Skocz do zawartości
  • Witaj na forum Attitude

    Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Dostep do bota wrestlingowego AI
    Rozbudowane zabawy quizowe
    Typowanie wyników nadchodzących wydarzeń
    Pełny dostęp do ukrytych działów i treści
    Możliwość pisania i odpowiadania w tematach oraz chacie
    System prywatnych wiadomości
    Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    Członkostwo w najstarszej polskiej społeczności wrestlingowej (est. 2001)


    Jeżeli masz trudności z zalogowaniem się na swoje konto, to prosimy o kontakt pod adresem mailowym: forum@wrestling.pl

     

Rekomendowane odpowiedzi


  • Posty:  320
  • Reputacja:   0
  • Dołączył:  13.09.2009
  • Status:  Offline
  • Styl:  Klasyczny

A czy w każdej chwili podczas walki big show może wykonać chokeslam lub jeff hardy swanton bomb czy whisper in the wind, a randy orton RKO.

1623504524b1fd2301336b.jpg

  • Odpowiedzi 877
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • Hrystek

    63

  • Thomassi

    53

  • Fabi

    50

  • Seba_Trybi

    40

Top użytkownicy w tym temacie


  • Posty:  326
  • Reputacja:   0
  • Dołączył:  27.11.2008
  • Status:  Offline
  • Styl:  Klasyczny

A czy w każdej chwili podczas walki big show może wykonać chokeslam lub jeff hardy swanton bomb czy whisper in the wind, a randy orton RKO.

 

Nie. Ponieważ te ataki są zarezerwonae tylko jako "finishery" i nie można ich wykonać bez pełnego "momentum meter". Ale "Whisper in the wind" się da bo ustawione jest na sygnature move.


  • Posty:  586
  • Reputacja:   0
  • Dołączył:  06.02.2009
  • Status:  Offline
  • Urządzenie:  Android
  • Styl:  Klasyczny

Bałwan, jeśli chodzi ci o tzw "from out of a nowhere" :D to nie w kazdym przypadku to działa. Chokeslam można ustawić jako Ultimate Control Grapple, a WitW Jeff wykonuje jako springboard - biegnij w kierunku narożnika, i przy samym narożniku wciśnij i przez momencik przytrzymaj przycisk odpowiadający za atak - Jeff powinien wykonac Whispera. Skoro przy Jeffie jesteśmy, to Swantona nie trzeba zawsze wykonywać na pełnym momentum - Swanton Bomb 1 można ustawić jako Signature Move zastepując np Whisper in The Wind, który po nabraniu wprawy można wykonywać pięknie jako springboard, bez potrzeby ustawiania go jako signature.

Co do RKO - pamiętam ze w Smacku 2008 Super RKO (z narożnika) dało sie ustawić jako normanly turnbuckle grapple, ale w 09 już to nie działa.

 

P.S. napisz do mnie na gg, dam ci ciekawy move-secik dla Jeffa :)

20502835285345d49c46e75.jpg


  • Posty:  8
  • Reputacja:   0
  • Dołączył:  24.09.2009
  • Status:  Offline
  • Styl:  Klasyczny

To jak z tym sterowaniem??Da rade wszystko opanować bez insrukcji(bo jest po angielsku!xD:():)
Undertaker

  • Posty:  236
  • Reputacja:   0
  • Dołączył:  27.08.2009
  • Status:  Offline
  • Styl:  Klasyczny

Jak się przeciąga zawodnika kiedy leży w SvR 2009 na ps2 bo nie wiem ?
Najnowsze Gale WWE :

8933737324aaf5c24b0027.gif


  • Posty:  1 048
  • Reputacja:   0
  • Dołączył:  29.08.2007
  • Status:  Offline
  • Urządzenie:  Windows
  • Styl:  Klasyczny

Wciskasz prawą gałkę analogową (R3), a potem normalnie lewą, tak jak chodzisz.

  • Posty:  8
  • Reputacja:   0
  • Dołączył:  24.09.2009
  • Status:  Offline
  • Styl:  Klasyczny

Da ktos odp??????!!!!!!!!
Undertaker

  • Posty:  287
  • Reputacja:   0
  • Dołączył:  02.04.2009
  • Status:  Offline
  • Styl:  Klasyczny

Ja opanowałem wszystko bez instrukcji, nic w tym trudnego.

