Skocz do zawartości
  • Witaj na forum Attitude

    Dołącz do najstarszego forum o pro wrestlingu w Polsce!

    Jeżeli masz trudności z zalogowaniem się na swoje konto, to prosimy o kontakt pod adresem mailowym: forum@wrestling.pl

HBK vs The Rock WM24 ?


Rekomendowane odpowiedzi


  • Posty:  1 242
  • Reputacja:   0
  • Dołączył:  21.03.2007
  • Status:  Offline

Stary, no więcej kultury tylko o to prosimy! Naprawdę chcesz na wstępie załapać warna? Niepotrzebne przeklinanie i grożenie nie jest tu mile widziane.
Independent > Entertainment

15502940234d45cf586db3e.jpg

  • Odpowiedzi 42
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • ChrisRedEvil28

    8

  • SixKiller

    6

  • Biggmac

    4

  • JPP

    3

Top użytkownicy w tym temacie


  • Posty:  1 858
  • Reputacja:   0
  • Dołączył:  13.02.2007
  • Status:  Offline

rocket a ty kim niby jesteś, popisujesz się za literami?, no do chuja nie dawaj z siebie wszystkiego gdy wiesz otym ze jak byśmy sie spotkali w rzeczywistości to byś sie zesrał ze strachu,,,

stary nie bede komentowal tego co piszesz bo niektore dzieci z podstawowki maja wiecej kultury (i podejrzewam ze w glowie tez).

Poprostu zachowuj troche klutury w tym jak piszesz...w kazdym swoim poscie wyklinales.... nooo bez przesady ;/ Biggmac cie juz prosil o zachowywanie sie, SixKiller cie ostrzegal (nastepnym razem zapewne ci warna da) wiec wez sie zastanow....

1480916194a0b1a85edad5.jpg


  • Posty:  6 708
  • Reputacja:   1
  • Dołączył:  09.11.2003
  • Status:  Offline
  • Urządzenie:  Android

Jeszcze jedna taka akcja i poleci podwójny warn. Ile można upominać kogoś, kto nie dość, że nie umie się zachować, to jeszcze nie wie czy upomina go zwykły user, moderator czy administrator. Zresztą ktokolwiek by go upominał, powinien to zrozumieć, gdyż argumenty są przekonujące. O grożeniu i innych dziecinnych chwytach nie wspomnę. I nie pomoże "sorry", to jest ostatnie upomnienie. Edytowane przez SixKiller

1005187806541accfacb3d6.jpg


  • Posty:  1 473
  • Reputacja:   0
  • Dołączył:  15.05.2007
  • Status:  Offline

bo niektore dzieci z podstawowki maja wiecej kultury (i podejrzewam ze w glowie tez).
:D O mnie mowa :)

 

Dobra koniec z offtopem :)

 

Na YT pojawił się też ostatnio filmik promo walki HBK vs The Rock na WM24. Nawet profesjonalnie zrobiony! Ale na to nie należy się napalać :)


  • Posty:  1 927
  • Reputacja:   1
  • Dołączył:  25.09.2004
  • Status:  Offline

Co do samego konceptu, to taka walka byłaby jednym z najważniejszych wydarzeń w WWE od paru ładnych lat. Fakt, The Rock wrócił na Wrestlemanie XX, ale nie był to powrót na miarę The Great One'a. Walka z Show stopperem na pewno zostałaby Main eventem. Jakby nie patrzeć, obaj wrestlerzy to ikony WWE i ich starcie zapewniłoby kolosalny buyrate PPV. Niestety, The Rock nie wróci chyba na ring i ten dream match zostanie niespełniony, a stęsknieni fani muszą się zadowolić wszelakiego rodzaju fanartem krążącym po sieci.

 

A sam kilka lat temu dałem się nabrać na raport z Nitro, na którym to mialo dojsć do 6 man tag team matchu pomiędży D-X a n.W.o (w ramach operacji P.O.W. prowadzonej przez Huntera i spółkę).


  • Posty:  189
  • Reputacja:   0
  • Dołączył:  16.06.2007
  • Status:  Offline

Eh, nie no to fejk 100% niewierze w cuda chociarz szkoda mi bo kiedys zamiast wwe(wwf) ogladalem wcw na dsf :? ale coz troche sie nadrobilo to i owo, ale ta walke z checia bym onejrzal ze wzgledu na the rock`a ten kendi ass wymiatal przy mic`u, ktos tam wspomnial pare postow wczesniej o goldbergu przecierz on juz nigdy nie bedzie walczyl zdobyl slawe dzieki wrestlingowi i sie lapie do filmow i roznuch show lub programow publicystycznych z tego kasa tez niezla jest (przecierz po co narazac sie we wrestlingu jak mozna pogadac do mic i bedzie ok a hajs plynie), co do brock lesnar moze ktos ma linka jakiegos do walki jego bo na extreme sport channel nie widzialem jeszcze................eh the rock vs hbk bardzo bym chcial to zobaczyc szczegolnie na wm 24, przezylbym szok jakby zabrzmial theme the rocka tak jak na rr 08 janka :mad: ale w tym dobrym kontekscie.

