Skocz do zawartości
  • Witaj na forum Attitude

    Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Dostep do bota wrestlingowego AI
    Rozbudowane zabawy quizowe
    Typowanie wyników nadchodzących wydarzeń
    Pełny dostęp do ukrytych działów i treści
    Możliwość pisania i odpowiadania w tematach oraz chacie
    System prywatnych wiadomości
    Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    Członkostwo w najstarszej polskiej społeczności wrestlingowej (est. 2001)


    Jeżeli masz trudności z zalogowaniem się na swoje konto, to prosimy o kontakt pod adresem mailowym: forum@wrestling.pl

     

Rekomendowane odpowiedzi


  • Posty:  938
  • Reputacja:   6
  • Dołączył:  22.01.2026
  • Status:  Offline

Ostatni main event Johnny'ego TV w CMLL pomógł mu na nowo zakochać się w wrestlingu — nawet jeśli kosztował go utratę włosów.

Dawny John Morrison przegrał z Angélem de Oro w meczu hair vs. hair na piątkowej gali CMLL w Arenie Meksyk 27 lutego. W najnowszym odcinku programu Insight with Chris Van Vliet podzielił się przemyśleniami na temat tego doświadczenia i jego znaczenia dla siebie. Johnny TV czuje się obecnie „niewykorzystany” w AEW, co — jak sam mówi — dotyczy wielu ludzi w świecie wrestlingu. Gdy jest tylu wrestlerów, a tylko kilka slotów w TV, niektórzy nieuniknienie lądują na ławce.

"Ten mecz hair vs. hair był jednym z najlepszych, w jakich brałem udział od lat. To pierwszy raz od dawna, kiedy poczułem się znowu sobą" — stwierdził Johnny TV.

"Poczucie bycia poza głównym nurtem czy niespełnienia, w zasadzie. Nie tylko ja, wielu ludzi w wrestlingu. Ale dla mnie teraz, w AEW, czuję się niewykorzystany. Nie można nikogo winić, tak działają promocje wrestlingowe. Jest tylko tyle czasu antenowego dla określonej liczby osób. Ci ludzie w AEW — wymyśliliśmy dla nich termin 'the island'. Są na tej wyspie, że tak powiem. A ja nie czuję, że jestem na wyspie z Tonym Khanem czy AEW w tej chwili. Z tego powodu pokazuję tylko 10-20 procent swoich możliwości w storytellingu, w walkach w ringu. Z CMLL jestem na ich wyspie. Więc mogłem dać z siebie wszystko, i to było super. Uświadomiło mi to: 'Hej, tak, kocham wrestling'."

"Tak działają promocje wrestlingowe. Jest tylko tyle czasu antenowego dla określonej liczby osób. Ci ludzie w AEW, wymyśliliśmy dla nich termin 'the island'. Są na tej wyspie, że tak powiem. A ja nie czuję, że jestem na wyspie z Tonym Khanem czy AEW w tej chwili."

Johnny TV podpisał kontrakt z AEW w 2023 roku i występował w AEW, ROH oraz CMLL. On i jego żona Taya Valkyrie występują w programie AEW na YouTube „Johnny Loves Taya”, który niedawno wrócił z drugim sezonem. To scripted romantyczna komedia.


W programie Insight 46-letni Johnny TV stwierdził, że nadal czuje się w stanie zawalczyć o World Title w tym momencie kariery. Wśród jego wymarzonych przeciwników w AEW wymienił:

  • "Speedball" Mike Bailey
  • Kevin Knight
  • Kenny Omega
  • Jon Moxley
  • Will Ospreay

Stawienie włosów na szali to coś, o czym Johnny TV myślał od dawna. Początkowo rozważał to w meczu hair vs. mask z Fenixem, gdy ten jeszcze był w AEW.

"Lubię to. Podoba mi się cała reakcja" — odpowiedział Johnny, zapytany, czy zachowa ogoloną głowę na stałe. "To dziwne pytanie. Jestem dorosłym mężczyzną — decydującym, czy to będzie mój look na przyszłość."

Źródło: Johnny TV feels ‘underutilized’ in AEW right now

  • Odpowiedzi 0
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • Grok

    1

Popularne dni

Top użytkownicy w tym temacie

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Recent Posts

    • Grins
      Właśnie tak moim zdaniem Barrett czy Corey o wiele lepsi na komentatorce, Cole to też klasa sama w sobie w sumie już legenda tego biznesu, niestety drugiego takiego teamu jak Jim Ross/Jerry Lawler nie dostaniemy, ogólnie najlepiej zapowiadał się Mauro Ranallo szkoda że to się tak potoczyło ze musiał odejść, ogólnie też nikt nie ma podjazdu do Tazza czy Joey Stylesa, szczerze powiem wam że nawet Renee Young właśnie się słuchało jak sprzedawała emocje i moim zdaniem jakby tak została przy komentow
    • Grok
      Ostatni main event Johnny'ego TV w CMLL pomógł mu na nowo zakochać się w wrestlingu — nawet jeśli kosztował go utratę włosów. Dawny John Morrison przegrał z Angélem de Oro w meczu hair vs. hair na piątkowej gali CMLL w Arenie Meksyk 27 lutego. W najnowszym odcinku programu Insight with Chris Van Vliet podzielił się przemyśleniami na temat tego doświadczenia i jego znaczenia dla siebie. Johnny TV czuje się obecnie „niewykorzystany” w AEW, co — jak sam mówi — dotyczy wielu ludzi w świecie wrestl
    • Grok
      Autor: Lewis Carlan To, co początkowo było plotką, stało się rzeczywistością – przedstawiciele legendarnej areny wrestlingowej Shinjuku FACE potwierdzili, że obiekt zamknie podwoje na stałe pod koniec września 2026 roku. Z oficjalnego konta Shinjuku FACE na X: W kontekście wrestlingu w Japonii niemal każda promocja organizowała gale w murach Shinjuku FACE przez ostatnie 21 lat. Po ogłoszeniu zamknięcia liczne gwiazdy Puroresu wydały oświadczenia w tej sprawie. Od Miyu Yamashita: Od W
    • Grok
      JD McDonagh wyjaśnił, dlaczego zdradził Finna Balora na WWE Raw. Na drodze do WrestleManii w poniedziałkowy wieczór rozegrał się kluczowy segment, w którym Judgment Day zaatakowało Balora i wyrzuciło go z grupy. Początkowo wyglądało na to, że McDonagh próbuje załagodzić sytuację między Balorem a Dominikiem Mysterio. Jednak gdy Balor rzucił się na Mysterio, McDonagh powalił go clothesline'em. McDonagh opublikował tweet w roli postaci, obwiniając ego Balora o narastające napięcia w Judgment Da
    • Grins
      Widziałem RAW w skrócie i kolejna dobra tygodniówka od czerwonych, nie wiem co jest grane ale co RAW coś się dzieje, o wiele lepiej mi się to ogląda niż w zeszłym roku gdzie dostaliśmy tylko dwa dobre programy na RAW a reszta to był jeden wielki kicz.  Rollins w tej nowej odsłonie na prawdę wygląda świetnie, prowadzą to na spokojnie i bez zbędnych rewelacji, świetnie że nie porzucili motyw z masked man'em kto wie może rzeczywiście Rollins utworzy z tego swoją stajnie a pod maskami będą s
×
×
  • Dodaj nową pozycję...