  • Posty:  1 048
  • Reputacja:   0
  • Dołączył:  29.08.2007
  • Status:  Offline
  • Urządzenie:  Windows
  • Styl:  Klasyczny

strzyg25, a ile to masz lat, żeby nie zrozumieć instrukcji (tym bardziej, że anglojęzyczne instrukcje, w odróżnieniu od innych są pisane w prostym języku bez używania charakterystycznych dla niego zwrotów potocznych, bo jednak przy wielu grach, które nie mają wydawcy w danym kraju, jak SvR'y w Polsce, gry wraz z książeczką są wysyłane do sklepów w tym kraju właśnie w wersji angielskiej, bo ten język rozumie najwięcej osób)

 

@down: ja, jak miałem 13 robiłem spolszczenie do GTA San Andreas i z niewielką pomocą słownika czytałem newsy na amerykańskich stronach zanim znalazłem attitude.... Owszem, mam czasem problemy z tłumaczeniem tekstów z polskiego na angielski, ale na odwrót idzie mi to bez większych problemów...

Jeśli masz problem z instrukcją to weź słownik i przetłumacz sobie nieznane Ci słowa....

Edytowane przez Simson

  • Posty:  8
  • Reputacja:   0
  • Dołączył:  24.09.2009
  • Status:  Offline
  • Styl:  Klasyczny

Ja mam 14 ale skoro piszesz że prosty język to spoko!!

 

[ Dodano: 2009-09-24, 20:44 ]

A tak w ogóle chciałem spytać jak wy oceniacie tą gre??Dla mnie to będzie pierwsza gra na ps3 !! :)

Undertaker

  • Posty:  3
  • Reputacja:   0
  • Dołączył:  25.09.2009
  • Status:  Offline
  • Styl:  Klasyczny

marsko07, wszystko zrobiłem jak napisałes ale wyskoczyło mi taki napis i dalej niewiem co zrobic:welcome to ps2 menu please wait co dalej mam zrobic??bardzo prosiłbym Ciebie jak bys mógł to oprzesłanie mi Twojej memory card było by wtedy dobrze:P:P: pzdr

  • Posty:  406
  • Reputacja:   0
  • Dołączył:  17.05.2008
  • Status:  Offline
  • Styl:  Klasyczny

marsko07, wszystko zrobiłem jak napisałes ale wyskoczyło mi taki napis i dalej niewiem co zrobic:welcome to ps2 menu please wait co dalej mam zrobic??bardzo prosiłbym Ciebie jak bys mógł to oprzesłanie mi Twojej memory card było by wtedy dobrze:P:P: pzdr

 

What??WTF??? Przesłać kartę!! :twisted:

 

Oto co masz dalej zrobić :

3.Po ukazaniu się PS2 menu (szare tło, które następuje po czarnym) wciskamy R1

wybieramy cdfs.

4.Zaznaczamy plik z rozszerzeniem .npo i wciskamy trójkąt.

 

PS:Przed kopiowaniem save'a trzeba usunąć poprzedni save SvR2009!!

old ECW + Hogan,SCSA forever

Music = fuel of my soul

21105114604a639bcda9849.jpg


  • Posty:  3
  • Reputacja:   0
  • Dołączył:  25.09.2009
  • Status:  Offline
  • Styl:  Klasyczny

no własnie ale jak to tło sie pokazuje to naciskam r1 i nic niewyskakuje tylko nadal jest czarne tło niestety i nic nieda sie zrobic ps a tą memorke mógłbys mi przesłac:P:P a długo czekałes na to szare tło??

  • Posty:  76
  • Reputacja:   0
  • Dołączył:  06.05.2009
  • Status:  Offline
  • Styl:  Klasyczny

marsko07 ja nie wiem jak ja mam ten save zrobic :/

w Deamonie tools wybrałem obraz tego co kazałes

włączam emulator, plugin mam CDVDnull Driver 0.6.0, i gdy wybieram Plik/Uruchom CD/DVD to wyskakuje mi jakies niby PS2 menu i dalej jest Browser i System Configuration i co dalej mam zrobic?

