Skocz do zawartości
  • Witaj na forum Attitude

    Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Dostep do bota wrestlingowego AI
    Rozbudowane zabawy quizowe
    Typowanie wyników nadchodzących wydarzeń
    Pełny dostęp do ukrytych działów i treści
    Możliwość pisania i odpowiadania w tematach oraz chacie
    System prywatnych wiadomości
    Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    Członkostwo w najstarszej polskiej społeczności wrestlingowej (est. 2001)


    Jeżeli masz trudności z zalogowaniem się na swoje konto, to prosimy o kontakt pod adresem mailowym: forum@wrestling.pl

     

Rekomendowane odpowiedzi


  • Posty:  1 776
  • Reputacja:   0
  • Dołączył:  20.10.2007
  • Status:  Offline
  • Urządzenie:  Android
  • Styl:  Klasyczny

Zbierałem pytania prze pare tygodni żeby ciągle nie zakładać nowych tematów:

 

1. W jaki sposób Jerycho został zwolniony z WWE?

2. Ile razy Mick Foley/Mankind/Cactus Jack przegrał I Quit Match? i w jakich okolicznościach

3. Jak to się stało że w 2000 roku Jerycho i Chyna razem byli IC?

4. Kiedy i jak Lita przeszła od Hardy Boyz do Rated R?

5. Jak Lita odeszła z WWE i dlaczego?

6. Kto to był i czemu już go nie ma- Mini Boogeyman?

7. Jak z WWE odeszli Rock i Angle?

8. Ile było ślubów (takich na scenie) i jak one przebiegały (tak w skrócie storyline) w WWF/E (oprócz Longa bo ten akurat widziałem:D)?

9. Jak w skrócie wygląda storyline o Brothers of Destruction? (dlaczego bracia?)

10. Czy RVD powrócił już na stałe?? (Jerycho po powrocie walczył z Santino, potem RVD, kurde niech Morella częściej walczy:D)

 

Wiem że sporo pytań i odpowiedzieć się na nie nie da jednym zdaniem ale proszą o odpowiedzi np. 1 pytanie na 1 dzień. Poczekam :D

 

ps. wiem że długo by tu pisać ale kiedy jak będziecie mieli troszkę czasu to proszę napiszcie albo link gdzie lepiej bym o tym poczytał (tylko polskie bo angielskiego nie kumam)

Edytowane przez luki

"Chciałbym tak zawszę, rzucić plik na brudne biurko,

Od dziś, mam nowe motto, żyję dziś, umrę jutro,

Za długo wierzyłem, że inna może być codzienność,

Kapitalizm ma to w dupie i nie zmienia nic w wzajemność"

  • Odpowiedzi 5
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • Luk

    1

  • Ganzes

    1

  • Bonkol

    1

  • luki

    1

Top użytkownicy w tym temacie


  • Posty:  1 872
  • Reputacja:   0
  • Dołączył:  02.09.2004
  • Status:  Offline
  • Styl:  Klasyczny

#4 O tym dlugo można by pisac. W skrocie chodzi o to, ze w prawdziwym zyciu Edge stuknal Lite, ktora w tym czasie byla zwiazana z Mattem Hardy. Sprawa wyszla na jaw i oboje sie rozeszli, a ze Vince lubi przenosic sprawy z zycia osobistego do wrestlingu to polaczyl Lite i Edge'a w storyline, nastepnie wrocil Matt i zaczal sie feud obu panow.

 

#6 Mini Boogeyman pojawil sie podczas feudu Boogeymana z Finlayem, ktory mial u boku Hornswoggle'a. Finlay mial wlasnie ta przewage i postanowiono, by Boogeymanowi tez dac malego kompana. (o ile dobrze pamietam, niech mnie ktos poprawi w razie czego)

 

#7 Rock postanowil sprobowac swoich sil w Hollywood i po prostu opuscil federacje (ostatni raz pojawil sie na gali chyba w 2004 roku w segmencie z Eugenem). Z Anglem sprawa wygladala tak, ze Vince i Kurt po spotkaniu podjeli decyzje, ze lepiej bedzie dla zdrowia Angle'a, by ten na jakis czas opuscil federacje. Tak tez sie stalo, a kilka tygodni pozniej Kurt pojawil sie w TNA (czyli jednak chyba nie do konca chodzilo o to zdrowie, ale o tym sie nie dowiemy predko).

 

#10 To wie tylko WWE i RVD. Nic nie wskazywalo na pojawienie sie RVD na RAW, dlatego jest powrot jest milym zaskoczeniem. Jezeli za tydzien takze sie pojawi, to mozna sie spodziewac, ze podpisal kontrakt z WWE.


  • Posty:  5 047
  • Reputacja:   1
  • Dołączył:  22.12.2005
  • Status:  Offline
  • Urządzenie:  Android
  • Styl:  Jasny

1. Jericho w 2005 roku chciał odpocząć od wrestlingu, a jako, że miał już swój zespół muzyczny Fozzy wyruszył z nimi na trasę koncertową itp. WWE podało tylko, że Jericho odszedł z WWE i życzy mu wszystkie najlepszego.

 

2. Z tego co pamiętam przegrał dwa razy: pierwszy raz na Royal Rumble 1999 w walce z The Rock'iem, Rock przystawił mikrofon do ust Foley'a i następnie zostało puszczone nagranie z taśmy ze słowami "I quit". Drugi raz miał miejsce na SummerSlam 2006 Foley żeby ochronić Meline przed atakiem Flair'a wypowiedział znów te magiczne słowa.

 

3. Chodziło o to, że w meczu po pewnym zamieszaniu było na ringu już dwóch sędziów, Jericho i Chyna byli tak ułożeni, że jeden z nich ogłosił zwycięstwo Y2J'a, a drugi Chynie.

