Skocz do zawartości
  • Witaj na forum Attitude

    Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Dostep do bota wrestlingowego AI
    Rozbudowane zabawy quizowe
    Typowanie wyników nadchodzących wydarzeń
    Pełny dostęp do ukrytych działów i treści
    Możliwość pisania i odpowiadania w tematach oraz chacie
    System prywatnych wiadomości
    Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    Członkostwo w najstarszej polskiej społeczności wrestlingowej (est. 2001)


    Jeżeli masz trudności z zalogowaniem się na swoje konto, to prosimy o kontakt pod adresem mailowym: forum@wrestling.pl

     

Gad Demyt


Rekomendowane odpowiedzi


  • Posty:  1 692
  • Reputacja:   24
  • Dołączył:  13.04.2005
  • Status:  Offline
  • Urządzenie:  Android
  • Styl:  Ciemny

Gad Demyt

 

-Na Forum Attitude:

majonez

 

-Przydomek:

The Ultraviolent Bitch Slap

 

-Status:

heel

 

-Wzrost i waga:

180 cmm/85kg

 

-Entrance theme:

Deftones – ‘Lotion’

 

-Wejście na ring:

Standardowe, bez wielkich fajerwerków czy gestów w stronę publiczności. Szybkim i zdecydowanym krokiem wchodzi na ring i w narożniku czeka na przeciwnika.

 

-Opis gimmicku:

Gad Demyt to gość, któremu zależy tylko na dobrze wykonanej sztuce. Nie obchodzą go głodne gadki o dupie Maryni, spiskowanie czy przyłączanie się do osób, które zwykły kombinować i na czyichś plecach osiągać sukcesy. Co więcej, Gad Demyt gardzi takimi osobami i zawsze chętnie zlałby cwaniackie ryje. Z natury jest spokojny i opanowany, ale granica między tym stanem a furią jest bardzo cienka. Gdy ktoś ją przekroczy, Gad jest w stanie przyjąć nawet najbardziej chorą stypulację matchu i zakończyć całą sprawę na ringu. Poza tym jest honorowy, a jeżeli z kimś zawrze układ/team jest lojalny do ostatniego pin’u. Ma również kilka wad. Jedną z nich jest niezbyt ułożone życie osobiste, przez co nie zawsze jest odpowiednio przygotowany psychicznie jak i fizycznie do walki.

 

Skąd on się tutaj w ogóle wziął? W szkolnych latach nigdy nie był outsiderem, i szczerze mówiąc bał się takiego środowiska, i za wszelką cenę unikał go. Nie należał również do grupy prymusów, malowanych lalusiów, u których to wazelina lała się hektolitrami. Przez bardzo długi czas motał się pomiędzy hedonistycznymi zerami z kosmicznym ego i sztucznym uśmiechem, a kolesiami z ostatniej ławki, z którymi nigdy nie dało się zamienić więcej niż cztery słowa. Był człowiekiem ‘środka’, jakich pewnie znacie setki. Ułożony, konkretny gość z poczuciem humoru… i co ważne, z całą pewnością hetero W wyniku problemów rodzinnych tuż po ukończeniu szkoły podstawowej wyjechał do wujostwa do UK. Tam uczył się, pracował i na dobre zainteresował się wrestlingiem. Kolejne lata jago pobytu na Wyspach przynosiły coraz większe sukcesy na ringu. W życiu prywatnym, wręcz przeciwnie. Gdy na jego barkach wisiały już najważniejsze pasy federacji z Wielkiej Brytanii postanowił zainteresować się amerykańską sceną niezależną. Po kilku miesiącach prób, w końcu został zaproszony na jedną z turniejowych gal. Tam poznał wrestlerów m.in. z Japonii i Meksyku. Spotkał się również z najlepszymi trenerami, którzy pracują w Stanach. Po kilku takich wyprawach za ocean, doszły go wieści o tym, że w Polsce powstała nowa federacja wrestlingu. Jako dojrzały już, 31 letni mężczyzna postanowił wrócić do swojej ojczyzny, ustatkować się, znaleźć swój kąt i spróbować swoich sił w HVW. Czy uda mu się to? Zobaczymy…

 

Wygląd: Włosy czarne krótkie; na twarzy nie ma zarostu. Walczy w białym podkoszulku, a nadgarstki oraz przedramiona owiązane ma białym bandażem. Czarne ochraniacze na łokciach. Spodenki (szerokie, do kolan) koloru czerwonego z czarnymi pasami po bokach oraz czarnymi tribalami u dołu nogawek. Buty wysokie, czarno-białe; czarne ochraniacze na kolanach.

 

-Styl walki:

hardcore/brawler/high fly

 

-Finisher:

- Omega Driver

http://pl.youtube.com/watch?v=OLERiX9siNM

 

-Ulubione ciosy:

-Double Stomp

-Cravate Buster

-Death Valley Driver

-Fisherman Suplex

-Cutthroat Neckbreaker

-Stiffowe punche, kicki i chopsy

-Moonsault

-Tornado DDT

 

-Taunty:

Przed wykonaniem finishera, Gad Demyt wykonuje ruch raką (podcięcie gardła), coś w stylu Chrisa Benoit

 

-Catchphrase:

- ‘Nie mam nic przeciwko laluniom, więc mogę zatańczyć z taką cipką jak Ty!’

  • Odpowiedzi 0
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • estevez

    1

Popularne dni

Top użytkownicy w tym temacie

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

  • Najnowsze posty

    • Mr_Hardy
      Nieźle
    • GGGGG9707
      Dobra muszę skrytykować AEW. Zwykle nawet zawodnikom których nie lubię daję szansę i co jakiś czas oglądam ich promo czy walkę żeby zobaczyć czy się do nich przekonam ale teraz dla mnie AEW na ogromny minus za zaangażowanie jednego z najgorszych zawodników ever. Tak mi zbrzydł że miałem nadzieję że już nigdy nie będę musiał go oglądać.  Także sorry AEW ale tu wszystkie jego proma i walki będą przewijane bez wyjątku
    • KyRenLo
      Steve Austin: Ciekawe, w jakiej roli i kiedy.
    • MattDevitto
      Jeśli zbliżyłby się do Nakamury to i tak byłbym zaskoczony Ogólnie zgadzam się z wszystkim co napisałeś - robił swoją robotę, aczkolwiek jego walki w dużej mierze były takie same...Mimo to nie chciałbym jego odejścia z New Japan - jest jaki jest, ale znowu osłabia to roster. Plus mówimy tu o zawodniku, który dopiero co był w finale G1.
    • MattDevitto
      U niego to już też wiek raczej zrobił swoje - poza tym nie każdy jest Lebronem czy Currym i może grać na wysokim poziomie do 40
×
×
  • Dodaj nową pozycję...