Skocz do zawartości
  • Witaj na forum Attitude

    Dołącz do najstarszego forum o pro wrestlingu w Polsce!

    Jeżeli masz trudności z zalogowaniem się na swoje konto, to prosimy o kontakt pod adresem mailowym: forum@wrestling.pl

Na co komu ta gala? - Fastlane 2023


Rekomendowane odpowiedzi


  • Posty:  3 364
  • Reputacja:   635
  • Dołączył:  24.07.2008
  • Status:  Offline
  • Urządzenie:  Windows

 

  • Lubię to 1
  • Haha 1
"Życie jest za krótkie by oglądać walki z tygodniówek" ~Konfucjusz, 1867, kolorowane.

15595422535fc185b8ede06.png


  • Posty:  3 418
  • Reputacja:   848
  • Dołączył:  22.12.2009
  • Status:  Online
  • Urządzenie:  Windows

Takie pytanie z tytułu to chyba można kierować do większości gal WWE, ehh gdyby tylko ten niedobry Vince dał się wykazać bookerom:twisted:

  • Lubię to 1

iguanik.jpg.66e82412e7cf21181021cda981904880.jpg


  • Posty:  210
  • Reputacja:   56
  • Dołączył:  06.02.2014
  • Status:  Offline
  • Urządzenie:  Windows

Ja nie wierzę, że to bookował Tryplak. Przecież jakby to był jakiś TakeOver z 2016 to by to nosem wciągnęło. Wszystko było mega zaumlające, a najbardziej TT Ceny. 15 minut obijania go z jedną akcją na minutę. Ja pierniczę, przecież to był taki sleeper, że aż wstyd. To była zdecydowanie najgorsza gala pod jego dowództwem. Tragedia jednym słowem. Trochę mi się podobał main event ale to wszystko z pozytywów co mogę napisać. 
Wygrani openera też żenada. Liczyłem chociaż na jakiś cashin Priesta wobec takiego obrotu spraw, a tu też nic. Wygrana Mysteria też tragedia. SP i Lashleya można już rozwiązać. To nie mógł być Hunter. Nie uwierzę, że zrobił taki bubel.

  • Lubię to 1

  • Posty:  968
  • Reputacja:   435
  • Dołączył:  30.12.2016
  • Status:  Offline
  • Urządzenie:  Windows

Ta gala mogłaby trafić do śmietnika, jeśli Triple H chce przywrócić coś w klimacie ery attitude (chodzi mi o PPV) ilość walk itd. wykluczając takie gale jak Extreme Rules, Hell in a Cell czy TLC, to niech przywróci coś konkretniejszego jak Over The Edge, Vengeance, Fully Loaded, Over The Limit, In Your House, Judgment Day, Unforgiven, Armageddon, No Mercy... To by przykuło większą uwagę bo to Fastlane to można do kosza wyJ***ć nigdy nie lubiłem tej gali pod względem oprawy, nawet logo było i jest do dupy, takie coś mogli dać do NXT, a przeważnie najlepsze tytuły dają do NXT więc kompletnie tego nie rozumiem... Dla mnie ta gala mogłaby zniknąć ja bym to tak z organizował to jest moja propozycja... Ale wiem że WWE jest zbyt głupie aby wpaść na to.

  • Styczeń: Royal Rumble
  • Luty: Elimination Chamber
  • Marzec/Kwiecień: WrestleMania
  • Maj: Backlash
  • Czerwiec: Money In The Bank
  • Lipiec: Judgment Day lub No Mercy
  • Sierpień: SummerSlam
  • Wrzesień: Over The Edge lub Fully Loaded lub Over The Limit
  • Październik: In Your House (tutaj można byłoby fajnie oddać hołd i co roku wrzucić Hell in a Cell Match bo na tej gali wszystko się zaczęło z tą stypulacją po między HBK'em a Undertakerem, ogólnie co roku ta gala mogła być nosić inna nazwę In Your House: ??? 
  • Listopad: Survivor Series
  • Grudzień: Armageddon lub Vengeance

Zapomniałem o Crown Jewel ale tą galę zawsze traktuje z przymrużeniem oka.

