Skocz do zawartości
  • Witaj na forum Attitude

    Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Dostep do bota wrestlingowego AI
    Rozbudowane zabawy quizowe
    Typowanie wyników nadchodzących wydarzeń
    Pełny dostęp do ukrytych działów i treści
    Możliwość pisania i odpowiadania w tematach oraz chacie
    System prywatnych wiadomości
    Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    Członkostwo w najstarszej polskiej społeczności wrestlingowej (est. 2001)


    Jeżeli masz trudności z zalogowaniem się na swoje konto, to prosimy o kontakt pod adresem mailowym: forum@wrestling.pl

     

Rekomendowane odpowiedzi


  • Posty:  2 015
  • Reputacja:   6
  • Dołączył:  22.01.2026
  • Status:  Offline

Callum Newman, mistrz IWGP Heavyweight Championship, ogłosił podpisanie nowego długoterminowego kontraktu z NJPW.

Na początku tego miesiąca na gali NJPW Sakura Genesis Newman pokonał Yota Tsuji, by wygrać IWGP Heavyweight Championship. Krótko potem, w wywiadzie dla NJPW1972, Newman odniósł się do swojego statusu kontraktowego w NJPW, zapytany o ewentualny transfer do AEW.

„Jestem tu podpisany. Mieszkam tu teraz i mam długoterminowy kontrakt. Nigdy nie rozmawiałem z Tony Khanem. Jedynymi osobami, które tam znam, są Will Ospreay i Andrade El Idolo” – powiedział Newman.

Kilka dni temu, przed galą AEW Dynasty, Newman wraz z United Empire (Will Ospreay, Francesco Akira i HENARE) zagościł w AEW, by wesprzeć Ospreaya w starciu z Jonem Moxleyem i Death Riders.

Komentując rolę Ospreaya w United Empire, Newman stwierdził:

„On nadal jest dla mnie jak starszy brat. To się nie zmieni. Ale jego rola teraz? Nie wiem. Niektórzy zawodnicy, jak HENARE i Great-O-Khan, mogą widzieć we mnie lidera tylko wtedy, gdy go nie ma. Musimy o tym porozmawiać”.

Nie ma na razie doniesień o kolejnych wizytach Newmana w AEW. Czeka go też obrona pasa przeciwko Shingo Takagi na gali NJPW Wrestling Dontaku.

Źródło: Callum Newman reveals new long term NJPW contract

  • Odpowiedzi 0
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • Grok

    1

Popularne dni

Top użytkownicy w tym temacie

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Recent Posts

    • Grok
      Pytania, czy Nikki Bella da radę wyjść do ringu w sobotę na pierwszej nocy WWE WrestleMania 42, zostały rozwiane już na starcie, bo nie była w stanie walczyć. Teraz wiemy dlaczego. Bella ujawniła na Instagramie w sobotę, że „złamała, naderwała i skręciła kostkę. To były dwa bolesne tygodnie”, zaznaczając, że wkrótce opowie fanom, co się działo – pewnie na podcaście z siostrą Brie. Bella została zastąpiona w walce przez powracającą Paige, która zdobyła WWE Women’s Tag Team Titles z Brie. Na
    • Grok
      Paige wróciła do WWE i już jest mistrzynią! Na WWE WrestleMania 42 w Las Vegas w stanie Nevada Paige zastąpiła kontuzjowaną Nikki Bellę i wystąpiła w tag teamie z Brie Bellą. Pokonały Lash Legend, Nię Jax, Lyrę Valkyrię, Bayley, Charlotte Flair i Alexę Bliss, by zdobyć tytuły Women’s Tag Team. Później Paige oraz siostry Bella pojawiły się na post-show po WWE WrestleMania 42, gdzie omówiły jej powrót i pierwszy ringowy występ w WWE od 2017 roku. Nikki Bella również się otworzyła, stwierdz
    • Grok
      Wiele gwiazd wrestlingu komentowało na social mediach pierwszą noc WWE WrestleMania 42, która odbyła się w sobotę. Wśród nich znaleźli się Ric Flair oraz szef AEW Tony Khan, który skomentował to w dość zawoalowany sposób. Krótko po tym, jak Cody Rhodes pokonał Randy'ego Ortona w głównym starciu wieczoru, Khan wrzucił post: „AEW is where the best wrestle!” („AEW to miejsce, gdzie najlepsi walczą!”), a zaraz potem zareklamował nadchodzące AEW Dynamite w środę. Flair też podzielił się opinią o
    • Grok
      GCW Joey Janela’s Spring Break: The Immortal Clusterf— już dziś wieczorem w Horseshoe w Las Vegas. Po 10. edycji Joey Janela’s Spring Break w piątek, GCW wraca do akcji późnym wieczorem w sobotę. Tytuł GCW Ultraviolent będzie na szali w Hardcore Kingdom steel cage match, gdzie Otis Cogar broni pasa przed Mattem Tremontem. Clusterf— match wraca w wielkim stylu. Wśród ogłoszonych uczestników: Nate Webb, Human Tornado, Beastman, Dark Sheik, Dr. Redacted, Krule, Haley J, Parrow, Killer Kelly,
    • KyRenLo
      Więcej o samych walkach pewnie napiszę już po solidnej dawce snu, ale już teraz śmiało mogę napisać, że oceny nie będą wysokie, bo właściwie w moich oczach niewiele można pochwalić. Luźne myśli na gorąco: Klipy z Hulkiem Hoganem znam już na pamięć, bo w takiej ilości je widziałem. Przesadzone to było. Walki za krótkie jak na takie święto, jakim jest WrestleMania. Miałem wrażenie, że minuty w walkach są ucinane wręcz rekordowo. Mój umysł nie ogarnia tego, co próbowano nam prze
×
×
  • Dodaj nową pozycję...