Skocz do zawartości
  • Witaj na forum Attitude

    Dołącz do najstarszego forum o pro wrestlingu w Polsce!

    Jeżeli masz trudności z zalogowaniem się na swoje konto, to prosimy o kontakt pod adresem mailowym: forum@wrestling.pl

Wrestlemania 24


Rekomendowane odpowiedzi


  • Posty:  140
  • Reputacja:   0
  • Dołączył:  23.03.2008
  • Status:  Offline

Candcie Michelle odnowiła sobie kontuzję więc jej występ jest nie możliwy, zastapiła ją Ashley.
  • Odpowiedzi 307
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • Biggmac

    28

  • nasjazz

    25

  • -Raven-

    21

  • AX

    16

Top użytkownicy w tym temacie


  • Posty:  130
  • Reputacja:   0
  • Dołączył:  13.01.2008
  • Status:  Offline

Raven co do JBL ,to fakt nie jest ostatnio main eventerem chociażby dlatego że powrócił do czynnego wrestlingu niecałe 3 mc temu , więc trudno oczekiwac że nagle wrzucą go do anglu o WWE title którego posiadaczem jest obecnie hell a predententami HHH i "niezniszczany" , " wyjebany w kosmos" G.I.Joe Cena. Na dzień dzisiejszy w Main Evencie nie ma miejsca dla Bradshawa. Ale gdy cena po WM odejdzie ( wg plotek w necie ) na pół roku kręcic film a HHH zdobędzie pas i jednak nie przejdzie hell turnu to jak myślisz z kim rozpocznie feud ?.Najprawdopodobniej z Layfieldem który jest jedynym prawdziwym hellem na RAW. A nawet jeśli taki scenariusz nie będzie miał miejsca to dalej podtrzymuje swoje zdanie że JBL w tym roku zdobędzie WWE lub WHC title i wygra z Finlayem na WM.

 

Mayweather - Może i jest świetnym bokserem itd , ale Wrestlemania to nie jest gala bokserska a Floyd jeżeli nawet nie dostał tych 20 baniek to jego konto z pewnością znacznie sie powiększyło i nie widze powodów dla których niemiałby przegrac z Show'em szczególnie jeśli nie będzie to ( jak twierdzisz) shoot. Nie przyniesie więc mu to ujmy na honorze jeśli podłoży sie na " ustawionej" walce wrestlingowej.

Ten kto nie ma nic do stracenia zawsze wygrywa

79793472149ff39c031e5d.jpg


  • Posty:  10 271
  • Reputacja:   286
  • Dołączył:  11.01.2005
  • Status:  Online
  • Urządzenie:  Windows

Ale gdy cena po WM odejdzie ( wg plotek w necie ) na pół roku kręcic film a HHH zdobędzie pas i jednak nie przejdzie hell turnu to jak myślisz z kim rozpocznie feud ?.Najprawdopodobniej z Layfieldem który jest jedynym prawdziwym hellem na RAW.

 

Z Ortonem?(rewanż za WM'kę) Z Ceną? (nie myślisz chyba, że podczas kręcenia filmu Kuloodporny Jaś całkowicie zniknie z WWE? Pasa może nie dostanie, ale kręcił się wokół niego będzie). Z Umagą (ponoć przewidywany jest większy push dla Samoańczyka)? Z kimś kto zostanie przedraftowany na RAW? (po WM'ce zawsze są jakieś przemeblowania rosterowe) Możliwości jest na prawdę wiele a JBL stoi na ich samym końcu, ponieważ Bradshaw to już raczej przeszłość (najlepsze lata - o ile o takich możemy w ogóle mówić - ma już za sobą) a Vince nie ma aż tak fatalnej rosterowo sytuacji, by musiał "inwestować" w kogoś "z przeszłości" zamiast w kogoś "z przyszłością". Zresztą jeżeli Trypel zgarnie pas na WM'ce, po tak długim rozbracie z tytułem, z pewnością potrzyma pas przez dłuższy czas - tak więc szanse JBL'a na title'a w tym roku są bliskie zera. Takie jest moje zdanie.

 

Mayweather - Może i jest świetnym bokserem itd , ale Wrestlemania to nie jest gala bokserska a Floyd jeżeli nawet nie dostał tych 20 baniek to jego konto z pewnością znacznie sie powiększyło i nie widze powodów dla których niemiałby przegrac z Show'em szczególnie jeśli nie będzie to ( jak twierdzisz) shoot. Nie przyniesie więc mu to ujmy na honorze jeśli podłoży sie na " ustawionej" walce wrestlingowej.

