Skocz do zawartości
  • Witaj na forum Attitude

    Dołącz do najstarszego forum o pro wrestlingu w Polsce!

    Jeżeli masz trudności z zalogowaniem się na swoje konto, to prosimy o kontakt pod adresem mailowym: forum@wrestling.pl

WWE NXT - dyskusje, spoilery, wrażenia


Rekomendowane odpowiedzi


  • Posty:  1 364
  • Reputacja:   0
  • Dołączył:  15.07.2013
  • Status:  Offline

NXT Takeover

 

Adam Rose vs Camacho

Ten początek nie napalił mnie na resztę gali. Tak naprawdę był to Jasiowy squash, ofensywa heela przeplatana rest holdami a przy zrywie 3 count po beznadziejnym finisherze. Wciąż nie lubię Adama Rose'a :D

 

Ascension vs Luchadorzy

Ricardo i Kalisto mogliby trochę więcej polatać a walka po hot tagu mogła trwać trochę dłużej na tych wyższych obrotach ale poza tym było wszystko czego się spodziewałem. Dobrze że Ascension wygrało, jacy byliby z nich najdłużsi mistrzowie kiedy nabijali title run na jobberach a padliby na pierwszym (bo nie licze Too Cool) poważnym wyzwaniu? Co dalej? Do głowy przychodzą mi tylko Tye Dillinger i Jason Jordan chociaż od ich pierwszego pojawienia się słuch po nich zaginął :P.

 

Tyler Breeze vs Sami Zayn

Może najpierw o theme songach. O ile zmianę theme songu Breeza rozumiem bo theme ze słowami są bardziej wyraźne i lepiej się ich słucha w Main Rosterze(nie wspominając już o fakcie że jest całkiem fajny i świetnie pasuje do gimmicku Breeza) to zmienianie theme songu Zayna to kompletna klapa. Z tym co Sami miał mógł już ruszać na Main Roster. Co prawda fajnym pstryczkiem w nos jest to że melodia jest bardzo podobna do theme songu Samiego aka El Generico ale Lower The Boom w mojej opinii sprzedałoby się lepiej.

Co do samego pojedynku to nie będę inny: Show stealer z bardzo fajną końcówką, chyba nie widziałem lepszego przejścia do Beauty Shootu odkąd Tyler Breeze pojawił się na horyzoncie. Cholernie szkoda zbotchowanej sygnatury Ex Generico bo to mógł być spot pojedynku ale myślę że gdy już się zaczęli przewracać po botchu to fajnie wyszli z kłopotliwej sytuacji. A porażki Zayna to aż się proszą o jakiś heel turn bądź obsesję związane z byciem nieskutecznym(takie coś zajeżdżające obsesją Shawna Michaelsa na punkcie przerwania streaku).

 

Przejdę od razu do Main Eventu bo o Rusevie nie ma się co wyrażać (chociaż fajnie że rozpisywany mocarnie Mojo został oklepany, czekałem na to od jakiegoś czasu :D) a walki div nie oglądałem, może będę tego żałował ale w takim wypadku nadrobię oglądając Takeover na Extreme Sports Channel :P.

 

Adrian Neville vs Tyson Kidd

Bardzo dobry pojedynek, blisko przebicia Breeza z Zaynem ale ci po prostu ustawili tą poprzeczkę na tyle wysoko że mogliby skraść nie jedno Main Rosterowe PPV :). To co dla mnie było mocą tej walki to fakt że nie było to takie pro face vs face czyli "szanuje cię ale musimy się bić", była psychologia, obydwaj mieli heelowe momenty i było dużo trash talku. Z gali więcej chyba jednak wynosi Tyson, który dzięki Pre-Showowi w którym wyświetlony został jego wywiad z Michaelem Colem i całej walce wreszcie stał się jakiś i pokazał pazur. Odmówienie uścisku dłoni jest zdecydowanym krokiem w stronę heel turnu.

 

Drugie NXT PPV i mimo że gorsze od Arrival, było to wciąż bardzo przyjemnie spędzone półtorej godziny. Fajnie że tego typu specjalne eventy będą pojawiać się w NXT częściej i chyba staną się one największą siłą jeśli chodzi o żółtą tygodniówkę - no, przynajmniej do momentu w którym dobra passa zostanie przełamana i PPV po prostu będzie słabe :D. Ale oby nie nastąpiło to szybko.


  • Posty:  373
  • Reputacja:   0
  • Dołączył:  20.08.2010
  • Status:  Offline

Jak można zafundować Zaynowi turn? To niedorzeczne i niedopuszczalne ocierające się wręcz o idiotyzm. Aktualnie najbardziej over z publiką, kreowany na underdoga, z jasnym celem i zamiarami, gwarancja świetnych walk i przyjemnych segmentów ;) Z pewnością pociągną to jeszcze trochę aby na następny special event dać nam lodzio miodzio wypromowany main event Sami vs ex-PAC. Nawet i cieszy mnie fakt wydłużenia pogoni za pasem, a przynajmniej zachęca do zajrzenia na przyszłotygodniowy taping.

