Skocz do zawartości
  • Witaj na forum Attitude

    Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Dostep do bota wrestlingowego AI
    Rozbudowane zabawy quizowe
    Typowanie wyników nadchodzących wydarzeń
    Pełny dostęp do ukrytych działów i treści
    Możliwość pisania i odpowiadania w tematach oraz chacie
    System prywatnych wiadomości
    Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    Członkostwo w najstarszej polskiej społeczności wrestlingowej (est. 2001)


    Jeżeli masz trudności z zalogowaniem się na swoje konto, to prosimy o kontakt pod adresem mailowym: forum@wrestling.pl

     

Raw - 11.12.2023 - Podsumowanie


Rekomendowane odpowiedzi


  • Posty:  3 946
  • Reputacja:   16
  • Dołączył:  24.06.2022
  • Status:  Offline
  • Styl:  Ciemny

Featured image
Przedstawiamy podsumowanie najważniejszych informacji z najnowszego odcinka Raw.

Drew McIntyre najpierw skonfrontował się z Jeyem Uso, by potem doszło już do ich oficjalnej walki. W niej triumfował Szkot.

CM Punk ostatecznie związał się z brandem Raw, akceptując ofertę Adama Pearce'a. To szybko wywołało reakcję Setha Rollinsa i mieliśmy pierwszą oficjalną konfrontację tych Panów, odkąd Punk wrócił do WWE.
World Heavyweight Champion sugerował, że CM Punk kłamie i nie powinien nazywać tej organizacji swojej domem, bo przez ostatnie lata robił wszystko, co mógł, by ją zniszczyć. Rollins podkreślił, że nienawidzi Punka, ale skoro ten już dołączył do Raw, to jeżeli nadarzy się taka okazja... to zrobi wszystko, by zniszczyć jego dziedzictwa.
Punk krótko zripostował Rollinsa... i oficjalnie zapowiedział udział w Royal Rumble Matchu. Zatem jeżeli "Best in the World" wygra RRM, to niemal pewny będzie jego pojedynek z Sethem na WrestleManii.

Link do filmu


Na razie jednak Rollins musi przygotować się do innego wyzwania - na noworocznym Raw postawi pas mistrzowski na szali przeciwko Drew McIntyre'owi.

Sami Zayn z kolei poinformował o kontuzji, co jest efektem ostatniego ataku McIntyre'a. Storyline'owo ma to dać Zaynowi trochę wolnego czasu.

Gunther przystał na jeszcze jeden title shot Miza na Intercontinental Championship. Zrobił to jednak pod warunkiem, iż Miz w razie porażki nie zawalczy o ten pas, tak długo jak Gunther będzie go posiadał. Nie znamy na razie terminu starcia.

Cody Rhodes wygrał w walce wieczoru z Shinsuke Nakamurą, ale doszło do tego przez dyskwalifikację po nieprzepisowym ataku Japończyka.

Skrót:

Link do filmu


Na razie na kolejne Raw ogłoszono:

- WWE Women's Tag Team Championship: Chelsea Green & Piper Niven vs. Katana Chance & Kayden Carter
- Undisputed WWE Tag Team Championship: Judgment Day vs. Creed Brothers.

Przeczytaj wpis na portalu Wrestling.pl

  • Odpowiedzi 0
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • Attitude

    1

Popularne dni

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Recent Posts

    • Nialler
      Damian Priest admits the WWE locker room is NOT happy with Pat McAfee’s involvement In WrestleMania 42: “It s——. Not a fan. Thats not my taste. I don’t think it helps anything. He didn’t need it. So for me, and, you know, I’m sure a lot of people aren’t going to be happy that I said that, but in the locker room specifically, like a lot of us weren’t happy backstage and that’s real. Like I was asked by some of the younger talent, like, what did I think? And I thought it was bull. We’re a P
    • Attitude
      Nazwa gali: CMLL/Furia Promotions Noche de Glamour Data: 09.04.2026 Federacja: Consejo Mundial De Lucha Libre Typ: Event Lokalizacja: Mazatlan, Sinaloa, Meksyk Arena: Cancha German Evers Karta: Wyniki: Powiązane tematy: Lucha Libre - dyskusje ogólne
    • HeymanGuy
      A co powiedział?
    • Robespierre
      Z wielką radością donoszę, że po 11 (słownie: jedenastu) latach oczekiwania gala już jest. Zapraszam do czytania. Dziękuję wszystkim współpracownikom, którzy przyczynili się do jej powstania. Nie pamiętam już dokładnie, kto w tym 2015 roku pomagał w pisaniu walk, ale z całego serca, dziękuję. Jak zawsze zachęcam do aktywnego komentowania, bo bez komentarzy i recenzji, chęć do pisania spada.   EWF HD „Apartheid”   No dobra, winny jestem trochę wyjaśnień, gdyż wszyscy, którzy t
    • Grins
      Bo to jest tak jak z wódką mimo że cie skrzywdzi spowoduje na drugi dzień paraliż, rzygi, sraje to i tak dalej ją pijesz, tak jest z tym zjebanym WWE że musisz odpalić zobaczyć jakie gówno wymajstrowali  tak to właśnie działa.  Poza tym ciekawe czy ukażą Priesta za to co dziś powiedział o Pacie i całym produkcie. 
×
×
  • Dodaj nową pozycję...