P.S. Przepraszam za czesciowy offtop ale nie mogle sie powstrzymac.

"Behold to the creator of the new world"

  • Posty:  1 858
  • Reputacja:   0
  • Dołączył:  13.02.2007
  • Status:  Offline

Pomysłowość internautów nie zna granic, dlatego często możemy znaleźć w sieci fałszywe zwiastuny (np. DX vs. nWo na Survivor Series 06). Niektóre prace są wysokiej jakości, co może wprowadzić w błąd.

To prawda mozna znalesc duzo takich dupelerkow :) Macie tutaj promo walki HBK vs The Rock na Wrestlemanii 24 przed chwila znalazlem na YT :)

http://www.youtube.com/watch?v=iVqp-9-sas8

1480916194a0b1a85edad5.jpg


  • Posty:  1 048
  • Reputacja:   0
  • Dołączył:  29.08.2007
  • Status:  Offline
  • Urządzenie:  Windows

Ten autor Raey to od tyłu Year

Na plakacie jest "lustrzanka" słowa year...

a tak na marginesie plakat fajny, a walka byłaby jeszcze fajniejsza


  • Posty:  490
  • Reputacja:   0
  • Dołączył:  13.08.2007
  • Status:  Offline

Co do powrotu Rock'a , to chyba każdy pamięta filmik w którym Rock mówił , że wróci na WM

link :

Edytowane przez JPP

Finally, The Rock has come back to WWE !

The Rock take sledgehammer, turn it sideways and stick it straight up your candy ass!

If ya smell lalalalaluuu... what The Rock is cookin'!

 

Smackdown Hardcore Champion

1696301955482c89eb93082.jpg


  • Posty:  1 473
  • Reputacja:   0
  • Dołączył:  15.05.2007
  • Status:  Offline

A co do powrotu Rock'a , to chyba każdy pamięta filmik w którym Rock mówił , że wróci na WM

link :

 

Skoro nawet na 15 Leciu Raw się nie pojawił to nie ma takiej opcji(W pewnym sensie... Pozdro ESTEWU), żeby na WM się pojawił :/ Olał fanów, taka opcja. :P


  • Posty:  332
  • Reputacja:   0
  • Dołączył:  07.05.2006
  • Status:  Offline

Plakat i promo zajebiste...z tym że no naprawde 1 % szans ze cos takiego by sie stało na WM24 :)

Poza tym...do takiego wydarzenia by trąbili juz w spoilerach...jak promo zostało dodane na youtube 20 stycznia tam chyba cus było...no to zara by były newsy itp itd.

I myśle że powoli by przygotowywali ten feud w jakis sposób...choć możliwe ze HBK miałby juz jakąś walke na wm a tymczasem na ostatnim raw przed wydarzeniem roku wchodzi na ring The Rock i tegesują sie lub cus i oto walka na WM :D

 

Oczywiscie to praktycznie tylko marzenia...ale pomarzyc można tymbardziej ze jest o czym

30647399048b9a5c265ace.jpg


  • Posty:  556
  • Reputacja:   0
  • Dołączył:  18.06.2006
  • Status:  Offline

Jeżeli ta walka by się odbyła, to dla mnie nie tylko zepchneła inne walki na boczny plan, ale także wszystkie gale w przeciągu ostatniego roku WWE.

 

Oczywiście piszę to jako mark Rocka.

[*] 1967-2007 Chris Benoit [*]

15892867604680c292362c8.gif


  • Posty:  130
  • Reputacja:   0
  • Dołączył:  13.01.2008
  • Status:  Offline

Plakat zrobiony profesionalnie nie ma co , jednak zgadzam sie z przedmówcami jest to ewidentny fake, Rock zadomowił sie w Holywood( co do poziomu jego filmów sie nie wypowiem gdyż poleciało by wiele niecenzuralnych słów) i nie ma szans jak na razie na jego powrót chociażby na jedną gale PPV. Ale skoro już mowa o wielkich pojedynkach to bardziej prawdopodobna byłaby walka Stone Cold vs Hogan o której Hulk podobno marzy.
Ten kto nie ma nic do stracenia zawsze wygrywa

79793472149ff39c031e5d.jpg


  • Posty:  5 046
  • Reputacja:   1
  • Dołączył:  22.12.2005
  • Status:  Offline
  • Urządzenie:  Windows

Rock kiedyś powiedział, że jeżeli wróci to nie zgodzi się na feud z Michaels'em, bo przy nim HBK to za mała gwiazda, więc jak widać ta walka to bardzo nieosiągalne marzenie ;)

15974308365193fac7b7921.jpg


  • Posty:  561
  • Reputacja:   0
  • Dołączył:  29.12.2007
  • Status:  Offline

...nie zgodzi się na feud z Michaels'em, bo przy nim HBK to za mała gwiazda...