 

Rusev grubo mi się przejadł. Nigdy nie byłem jego zwolennikiem. Aktualnie z niecierpliwością wypatruję aż trafi w końcu na kogoś, kto go wyśle tam gdzie jego miejsce - do jobberni.

 

Traktując Takeover ogólną opinią, wyszło całkiem przyjemnie. Było na co popatrzeć i to najważniejsze. Oby tak dalej!


  • Posty:  2 316
  • Reputacja:   54
  • Dołączył:  02.07.2013
  • Status:  Offline
  • Urządzenie:  Android

Ogólinie nxt takerover było bardzo dobrym ppv, choć gorszym niż arrival. Dalej mamy problemy z dywizją tt, co w wwe jest oczywsitoscią. Sądziłem, że mozemy zobaczyc nowych mistrzów. Wydawało mi się, że to dobry moment by Victor i Connor trafili do głównego rosteru. Z miejsca mgliby dostać pasy od Usosów. Sam pojedynek zły nie był, jednak mam niedosyt.

 

Nie podoba mi się promowanie Camacho , z tego gościa dużo się nie wyciśnie. Natomiast Rose to projekt , który znudzi się juz w okresie jesiennym. Taki gimmick powinien być inaczej prowadzony. Dziwnie oglada się jego jak w pewnym momencie udaje Hogana. Move set nie pasuje do jego posatci. Niestety raczej nic mu w tym zakresie nie zmieniał. Taki typek robiacy spinebustera, mnie to nie rusza...

 

Panie dały całkiem dobry wrestling, jak na kobitki oczywiscie. Wygrana córki Ricka byłą pewniakiem. Wolałbym aby zrobiła to za pomocą submissionu, ale narzekać naprawdę nie można. Kilka fajnych przejść, życzę sobie by w głównym rosterze panie dawały podobne walki, bo cos takiego to mogę oglądać, nawet zbytnio nie przewijając. Co mnie zdarza sie bardzo rzadko. :D

 

Kid vs Neville-tutaj spodziewałem się więcej. Szczerze to wynudziłem sie niemiłosiernie. Tylko pokaz lustrzanego odbica mi się podobał. W reszcie pojedynku nie widziałem nic nowego.

 

Walka wieczoru- Zayn znów dał popis umiejetnosci. Breeze nie odstawał. Mam nadzieje , że przegrana Samiego oznacza, ze niedługo ztanie się ważnym ogniwem wwe, a nie tylko pobocnzej tygodniówki. Co ten chłop wyprawia, to się nie mieści w głowie. Dla mnie kandydat na walizkę mitb i osoba godna zastapienia Punka. Bardizej on, niz D-Bryan. Nie zgodzę sie, że potrzebuje on turnu. W mojej opini to projekt (bardz) gotowy. Nic bym nie zmieniał. Dawno nie było w wwe tak dobrze prowadzonego underdoga. Cieszę sie, że dali mu finisher z roh. Szkoda, że troche zbotchowany, ale takie akcje w wwe to rzadkosć.

 

Świetnie sie bawiłem ogladajac ,,żółte ppv'' Teraz niech taka specjalna gala odbędzie się w okresie SummerSlam. Apropos wie ktoś, czemu Calihana niebyło jescze w tv. Z tego co kojarzę, to miał debiutować jakos w kwietniu... :roll:

163870508457e2d890447a3.jpg


  • Posty:  685
  • Reputacja:   0
  • Dołączył:  09.03.2013
  • Status:  Offline

Adam Rose vs Camacho - Camacho ani niczym szczególnym się nie wyróżnił ani niczego nie spierdolił. Przy ewentualnych rozliczeniach będą mu wypominać to pierwsze. Dalej jest nijaki w ringu mimo lepszej otoczki. Rose zrobił to co miał zrobić udowadniając, że zmiana postaci niekoniecznie przeniesie się na widowiskowość.

 

Ascension vs Kalisto & El Local - Po macoszemu podeszli do tej walki. Jej długość i sam przebieg pokazuje, że Kalisto i Rodriguez to dla obecnych mistrzów nic innego jak kolejni jobberzy na drodze. Z walki zapamiętam głównie rosnącą popularność mistrzów oraz "yah", który staje się coraz bardziej chwytliwy.

 

Sami Zayn vs Tyler Breeze - Najlepszy pojedynek gali. Zayn pokazał, że ma wszystko aby iśc do głównego rosteru. Świetnie przeprowadził Breeze'a przez ten pojedynek, pracował na jego korzyść, uwydatnił jego najlepsze punkty, pozwolił skorzystać z tego w czym Tyler potrafi się odnaleźć. Nie zgadzam się z opiniami, że Zayn potrzebuje gimmicku. Dla mnie to gotowy materiał na awans. Może i lepiej, że kręci się w rozwojówce robiąc świetne walki aniżeli idąc do głównego rosteru, prezentując się tak jak Rusev, Rose, Dallas czy Emma.

