Skocz do zawartości
  • Witaj na forum Attitude

    Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Dostep do bota wrestlingowego AI
    Rozbudowane zabawy quizowe
    Typowanie wyników nadchodzących wydarzeń
    Pełny dostęp do ukrytych działów i treści
    Możliwość pisania i odpowiadania w tematach oraz chacie
    System prywatnych wiadomości
    Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    Członkostwo w najstarszej polskiej społeczności wrestlingowej (est. 2001)


    Jeżeli masz trudności z zalogowaniem się na swoje konto, to prosimy o kontakt pod adresem mailowym: forum@wrestling.pl

     

NJPW Presents CMLL Fantastica Mania 2024 - Dzień 6


Rekomendowane odpowiedzi


  • Posty:  4 014
  • Reputacja:   16
  • Dołączył:  24.06.2022
  • Status:  Offline
  • Styl:  Ciemny

Nazwa gali:NJPW Presents CMLL Fantastica Mania 2024 - Dzień 6
Data:18.02.2024
Federacja:New Japan Pro Wrestling
Typ:TV-Show
Lokalizacja:Tokyo, Japan
Arena:Korakuen Hall
Publiczność:1.455
Format:Live
Data emisji:18.02.2024
Platforma:Samurai! TV

Six Man Tag Team Match:

Hiroshi Tanahashi, Pegasso & Ryusuke Taguchi def. Super KOKESHI Machine 2nd, Tiger Mask & YOH (8:03)

Eight Man Tag Team Match:

Los Ingobernables de Japon (BUSHI, Tetsuya Naito & Yota Tsuji) & KAMAITACHI def. House Of Torture (SHO, Yoshinobu Kanemaru & Yujiro Takahashi) & Magnus (8:21)

Singles Match:

Titan def. Brillante Jr. (7:47)

Six Man Tag Team Match:

Atlantis Jr., Dark Panther & MUSASHI def. DOUKI, Hechicero & OKUMURA (11:55)

Eight Man Tag Team Match:

El Desperado, Mascara Dorada, Mistico & Stigma def. Los Guerreros Laguneros (Stuka Jr. & Ultimo Guerrero), Difunto & Francesco Akira (13:03)

Singles Match:

Soberano Jr. def. Templario (18:40)

Singles Match:

Volador Jr. def. Rocky Romero (22:34)

  • Odpowiedzi 0
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • Attitude

    1

Popularne dni

Top użytkownicy w tym temacie

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Recent Posts

    • -Raven-
      1. FTR (Dax Harwood and Cash Wheeler) (c) (with Stokely) vs. Cage and Cope (Adam Copeland and Christian Cage) - ryzykowny wybór do openera, zważywszy na to, że ostatnia ich walka nie porwała. Jednak gimmick match zrobił tutaj robotę i cały ten pozytywny chaos, oglądało się bardzo przyjemnie. Liczne zmiany przewag, popierdolone akcje i płonący stół. Jestem na "tak". Pasy w końcu trafiają do E&C, co trochę im jednak zajęło i to akurat jest na plus dla AEW, bo nie poszli po sztampie, z klucza d
    • Bastian
      W NXT od tygodni bida z nędzą. Pozostaje czekać aż niektórzy z nowych się rozpędzą. Do pasów Loli i Tony' ego kolejka chętnych jak stąd do Florydy. Ładnie Kelani Jordan znęcała się nad Wren Sinclair, ale od miesięcy powtarzam - z tą słodką buzią ciężko być wiarygodnym heelem niszczycielem. To tak jakby Vanity Project zamieniło się w gang brutali.  
    • MattDevitto
      Dobra, poważnie - w UFC jest już taka bieda, że muszą robić gale w Białym Domu? Co następne McDonalds czy hale Walmartu?
    • MattDevitto
      A jak Akurat trafiła się walka heel vs. face i co jak co, ale oni nadali by się do wrs - inna sprawa, że do WWE niekoniecznie, bo szybko by ich zdjęli z anteny
    • CzaQ
      Once in a lifetime jak w WWE?  
×
×
  • Dodaj nową pozycję...