 

Powód jest prozaiczny - to Vince potrzebował Floyd'a a nie na odwrót (chyba nie sądzisz, że to Pretty Boy sam przyszedł do MacMachona i błagał go o występ na PPV?), tak więc to Vince musiał się zgodzić na jego warunki a znając sporych rozmiarów ego Mayweathera (jest z tego dosyć znany) - sam odpowiedz sobie na pytanie, czy "Piękniś" już na starcie nie zagwarantował sobie w kontrakcie wygranej na WrestleManii... Dlaczego? Bo po prostu mógł to zrobić (miał zdecydowanie lepszą pozycję do negocjacji). Ja też wolałbym by to Show sponiewierał Floyda, ale szczerze mówiąc nie postawiłbym na to nawet paczki chipsów.

Lepiej nic nie mówić i wydawać się głupim, niż odezwać się i rozwiać wszelkie wątpliwości.

Błogosławieni ci, którzy nie mając nic do powiedzenia, nie oblekają tego faktu w słowa...

88278712552c9632374b21.jpg


  • Posty:  102
  • Reputacja:   0
  • Dołączył:  11.08.2006
  • Status:  Offline

To może i jak napiszę swoje przemyślenia dot. Wrestlemanii, którą obejrze po raz pierwszy ze swoją 3 miesieczną córeczką (jak zauważyłem bardzo lubi oglądac wrestling, tylko mama jej nie daje :( )

.A więc po kolei:

1. 24-Man Battle Royal

Zwycięzca zmierzy się z Chavo Guerrero o pas ECW Championship

Szkoda, że w/w walkę wycofano de facto z karty WM, bo lubię wszystkie takie grupowe naparzania. Moim marzeniem jest, żeby wygrał Kane i wreszcie zdobył jakiś pas (chociaz mało prestiżowy, ale zawsze)

 

2. BunnyMania

To jedyna walka na gali, która mnie w ogóle nie rusza. Zamiast niej mogli zrobić jakis fajny mecz tagów, a tak będziemy znowu podziwiać pseudo zapaśnieczki.

 

3. Career Threatening Match Ric Flair vs Shawn Michaels

Po ostatnim Raw nabrałem przekonania, że jednak wygra HBK. RF miał swoją wielką chwilę w poniedziałek, wygrał z mistrzem, zagrała jego muzyka na koniec programu. I wystarczy. Sweet Chin Music i koniec kariery. Chciaż bedzie mi go trochę brakować. W końcu jak się ogląda wresling już 20 lat, to się można do chłopa było przyzwyczaić :)

 

4. Floyd "Money" Mayweather vs Big Show

Czuje, że ten mecz zakończy się NC lub DQ Big Showa i ogólną bijatyką ebu ekip. Nie wydaje ki się, żeby Floyd dał się za bardzo poniewierać po ringu, gdyż grozi to jednak kontuzją.

 

5. Smackdown vs RAW Batista vs Umaga

Jesli Batista bedzie w formie, to może być lepsza walka gali (bo Umaga trzyma cały czas wysoki poziom). Stawiam na zwycięstwo Animala, ale feud dalej będzie trwać (może Batista na najbliższym Drafcie przeskoczy do Raw ?)

 

6. Money In The Bank Ladder Match

Na ostatniej WM mecz być światny, teraz zapowiada się podobnie. Brakuje obu Hardy, ale pozostali powinni godnie ich zastąpić. Mój typ - MVP i feud z Undertakerem. Edge na pocieszenie dostanie wtedy US Title.

 

7. World Heavyweight Title Edge vs the Undertaker

 

Streak musi trwać. Każdy tak myśli. I ja też. Dla mnie zwycięstwo Edga byłoby mega sensacją. Ale walka będzie niezła. Pewnie Taker zarobi jakiego speara, ale to go nie powstrzyma przed zdobyciem pasa.

 

8. WWE Championship Triple Threat Match Randy Orton vs John Cena vs Triple H

 

Wiem, tywnie, czy że w modzie jest pomstowanie na Cene, ale przecież dawniej tez mistrzowie wcale nie byli najlepszymi wrestlerami ( vide Goldberg, czy Ultimate Warrior), ale jednak umieli porwać tłumy (czy to negagatywnie, czy pozytywnie). I cena też to potrafi. Ale wobec faktu, że zaczyna iśc drogą Rocka (tzn. coraz więcej czasu spędzaw Hollywood), pas zdobędzie Triple H. I moze zacznie się feud z HBK?