 

Charlotte w/ Ric Flair vs Natalya w/ Bret Hart - Walka wybitna nie była ale i tak zaryzykuje stwierdzenie, że w tym roku i tak nic lepszego w walkach div nie zobaczymy. Przez całe 17 minut nie miałem ani jednego momentu aby przewinąc walkę a to już jest duży sukces. Być może dlatego, że poszli w wymianę submissionów i bardziej techniczny wrestling, który lubię, być może to przez Flaira i Harta. Nie ważne. Ważne jest to, że Charlotte robi ciągłe postępy i już teraz jest w stanie prezentować się świetnie.

 

Budowali Mojo na topowego babyface'a rozwojówki (takie odniosłem wrażenie) tymczasem zostaje zniszczony przez Ruseva. Na domiar złego pojawiły się wymowne chanty"thank you Russia". Chyba trzeba zmienić swoją strategię.

 

Adrian Neville vs Tyson Kidd - Kolejna świetna walka jednak tej Zayna i Breeze'a nie przebiła. Poszli w chain wrestling i bardzo dobrze bo moim zdaniem właśnie to uratowało walkę. Gdy tylko przyspieszali zaczęli skakać moja uwaga automatycznie malała. Po prostu nie było to tak dobre jak bardziej techniczna część. Pojawiły się też botche, które niestety psują obraz całej walki.


  • Posty:  2 148
  • Reputacja:   39
  • Dołączył:  21.06.2011
  • Status:  Offline
  • Urządzenie:  Android

Mojo Rawley kontra Aiden English

Push dla Mojo Rawleya trwa w najlepsze. Ciekaw jestem, dokąd go zaprowadzi...

 

Charlotte kontra Bayley

Panie chciały zaprezentować odrobinę technicznego wrestlingu i średnio im to wyszło. Sporo div pojawiło się w ringu po walce, ale szkoda, że aż trójka należy do głównego rosteru. Patrząc na Sashę Banks, czuję zgrzyt między przyjaciółkami. Oby tylko nie doszło do zamiany na blondynkę...

 

Tag Team Match

WWE szuka następnych pretendentów dla The Ascension, a mając w pamięci po głoski o awansie mistrzów NXT Tag Team do głównego rosteru - z zgrozo! - nie jest wykluczone, że tak nijacy ludzie jak Jason Jordan czy Tyle Dillinger będą mieli szansę przejąć tytuły. Jordan skończył walkę po Angle Slam. Czyżby Kurt Angle rozpoczął z nim wojenkę na Twitterze jak z Randym Ortonem? :twisted:

 

Tyler Breeze przybliżył kulisy swojej wejściówki, ale w swoim wystąpieniu nie przybliżył się do bardzo dobrego poziomu...

 

NXT Championship Match

Zaskoczyło mnie, że Adrian Neville walczył w gimmick matchu z kimś, kogo tydzień temu w walce o pas nikt nie widział. Zwycięski na Takeover, będący na fali Neville nie mógł przegrać z Justinem Gabrielem, tak jak prawdopodobnie nie przegra w ewentualnym rewanżu z Tysonem Kiddem...

 

Po święcie w PPV, czas wrócić do prozy życia NXT...Tyle w podsumowaniu...

70800448856fb97a41e5eb.jpg


  • Posty:  3 709
  • Reputacja:   0
  • Dołączył:  11.10.2010
  • Status:  Offline

Mojo Rawley vs Aiden English Mojo wydawał się nie pamiętać jak został tydzień temu mocno obity i nawet tego nie rozpamiętywał. Aiden natomiast utonął już na dobre, bo pojawia się rzadko, a jak już dali mu zawalczyć to musiał się podłożyć Rawleyowi, który swojego finishera nawet do końca nie wykonał, bo nie usiadł porządnie na rywalu. W ogóle to prostszy finisher to chyba nie istnieje… English wiele nie zdziałał, jedynie na początku miał kontrolę, ale szybko ją stracił.

Jason Jordan & Tyle Dillinger vs ??? Wybitnie nudna walka. CI bardziej znani dominowali cały czas obijając rywali prostymi akcjami. Naprawdę jak mają puszczać takie walki t niech sobie darują. Przynajmniej wiem czyją walkę ominąć następnym razem.

 

Adrian Neville vs Justin Gabriel Fajna walka, nie można zaprzeczyć, choć szkoda że nie zachwali tempa z początku, a wiadomo że ich na to stać. Mimo to było ciekawie, a i Gabriel przypłacił to limem pod okiem. Wszystko fajnie, Tylkowo by się nie działo, to i tak w głowie siedzi że Justin to jobber i nie wygra z mistrzem.

28054889252fa02dfba372.jpg


  • Posty:  373
  • Reputacja:   0
  • Dołączył:  20.08.2010
  • Status:  Offline

Po tym odcinku mogę powiedzieć tylko jedno - Lets go Tyler! :) jak za mikrofonem musi jeszcze popracować tak ten jego klip wypadł świetnie. Wyszlifować mic-skillsy i dawać mu złoto.

 

W dywizji TT w końcu powoli zaczyna się jakiś ruch. Jak na walkę z jobberami to dostali dosyć dużo czasu :P JJ i Dillinger może i nie są materiałem na odebranie pasów ale jako realne zagrożenie, czy do walki o pretendentów nadają się akurat. Niech dadzą im zamaskowanych i będzie na co popatrzeć.

