Skocz do zawartości
  • Witaj na forum Attitude

    Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Dostep do bota wrestlingowego AI
    Rozbudowane zabawy quizowe
    Typowanie wyników nadchodzących wydarzeń
    Pełny dostęp do ukrytych działów i treści
    Możliwość pisania i odpowiadania w tematach oraz chacie
    System prywatnych wiadomości
    Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    Członkostwo w najstarszej polskiej społeczności wrestlingowej (est. 2001)


    Jeżeli masz trudności z zalogowaniem się na swoje konto, to prosimy o kontakt pod adresem mailowym: forum@wrestling.pl

     

RazorNewz #204


Rekomendowane odpowiedzi


  • Posty:  3 862
  • Reputacja:   0
  • Dołączył:  04.11.2003
  • Status:  Offline
  • Urządzenie:  Windows
  • Styl:  Jasny

WWE wypuscilo oficjalny plakat Vengeance – gali PPV która odbedzie się 11 lipca. Na plakacie jest wielkie zdjecie Randego Ortona.

 

Wwe.com zapowiedzialo ze poszukuja nowej divy do federacji. Rok temu odbyl się konkurs na nowa dive, tym razem WWE oferuje zwyciezcy 250.000$. Diva która wygra podpisze kontrakt z WWE na rok.

 

Na RAW zostala zapowiedziana oficjalnie walka Hell in a Cell Match pomiedzy Triple H a Shawnem Michaelsem na Bad Blood.

 

Marc Mero – były maz Sable skonczyl kariere zapasnika i rozpoczal „nowe” zycie w Orlando.

 

Dalszy ciag poglosek na temat powstania ECW. Jakis cas temu Shne McMahon namawiał ojca na powstanie ECW, które zajmowaloby czas w sobote wieczorem. Vince przez dluzszy czas rozwazal ta propozycje jednak jak wiadomo do niczego nie doszlo. Prawdopodobnie w najblizszje przyszlosci powstanie stajnia ECW na gali Smackdown, która jest dreuga liga WWE. Ma to na celu oczywiście podniesienie marki Smackdown.

 

Wiele znakow wskazuje na to ze Sting w najblizszym czasie podpisze kontrakt z WWE. Z rozmow wynika ze Sting pojawialby się tylko na wazniejszych galach TV i PPV. Teraz, w czasach Dead Mana i Mordecai`a gimmnick Singa może byc dobrze wprowadzony.

 

Booker T wyraza swoje niezadowolenie pozycja w WWE. Prawdopodobnie odejdzie na emeryture szybciej niż sam to zapowiadal. Booker T jakis czas temu w wywiadzie powiedzial ze za 2-3 lata zamierza zakonczyc kariere jednak jeżeli nie dostanie zadnego pushu to koniec kariery może nastapic w bardzo niedalekim czasie.

 

JBL pracuje z kontuzja nogi jednak niestety nic nie zapowiada na to żeby Bradshow opuscił jakies gale. Eddie Guerrero na house showach toczyl bardzo krotkie walki z JBL`em. Powod jest taki ze ciagle odczuwa skutki naciecia się podczas Judgement Day.

 

Stephanie McMahon pojawila się na house showie w Irlandii. Po tej gali pojawilo się wiele spekulacji dotyczacych jej powrotu do WWE TV na stałe. Puki co jednak nie ma zadnych planow co do przywrocenia Stephanie do TV ani na RAW ani na Smackdown. Pojawienie się było jednorazowe i tylko dla fanow z Irlandii.

 

W sklepie z komiksami Rob Van Dama ma pojawic się Stacy Keibler w celu rozdawania autografow.

 

W szatni NWA-TNA nastroj jest duzo lepszy od kiedy wiadomo ze federacja ma podpisany kontrakt z TV. Najbardziej denerwowalo się i ciągle się denerwuje mlodych zawodnikow.

14412508044c725aa0e19e.gif

  • Odpowiedzi 9
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • Viruss

    2

  • fr3d

    1

  • pokrytyśniegiem

    1

  • Dejv

    1

Top użytkownicy w tym temacie


  • Posty:  2 485
  • Reputacja:   0
  • Dołączył:  05.11.2003
  • Status:  Offline
  • Styl:  Klasyczny

Steph come back !!!! U rule !!! I love your big ( . ) ( . ) and biaaaatch atittude :) :) :)

 

A jezeli chodzi o Stinga. Fajnie by bylo zobaczyc pomalowana twarz jeszcze raz i jego walke ze zlem :P Jestem markiem Stinga i chce by wrocil.