 

to tyle, pozdrawiam

Kacper


  • Posty:  1 473
  • Reputacja:   0
  • Dołączył:  15.05.2007
  • Status:  Offline

Nie uważacie, że w MITB Ladder Matchu szykuje się jakaś niespodzianka :) Ósmego zawodnika do dziś nie znamy ... (No chyba, że dziś go wyłonią) Jeśli już ktoś zajmie miejsce ostatniego uczestnika, to będzie to pewnie ktoś wracający po kontuzji, np. Gregory Helms. A jeśli nie, to pewnie niespodzianka :)

  • Posty:  2 298
  • Reputacja:   0
  • Dołączył:  08.11.2007
  • Status:  Offline

To na pewno nie będzie niespodzianka :D Skoro smackdown się jeszcze nie odbył to umieszczę w spoilerze.

 

 

CM Punk zakwalifikował się do MiTB

 

Nie płakałem po CM Punku

18909757064dbdb1458cbe1.jpg


  • Posty:  1 242
  • Reputacja:   0
  • Dołączył:  21.03.2007
  • Status:  Offline

Nadal brakuje 8 zawodnika :P Więc to nadal może być niespodzianka.
Independent > Entertainment

15502940234d45cf586db3e.jpg


  • Posty:  1 473
  • Reputacja:   0
  • Dołączył:  15.05.2007
  • Status:  Offline

Stary, to już dawno :) Jest jeszcze jedno wolne miejsce po Jeffie Hardym :)

  • Posty:  2 298
  • Reputacja:   0
  • Dołączył:  08.11.2007
  • Status:  Offline

Zaraz obejrzę całego Smackdowna i powiem,bo do tej pory jakoś nie miałem ochoty :P
Nie płakałem po CM Punku

18909757064dbdb1458cbe1.jpg


  • Posty:  10 271
  • Reputacja:   286
  • Dołączył:  11.01.2005
  • Status:  Online
  • Urządzenie:  Windows

Ciekawa sprawa z tym 8 (nieznanym do tej pory) uczestnikiem MITB. Faktycznie WWE może tu zamieszać i wcisnąć tam kogoś w miarę niespodziewanego. Jeżeli tak miałoby być to obstawiałbym Matt'a Hardy'ego, chociaż i tak jest dla mnie po prostu farsą to, że MVP występuje w MITB zamiast bronić US Title'a przeciwko np. właśnie Hardy'emu. Ten tytuł ostatnio jest tak martwy jak martwa natura :twisted:

Lepiej nic nie mówić i wydawać się głupim, niż odezwać się i rozwiać wszelkie wątpliwości.

Błogosławieni ci, którzy nie mając nic do powiedzenia, nie oblekają tego faktu w słowa...

88278712552c9632374b21.jpg


  • Posty:  102
  • Reputacja:   0
  • Dołączył:  11.08.2006
  • Status:  Offline

Jest jeszcze jedno wolne miejsce po Jeffie Hardym :)

 

wydaje mi się, że będzie tylko 7 uczestników MITB. Cytat ze strony wwe.com:

Just 16 days before WrestleMania, the Shaman of Sexy secured the final spot in the Money in the Bank Ladder Match with a hard-fought victory over his own fellow WWE Tag Team Championship partner, The Miz. (chodzi oczywiscie o Johna Morrisona)

 

czyli lista jest już zamknięta

 

pozdrawiam

Kacper


  • Posty:  1 776
  • Reputacja:   0
  • Dołączył:  20.10.2007
  • Status:  Offline

Coś mnie naszło odnośnie MITB. Jak na razie jest siedmiu uczestników. Na galach komentatorzy mówią że MITB to seven man ladder match. Mam jakieś przeczucie że będzie cos takiego: wychodzi 7 uczestników na ring i zaczyna się "ja wygram bo jestem lepszy", "a nie bo ja". Wtedy wchodzi Vince i mówi, że tak nie może być, żeby w MITB wystąpiło 7 osób, musi być 8 i że ostatniego uczestnika poznamy na WM.

I wtedy big suprise- Rob Van Dam.

Co wy na to? Ostatnio nie słychać nic o RVD, oprócz plotki o ROH ze względu na miejsce gali.