 

Gdzie Sami? Po co zapychacze w postaci Aidena skoro inni bardziej wartościowi czekają na debiut? Nawet jeżeli na nich pomysłu nie mają powinni organizować takie 3-4 osobowe spotfesty aby dać się wykazać reszcie. Boli mnie to, bo coraz częściej złażą się wypaleńcy typu Gabriel czy Kidd zamiast rzucić nam coś nowego. W końcu rozwojówka. Chcą podpromować młodych to na superstars czy main event niech dadzą im kilka minutek z jobberem.


  • Posty:  1 775
  • Reputacja:   0
  • Dołączył:  20.07.2011
  • Status:  Offline

Psychxx, ty chcesz na spotfestach budować tygodniówkę? Co to jest, PWG? To była chyba najgłupsza rzecz jaką przeczytałem.

 

Zayn jest wypromowany do samego nieba, więc jeden odcinek wolnego, po PORAŻCE w ważnej walce, jest wręcz wskazany (a jeśli ci chodzi o Callihana to musi być jakiś powód dla którego jeszcze nie zadebiutował - pewnie nie mają pomysły - a jobbować takiego chłopaka z powodu braku pomysły narazie nie ma sensu). Poza tym to Breeze miał dziś swój moment, i wręcz nie wypadało mu kraść spotlighta - szczególnie w bezsensowny sposób. Aiden został przedstawiony w tv, bo Dabju ma już na niego pomysł, więc przed wprowadzeniem go w życie, konieczne było przypomnienie jego postaci. Innych też trzeba promować, inaczej to wszystko mijało by się z celem.

 

Np. taki Mojo - wszystko poza movesetem i doświadczeniem w ringu, chłop ma. Jestem przekonany że dzięki takiej postaci jaką ma, Rawley będzie mógł uratować swój tyłek byle jakim promem - to promo z ostatniego odcinka, jak najbardziej dobre i akceptowalne. Nowy tag team też trzeba promować, nawet entą walką z jobberami - besides, w NXT nie ma tag teamów - są Ascension, ci dwaj i luchasi więc inaczej niż poprzez walkę z jobbersami narazie nię będą ich sprzedawać - to jest wrestlingowy elementarz.

 

Oczywiście rozumiem argument Tysonów Kiddów i Justinów Gabrielów - miejsce dla nowych powinno być, a ci je poniekąd zabierają. To prawda. Ale prawdą też jest to że w rozwojówce jest pełno zielonych, niegotowych na występy w tv zawodników - Dabju zawsze znajdzie dla nich miejsce, ale nie ma co ich wpychać na siłę - można się niepotrzebnie przejechać.

 

 

Co mi się podobało w tym odcinku - Breeze dał fajne, kąśliwe promo, jego video było bardzo spoko; Justin mimo indysowego ring attire ciągle pokazuje że sporo potrafi; JJ i Tye powoli są przymierzani do pasów i dostali całkiem przyjemnych jobberów do pokonania - mimo koślawego przyjęcia back body dropu, to ringowo prezentowali się całkiem nieźle; panie również zaprezentowały się przyzwoicie, choć te dmuchańce Bayley trochę mnie przeraziły - generalnie, NXT przechodzi małe przegrupowanie, przetasowanie materiału, i słusznie, koło musi się kręcić.


  • Posty:  558
  • Reputacja:   1
  • Dołączył:  10.07.2013
  • Status:  Offline
  • Urządzenie:  Macintosh

Nowi rywale dla Ascension już znani, chociaż za wielkich szans im nie wróżę. Konnor i Victor pasy stracą zapewne wtedy kiedy przyjdzie czas na ich debiut w main rosterze.

 

Summer wraca do main rosteru. Obstawiam że prędzej czy później zachce się jej pasa. Nie zdziwię się też, jeśli to ona nastawi Banksównę przeciwko Flairowej.

 

Kidd dostanie jeszcze jedną walkę. Na Takeover wypadło dosyć fajnie (i tak poniżej moich oczekiwań), więc przy następnym starciu powinno być jeszcze lepiej.

 

Mojo znów wygrywa nad Englishem, ale do niczego to nie prowadzi. Nie wiem jakie plany mają dla tego chłopaka, ale kilka przeróbek by się przydało (finisher!!).

 

Speech Breeze'a nie przypadł mi do gustu, chociaż źle nie było. Po tym video spodziewałem się więcej, ale muza, która idealnie pasuje do jego postaci trochę załagodziła moje odczucia.


  • Posty:  3 459
  • Reputacja:   1
  • Dołączył:  09.12.2010
  • Status:  Offline

Epizod był kiepski, bo nic ciekawego się nie wydarzyło, ale nie o tym chcę napisać swojego posta... Chcę się odnieść tylko do ewentualnego debiutu Nevilla w main rostrze, a więc wydaje się mi, że idealną ideą na debiut tego gościa w głównym rosterze jest zrobienie z niego i z Van Dama Tag Teamu. Adrian nie błyszczy za mikrofonem, ba on nie ma w ogóle mic skilli, ale za to jest fenomenalny w ringu podobnie jak RVD, ale u tego drugiego jest znacznie lepiej w tej pierwszej, najważniejszej kwestii. Idealnym momentem na debiut Tarzana byłby czas, w którym Ascension czy też Wyatt Family trzymałoby już TT pasy z minimum 6 miesięcy, które trafiłby w ręce RVD i Nevilla... To co napisałem może się wydawać głupie, ale w innym razie Adrian byłby skazany na porażkę, bo w ogóle nie ma mic skilli... No chyba, że zrobiliby z niego drugiego Sin Carę czy jakiegoś miniaturowego, latającego Umagę :lol: Co o tym myślicie?