 

Mala gwiazda ?

Moze i nie jest za wielki ale ze jest "malą" lub "mniejszą' gwiazdą od Rocka nie powiedzialbym...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Najnowsze posty

    • -Raven-
      Ładnie pompują Jakuba Wędrowycza. Nawet face'owie (pokroju Klechy) wypowiadają się o nim z szacunkiem, stawiając w opozycji do reszty ekipy Sikawy. Face turn Tłuszczaka zbliża się co raz większymi krokami i widać, że WWE ma co do niego spore plany. Szkoda jednak, że Jacobs nie zakwalifikował się do MITB, bo tam spierdolenie mu szansy na wygraną przez Solistę jeszcze lepiej podbudowałoby ich konflikt i wręcz naturalnie ustawiło walkę na Summer Slam.
    • PTW
      TO. BYŁO. NIESAMOWITE! Za nami sobotnia gala PTW: Dzień Dziecka i nie możemy się otrząsnąć! Dziękujemy wspaniałej publiczności za tak cudny doping i pełne zaangażowanie i podrzucamy wyniki! Zanim gala rozpoczęła się na dobre do ringu wyszedł Łukasz Okoński i ku zdziwieniu wszystkich wykonał następujące ruchy - najpierw anulował zawieszenie i przywrócił Spartana do roli aktywnego zawodnika w rosterze PTW, a potem... pożegnał się z publicznością i odszedł z federacji?! Spartan PTW pokonał Conte Arkadiusz Pan Pawłowski oficjalnie ogłosił powstanie swojej stajni, której członkami są Puncher, Caravaggio i Brave od dziś znani kolektywnie jako NIETYKALNI SigmaBoy PTW pokonał Emanuel El G Wrestling Page Royal Rebels (Alex Brave & Vincent Caravaggio PTW) pokonali w niezwykle kontrowersyjnych okolicznościach L'Ordę (Rust & Luca Bjorn) oraz Starboy Nano Lopez & Daniel Razor PTW i zostali NOWYMI mistrzami drużynowymi PTW! Max Speed pokonał Gulyasa Öcsi i utrzymał pas mistrzowski PTW Underground "The Enygma" Serg Sullivan pokonał Miyagi Shida w Falls Count Anywhere NO DQ Matchu po szalonym Elbow Dropie z wysokiej drabiny na stół VIPów! Diana Strong pokonała Kiara - Wrestler i utrzymała pas mistrzowski GLAM! Dawid Puncher Seńko pokonał Bena Rodgersa i utrzymał pas mistrzowski PTW Po walce wieczoru Pan Pawłowski wyszedł do ringu by wyrzucić z PTW Sędzia Herno i Sędzia Klaudiusz, którzy w jego mniemaniu nie sprawdzają się w tej roli. Nie zdążył tego zrobić, ponieważ został brutalnie zaatakowany kamerą przez powracającego Łukasza Okońskiego! Wywiązała się z tego większa afera z udziałem Vincenta, Alexa i Spartana, a po wszystkim powracający Prezes nakazał sędziom zakryć podobiznę Pawłowskiego, a w jego miejscu zawisł plakat z wizerunkiem jego samego! Ciężko opisać słowami to co się działo, więc zachęcamy do zostania wspierającymi na naszym kanale YT i obejrzenia gali. Tych którzy byli, żeby odświeżyć piękne wspomienia, a tych którzy nie zaszczycili nas swoją obecnością by nadrobić stracone widowisko nie z tej ziemi! Kolejne spotkanie w Kozłowie już 28 czerwca w ramach gali PTW: Złoto dla Zuchwałych i po tym co się wydarzyło... NIE MOŻNA TEGO PRZEGAPIĆ! /fot. Jacek Zawora Przeczytaj wpis na oficjalnym fanpage PTW.
    • Attitude
      Nazwa gali: NOAH Monday Magic Prime Time Season #2 Data: 02.06.2025 Federacja: Pro Wrestling NOAH Typ: Online Stream Lokalizacja: Tokyo, Japan Arena: Shinjuku FACE Format: Live Platforma: Wrestle Universe Official video: Link Karta: Wyniki: Powiązane tematy: Independent Zone
    • Attitude
      Nazwa gali: DDT Nagoya Fight Fever 2025 Data: 01.06.2025 Federacja: DDT Pro Wrestling Typ: Online Stream Lokalizacja: Nagoya, Aichi, Japan Arena: Chunichi Hall & Conference Format: Live Platforma: Wrestle Universe Official video: Link Karta: Wyniki: Powiązane tematy: Independent Zone
    • MattDevitto
×
×
  • Dodaj nową pozycję...