Tydzień temu o tym pisałem :D

"Chciałbym tak zawszę, rzucić plik na brudne biurko,

Od dziś, mam nowe motto, żyję dziś, umrę jutro,

Za długo wierzyłem, że inna może być codzienność,

Kapitalizm ma to w dupie i nie zmienia nic w wzajemność"


  • Posty:  10 271
  • Reputacja:   286
  • Dołączył:  11.01.2005
  • Status:  Online
  • Urządzenie:  Windows

To może i jak napiszę swoje przemyślenia dot. Wrestlemanii, którą obejrze po raz pierwszy ze swoją 3 miesieczną córeczką (jak zauważyłem bardzo lubi oglądac wrestling, tylko mama jej nie daje )

 

Jak widzę - nowe pokolenie fanów nam szybko urośnie :D Tak trzymaj! I pamiętaj, że kobiety nie zawsze wiedzą co jest dla dziecka najlepsze :twisted: Ewentualnie daj kobiecie na fryzjera i wtedy odpalaj WM'kę :lol:

Lepiej nic nie mówić i wydawać się głupim, niż odezwać się i rozwiać wszelkie wątpliwości.

Błogosławieni ci, którzy nie mając nic do powiedzenia, nie oblekają tego faktu w słowa...

88278712552c9632374b21.jpg


  • Posty:  2 298
  • Reputacja:   0
  • Dołączył:  08.11.2007
  • Status:  Offline

Tak,tak,tak na każdym PPV wielki powrót-na RR Janek,na NWO Big Show a teraz niby RVD wierzycie w cuda?Gregory Helms też odpada-wyobraża ktoś go sobie w walce o WHC?Dla mnie tak samo jak dla Ravena idealnie pasuje Matt Hardy,chociaż nawet jeśli to on,to szanse na wygranie tej walki ma znikome,baaardzo znikome...

Jeżeli podczas oglądania w nocy przetrę oczy ze zdziwienia bo na ringu pojawi się RVD zwrócę wam honor,ale jak na razie uważa,że albo Matt albo 7 uczestników.

Nie płakałem po CM Punku

18909757064dbdb1458cbe1.jpg


  • Posty:  102
  • Reputacja:   0
  • Dołączył:  11.08.2006
  • Status:  Offline

Ewentualnie daj kobiecie na fryzjera i wtedy odpalaj WM'kę :lol:

 

To jeszcze bede musial dorzucic na zakupy, bo 3 godziny u fryzjera to troche sporo. W takim układzie, to taniej wyszedlby mi bilet do Orando i z powrotem :)

 

Ale nadal uwazam, ze bedzie 7 uczestnkow MITB

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Polecana zawartość

    • WWE Backlash 2025
      Dyskusje na temat wydarzenia WWE Backlash 2025!
        • Dzięki
      • 26 odpowiedzi
    • WWE WrestleMania 41
      Spekulacje i dyskusje na temat największego wydarzenia wrestlingowego roku - WrestleManii 41!
        • Dzięki
      • 147 odpowiedzi
    • WWE RAW - dyskusje, spoilery, wrażenia
      Zapraszamy do dzielenia się wrażeniami z Monday Night Raw na Netflix!

      W tym wątku użytkownicy forum dyskutują na temat czerwonego brandu od 2010 roku. Pozostaw swoją cegiełkę w temacie, zawierającym 17,9 tyś. odpowiedzi i 2,9 mln wyświetleń. :)
      • 18 039 odpowiedzi
    • New Japan Pro Wrestling - Dyskusja Ogólna
      Miejsce na ogólne dyskusje związane z New Japan Pro Wrestling.
      • 710 odpowiedzi
    • Kobiecy Pro Wrestling
      Ogólne dyskusje na temat pro wrestlingu w wykonaniu płci pięknej.
        • Lubię to
      • 107 odpowiedzi
    • TNA Wrestling - dyskusje, spoilery, wrażenia
      Miejsce w dedykowane ogólnym dyskusjom na temat TNA/Impact Wrestling!

       

      Wczorajszy IMPACT właśnie się ściąga, więc opinia w późniejszym terminie
        • Lubię to
      • 9 352 odpowiedzi
    • AEW Saturday Collision - ogólne dyskusje i komentarze
      Miejsce gdzie możesz podzielić się wrażeniami z programu AEW Dynamtie!
        • Lubię to
      • 147 odpowiedzi
    • AEW Dynamite - dyskusje, spoilery, wrażenia
      Miejsce gdzie możesz podzielić się wrażeniami z programu AEW Dynamtie!
      • 1 186 odpowiedzi
    • WWE SmackDown! - dyskusje, spoilery, wrażenia
      Dziel się wrażeniami z Friday Night SmackDown!
      • 9 599 odpowiedzi
    • WWE NXT - dyskusje, spoilery, wrażenia
      Dziel się wrażeniami z WWE NXT!
      • 4 893 odpowiedzi

×
×
  • Dodaj nową pozycję...