  • Posty:  123
  • Reputacja:   0
  • Dołączył:  13.11.2012
  • Status:  Offline

Najnowszy epizod NXT, nie obfitował w nic wybitnego, ani rewolucyjnego, ale i tak świetnie bawiłem się mogąc oglądać najnowszy epizod żółtej tygodniówki, a to co zapadło mi w pamięć(najbardziej) to:

 

- speech Tylera Breeze'a, który był przekonywujący w swoich słowach. Ponoć po NXT Takeover, Tyler bardzo zyskał w oczach oficjeli, więc nie zdziwię się, jak niedługo przejmie pas od Neville'a.

 

 

- dobra walka Gabriela z Adrianem, ale to nie powinno nikogo dziwić. Obaj są lotnikami i mają bardzo dobre/dobre Ring Skille, które pokazali w tej walce. Swoją drogą szkoda, że taki Gabriel nie pokazuje się chociaż na Main Event, bo wtedy poziom tamtej tygodniówki automatycznie wzrósłby chociaż o ten 1%.

 

Ps. tak się ostatnio zastanawiałem, kto z rosteru NXT, jest takim typowym orginalsem, który od nowej formuły NXT był ciagle w rostrze i po większym zastanowieniu się są to chyba tylko:

- Corey Graves(tak wgl to gdzie on do cholery jasnej się podziewa)

- Aiden English (pamiętam jak jeszcze nie był "śpiewakiem" i służył jako mięso armatnie dla Big E'go)

No i to chyba wszyscy.

211437251853627083cc668.jpg


  • Posty:  630
  • Reputacja:   0
  • Dołączył:  04.09.2012
  • Status:  Offline

Trochę denerwuje mnie ten "dym/mgła" przy wejściach na NXT. Za niedługo cały roster będzie to mieć.

 

Po co wracają do Aiden vs Mojo? Rawley tydzień temu stracił całe swoje momentum. Głupotą było go podkładanie Rusevowi, bo nie ma już takiej otoczki niepokonanego (chyba że już wcześniej przegrał walkę/brawl, którą mogłem przewinąłem).

 

Jak Neville zgarnął pas NXT to dali mu Brodusa z głównego rosteru. Teraz jak Charlotte ma pas div to więcej niż pewne że dostanie powracającą Summer Rae. Niezbyt mi się to podoba. Wolę już Bayley walczącą o pas.

 

Theme Song Breeze'a naprawdę mi się podoba ale jest jeden problem. Nijak nie współgra mu do wejścia, a poprzedni Theme Song był idealnie dopasowany do wejścia. Mimo wszystko uważam że nowy theme song jest bardziej charakterystyczny. Samo promo dupy nie urwało. Tyler ma ten sam plus co Adam Rose. Obaj mają dopasowany do gimmicku głos (przy Krugerze podjeżdża aż krypto-gejem). Teledysk do theme songu to nic takiego ale napisy po nim mnie rozwaliły :D

 

Kidd vs Neville kompletnie spływa pod względem wyniku (ponownie). Ustalenie walki było fatalne. Adrian uścisnął dłoń Kidda tak nijako że woła to o pomstę do nieba.

NACZELNY HEJTER FINNA BALORA

  • Posty:  373
  • Reputacja:   0
  • Dołączył:  20.08.2010
  • Status:  Offline

Jack Doomsday, Ależ nie hiperbolizuj tego... ot przyjemnie byłoby zawiesić oko na walczących debiutantach w jakimś openerze. Jeszcze fajniej jakby zrobili jakiś większy turniej czy cuś w tym stylu ale to już puste nadzieje. Tak czy inaczej o ile dobrze widzę wrestlerzy w gatkach gdzie gimmick powoli nabiera wyrazistości to większość aktualnego czynnie występującego rosteru. Do tego nie zasłaniajmy się tutaj brakiem pomysłu - brakiem debiutu, bo taki beznadziejny Aiden czy hipis (pomysł i odgrywanie postaci) odbijają się nieczęsto lecz regularnie bez jakiegokolwiek sensu. Nawet żeby na PPV dali coś takiego, zamiast ściągać Ruseva z braku pomysłu na zapchanie karty.

To nie jest konieczność a jednak fajne urozmaicenie. Regularny special match o swój spot. Tyle już badziewia dopuszczali do emisji, że ryzyko takiego ruchu spada do zera.