 

4. Luk dobrze to skrócił ;)

 

5. Znudziła się wrestlingiem po prostu i tak jak w przypadku Jericho postanowiła odejść z WWE żeby móc skupić się na grze ze swoim zespołem. Pod koniec dostała jeszcze Womens Title za zasługi, straciła go później na rzecz Trish i odeszła.

 

6. Wszystko się zgadza.

 

7. Jak wyżej.

 

8. Nie chce mi się omawiać storyline'u prowadzącego do każdego ślubu, ale:

Uncle Elmer - Joyce (Saturday Night's Main Event 1985 rok)

Randy Savage - Miss Elisabeth (SummerSlam 1991)

Stephanie McMahon - Undertaker (RAW 1999 rok)

Stephanie McMahon - Test (RAW 1999 rok)

Stephanie McMahon - HHH (RAW 1999 rok)

Stephanie McMahon - HHH (RAW 2002 rok)

Billy Gunn - Chuck Palumbo (SmackDown! 2002 rok)

Dawn Marie - Al Wilson (SmackDown! 2003 rok)

Kristal - Teddy Long (SmackDown! 2007 rok)

 

Mogłem czegoś zapomnieć :D

 

9. W skrócie Kane jest młodszym bratem Takera, który cudem wyszedł cało z pożaru domu. Sprowadził go do WWF Bearer żeby zemścić się na Takerze. To taki skrót, później stoczyli wiele dobrych walk w tym 2 na Wrestlemanii. Nazwa Brothers Of Destruction używana jest tylko gdy walczą razem w tagu, zaczęło się to z tego co pamiętam w okresie Invasion Angle w 2001 roku.

 

10. Oby ;)

15974308365193fac7b7921.jpg


  • Posty:  2 861
  • Reputacja:   0
  • Dołączył:  25.09.2004
  • Status:  Offline
  • Styl:  Klasyczny

Mogłem czegoś zapomnieć

 

Lita - Kane (RAW 2004)

Lita - Edge (RAW 2006?)

Take me down to the paradise city

Where the grass is green and the girls are pretty

114037126847768c6792b79.jpg


  • Posty:  5 944
  • Reputacja:   48
  • Dołączył:  04.11.2003
  • Status:  Offline
  • Urządzenie:  Windows
  • Styl:  Jasny

10. Czy RVD powrócił już na stałe?? (Jerycho po powrocie walczył z Santino, potem RVD, kurde niech Morella częściej walczy:D)

 

Aktualnie RVD ma jeszcze wystąpić w federacji Bookera T czyli PWA, ale nie musi to oczywiście kolidować z jego powrotem do WWE.

 

http://www.bookertonline.com/images/home-page-flyer.jpg

5030302694ac1c2a0d14d2.jpg

  • 4 tygodnie później...

  • Posty:  1 936
  • Reputacja:   0
  • Dołączył:  19.05.2005
  • Status:  Offline
  • Styl:  Klasyczny

Ja jeszcze dodam cos o zwolnieniu Jericho. Na RAW, dzień po Summerslam 2005, Eric Bischoff zapowiedział walkę Cena vs Jericho nazwaną Your're Fired!. Przegrany po prostu odchodził z federacji. Przegrał Chris i ku swej rozpaczy został wyprowadzony z hali przez ochroniarzy.

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Recent Posts

    • Grok
      ROH powraca na HonorClub dzisiejszego wieczoru. Na to show zapowiedziano siedem meczów. Główne starcia Mistrzyni świata kobiet ROH Athena zmierzy się z Maya World w meczu Proving Ground. Sammy Guevara i The Beast Mortos z LFI rzucili open challenge do swoich Ring of Honor World Tag Team Championships. ROH zapowiada, że ktoś odpowie na wyzwanie na dzisiejszym show. Świeżo ogolony Wheeler Yuta zmierzy się z Serpentico. Tony Nese, Ariya Daivari i Stori Denali z Premier Athletes wystąpią w
    • MissApril
    • Grok
      Tony Khan nie ukrywa ambicji dotyczących przyszłości AEW w świecie po ewentualnej fuzji Warner Bros. Discovery ze Skydance i Paramount – chciałby, by jego promocja znalazła się na tej samej platformie co inne popularne dyscypliny sportowe. Khan w czwartek przez godzinę rozmawiał z mediami, promując pay-per-view AEW Revolution w tę niedzielę, kiedy to Dave Meltzer zapytał go o ewentualne zmiany w krajobrazie medialnym. Khan szeroko omówił swoje relacje z Davidem Zaslavem, zespołem WBD i David
    • Grok
      Tony Khan podzielił się krótką aktualizacją na temat byłego mistrza świata AEW Samoa Joe. Khan jest optymistycznie nastawiony co do powrotu Joe, który dochodzi do siebie po kontuzjach. Nie widzieliśmy go w ringu od zwycięstwa nad Mike'em Baileyem 21 stycznia na Dynamite. Lutowy raport mówił o protokole wstrząsu mózgu, a sam Joe w zeszłym tygodniu stwierdził, że wróci „szybciej niż później”. Zapytano go też o MyAEW i czy platforma mogłaby stać się dostawcą PPV na rynku krajowym – oprócz międz
    • Grok
      Mike Santana ma ważną wiadomość dla fanów, którzy go wspierają w trudnym okresie walki z problemami psychicznymi. TNA World Champion, który zawsze otwarcie mówił o swoich bataliach z uzależnieniem i zdrowiem psychicznym, wrzucił niedawno post skierowany do kibiców na X. Santana wyjaśnił, że jego mniejsza aktywność w social mediach wynika z osobistych wyzwań mentalnych. Santana podziękował też za wsparcie i słowa otuchy, które dostał po tym, jak opowiedział o przejściach z ostatnich lat.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...