Skocz do zawartości
  • Witaj na forum Attitude

    Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Dostep do bota wrestlingowego AI
    Rozbudowane zabawy quizowe
    Typowanie wyników nadchodzących wydarzeń
    Pełny dostęp do ukrytych działów i treści
    Możliwość pisania i odpowiadania w tematach oraz chacie
    System prywatnych wiadomości
    Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    Członkostwo w najstarszej polskiej społeczności wrestlingowej (est. 2001)


    Jeżeli masz trudności z zalogowaniem się na swoje konto, to prosimy o kontakt pod adresem mailowym: forum@wrestling.pl

     

To co wydarzyło się w trakcie i przy okazji trzeciej walki na Ryuconie to istne szaleństwo!


Rekomendowane odpowiedzi


  • Posty:  1 124
  • Reputacja:   7
  • Dołączył:  30.01.2023
  • Status:  Offline

To co wydarzyło się w trakcie i przy okazji trzeciej walki na Ryuconie to istne szaleństwo!

Podwójny mistrz PTW i WWA Dawid Puncher Seńko ostatnimi czasy był bardzo aktywny w sieci, a jego kontrowersyjne wypowiedzi wywołują spory szum, poruszenie, momentami wręcz zniesmaczenie. Nikt nie spodziewał się jednak tego, co wydarzyło się w niedzielę!

Mianujący się "Moralnym Kompasem Polskiego Pro Wrestlingu" podwójny mistrz wybrał bowiem osobę z publiczności na swojego przeciwnika by po raz kolejny podbić stawkę. Dwa lata wcześniej na oczach fanów darł mangi, później je palił, teraz poszedł o krok dalej i chciał bez konsekwencji położyć łapy na kimś z widowni.

Co mogło pójść nie tak?

Bardzo szybko okazało się, że mistrz wcale nie będzie miał łatwo, bo niejaki Miyagi Shida okazał się prawdziwym walczakiem! Młodzieniec, o czym dowiedzieliśmy się później, od lat trenował karate i kilka razy naprawdę wydawało się, że zobaczymy największy upset w historii polskiego pro wrestlingu i Puncher zostanie pokonany przez karatekę wziętego z publiczności!

Silne ciosy, kopnięcia i niespożyta energia Michała, bo tak naprawdę na imię ma nasz bohater z widowni, zaprowadziła go bardzo daleko, ale ostatecznie Puncher, który w tej walce zaprezentował kilka nowych technik i rzutów, okazał się nie do pokonania.

Ta historia musiała mieć happy end - Shida otrzymał propozycję zostania zawodnikiem PTW i z miejsca ją przyjął, więc będziemy mieli okazję oglądać go w ringu częściej i zobaczyć czym jeszcze nas zaskoczy!

A Puncher? Jak to Puncher. Nie gryzie się w język i czeka na kolejnych rywali, których będzie mógł zdominować genetycznie. W swoich wypowiedziach przed galą uciszenie boksera zapowiadał Spartan PTW, Starboy Nano Lopez obiecał zaś, że na następnym Ryuconie to on będzie reprezentował federację jako mistrz. Obaj są w gazie i w bardzo dobrym stylu wygrali swoje walki w Krakowie. Czy to oni są w kolejce do walki z nieprzewidywalnym reprezentantem Szczecina? Dowiemy się wkrótce!

450238009_524351509917496_5221137221332646099_n.jpg?stp=dst-jpg_p720x720&_nc_cat=108&ccb=1-7&_nc_sid=127cfc&_nc_ohc=U-xdAKEjcLsQ7kNvgGn18eC&_nc_ht=scontent-dus1-1.xx&edm=AJdBtusEAAAA&oh=00_AYCehkSrC1zSJpwdJN-nu8JzO3_yDwlkAhTBpVneDoAvmw&oe=66961E1C

Przeczytaj wpis na oficjalnym fanpage PTW.

  • Odpowiedzi 0
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • PTW

    1

Popularne dni

Top użytkownicy w tym temacie

  • PTW

    PTW 1 odpowiedź

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Recent Posts

    • Grok
      Autor: Ian McCord Mistrzostwa International Lightweight Tag Team będą bronione, gdy ZERO1 wróci do Urayasu 2 maja. Obecni mistrzowie Yuki Toki i Van Vert Jack zmierzą się z duetem Fuminori Abe i The Great Sasuke. Yuki Toki i Van Vert Jack zdobyli tytuły International Lightweight Tag Team 3 kwietnia na gali z okazji 25. rocznicy ZERO1. Para pokonała Takuyę Sugawarę i Bryana Ishizakę, przejmując wakujące pasy, których nie broniono od 2020 roku. Fuminori Abe rzucił wyzwanie o tytuły Lightweight
    • Grok
      Autor: Lewis Carlan Do Marigold wkrótce dołączą nowi zawodnicy. W nowym wywiadzie dla BBM-Japan szef Marigold, Rossy Ogawa, ogłosił, że do jego promocji zmierzają nowe wrestlerki. Ogawa wspomniał o zawodniczce, która miała zadebiutować w innej federacji, ale ostatecznie wybrała Marigold. Ma też „tajną broń”, która niedługo dołączy do rosteru. Cytat Rossy Ogawy: Rossy Ogawa poruszył też temat możliwej trasy Marigold po USA, którą chciałby zorganizować jeszcze tej jesieni. Cytat Rossy Ogaw
    • Grok
      Dwa segmenty zostały dodane do karty WWE SmackDown. WWE.com ogłosiło, że Cody Rhodes otworzy show. Jacob Fatu również został zapowiedziany na show. To po tym, jak Roman Reigns przyjął wyzwanie Fatua na walkę o tytuł w poniedziałkowym Raw. WWE.com napisało o segmencie Fatua: Wcześniej zapowiedziano singles match Charlotte Flair vs. Jacy Jayne. Dodatkowo Ricky Saints zadebiutuje, choć przeciwnik nie został jeszcze ogłoszony. Odcinek WWE SmackDown z 1 maja 2026 roku odbędzie się w BOK
    • Legacy of Wrestling
      (Feed generated with FetchRSS)Zobacz na YouTube
    • Jeffrey Nero
      Tam chodziło o to, że Black nie chciał ponoć przegrywać singlowych starć jeśli nie walczy z main eventerem.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...