  • Posty:  1 775
  • Reputacja:   0
  • Dołączył:  20.07.2011
  • Status:  Offline

... nie hiperbolizuj ... hehe, dobre ;)

 

Psyhxxx, nie, nie hiperbolizuję tego ;) Turniej? Dopiero był o pas kobiet - Dabju nigdy nie chciało powielać tych samych pomysł w krótkim odstępie czasowym, więc to można skreślić.

 

Opener z debiutantami? - Walka tag team z tego odcinka - JJ i Tye walczą jako team dopiero drugi raz w tv + dostali dwóch jobberków, którzy pokazali że mają podstawy by zagrzać miejsce w NXT na nieco dłużej (żadnego z nich nie pamiętam żebym wcześniej widział ... poza debiutem JJ'a i Tye'a jako TT, rzecz jasna)

 

Uwierz mi - Aiden i hipis nie kręcą się bez celu - musi być jakiś powód dla którego tak często mają miejsce w tv:

- Aiden? wciąż jest over, wciąż zbiera reakcje więc można coś z tego skleić

- Parker? Ma świetny motyw z generowaniem heatu (ta tablica/transparent jest bardzo dobre) - jako kolorowy face nie miał racji bytu, jako poważniejszy heel w mroczniejszych kolorach kupuje go bez namysłu - a nie zapominajmy że ringowo nie jest beznadziejny (coś z niego będzie ;) )

 

Rusev na Takeover nie był konieczny, ale Dabju prawdopodobnie chciało wykorzystać to że on balansuje między rosterami - poza tym zbyt dużo uwagi przykuwa ten projekt żeby nie skorzystać z takiej okazji

 

Special match o swój spot? Jedyne co mi przychodzi do głowy to robienie kopii Gut-Checku, który nie był pomysłem najwyższych lotów - takie speciale oni przechodzą na live eventach i presentation skillsach.

 

Dabju stosuje spokojną rotacje - takie wrzucenie bez celu kilku zawodników, dla uciechy kilku fanów niczego im nie da - czekają na zwolnienie się miejsc przez tych ważniejszych zawodników rozwojówki, oni robią to długofalowo, chcą by każdy z osobna był potencjalnie jak największą gwiazdą


  • Posty:  373
  • Reputacja:   0
  • Dołączył:  20.08.2010
  • Status:  Offline

O faktycznie o tym turnieju o pas kobiet całkiem zapomniałem, dzięki za odświeżenie pamięci ;) ja widziałbym tu bardziej coś na wzór w top trospect tournament z ROH czy dosyć często trafiające się "fight for your spot". Żadnych bzdurnych gut-checków. Zwykłe walki bez chorych oprawek. Owszem w tym przypadku dostaliśmy na początku młodziaków. Zależy mi aby weszło to jednak w rutynę.

Odnosząc się jeszcze do Parkera, odbieram to jako totalną klapę. Może i pomysł na hipisa jest dobry ale na pewno nie w takim wydaniu. Już nie zagłębiając się w mimikę wrestlera odczuwam jakby publika olewała go ciepłym moczem. Musi się bidulek jak taki Rusev uciekać do ataku w stronę fanów aby wywołać jakąkolwiek reakcje.

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Polecana zawartość

    • WWE Backlash 2025
      Dyskusje na temat wydarzenia WWE Backlash 2025!
        • Dzięki
      • 32 odpowiedzi
    • WWE WrestleMania 41
      Spekulacje i dyskusje na temat największego wydarzenia wrestlingowego roku - WrestleManii 41!
        • Dzięki
      • 147 odpowiedzi
    • WWE RAW - dyskusje, spoilery, wrażenia
      Zapraszamy do dzielenia się wrażeniami z Monday Night Raw na Netflix!

      W tym wątku użytkownicy forum dyskutują na temat czerwonego brandu od 2010 roku. Pozostaw swoją cegiełkę w temacie, zawierającym 17,9 tyś. odpowiedzi i 2,9 mln wyświetleń. :)
      • 18 041 odpowiedzi
    • New Japan Pro Wrestling - Dyskusja Ogólna
      Miejsce na ogólne dyskusje związane z New Japan Pro Wrestling.
      • 713 odpowiedzi
    • Kobiecy Pro Wrestling
      Ogólne dyskusje na temat pro wrestlingu w wykonaniu płci pięknej.
        • Lubię to
      • 107 odpowiedzi
    • TNA Wrestling - dyskusje, spoilery, wrażenia
      Miejsce w dedykowane ogólnym dyskusjom na temat TNA/Impact Wrestling!

       

      Wczorajszy IMPACT właśnie się ściąga, więc opinia w późniejszym terminie
        • Lubię to
      • 9 352 odpowiedzi
    • AEW Saturday Collision - ogólne dyskusje i komentarze
      Miejsce gdzie możesz podzielić się wrażeniami z programu AEW Dynamtie!
        • Lubię to
      • 147 odpowiedzi
    • AEW Dynamite - dyskusje, spoilery, wrażenia
      Miejsce gdzie możesz podzielić się wrażeniami z programu AEW Dynamtie!
      • 1 186 odpowiedzi
    • WWE SmackDown! - dyskusje, spoilery, wrażenia
      Dziel się wrażeniami z Friday Night SmackDown!
      • 9 599 odpowiedzi
    • WWE NXT - dyskusje, spoilery, wrażenia
      Dziel się wrażeniami z WWE NXT!
      • 4 893 odpowiedzi

