Skocz do zawartości
  • Witaj na forum Attitude

    Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Dostep do bota wrestlingowego AI
    Rozbudowane zabawy quizowe
    Typowanie wyników nadchodzących wydarzeń
    Pełny dostęp do ukrytych działów i treści
    Możliwość pisania i odpowiadania w tematach oraz chacie
    System prywatnych wiadomości
    Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    Członkostwo w najstarszej polskiej społeczności wrestlingowej (est. 2001)


    Jeżeli masz trudności z zalogowaniem się na swoje konto, to prosimy o kontakt pod adresem mailowym: forum@wrestling.pl

     

AEW Collision - Podsumowanie 14.09.2024


Rekomendowane odpowiedzi


  • Posty:  3 756
  • Reputacja:   16
  • Dołączył:  24.06.2022
  • Status:  Offline
  • Styl:  Ciemny

Featured image
Za nami kolejny odcinek AEW Collision. Przedstawiamy podsumowanie najważniejszych wydarzenia z tego show.

Na otwarcie Jack Perry pokonał Christophera Danielsa w obronie TNT Championship.

Link do filmu


Hologram & The Conglomeration wygrali z teamem The Beast Mortos & The Premier Athletes.

Link do filmu


Wheeler Yuta w pierwszej walce od All Out pokonał Anthony'ego Henry'ego.

Link do filmu


Komander & Private Party szybko rozprawili się z zespołem złożonym z Jona Cruza, Lorda Crewe i Rena Jonesa.

Link do filmu


Yuka Sakazaki pokonała Serenę Deeb.

Link do filmu


Bang Bang Gang byli lepsi od Cage Of Agony.

Link do filmu


A Queen Aminata w miarę łatwo pokonała Robyn Renegade.

Link do filmu


W main evencie FTR pokonali Grizzled Young Veterans. Po walce kontynuowali brawl, a Wheelerowi i Harwoodowi pomogli Outrunners.

Link do filmu


Zaktualizowana rozpiska najbliższego Dynamite:

* Orange Cassidy vs. Chris Jericho
* The Young Bucks & Kazuchika Okada vs. Will Ospreay, Kyle Fletcher & Konosuke Takeshita
* Yuka Sakazaki & Queen Aminata vs. Mariah May & Serena Deeb

Przeczytaj wpis na portalu Wrestling.pl

  • Odpowiedzi 0
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • Attitude

    1

Popularne dni

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Recent Posts

    • Bastian
      Gdyby nie kontuzja Bronsona Reeda, mogło być inaczej. 
    • KyRenLo
      No cóż, może będzie ku temu okazja Elimination Chamber 2026: World Heavyweight Champion CM Punk vs. Finn Bálor: Przystanek w drodze na WM. Całkiem udany przystanek, bo względnie mi się podobało to, co zobaczyłem w ich programie. Sama walka powinna też wyjść co najmniej nieźle, więc można dać już teraz plus. Ostateczny typ: CM Punk. Women’s Intercontinental Champion Becky Lynch vs. AJ Lee: To Becky Lynch, więc powinienem jak to ja jedynie zachwalać prawda
    • Bastian
      Żegnamy AJ Stylesa i witamy w Hall of Fame. Ruch zrobiony chyba głównie po to, aby AJ'owi przypadkiem nie przyszło do głowy spróbować swoich sił w AEW. Styles szybciej w HoF niż Cena, choć koniec ich karier dzieli raptem kilka tygodni. Jasiu pewnie dostanie główne miejsce za rok lub dwa. Powiało trochę starym TNA na RAW w Atlancie, nostalgia chwyciła, ale na pewno nie zatwardziałych fanów WWE, bo ci na widok Kazariana czy Abyssa nie za bardzo chyba wiedzieli, kim się zachwycać albo scrollow
    • KyRenLo
      Fenomenalny zasłużył: Piękny widok. To teraz niech WWE ogarnie Cenę, żeby go wprowadził, bo to jest chyba najlepsza możliwa opcja.  
    • KyRenLo
      Liv wybrała rywalkę i zaskoczenia nie było, bo być nie mogło. Liv vs. Steph: Brock Lesnar też zawalczy na WM i będzie to Open Challenge. Jacyś wasi faworyci do wyboru? Ja już wspominałem, że Lesnar vs. Femi ze zwycięstwem tego drugiego to jest coś, co chcę zobaczyć i oby WWE poszło w tym kierunku.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...