Taka kolejność wszystkim by pasowała i każdy byłby zadowolony i każdy by wiedział która gala jest mniej ważna a która nie :) Fastlane jest zbędne jako PPV tak jak pisałem, to sie idealnie nadaje do NXT a nie do głównego rosteru. 

Edytowane przez Grins
  • Lubię to 1

ori_3492683_86dfca8de8bf2c0893bc553b3506a3220ee33ce0_photo-frame-collage-picture-frames-template-retro-image-montage-mock.png

ori_3492683_86dfca8de8bf2c0893bc553b3506a3220ee33ce0_photo-frame-collage-picture-frames-template-retro-image-montage-mock.png.e621ddc1d3a89738016122d836f29810.jpg.78214f4cc1b9a4d05cf44c58b1fa86e0.jpg

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Najnowsze posty

    • Attitude
      Nazwa gali: Marigold 1st Anniversary Series ~ Burning Desire - Dzień 3 Data: 05.06.2025 Federacja: Dream Star Fighting Marigold Typ: Online Stream Lokalizacja: Tokyo, Japan Arena: Shinjuku FACE Publiczność: 412 Format: Live Platforma: Wrestle Universe Karta: Wyniki: Powiązane tematy: Kobiecy Pro Wrestling - dyskusje
    • Attitude
      Nazwa gali: NJPW NZ Dojo Lion's Den Data: 07.06.2025 Federacja: NJPW New Zealand Dojo Typ: Event Lokalizacja: Auckland, New Zealand Karta: Wyniki: Powiązane tematy: New Japan Pro Wrestling - dyskusja ogólna
    • DarthVader
      Raczej nie zmienią planów na Cenę i jego emerytalną trasę, ale WHC od Uso mógłby zgarnąć 
    • Kowalski
      Women's MitB  5 minut walki i amerykańce już domagają się stołów ... ehh Jakaś ta walka taka... nie wiem, czegoś tu brakowało. Brakowało jakichś fajnych spotów, jedynie ten Devill Kiss na drabinie powiedzmy orginalny. Mami miała dwie króciutkie ofensywy a spodziewałem się że będzie tu dominować siłowo i porzuca trochę rywalkami. Zdecydowanie na plus zwyciężczyni, podoba mi się jej postać po turnie (ciekawsza niż kiedykolwiek) Domino vs kolejny typ w masce co umie skakać  Nie rozumiem po co to.  Lyra vs Lynch Znowu fajnie ringowo. W głowie sobie ułożyłem że wraca tu Bayley skopać Becky a to by oznaczało koniec tego  feudu. Na szczęście się myliłem. Na szczęście dla Lyry, bo mam obawy że po tym może przepaść. Men's money in the bank  Cena w main evencie, to pewnie coś szykują. Sklad trochę bida jak tak patrzeć po kątem zwycięscy. Knight i Rollins (dla fabuły) a reszta raczej bez szans.  I hate you! Solo vs Fatu - czekam, liczę że będzie dobra TV Gdzie Punk? Gdzie Sami? Tak płakali żeby Seth wygrał i nawet się nie pokazali - bzdura. Z jednej strony pasuje ta walizka Rolkowi (główna zła siła plus porządna obstawa) i będzie kontent a z drugiej po cholere mu ona. Dostałby walkę o pas ot tak a nawet jak nie to z taką obstawą wywalczył by ją. Szkoda w chuj LA, było kilka okazji wrzucić go w główny obrazek a tak szanse maleją z każdym miesiącem. Walka gali zdecydowanie, tylko ten zwycięzca na minus Tag Team match  Na odnotowanie zasługuje tylko końcówka. Powrót roku! Z uśmiechem na ustach kończę ten event (niewiele mi trzeba, wystarczy Ron Cena), a finish poprzedniej walki jak i ta tego nie zapowiadały. Cody pinuje Jaśka to może dostanie rewanż bez konieczności wygrywania KotR Chad Gable - MVP soboty  
    • Lukasz_Kukas_Tm
      Po tym powrocie R Truth powinien dostać walkę o pas wwe na konieć kariery i ją wygrać
×
×
  • Dodaj nową pozycję...