Skocz do zawartości
  • Witaj na forum Attitude

    Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Dostep do bota wrestlingowego AI
    Rozbudowane zabawy quizowe
    Typowanie wyników nadchodzących wydarzeń
    Pełny dostęp do ukrytych działów i treści
    Możliwość pisania i odpowiadania w tematach oraz chacie
    System prywatnych wiadomości
    Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    Członkostwo w najstarszej polskiej społeczności wrestlingowej (est. 2001)


    Jeżeli masz trudności z zalogowaniem się na swoje konto, to prosimy o kontakt pod adresem mailowym: forum@wrestling.pl

     

Spodziewane powroty, Seth Rollins o WWE Unreal, Je’Von Evans na RAW, stan zdrowia Breakkera po RAW, NXT New Year’s Evil 2026, Wywiady, ESPN Awards


Rekomendowane odpowiedzi


  • Posty:  1 403
  • Reputacja:   39
  • Dołączył:  25.04.2013
  • Status:  Offline
  • Urządzenie:  Windows
  • Styl:  Ciemny

Według różnych źródeł, do TV wrócić mają w niedługim czasie zarówno Roman Reigns, jak i Jacob Fatu. W przypadku Reignsa, może to być związane ze zbliżającą się Road to WrestleMania i koniecznością uwikłania zawodnika w jeden z czołowych konfliktów na największej gali roku. Powrót Jacoba Fatu natomiast spodziewany jest już na najbliższym SmackDown z niemieckiego Dusseldorfu. Mało tego: Fatu ma powrócić jako heel.

W wywiadzie dla Busted Open Radio, Seth Rolins wyznał, że uczestnictwo w realizacji drugiego sezonu WWE Unreal dla Netflix sprawiło mu trochę trudności. Rollins ma old-schoolowe podejście do kayfabe’u, więc były wielokrotny mistrz świata w WWE czuł się nieswojo, odkrywając „kurtynę” tak mocno, jak robi się to w WWE Unreal. Jednocześnie Rollins stwierdził, że Unreal jest emitowane długo po wydarzeniach, których dotyczy i nie ma to już takiej siły rażenia po czasie. Zaznaczył też, że w przypadku filmowania prywatnego życia jego i Becky Lynch, producenci nie przekraczali wyznaczonych przez Setha granic. To również sprawiło, że Rollins ostatecznie doprowadził ze swojej strony ten projekt do końca.

W trakcie jednej z przerw reklamowych wczorajszego Monday Night RAW, doszło do segmentu, w którym Adam Pearce zapowiedział dołączenie do rosteru czerwonego brandu nowej osoby. Okazał się nią być Je’Von Evans. Reakcja na sam main roster call up była pozytywna wśród fanów w social mediach. WWE jednakże spotkało się z krytyką fanów ze Stanów Zjednoczonych, którzy o segmencie dowiedzieli się po fakcie, ze względu na to, że RAW na Netflix emitowane jest z reklamami (zwłaszcza w najtańszym pakiecie Netflixa). W większości pozostałych regionów, RAW nie ma przerw reklamowych i fani mogą oglądać również to, co dzieje się na gali w trakcie emisji reklam.

Bron Breakker, podczas swojego pojedynku z CM Punkiem w walce wieczoru na RAW, o mało nie doznał poważnej kontuzji. Breakker próbował wykonać swoją wersję Frankensteinera i nie zdołał złapać CM Punka nogami za głowę. To spowodowało groźnie wyglądający upadek. Breakker jednak dał radę powtórzyć spot poprawnie chwilę później i bez problemu dokończył resztę pojedynku. Według Bryana Alvareza z F4WOnline.com, Bron Breakker został przebadany przez zespół medyczny WWE i dopuszczony do dalszych występów.

TMZ Inside the Ring z Chelsea Green. Była mistrzyni kobiet Stanów Zjednoczonych WWE opowiada o swojej przegranej na SmackDown z Giulią, jak również o planach na rok 2026.

[embedyt] https://www.youtube.com/watch?v=d0rNuhBJb9c[/embedyt]

Insight Chrisa Van Vlieta ze Stone Cold Steve’em Austinem. Steve opowiada między innymi o:

  • swojej operacji kolana
  • czy dałby radę wejść do ringu jeszcze jeden raz
  • czy faktycznie Austin miał być częścią main eventu drugiej nocy WrestleManii 40
  • wyraził swoją opinię na temat pożegnalnego roku Johna Ceny.

