Skocz do zawartości
 • Dołącz do najstarszego forum o pro wrestlingu w Polsce!  

  Dostęp do pełnej zawartości forum wymaga zalogowania się. Możesz przyśpieszyć proces logowania lub rejestracji używając konta na wspieranych przez nas serwisach.

  W przypadku problemów z dostępem do konta prosimy o kontakt pod adresem mailowym: forum(@)wrestling.pl

   

S.O.W ''Summer Wars''


maro

Rekomendowane odpowiedzi


 • Posty:  170
 • Reputacja:   0
 • Dołączył:  10.11.2005
 • Status:  Offline

Troche nudziło mi się przez wakacje i napisałem 3 gale .Moze bedzie ich więcej ?? Kiedys napewno .

 

Na ostatniej gali :

 

 

-Tazz zrzekł się pasa U.S.Open Invitational Match wyłonił nowego mistrza Stanów Zjednocznonych i został nim Dj Hyde.

-Delirious pokonał Brooklyn Brawlera.

-Doszło do pojedynku dwoch największych wrogów.Hardcore Champion Raven stanął do walki z Sandmanem.Obaj wrestlerzy nienawidzą się i jest miedzy nimi ''BAD BLOOD''.Jednak w czasie ich walki na ring wpadl Ian Rotten i Brain Damage i zaatakowali Sandmana i Ravena .......

 

Zaczynamy..........................DUP DUP DUP :!: S.O.W. !!!!!!T.V.!!!

Widzow:450

Dark Matches:

Giant Luchador def. Road Warrior Animal

Hardcore Holly def.Adam Polak

 

Rozpoczynamy nasza gale.Na ringu pojawia się Dusty Rhodes który wita publiczność i ogłasza karte na dzsiiejsze Show.

 

1.No ropes barbed wire match

Brandon Prophet vs Insane Lane

 

2.200 Light Tubes death match

New Jack vs ''The Polish Luchador'' Mr.2k w.Adam Polak

 

3 Way Dance for U.S Championschip

Dj Hyde vs Jigsaw vs Shane Storm

 

 

4.Tag Team Championschip match

Savio Vega & Apollo w/Armando Alejandro Estrada © vs Kamala,Koko B Warre w/ Doink The Clown

 

Main Event

Tag Team Texas Death Match

5.Raven & The Sandman vs Ian Rotten & Brain Damage

No ropes barbed wire match

Brandon Prophet vs Insane Lane

http://ravenentertainmentpromotions.com/sitebuilder/images/insaine_lane-201x280.jpg

Opis:Walka toczyła się w wolnym tempie ale nie brakowało kilku dzikich akcji.W 3 minucie walki Brandon Prophet na ring wysypał kilka set pinezek i wykonał Power Bomb na Insane Lane prosto na nie po czym chciał ''spinować'' przeciwnika ale sędzia odklepał tylko do dwóch.W 7 minucie kontrole przejął Insane Lane ktory wykonał German Suplex na Prophet 'cie prosto na krzesło po czym go spinował.

Sredni opener gali.Tych panów stać na więcej co juz nie raz nam pokazali.

 

Winner: Insane Lane (German Suplex / 8:19 min)

http://tampa.creativeloafing.com/binary/e579/cover-7057.jpeg

200 Light Tubes death match

New Jack vs ''The Polish Luchador'' Mr.2k w.Adam Polak

 

Jako pierwszy na ''jarzeniowkowy ring'' wchodzi zawodnik z Polski w towarzystwie swojego tag team partnera ''The Polish Luchador'' Mr.Two K.Chwyta za mikrofon ''New Jack dzisiaj skopie ci dupe '' ,publika wpada w szał ''You Sucks ,You Sucks....!'' .W głosnikach zaczyna lecieć Natural Born Killaz czyli muzyka przy ktorej wchodzi New Jack.

I oto pojawia się zaopatrzony w wozek z Supermarketu ktory jest obładowany takimi akcesoriami jak gitara,znak drogowy,kij bejsbolowy owinięty drutem kolczastym .I odrazu New Jack przechodzi do ofensywy !!!Uderza Polskiego Luchadora znakiem drogowym,następnie rozbija kolejno jedna,dwie,trzy,cztery,pięc,szesc,siedem,osiem jarzeniówek na głowie Mr.2k !!!

''Polish Luchador ''pada na deski .New Jack chwyta za gitare i zaczyna ganiac w koło ringu Adama Polaka !!!!!Dopada go i rozwala gitare na jego głowie ,szybko z pod ringu wyciąga stoł który energicznie rozkłada i kładzie na nim Adama Polaka .W miedzy czasie Polish Luchador dochodzi do siebie,chwyta za jarzeniówke i zachodzi od tyłu zajętego maltretowaniem biednego Adama Polaka -New Jacka .