The best there is, the best there was, the best there ever will be... Hartfan

1683510344acb5553018c.jpg


  • Posty:  1 947
  • Reputacja:   0
  • Dołączył:  05.11.2003
  • Status:  Offline
  • Urządzenie:  Android
  • Styl:  Jasny

Stefcia back to home :P a Sting w WWE to tez zajebiste info (teraz tylko czekac :smile: )

Niektórzy mówią, że jestem leniwy, inni, że po prostu jestem sobą,

Niektórzy mówią, że jestem szalony i chyba zawsze taki będę.

10705701947791dc706fc5.jpg


  • Posty:  334
  • Reputacja:   0
  • Dołączył:  05.11.2003
  • Status:  Offline
  • Styl:  Klasyczny

no nie powiem...

ciekawe angle byśmy mieli moze... jakby Sting wrócił...


  • Posty:  414
  • Reputacja:   0
  • Dołączył:  06.12.2003
  • Status:  Offline
  • Styl:  Klasyczny


  • Posty:  1 977
  • Reputacja:   0
  • Dołączył:  29.11.2003
  • Status:  Offline
  • Styl:  Klasyczny

W Polsce chyba najbardziej lubianym wrestlerem jest Sting :) .Każdy sobie życzy aby pojawił sie w WWE w tym i ja ofkoz :) .

HIAC zapowiada sie ciekawie sądze że bedzie dobrą walką.


  • Posty:  273
  • Reputacja:   0
  • Dołączył:  05.11.2003
  • Status:  Offline
  • Styl:  Klasyczny

Sting czekamy...WOOOOOOOOOOOOOOOO!!!!

-=Xcez Warszawa=-

=Chris Benoit Rulez=

I wszystko jasne:)

1556177845400abf2204e34.jpg


  • Posty:  238
  • Reputacja:   0
  • Dołączył:  01.03.2004
  • Status:  Offline
  • Styl:  Klasyczny

Sting sie pojawi w WWE i mu zrobia jakis "zajebisty" entrance i feud z Mordecai, ja bym podziekowal odrazu, ale zobaczymy co z tego bedzie :P
Love, Peace & RvR

161505123340b79429e588a.jpg


  • Posty:  1 947
  • Reputacja:   0
  • Dołączył:  05.11.2003
  • Status:  Offline
  • Urządzenie:  Android
  • Styl:  Jasny

Wg mnie jak sie pojawi Sting to tylko na RAW :)

Niektórzy mówią, że jestem leniwy, inni, że po prostu jestem sobą,

Niektórzy mówią, że jestem szalony i chyba zawsze taki będę.

10705701947791dc706fc5.jpg

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Recent Posts

    • GGGGG9707
      No nie wiem, ja właśnie z Ortonem nastawiłem się na najgorszą opcję jaka mi do głowy przyszła a i tak udało im się mnie rozczarować 
    • KyRenLo
      Pierwsza godzina w niedzielę ma lecieć na ESPN, czyli jest szansa, żeby pokazać takiego byczka, jakim jest Oba trochę większej widowni. Oby WWE tego nie skopało, bo mają ogromny materiał na wielką gwiazdę i wypadałoby, aby na swojej pierwszej WrestleManii nie tylko się dobrze pokazał, ale również po prostu wygrał. Lesnar jest bliżej końca niż dalej i jemu ta wygrana w zasadzie nic nie daje. Zobaczymy.
    • KyRenLo
      Pat ma niespodziankę i nie zawaha się jej ujawnić: Maks., co tutaj zostanie ogłoszone to pewnie informacja o obniżonych cenach na WM na samym finiszu, czyli nic, co nas oglądających tutaj dotyczy.
    • HeymanGuy
      Miło widzieć znowu TMDK, lubiłem ten tag-team w NXT mimo iż był mocno generic, byli po prostu poprawni - ba, nadal są. Mają określony status w NJPW, widać że coś tam znaczą, jak ktoś wie coś więcej to niech się wypowie, bo nie zagłębiałem się aż tak mocno, ale w ROH/AEW muszą też coś zacząć znaczyć, a przegrana z RPG Vice to nie jest to. Walka spoko, ale jej wynik nie robił wielkiej różnicy, bo oba teamy są nijakie z tym, że RPG Vice należą do rodzinki DCF - i pewnie dlatego wygrali. Ta zmi
    • HeymanGuy
      Luna widzę u góry, że odeszła, tymczasem na Impact zaczyna coraz więcej znaczyć xdd nie wiem kiedy zaczęła coś znaczyć, pewnie od rozpadu TT z Threat. Jednak ta dywizja potrzebuje świeżej krwi i to nie w postaci wypełnień rosterowych z NXT w stylu Grace, czy Kelani. Przydałoby się zacząć poważniej traktować np. taką Stone. BDE chyba jeszcze nie wygrał singlowej walki w TNA i nic nie wskazywało na to, że w walce z Kazarianem się to zmieni. Czas Elayny w TNA nie jest jakiś świetny, ot co
×
×
  • Dodaj nową pozycję...