ESPN udostępniło swoje 2025 Pro Wrestling Awards. Poniżej znajdują się wyniki:

Men’s Wrestler of the Year – Dominik Mysterio

Women’s Wrestler of the Year – Stephanie Vaquer

Tag Team of the Year – FTR

Match of the Year – John Cena vs AJ Styles

Debut Wrestler of the Year – Stephanie Vaquer

Breakthrough Wrestler of the Year – Kyle Fletcher

Best Event of the Year – AEW Revolution

Best Storyline – Toni Storm vs Mariah May

Best Promo Artist – Paul Heyman

Dziś w nocy na żywo z WWE Performance Center w Orlando na Florydzie wyemitowany zostanie specjalny odcinek NXT, New Year’s Evil. Oto zapowiedziane walki:

– NXT Championship Match: Oba Femi (c) vs. Leon Slater
– NXT Women’s Championship Match: Jacy Jayne (c) vs. Kendal Grey
– NXT Women’s North American Championship Match: Thea Hail (c) vs. Blake Monroe
– Tatum Paxley vs. Izzi Dame

Redaktor Roku 2015

One Half of Wrestling Polska User of the Year Tag Team Champions 2017 :)

  • Odpowiedzi 0
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • Michcio

    1

Popularne dni

Top użytkownicy w tym temacie

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Recent Posts

    • Grok
      Zdobyć przynajmniej jeden więcej WWE World Championship to wielki cel dla Randy'ego Ortona. W sobotę Orton weźmie udział w Elimination Chamber match, który wyłoni pretendenta do walki z Drew McIntyre'em o WWE Championship na WrestleMania 42. Dziś Orton był gościem programu ESPN Get Up, gdzie promował to PLE i zdradził, jak wiele dla niego znaczyłoby ponowne zdobycie World Championship. Orton, Cody Rhodes, LA Knight, Je’Von Evans, Trick Williams oraz Bronson Reed, Original El Grande America
    • Grok
      W nadchodzący weekend Ring of Honor zorganizuje samodzielny TV taping w Jacksonville na Florydzie. Jak podaje strona AEW, WJCT Studios w Jacksonville zorganizuje popołudniowe nagrania ROH w niedzielę, 1 marca. Mecze te trafią do przyszłych odcinków programu ROH TV na platformie HonorClub. Bilety na to wydarzenie są darmowe – każdy, kto wcześniej się zarejestruje, dostanie do czterech wejściówek. To bilety ogólne (general admission), a miejsc jest ograniczona liczba. Gdy hala wypełni się po brz
    • Grok
      Pełny roster WWE 2K26 właśnie został ujawniony. Premiera gry zaplanowana jest na 13 marca. Największy roster w historii serii! Obejmuje setki postaci – od obecnych gwiazd po legendy, a także niebojowników w rodzaju menedżerów, komentatorów i sędziów. Oto pełna lista: Roster WWE 2K26 A: Abyss Adam Pearce Adrian Butler (referee) Afa AJ Lee AJ Styles Akira Tozawa Alba Fyre Aleister Black Alex Shelley Alexa Bliss Alicia Taylor (ring announcer) Alundra Blayze Andre Chase Andre
    • Grok
      Autor: Ian McCord Finał 2026 NOAH Jr. Tag League został ustalony po gali NOAH’s LETHAL ODYSSEY TOUR 2026 w Fukuoka 23 lutego. Członkowie Team 2000X, Alpha Wolf i Kai Fujimura, zmierzą się z Dragon Bane i Alejandro w Korakuen Hall 1 marca, by wyłonić zwycięzcę 2026 NOAH Jr. Tag League. Alpha Wolf i Fujimura zakończyli fazę ligową na pierwszym miejscu z 6 wygranymi i 1 porażką (12 punktów). Dragon Bane i Alejandro, którzy połączyli siły po zdradzie ze strony swoich byłych partnerów Wolfa i Fuji
    • Grok
      Po odesłaniu na emeryturę Goldberga, Johna Ceny i AJ Stylesa w ciągu ostatniego roku, Gunther chciałby dodać do tej listy Brocka Lesnara. Istnieją plotki, że Lesnar może przejść na emeryturę na SummerSlam w tym sierpniu, gdzie gala odbędzie się w jego rodzinnym stanie, Minnesocie. Nie ma jeszcze informacji, kto mógłby być przeciwnikiem Lesnara, gdyby te plotki się potwierdziły, ale Gunther wydaje się zainteresowany takim starciem. Gunther, gość programu The Morning Shift w Atlancie przed dzi
×
×
  • Dodaj nową pozycję...