  • Najnowsze posty

    • Kaczy316
      Lecimy z pierwszym Raw po Backlash! Może zaskoczy.   Ulala zaczynamy od CM Punka! Co będzie miał nam do powiedzenia?! W sumie mówi o Heymanie i jego zdradzie i o tym, że to już drugi raz, ogólnie wychodzi Paul, ale nie może nic powiedzieć, bo CM Punk cały czas mówi, a potem jeszcze wbija Rollins z Breakkerem. No i dostajemy tak samo solidne promo, Seth zaczyna rozumieć Punka i mówi też o tym, że Heyman był człowiekiem, który w niego bardzo wierzył, a Punk zamienił jego życie w piekło w czasie Road To WM i w sumie tu ma trochę racji, a potem lecą w stronę ringu i mamy brawl! Do którego dołącza się Sami Zayn, a później nawet Jey Uso! No i ostatecznie to face'owie wychodzą górą z tego starcia no tak jak mówiłem przewaga liczebna, a kto do Setha i Brona? Kurde no mam nadzieję, że ktoś dojdzie, fajny segmencik, buduję cały czas feud na linii Seth vs Punk, a Sami, Jey tylko temu dodają, pokazuję, że Seth decyzją z WM i z Raw po WM poleciał na wojnę.   Pentagon vs Gigachad, no Penta ma okazję się zemścić na alter ego El Grande Americano xD. 11 minut bardzo dobrej walki, przyjemna końcówka, Pentagon zgarnia zwycięstwo, a Gable jak zwykle przegrywa, smutne, ale nic nowego niestety xD, przyjemny pojedynek i Pentagon się zemścił, tak jak myślałem, jednak walka naprawdę super.   JD na backu, Dominik chyba nie ogarnia jak działa czas w różnych miejscach na świecie xDD. Ulala Seth i Bron vs Punk i Sami na SNME będzie, mocne zestawienie. Sami i Punk na backu starają się działać razem, znaczy będą starali się działać razem na SNME.   The War Raiders vs American Made, kolejna walka tych zespołów, raczej wyjdzie solidnie, tylko nie wiem co tam The New Day robi, w sensie nie jest to oficjalna walka o pretendenta, ale wygrany zawalczy o tytuły? Nie wiem jak to działa, ale coś jest wspominane o walce o tytuły, wiec nie ogarniam, ale zobaczmy jak to wyjdzie. Prawie 10,5 minuty walki solidnej walki mi się podobała i American Made wygrali przy pomocy The New Day, chyba chodziło o to, że jeśli War Raiders wygrają to dostają shota tak mi się wydaję, bo inaczej pomoc The New Day nie miałaby większego sensu raczej, chociaż komentatorzy powiedzieli o "Future Tag Team Championship oportunity" dla American Made, więc nie wiem, ale walka fajna.   Seth, Bron i Heyman na backu, Rollins podnosi Bronika na duchu.   Lecimy z World Heavyweight Championem! Jey Uso wbija na ring przy ogromnej aprobacie publiki! Co tam nam powie? O Loganie czy o Sethie? Jednak o Loganie xD, Setha pewnie zostawiają ostatecznie na Money In The Bank. Ulala znaczy no Jey tylko powiedział, że się zmierzy z Loganem i że dalej będzie mistrzem, ale wszystko przerywa Gunther!! No no Gunther mówi ciekawe rzeczy, że Jey nie jest naturalnym Championem, w sensie, że to nie jego naturalne środowisko, a Gunther był mistrzem przez 80% swojego pobytu w tej fedce i dowiadujemy się, że Gunther będzie czekał na Jeya bądź Logana zależy kto będzie mistrzem po Saturday Night's Main Event, ale....na Raw po Money In The Bank, szkoda, myślałem, że taką walkę dostaniemy na PLE takim jak właśnie Money In The Bank, ale widać Jey nie będzie bronił tytułu nawet na drugim PLE po WM, a szkoda, dobry segmencik, przyjemnie się oglądało, fajnie, że WWE nie zapomniało o Guntherku. Chociaż Jey za wiele tu nie powiedział.   Wywiad z Kaiserem, ale przerwany, bo Bronik zaatakował Jeya na backu hmm czy to ma go wykluczyć z walki 24 Maja czy co? Nie no raczej nie.   Finn Balor vs AJ Styles ulala lecimy z tym! Klasyczek! Woooooow co Oni tutaj ugotowali i ile czasu dostali, całe 17 minut walki, dwie reklamy co prawda, ale dalej 17 minut, bardzo dużo czasu, pojedynek świetny, wolno się dość rozkręcał, ale miał dużo fajnych momentów, mocnych akcji i przyjemnych, dobrych kontr, widać, że Panowie się znają sporo, w czasie walki Pentagon się pojawił, ale tylko po to, żeby rozwalić resztę JD, a właściwie McDonagha i Carlito, no ogólnie jestem zadowolony AJ wygrywa i ciekawe gdzie dalej go to prowadzi, ale Balor został mocno pokazany tutaj.   