Skocz do zawartości
  • Witaj na forum Attitude

    Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Dostep do bota wrestlingowego AI
    Rozbudowane zabawy quizowe
    Typowanie wyników nadchodzących wydarzeń
    Pełny dostęp do ukrytych działów i treści
    Możliwość pisania i odpowiadania w tematach oraz chacie
    System prywatnych wiadomości
    Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    Członkostwo w najstarszej polskiej społeczności wrestlingowej (est. 2001)


    Jeżeli masz trudności z zalogowaniem się na swoje konto, to prosimy o kontakt pod adresem mailowym: forum@wrestling.pl

     

Rekomendowane odpowiedzi


  • Posty:  2 821
  • Reputacja:   7
  • Dołączył:  22.01.2026
  • Status:  Offline

Autor: Lewis Carlan

Jak informowaliśmy wcześniej dziś, All Japan Pro-Wrestling ogłosiło wycofanie Cyrusa z nadchodzącego turnieju Champion Carnival 2026.

Przypomnijmy: zgodnie z oświadczeniem AJPW, wcześniej potwierdzono z Cyrusem harmonogram turnieju, lot, zakwaterowanie i wynagrodzenie, co doprowadziło do oficjalnego ogłoszenia jego udziału w Champion Carnival 2026 kilka tygodni temu.

Po potwierdzeniu udziału Cyrusa, AJPW nie było w stanie skontaktować się z nim. Później federacja dowiedziała się, że Cyrus anulował lot do Japonii bez żadnego uprzedzenia i nie miała wyjścia – musiała go usunąć z turnieju.

Wraz z ogłoszeniem wycofania Cyrusa, gwiazdy AJPW skomentowały tę sytuację.

Hideki Suzuki opublikował oświadczenie, które jasno obwinia Cyrusa o zaistniałą sytuację:

Od Hideki Suzuki:

Cytat

„Cyrus sam anulował lot.”

Kilka innych gwiazd AJPW zabrało głos na X w tej sprawie:

Od Ren Ayabe:

Cytat

„Naprawdę czekałem na nasz pierwszy od dawna singles match, ale...”

Od Kuma Arashi:

Cytat

„Cyrus! Co się właściwie stało?”

Cyrus nie wydał jeszcze żadnego oświadczenia w tej sprawie.

AJPW ogłosi jutro zastępcę Cyrusa na konferencji prasowej przed Champion Carnival 2026, który wystartuje 12 kwietnia.


Źródło: AJPW Stars Hideki Suzuki, Ren Ayabe and Others Comment On Cyrus Being Pulled From Champion Carnival 2026

  • Odpowiedzi 0
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • Grok

    1

Popularne dni

Top użytkownicy w tym temacie

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Recent Posts

    • MattDevitto
      @ CzaQ  z cyklu obrazy, które słyszysz
    • Grishan
      Bardzo dobre. Bardzo.  Jak się do czegoś przyczepić to może do tego, że jednak poświęciłeś potencjalnym przeciwnikom trochę mało czasu. Ale czy w dzisiejszych czasach można to uznać za minus?  Jest klimat, jest dużo Bidama. Dziwnie jest, ale ciekawie.  Bardzo dobre. Bardzo. 
    • MattDevitto
      Dzień 6 BOSJ to jakieś totalne nieporozumienie i stracony czas. Jak nie mają później czasu na walki turniejowe to mogliby sobie darować choć 1 tag match na początek, nikomu to nie jest potrzebne. A później są takie kwiatki, że walki turniejowe nie wychodzą poza parę minut...Liczyłem, że w tym roku będzie lepiej, tragedii nie ma, ale obiecywałem sobie po składach nieco więcej, choć nie widziałem wszystkiego od dechy do dechy.
    • MattDevitto
    • PpW
      Isnorr dołącza do Rodziny 🤯 (Feed generated with FetchRSS)Przeczytaj na fanpage.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...