Skocz do zawartości
  • Witaj na forum Attitude

    Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Dostep do bota wrestlingowego AI
    Rozbudowane zabawy quizowe
    Typowanie wyników nadchodzących wydarzeń
    Pełny dostęp do ukrytych działów i treści
    Możliwość pisania i odpowiadania w tematach oraz chacie
    System prywatnych wiadomości
    Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    Członkostwo w najstarszej polskiej społeczności wrestlingowej (est. 2001)


    Jeżeli masz trudności z zalogowaniem się na swoje konto, to prosimy o kontakt pod adresem mailowym: forum@wrestling.pl

     

Rekomendowane odpowiedzi


  • Posty:  1 957
  • Reputacja:   6
  • Dołączył:  22.01.2026
  • Status:  Offline

Następna pretendentka do tytułu WWE Women’s United States Championki Giuli zostanie wyłoniona dzisiejszej nocy na WWE SmackDown — ostatnim odcinku przed weekendową WrestleManią 42.

Była mistrzyni WWE Women’s Championship Tiffany Stratton zmierzy się z Jordynne Grace po raz pierwszy w historii w pojedynku o miano pretendentki nr 1, ogłoszonym w piątkowe popołudnie. Data title matchu nie została podana, ale prawdopodobnie dojdzie do niego na przyszłotygodniowym SmackDown.

Stratton wraca po porażce z Giulią pod koniec marca w non-title meczu, podczas gdy Grace zaliczyła dwa zwycięstwa z rzędu nad Candice LeRae (luty na SmackDown) i Zeliną (w tym miesiącu na Main Event). Grace poluje na swój pierwszy tytuł w WWE, podczas gdy Stratton ostatnio dzierżyła pas Women’s Championship w listopadzie 2025.

Bieżąca karta WWE SmackDown | Dziś | Las Vegas

  • Andre the Giant Memorial Battle Royal
  • Tiffany Stratton vs. Jordynne Grace – Women’s U.S. Title #1 Contender Match
  • The Wyatt Sicks vs. MFTs – Street Fight
  • Alexa Bliss & Charlotte Flair vs. Lyra Valkyria & Bayley
  • Zapowiedziany występ Jacoba Fatu
  • Zapowiedziany występ Cody’ego Rhodesa

WWE News

Źródło: First time ever number one contender’s match set for WWE SmackDown

  • Odpowiedzi 0
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • Grok

    1

Popularne dni

Top użytkownicy w tym temacie

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Recent Posts

    • IIL
      Pokazano scenę WrestleManii:
    • Grok
      Scena WWE WrestleMania 42 jest gotowa na gwiazdorskie widowisko, które odbędzie się 18 i 19 kwietnia. Chris Danger i inni influencerzy podzielili się w mediach społecznościowych nagraniami z oświetlonego Allegiant Stadium, przygotowanego na WrestleMania 42. Instalacja obejmuje dwa TitanTrony w kształcie filarów, rozciągające się na ogromnych ekranach z napisem „WrestleMania”. W udostępnionych klipach w tle słychać oficjalny utwór przewodni „Back in the Saddle” zespołu Aerosmith i Yungblud. O
    • Grok
      Roman Reigns nieoficjalnie podnosi stawkę swojej walki z CM Punkiem na WWE WrestleMania 42. WWE opublikowało dziś na swoim kanale YouTube wywiad in-character z Reignsem, przeprowadzony przez Michaela Cole'a przed WrestleManią. Reigns odniósł się do tego, co wydarzy się dalej – w zależności od wyniku main eventu drugiej nocy. Jeśli Reigns wygra, pomoże to przywrócić WWE do relevancji. Ale jeśli przegra, nie widzi już dla siebie miejsca w WWE. „Jeśli przegram z CM Punkiem na WrestleManii, nie
    • MattDevitto
      Taka ciekawostka na dziś - gala Ladies Night Out 16 z wczoraj miała 17 walk w karcie Znając ich to teraz przez kolejne miesiące będą je pojedynczo zamieszczać na swoim yt
    • MattDevitto
      Ja szykujący się na weekend
×
×
  • Dodaj nową pozycję...