Skocz do zawartości
  • Witaj na forum Attitude

    Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Dostep do bota wrestlingowego AI
    Rozbudowane zabawy quizowe
    Typowanie wyników nadchodzących wydarzeń
    Pełny dostęp do ukrytych działów i treści
    Możliwość pisania i odpowiadania w tematach oraz chacie
    System prywatnych wiadomości
    Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    Członkostwo w najstarszej polskiej społeczności wrestlingowej (est. 2001)


    Jeżeli masz trudności z zalogowaniem się na swoje konto, to prosimy o kontakt pod adresem mailowym: forum@wrestling.pl

     

IT'S SHOWTIME!


Rekomendowane odpowiedzi


  • Posty:  1 176
  • Reputacja:   7
  • Dołączył:  30.01.2023
  • Status:  Offline

IT'S SHOWTIME!

"Showtime" Alex Brave od czasu swojej przemiany zainspirowanej zimnym prysznicem jaki zapewnił mu na odchodne Arkadiusz Pan Pawłowski chodzi jak w zegarku.

Zawodnik, któremu wcześniej nie brakowało osiągnięć, ale ikry, ewoluował w niezwykle niebezpiecznego gościa, który potrafi wygrać z takimi tuzami jak Sawicki, czy rozbić na stole mistrza PTW Spartan PTW (choć tu oczywiście przysłużył się Vincent Caravaggio PTW).

Teraz czeka go kolejne wyzwanie i ktokolwiek to będzie - musi się mieć na baczności bez dwóch zdań!

672324702_1000161329003176_6760040798763205504_n.jpg?stp=dst-jpg_p720x720_tt6&_nc_cat=102&ccb=1-7&_nc_sid=13d280&_nc_ohc=xtNzgTSNiSQQ7kNvwG_cRTR&_nc_oc=AdrdIdIygR_6wa4YpkbPzdTCDpIGAyZLI-CPDpkXwyw569x39WkK3DjyC5hp7QF0fwM&_nc_zt=23&_nc_ht=scontent-cdg4-1.xx&edm=AJdBtusEAAAA&_nc_gid=hNCZ8FmPEqwHcqcuV-8EXw&_nc_tpa=Q5bMBQF_O90jKfRzv2coDN80TXvBypvj22pR-7IFvOVcVEe2KQxmv53j8FBNBoqfjI6NMYZ1uJOxAWmf&oh=00_Af1VDPAi4gKMEWgsLGjXXUn1qp2yMzsAHCmu5LPQGYGv5A&oe=69E6E8BF

(Feed generated with FetchRSS)

Przeczytaj na fanpage.

  • Odpowiedzi 0
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • PTW

    1

Popularne dni

Top użytkownicy w tym temacie

  • PTW

    PTW 1 odpowiedź

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Recent Posts

    • Jeffrey Nero
      No była. Niestety to nie było salto macie ta scenę po angielsku   
    • IIL
      W sieci pojawiła się ostatnio gorąca dyskusja na zawarty w tytule temat, która podsycił tweet AJ Stylesa:   Stąd pytanie do Was - czy wyniki walk są ważne? 
    • CzaQ
      Cece to była dupa mmm. Hmm dawno nie oglądałem i już zapomniałem. Salto?
    • MattDevitto
      OG wjeżdża na pełnej
    • IIL
      Nowy mistrz IWGP Heavyweight, Yota Ysuji, nie ma zamiaru bronić pasa na Forbidden Door. Według niego poprzednie obrony na tej gali były uwłaczające dla jego prestiżu: Całość w dosyć kontrowersyjny sposób na X skomentował Will Ospreay:   Jak sobie przypomnę takie wynalazki jak Sanada vs Jack Perry o pas, to generalnie nie ma się co dziwić. To oczywiście kayfabe, także może wyjdzie z tego jeszcze coś ciekawego na gali.  
×
×
  • Dodaj nową pozycję...