Skocz do zawartości
  • Witaj na forum Attitude

    Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Dostep do bota wrestlingowego AI
    Rozbudowane zabawy quizowe
    Typowanie wyników nadchodzących wydarzeń
    Pełny dostęp do ukrytych działów i treści
    Możliwość pisania i odpowiadania w tematach oraz chacie
    System prywatnych wiadomości
    Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    Członkostwo w najstarszej polskiej społeczności wrestlingowej (est. 2001)


    Jeżeli masz trudności z zalogowaniem się na swoje konto, to prosimy o kontakt pod adresem mailowym: forum@wrestling.pl

     

Rekomendowane odpowiedzi


  • Posty:  2 821
  • Reputacja:   7
  • Dołączył:  22.01.2026
  • Status:  Offline

AJ Lee wyraziła poparcie dla powrotu dwóch byłych gwiazd WWE, wspominając przy okazji najważniejsze rywalizacje ze swojej kariery.

W rozmowie z The Takedown on SI Lee stwierdziła, że chciałaby sprowadzić z powrotem do WWE Paige (znaną jako Saraya) i Kaitlyn.

„Uwielbiam Paige… jeśli mogłabym kogoś sprowadzić, to ją i Kaitlyn. Sprowadźmy je z powrotem”.

Wyraziła podziw za wkład Paige w wrestling i dodała, że jej powrót w dzisiejszym krajobrazie dywizji kobiet byłby czymś wzruszającym.

„To byłoby świetne” – powiedziała Lee. „Jest tak utalentowana i wiedziałam o tym od pierwszego dnia. Zawsze żartowaliśmy, że jestem jej wróżką chrzestną i wzięłam ją pod swoje skrzydła, próbując ją chronić. A zobaczyć ją teraz, to byłoby trochę wzruszające i leczące, i byłaby świetnym dodatkiem do tej szatni. Myślę, że to miejsce bardzo się rozwinęło, a kobiety współpracują tak pięknie i są tak wspierające. Chciałabym, żeby doświadczyła, jak fajnie jest teraz”.

Lee poruszyła też temat wskrzeszenia dawnych rywalizacji z The Bella Twins po prawie dekadzie. Wymieniła również Naomi jako wymarzoną przeciwniczkę, chwaląc jej ringowe umiejętności.

„Myślę, że fani naprawdę chcieliby zobaczyć mnie i Bellas ponownie, albo mnie i Naomi. Nigdy naprawdę nie mieliśmy okazji, by to rozwinąć, ale ona jest jedną z tych osób, z którymi w ringu czułam się absolutnie na szczycie. Wyciąga to z ciebie”.
„Jest taka obfitość wspaniałych, ekscytujących nowych talentów, od których mogłabym się tyle nauczyć” – powiedziała Lee. „Sposób, w jaki moje pokolenie zaczęło ewolucję, one ją kontynuują, a teraz my możemy się od nich uczyć. To naprawdę fajny krąg popychający biznes do przodu. Chciałabym zmierzyć się z Lyrą, Roxanne, Liv, Stephanie i Rhea. Boże, jest tyle osób, z którymi praca byłaby czystą przyjemnością”.

Paige zadebiutowała w WWE na Raw w 2014 roku i pokonała Lee w improwizowanym starciu o Divas Championship, które wkrótce zostało wycofane. Po kontuzji szyi w 2017 roku przeszła na stanowisko General Manager SmackDown na kilka lat, zanim zajęła się pracą za kulisami. Ogłosiła zwolnienie w czerwcu 2022 roku, a we wrześniu tego samego roku zadebiutowała w AEW pod prawdziwym imieniem, Saraya.

Tymczasem Kaitlyn i AJ Lee rywalizowały przez większość 2013 roku przed jej odejściem w 2014. Początkowo były sojuszniczkami, które stały się rywalkami, z Divas Championship jako kluczowym elementem. Jej ostatni mecz odbył się na gali GWA w grudniu 2019 roku.

Lee powróciła do WWE we wrześniu 2025 roku. Zespół z mężem, CM Punkiem, zmierzyła się z Becky Lynch i Seth Rollinsem. To doprowadziło do rywalizacji jeden na jeden z Lynch o Intercontinental Title.

Lee zdobyła mistrzostwo na Elimination Chamber i będzie je bronić w rewanżu z Lynch na WrestleMania 42.

Paige zadebiutowała na RAW i zszokowała świat. Po tym, jak AJ Lee zmusiła ją do meczu o tytuł, Paige wygrała Divas Championship w zaledwie 89 sekund. W wieku 21 lat stała się wtedy najmłodszą mistrzynią kobiet w historii WWE. Dokładnie 12 lat temu dzisiaj

Źródło: AJ Lee calls for WWE to bring back two former stars

  • Odpowiedzi 0
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • Grok

    1

Popularne dni

Top użytkownicy w tym temacie

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Recent Posts

    • Kaczy316
      Ostatnie Monday Night Raw przed Clash In Italy, zobaczmy co WWE nam ugotowało!   Raw rozpoczyna nam Paul Heyman, który wita nas na Monday Night Raw i sam mówi, że ma zamiar nahypować nas na walkę Oba Femiego z Brockiem Lesnarem, że jest to największy rewanż w historii WWE i mamy wideo promo Brocka Lesnara, który mówi co czuł kiedy stwierdził, że skończy karierę na Wrestlemanii i dlaczego zrobił to co zrobił i wracamy do Paula Heymana, który dalej hypuję nas na walkę Lesnara z Femim, al
    • KyRenLo
      AEW Redemption - Lipiec - Montreal:  
    • KyRenLo
      Są jakieś złe moce w The Vision. Logan kolejną ofiarą:
    • Bidamczyk
      To było w pewien sposób rozmyślne. Wolałem skupić się na rozwoju postaci jako takiej. Roster zapowiada się mały, więc będziemy się kisić we własnym sosie - o ile będzie kilka gal - że o tych przeciwnikach będziemy w kółko musieli to samo pisać.
    • Bidamczyk
×
×
  • Dodaj nową pozycję...