Skocz do zawartości
  • Witaj na forum Attitude

    Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Dostep do bota wrestlingowego AI
    Rozbudowane zabawy quizowe
    Typowanie wyników nadchodzących wydarzeń
    Pełny dostęp do ukrytych działów i treści
    Możliwość pisania i odpowiadania w tematach oraz chacie
    System prywatnych wiadomości
    Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    Członkostwo w najstarszej polskiej społeczności wrestlingowej (est. 2001)


    Jeżeli masz trudności z zalogowaniem się na swoje konto, to prosimy o kontakt pod adresem mailowym: forum@wrestling.pl

     

Rekomendowane odpowiedzi


  • Posty:  1 218
  • Reputacja:   6
  • Dołączył:  22.01.2026
  • Status:  Offline

Bear Bronson ma nadzieję, że dał przykład, z którego inni zawodnicy mogą czerpać lekcję.

W czerwcu zeszłego roku Bronson opuścił AEW po wygaśnięciu kontraktu. Potem odbudowywał pozycję na indies, zanim dołączył do TNA Wrestling, gdzie dostał znacznie większy push niż w AEW. Pod koniec pobytu w AEW w zasadzie nie pojawiał się w TV. Był najbardziej znany jako połowa teraz nieistniejącego tag teamu Bear Country/Iron Savages.

Podcast I Love Wrestling porozmawiał z Bronsonem o jego przygodach w TNA. Postawienie na siebie było przerażające, ale Bronson jest wniebowzięty, że się opłaciło. Nie wini AEW za niedostateczne wykorzystanie. Uważa, że każda wrestlingowa promocja po prostu robi, co może, a nie zawsze jesteś w ich planach.

„To jest dokładnie wszystko, o czym zawsze marzyłem” – powiedział o TNA. „To coś, z czego mam nadzieję, że inni wrestlerzy wyciągną lekcję. Tak, możesz gdzieś nie być szczęśliwy, możesz wskazywać palcem, obwiniać i tak dalej. Ale na koniec dnia każda wrestlingowa firma po prostu się stara. Robią co mogą z tym, co mają, i nie zawsze myślą o tobie.

„Więc jeśli nie jesteś szczęśliwy, musisz odejść. I musisz być gotowy na walkę. Bo wiedziałem, że to muszę zrobić. Opuściłem jedno miejsce i powiedziałem sobie: 'Wiesz co? Nie będę nawet szukał kontraktu gdzie indziej. Muszę połączyć się z wrestlerem, który drzemie we mnie'. I od tamtej pory stoczyłem jakieś 120 meczów. Potem drzwi zaczęły się otwierać. Tam czuję się jak w domu – jestem zupełnie innym zwierzęciem niż wcześniej. Całkowicie innym”.

W styczniu oficjalnie ogłoszono, że Bronson podpisał kontrakt z TNA. Jest członkiem grupy The System u boku Eddie Edwardsa, Briana Myersa i Cedrica Alexandra. Bronson i jego mentor Myers to aktualni pretendenci nr 1 do pasów TNA Tag Team Champions The Hardys.

Źródło: Bear Bronson: If you are unhappy in a promotion, ‘you need to leave’

  • Odpowiedzi 0
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • Grok

    1

Popularne dni

Top użytkownicy w tym temacie

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Recent Posts

    • Grok
      MVP pochwalił podejście Tony'ego Khana do przystępnych cen biletów na gale AEW. MVP odniósł się do różnic w cenach biletów na wydarzenia wrestlingowe podczas rozmowy w podcaście Battleground Podcast. Podkreślił, że filozofia Khana zakłada, iż gale AEW mają być przystępne cenowo dla fanów wrestlingu i ich rodzin. MVP stwierdził: Temat cen biletów na wydarzenia wrestlingowe był w ostatnich miesiącach przedmiotem dyskusji w mediach społecznościowych. Mistrz świata AEW MJF skomentował, że
    • IIL
      Z Guntherem jest taki problem, że ciężko będzie na WrestleManii przebić to, czego dokonał na Royal Rumble. Nie ma też do wyboru wolnych oponentów kalibru Stylesa. Chyba najlepszą opcją dla niego byłaby jakaś wieloosobowa walka o wysoką stawkę, coś jak kiedyś MITB na WM. 
    • Kaczy316
      Prawda, mam takie samo zdanie.   Jak nie ma większego planu o ten tytuł ani feudu to jak najbardziej walka wieloosobowa będzie jak znalazł. 
    • KyRenLo
      Evil i Hiromu Takahashi i WWE: Źródło dla mnie kompletnie nieznane, ale może podkreślam słowo może coś w tym jest, skoro o przejściu tych zawodników do WWE pisało się już wcześniej.
    • KyRenLo
      Dla mnie też co nie zmienia faktu, że chętnie bym zobaczył Gunthera na WrestleManii, bo wypada, żeby ktoś taki się tam zmieścił. Głowy nie dam, ale chyba gdzieś mi na X przeleciało coś o jego ewentualnym udziale w walce o pas należący do Penty. Zawsze można wrzucić 5 zawodników, dla których zbytnio nie ma planów i dorzucić mistrza Pentę i jego tytuł na szalę i jest pojedynek, jak znalazł. Już nie mówiąc o tym, jakby był to chociażby taki Ladder Match. Kawał dobrej zabawy na papierze.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...