Jeff Hardy For Ever!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

  • Posty:  140
  • Reputacja:   0
  • Dołączył:  06.08.2009
  • Status:  Offline
  • Styl:  Klasyczny

strzyg25, nie grałem ale z tego o słyszałem to łatwo ;)

 

Nom gra fajna ale, 2010 będzie lepsze (chyba ;D) jak zaopatrzę się w sprzęt [PS3] to wyciągnę kuzyna na małe zakupy ;P.. oj będzie się grało :D

 

 

Ps. Czy ten svr to tak jak inne że koleś dostanie przysłowiowego "buta" potem jakiegoś finishera wstaje i "działa" dalej?? czy np po finisherze leży dłuższy czas, nie może wstać czy coś ?:P wiem że to tak chaotycznie napisałem ale inaczej nie potrafię :P

Wrestlesite.pun.pl ZAPRASZA !!

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Recent Posts

    • Kaczy316
      A to nie jedyna sytuacja, Ciampa, Gargano, Zayn się długo kisił w NXT nawet po stracie tytułu NXT, Undisputed Era była w NXT zbyt długo i przez to nawet nie powąchała głównego rosteru, teraz też mamy dobre przykłady, Jade, Je'von, Trick, w sensie do Evansa nic nie mam, ale jednak był stosunkowo krótko w NXT, a jest młody i mógłby jeszcze posiedzieć, chociaż nie twierdzę, że jego call up to zły pomysł, a wręcz przeciwnie, bardzo dobry ruch, ale też patrzę pod względem doświadczenia, Jade to powin
    • Grok
      W minioną sobotę na AEW Collision Tony Schiavone ogłosił, że pre-show Zero Hour przed galą Revolution, która odbędzie się w tę niedzielę, będzie dostępny „za darmo” na HBO Max. Potem konto AEW na X promowało tę informację. To sformułowanie nie było jednak w pełni precyzyjne. Zgodnie z grafiką pokazaną w transmisji, Zero Hour będzie też dostępne na YouTube, Amazon Prime Video, X i Facebooku. Zaktualizowana karta AEW Revolution 2025 | Ta sobota | Los Angeles Marina Shafir vs. Toni Storm
    • HeymanGuy
      My tu gadu gadu, a Ethan Page nadal kisi się w NXT. Jak to jest że osoby które powinny przejść przez NXT mają start na RAW albo SD, a osoby które mogłyby na RAW lub SD już występować od miesięcy o ile nie lat - siedzą w NxT? Przespano wspaniały moment na call-up dla Ciampy i Gargano swego czasu i jak się to skończy/ło, to wszyscy wiemy.
    • Grok
      Autor: Noah Leatherland Tokijska hala wrestlingowa Shinjuku FACE podobno zamknie się pod koniec tego roku. Chociaż nie ma oficjalnego oświadczenia ze strony samej hali, źródła twierdzą, że hala zamknie swoje drzwi jesienią. Wiadomość pochodzi od konta KAKUTOLOG na X, co z pewnością zasmuci fanów wrestlingu i różne promocje. Shinjuku FACE gości eventy wrestlingowe od połowy lat 2000. i stała się jednym z filarów tokijskiej sceny wrestlingowej. Jak dotąd w 2026 roku hala gościła m.in. STARDOM, M
    • Grok
      Po storyline'ie, w którym na krótko został „zwolniony” z federacji, TNA Wrestling potwierdziło, że Steve Maclin podpisał nowy kontrakt. TNA opublikowało ogłoszenie w poniedziałek, stwierdzając, że Maclin podpisał nowy kontrakt. Szczegóły umowy, w tym jej długość, nie zostały podane. Doniesienia o przedłużeniu kontraktu pojawiły się już w styczniu. Były TNA World Champion, Maclin, zmierzy się z Mike'iem Santaną o tytuł na Sacrifice 27 marca. Build-up do walki obejmował angle, w którym M
×
×
  • Dodaj nową pozycję...