Skocz do zawartości
  • Witaj na forum Attitude

    Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Dostep do bota wrestlingowego AI
    Rozbudowane zabawy quizowe
    Typowanie wyników nadchodzących wydarzeń
    Pełny dostęp do ukrytych działów i treści
    Możliwość pisania i odpowiadania w tematach oraz chacie
    System prywatnych wiadomości
    Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    Członkostwo w najstarszej polskiej społeczności wrestlingowej (est. 2001)


    Jeżeli masz trudności z zalogowaniem się na swoje konto, to prosimy o kontakt pod adresem mailowym: forum@wrestling.pl

     

Rekomendowane odpowiedzi


  • Posty:  1 776
  • Reputacja:   0
  • Dołączył:  20.10.2007
  • Status:  Offline
  • Urządzenie:  Android
  • Styl:  Klasyczny

1. Na jakiej zasadzie Triple H przyją do DX Road Dogga, Bad Assa i X-paca? Na backstage podszedł do nich "cześć, chcecie być w dx? to chodźcie", czy może na piątkowym SD! przy themie DX wychodzi Triple H i Chyna, a w poniedziałek już w piątkę? (HBK był wtedy kontuzjowany tak?)

2. O co chodziło z inwazją DX w WCW? Czy to było zaplanowane (przez Vinca), czy coś z tego wyszło, co miało wyjść?

3. Zasze jak widze wejście DX na jakiejś gali to słyszę Break It Dow. Teraz ściągnołem se pack z themami z wwe/wwf i tam widzę jeszcze inny entrance theme DX- The Kings (wg mnie lepszy). Kiedy i w jakim składzie DX wchodziło przy tej muzyczce?

4. W jakich okolicznościach Jessie James (Road Dogg) i Billy Dugan (Bad Ass) (nawiasy bo pewnie przekręcam nazwiska ;P) odeszli z WWE? Po jakim czasie przeszli do TNA? Widziałem filmik jak VKM (Voddo kin mafia) gadali coś na VKM (Vince Kennedy McMahon). Odgrażali mu się za wyrzucenie z federacji czy co? (i od razu czy w VKM Roxxie była od samego początku?)

5. Dlaczego Road Dogg i Mr. Ass jako New Age Outlaws wchodzili przy własnym entracne theme, a nie przy dx theme, mimo że obaj byli w DX?

"Chciałbym tak zawszę, rzucić plik na brudne biurko,

Od dziś, mam nowe motto, żyję dziś, umrę jutro,

Za długo wierzyłem, że inna może być codzienność,

Kapitalizm ma to w dupie i nie zmienia nic w wzajemność"

  • Odpowiedzi 1
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • SixKiller

    1

  • luki

    1

Popularne dni

Top użytkownicy w tym temacie


  • Posty:  6 708
  • Reputacja:   1
  • Dołączył:  09.11.2003
  • Status:  Offline
  • Urządzenie:  Android
  • Styl:  Klasyczny

1. Z włączeniem New Age Outlaws w szeregi DeGeneration X nie wiąże się żadna historia. Triple H, Chyna i X-Pac pomogli im pokonać Micka Foleya i Terry'ego i zdobyć pasy tag teamów. Jeżeli zaś chodzi o Seana Waltmana, to powrócił do WWE na tym samym RAW. Publiczność zobaczyła go tuż po tym, jak HHH w swoim promo powiedział, że "budując armię patrzy się na klikę". Było to odwołanie do nieformalnej grupy, która trzęsła federacją w połowie lat dziewięćdziesiątych.

 

2. Inwazja, a raczej "inwazja", była anglem-zaczepką. Uzbrojeni członkowie DX podjechali terenowym samochodem (z armatą!) pod siedzibę WCW w Atlancie, Georgia.

 

3. Nie pamiętam. Wikipedia podaje, że DX używało tego theme'u w 2000 r., czyli będąc w składzie: Triple H, X-Pac, Road Dogg, Billy Gunn i Tori.

 

4. Po prostu zostali zwolnieni. Road Dogg na początku 2001 r., zaś Billy Gunn pod koniec 2004 r. Pierwszy jest w TNA prawie od początku jego istnienia (wrzesień 2002), a drugi od lutego 2005 r. Jako VKM nie odgrażali się Vince'owi McMahonowi za wyrzucenie z WWE. Po prostu obrażali zarówno jego, jak i ówczesne DX. Jednak bardziej w ramach "wojny" obu federacji niż osobistych porachunków.

 

5. A dlaczego Hollywood Hogan wychodził przy swoim theme, a nie theme nWo, którego był liderem? Tak było i już.

 

6. Jeżeli nie jesteś pewny czyjejś ksywy, to użyj Google, bo o tym, że Billy Gunn to nie Billy Dugan wiedzą nawet przedszkolaki z naszej paki. To dobra rada, a nie złośliwość.

1005187806541accfacb3d6.jpg

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Recent Posts

    • Bastian
      Tak
    • CzaQ
      schwannoma neurofibrosarcoma? ;d
    • Grok
      Rozumienie wartości wędrownego Mistrza Świata to jedna z rzeczy, która wyróżnia Tony'ego Khana od Vince'a McMahona. W czasie swojego drugiego panowania z AEW World Championship, MJF zabrał pas do niezależnych promocji, takich jak Limitless Wrestling i House of Glory. Przywrócenie tradycji obrony tytułu świata poza własną federacją było celem MJF, a Khan dał mu na to wolną rękę. To zwyczaj, który zanikł, gdy McMahon miał monopol na wrestlingowy biznes w Stanach Zjednoczonych. „Ludzie pokroju
    • Bastian
      Ten rak ma zagraniczną, długą nazwę. Pada w filmie, bywa obiektem żartów samych bohaterów. Dwa słowa. Podasz i lec dalej. 😉
    • CzaQ
      Ale żeś mi przypomniał o tym filmie. Nawet dobry. Tylko już nie pamiętam xD Ale według opisu rak kręgosłupa.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...