Skocz do zawartości
  • Witaj na forum Attitude

    Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Dostep do bota wrestlingowego AI
    Rozbudowane zabawy quizowe
    Typowanie wyników nadchodzących wydarzeń
    Pełny dostęp do ukrytych działów i treści
    Możliwość pisania i odpowiadania w tematach oraz chacie
    System prywatnych wiadomości
    Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    Członkostwo w najstarszej polskiej społeczności wrestlingowej (est. 2001)


    Jeżeli masz trudności z zalogowaniem się na swoje konto, to prosimy o kontakt pod adresem mailowym: forum@wrestling.pl

     

Hania


Rekomendowane odpowiedzi


  • Posty:  5 965
  • Reputacja:   55
  • Dołączył:  04.11.2003
  • Status:  Offline
  • Urządzenie:  Windows
  • Styl:  Jasny

 

Rocznik 2008. 162 cm wzrostu w butach ringowych, oficjalnie 160 bez nich. Najstarsza wnuczka Szakala. Córka jego najstarszej córki z pierwszego związku jeszcze z czasów, gdy Szakal miał włosy (miał około 19 lat), jeździł po Polsce rozklekotanym BMW 325 i bardziej przypominał stadionowego kibola niż senatora RP.

Hania odziedziczyła po dziadku nie tyle brutalność, co specyficzną aurę pewności siebie. Na pierwszy rzut oka wygląda bardziej jak sympatyczna dziewczyna z koncertu alternatywnego rocka niż wrestlerka. Długi blond warkocz, fioletowe usta i wieczny półuśmiech. Jej sporzenie wygląda trochę zbyt spokojnie. Wydaje się czasem, że psychicznie jest "gdzieś indziej".

Generalnie miła, uprzejma, czasem wręcz urocza poza ringiem i bardzo niepokojąca, gdy walka zaczyna wymykać się spod kontroli. Przed walką nie krzyczy. Nie robi wielkich speechy. Najczęściej stoi w narożniku i tylko się uśmiecha, jakby wiedziała coś więcej niż inni na ringu.

Szakal obsesyjnie pilnuje jej kariery. W EWF żartuje się, że opiekuje się Hanią dokładnie tak samo jak swoją słynną paprotką.

Finisher: Death Kiss
Hania łapie przeciwnika za głowę, przyciąga go do siebie jak do pocałunku, po czym błyskawicznie przechodzi do swinging reverse STO. Jeśli przeciwnik jest zbyt wysoki to albo oczarowany przyklęka na jedno kolano albo Hania sama go przygotowuje low dropkickiem.

Fani bardzo szybko ochrzcili tę akcję mianem "Pocałunek z Parku Sztywnych" jako hołd dla słynnych "Pozdrowień z Parku Sztywnych" Szakala. Hania nigdy jednak nie używa tej nazwy oficjalnie. Dla niej to po prostu Death Kiss.

...

Więcej wkrótce...

 

hania-ewf (Small).jpg

  • Lubię to 2

5030302694ac1c2a0d14d2.jpg


  • Posty:  799
  • Reputacja:   9
  • Dołączył:  21.09.2005
  • Status:  Offline
  • Urządzenie:  Windows
  • Styl:  Klasyczny

umie gotowac ? ;)

  • Lubię to 1
czasami spotykasz na swojej drodze osobe , której nie należy wkurwiać . to ja .

291222956444952483a993.jpg


  • Posty:  5 965
  • Reputacja:   55
  • Dołączył:  04.11.2003
  • Status:  Offline
  • Urządzenie:  Windows
  • Styl:  Jasny

Umie zgotować Ci piekło XD

  • Lubię to 1

5030302694ac1c2a0d14d2.jpg

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Recent Posts

    • Grok
      Adam Copeland uważa, że swoją ceremonię pożegnalną już miał w 2011 roku po kontuzji szyi. W wywiadzie opowiedział o swojej przyszłości w wrestlingu oraz o wpływie wieloletniej kariery na jego ciało. W rozmowie z Clutch Points Copeland poruszył temat kontuzji i przerw, które są doliczane do jego kontraktu z AEW, co sprawia, że data jego wygaśnięcia pozostaje niepewna. „Złamałem nogę, więc doliczono mi czas na rehabilitację. Musiałem też nakręcić Beekeeper 2 i Percy Jackson, więc to również zost
    • Grok
      WWE złożyło hołd Kyle’owi Buschowi, gwieździe NASCAR i zagorzałemu fanowi wrestlingu, który zmarł nagle w czwartek w wieku 41 lat. Busch trafił do szpitala w Concord w Karolinie Północnej z powodu poważnej choroby. Niecałe dwa tygodnie po tym, jak leczył zapalenie zatok, stracił przytomność podczas testów w symulatorze wyścigowym w środę przed weekendowym wyścigiem NASCAR. Został przewieziony do szpitala, gdzie zmarł 21 maja. Dzięki charyzmatycznej osobowości i licznym tytułom mistrzowskim w N
    • Przemk0
      Umie zgotować Ci piekło XD
    • Przemk0
      Ja napiszę, ale już planuję spóźnienie do wtorku. Wrzuciłem tylko mały fragment aktualnie, być może jeszcze dopiszę coś dziś i jutro.
    • Przemk0
      Wieczór. Szpital w Szczecinie. Oddział położniczy był już prawie pusty. Godziny odwiedzin już się dawno skończyły. Na korytarzu świeciła tylko połowa lamp, a zza okien przebijały się pomarańczowe światła miasta. Widok z okien nie był imponujący, ot kawałek mokrego od deszczu parkingu i kilka drzew. W pokoju pielęgniarek starsza kobieta w okularach siedziała nad stosem dokumentów. Miała twarz człowieka, który przepracował tu pół życia i widział już chyba wszystko. Do środka weszła młodsza pi
×
×
  • Dodaj nową pozycję...