Po reklamach Becky siedzi na narożniku z mikrofonem i co, dostaniemy rewanż pomiędzy Becky, a Lyrą? Przekonajmy się! Dobra o Lyrze to mało powiedziała, ale fanom nieźle wygarnęła i powiedziała trochę prawdy o ile nie całą prawdę, ogólnie solidne promo, podobało mi się.   Next Week: Zaczynają się walki kwalifikacyjne do Money In The Bank Ladder Matchy oj tak czekam. AJ Styles i Pentagon vs Finn Balor i JD McDonagh, to może być ciekawe. Sheamus vs Grayson Waller, no to musiało się w końcu wydarzyć, może wyjdzie fajnie. Ulala Jey Uso vs Bron Breakker no to chętnie zobaczę, Ci Panowie dają świetne pojedynki. Zapowiada się przyjemne Raw.   Pora na main event! Rhea i Iyo vs Roxanne i Giulia, kurde kto tu wygra? Imo mogłyby debiutantki, chociaż ciężko będzie w to uwierzyć, ale może jakimś kantem? Walka będzie na pewno bardzo dobra! No i taka była bardzo dobra około 14 minutowa walka i wygrały te co powinny wygrać, znaczy ja chciałem Roxanne i Giulie, ale całkowicie rozumiem tę decyzję, Iyo to jednak mistrzymi, a Rhea najmocniejsza laska w rosterze obecnie, więc nic dziwnego, że Panie z MR wygrały, ale wcale to nie jest zły wybór, bo jest całkowicie zrozumiały, a waleczka cudna, Rhea po walce jeszcze patrzy się na tytuł Women's World oj będzie walka oj będzie i zapowiada się też wybornie, a Giulia i Perez jeszcze się doczłapią powoli do tytułu, kto wie czy to nie kandydatki do walizki obecnie, Roxanne i Giulia tylko zyskują na tym z kim feudują i że są już w main evencie takiego Raw i stawiają się jednym z najmocniejszych Pań w rosterze w tym głównej mistrzyni.   Plusy: Segment otwierający Gigachad vs Pentagon War Raiders vs American Made Segment Jeya i Gunthera Finn Balor vs AJ Styles Promo Becky Lynch Main event   Podsumowanie: Bardzo dobre Raw moim zdaniem pozbawione większych minusów o ile w ogóle jakieś były, walki oddały, zawodnicy mocno pokazani, segmenty podbudowujące feudy były, trochę się dowiedzieliśmy co nas czeka w przyszłych tygodniach, zaczynamy drogę do Saturday Night's Main Event oraz do Money In The Bank, zapowiada się mega ciekawie, a Raw polecam obejrzeć nawet dla samych walk, bo bardzo fajne były, tygodniówki ostatnio oddają pod tym względem imo.
    • Attitude
      Nazwa gali: WWE Monday Night RAW #1668 Data: 12.05.2025 Federacja: World Wrestling Entertainment Typ: Online Stream Lokalizacja: Louisville, Kentucky, USA Arena: KFC Yum! Center Format: Live Platforma: Netflix Komentarz: Michael Cole, Pat McAfee, Kofi Kingston & Xavier Woods Karta: Wyniki: Powiązane tematy: World Wrestling Entertainment - dyskusje ogólne WWE SmackDown! - dyskusje, spoilery, wrażenia WWE RAW - dyskusje, spoilery, wrażenia WWE NXT - dyskusje, spoilery, wrażenia
    • -Raven-
      Czy chodzi o to, że Homelander po dowiedzeniu się, że A-Train jest kretem, po prostu rozpłakał się z powodu jego zdrady?
    • PTW
      DNI OTWARTE JUŻ W TEN WEEKEND! Za nami fenomenalny weekend treningowy, hektolitry wylanego potu i progres, którego będziecie mogli sami doświadczyć na gali 31 maja :) Ale zanim to nastąpi zapraszamy już w ten weekend na nasze DNI OTWARTE! Zarówno w sobotę jak i niedzielę od godziny 10:00 jesteśmy do Waszej dyspozycji w naszej regularnie dopieszczanej bazie w Kozłowie i zaplanowaliśmy wiele atrakcji! Wpadaj zarówno jeśli chcesz TRENOWAĆ, ale też jeśli chcesz ZOBACZYĆ jak taki trening wygląda! Marzysz o byciu częścią świata pro wrestlingu, ale nie jako zawodnik? SUPER! U nas nauczysz się jak być wrestlerem czy wrestlerką, ale też sędzią, menedżerem komentatorem, konferansjerem, poznasz też tajniki organizacyjne pracy na zapleczu. Nie zwlekaj, wpadaj na Dni Otwarte już w ten weekend i wejdź do naszego szalonego, ekscytującego świata - oczywiście za FREE! :) PS: Od jutra lecimy z tematami galowymi! Szykuje się boskie wydarzenie wypełnione po brzegi mocnymi wrażeniami, więc zapnijcie pasy i zapraszamy na szalony rollercoaster emocji! Przeczytaj wpis na oficjalnym fanpage PTW.
    • KyRenLo
×
×
  • Dodaj nową pozycję...