 roku pro wrestling wyglądałby obecnie zupełnie inaczej. Mój fandom wskoczył wówczas dzięki nim na wyższy bieg i dało mi to dużo niezapomnianej frajdy w czasach świetności New Japan/BTE i początków AEW.  Powrót do tej rywalizacji po raz pierwszy od ... siedmiu lat to ogromne wyzwanie! Ciężko będzie sprostać oczekiwaniom, a także zdrowie Kenny'ego mimo względnie dobrej formy od powrotu zostawia wiele znaków zapytania. W każdym razie to najbardziej oczekiwana przeze mnie walka od bardzo dawna.    
    • Attitude
      Nazwa gali: AEW Collision #96 - Fyter Fest 2025 Data: 04.06.2025 Federacja: All Elite Wrestling Typ: TV-Show Lokalizacja: Denver, Colorado, USA Arena: Mission Ballroom Format: Live Platforma: TBS Komentarz: Nigel McGuinness, Tony Schiavone, Don Callis, Ricochet & Matt Menard Karta: Wyniki: Powiązane tematy: All Elite Wrestling - dyskusja ogólna AEW Dynamite - dyskusje, spoilery, wrażenia AEW Saturday Collision - ogólne dyskusje i komentarze Ring of Honor - dyskusja ogólna
    • Attitude
      Nazwa gali: AEW Dynamite #296 - Fyter Fest 2025 Data: 04.06.2025 Federacja: All Elite Wrestling Typ: TV-Show Lokalizacja: Denver, Colorado, USA Arena: Mission Ballroom Format: Live Platforma: TBS Komentarz: Excalibur, Ian Riccaboni & Taz Karta: Wyniki: Powiązane tematy: All Elite Wrestling - dyskusja ogólna AEW Dynamite - dyskusje, spoilery, wrażenia AEW Saturday Collision - ogólne dyskusje i komentarze Ring of Honor - dyskusja ogólna
×
×
  • Dodaj nową pozycję...