New Jack ma kłopoty bo jest teraz bezlitosnie kopany przez dwóch zawodników z Polski . ''The Polish Luchador'' Mr.2k rozkłada drabine ,wspina się na nia .W tym czasie Adam Polak kladzie New Jacka na stoł i dzga kilka krotnie widelcem w czoło. Mr.2k jest na samym szczycie drabiny !!!To jakieś 4 m !!Mr.2k wykonuje z tej wysokosci Springboard moonsault prosto na New Jacka ktory

leży na stole!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!Publiczność oszalała !!!skanduje ''Holly Shit ,holly shit ,holly shit''.Obaj zapasnicy nie dają oznak zycia,Adam Polak probuje obudzic swojego przyjaciela jednak bez skutku.Dopiero po 2 minutach pierwzy do siebie dochodzi Polish Luchador chwile po nim New Jack....Jatka zaczyna się znowu rozkrecać obaj panowie idą na otwartą wymiane w koncu wskakują na ring i zaczynają na zmiane rozbijac na sobie

jarzeniowki i tak przez kilka minut !!!! Z obydwu wrestlerów krew leje się obficie.New Jack powala Mr.2k clothesline,odbija się od lin i wykonuje Leg Drop następnie wspina się na najwyższą line i robi Diving Headbutt na Polskim Luchadorze.New Jack wpada w furię zaczyna rozbijac jak szalony jarzeniówki na Mr.2k,na ring wpada Adam Polak ktory chce pomoc po raz kolejny swojemu

tag team partnerowi jednak New Jack rozbija mu na głowie jarzeniowke po czym za pomocą zszywacza przyszywa mu do czoła kilka banknotów i wyrzuca go poza ring .''Orginal Gangsta'' chce wykonać Power Bomb na Luchadorze jednak ten kontrakatuje i zakłada New Jackowi latająca dzwignie lokciową!!!!New Jack walczy z bolem a na ring wpada po raz kolejny Adam Polak tym razem z krzesłem w ręku .Kilka krotnie uderza

nim legende ECW.Mr.2k odbija sie od lin i wykonuje dropkick ,wspina sie na trzecią line i wykonuje shooting star press.Adam Polak układa jarzeniowki na srodku ringu a Mr.2k wykonje Back suplex na nie i odlicza New Jacka do 3!!!!!

 

Winner: ''The Polish Luchador'' Mr.2k ( Back suplex/ 18:29 min)

http://content.answers.com/main/content/wp/en/thumb/2/24/200px-JigsawWrestler.jpg vs http://myspace-220.vo.llnwd.net/01111/02/24/1111954220_l.jpg

3 Way Dance for U.S Championschip

30 minutowy limit czasowy

Dj Hyde © vs Jigsaw vs Shane Storm

Bardzo ciekawa walka .Cały czas coś sie działo,publicznosc była bardzo zadowolona.

Koncówka walki :Jigsaw powala Dj Hyde Super Kick'iem ,po czym wyrzuca z ringu poturbowanego wczesniej (przez Dj-a) Shane Storma.Wykonuje na Hyde swoj finisher Shining Enziguri !Pin.1.................................2............................Kick Out ! Jigsaw desperancko okłada Dj-a pięsciami jednak ten kontratakuje

jakby wstapily w niego nowe siły!! Dj odbija sie od lin i powala Jigsawa the clothesline'm !!Sygnalizuje wykonanie swoje finishera Shadow Driver i wykonuje go ! Pin 1........................2....................na ring wpada Shane Storm i przerywa Pin.Oklada kopniakami Dj-a,odbija sie od lin i powala go dropkick'iem po czym wykonuje Springboard tornado DDT PIN.1...................

2...............................Jigsaw przerywa pin i....podaje ręke Shane Storm'owi !!Teraz razem atakują Dj-a.To za akcje w 3 minucie walki kiedy to Dj Hyde bezlitosnie okładał ich krzesłem.Jigsaw po raz kolejny dzisiaj wykonuje Super Kick!!! Dj Hyde pada z wielkim hukiem.

Shane Storm usmiecha sie i przybija piątke Jigsaw'owi ale ten kopie go w krocze po czym wykonuje DDT i przechodzi do swojego finishera submission-Shining Enziguri !!!Ding Ding Ding słyszymy gong !Koniec walki !!!!!Czas sie skonczył !!! Dj Hyde broni tytuł !

Jigsaw nie wierzy!! Jest wsciekły ! Shane Storm zaczyna popychac Jigsawa ,wyraznie widać że ma pretensje o to że Jigsaw go podstepnie oszukał !Na ring wpada ochrona i rozdziela zapaśników.Dj Hyde opuszcza arene z pasem U.S.

 

Wynik:Draw (25:00) Dj Hyde broni U.S. Championschip

 

4.Tag Team Championschip match

Savio Vega & Apollo w/Armando Alejandro Estrada © vs Kamala,Koko B Warre w/ Doink The Clown

Walka mogła podobać się fanom tradycyjnego wrestlingu chodz publicznosć zgromadzona w Hali nie byla specjalnie zadowolona.Spokojnie przeczekała ten krotki mecz w ktorym dominował team Vega & Apollo.

 

Koncówka walki:Vega kopie Koko B ware swoim Caribbean Kick po czym wykonuje power bomb Pin.1................2...............3!!!Apollo i Vega bronia pasy teamów.Na ring wpada Doink The Clown i oblewa Apolla i Vege czerwoną farbą!!!!Savio Vega i Apollo wpadają w szał.

Rzucają się z pięsciami na Clowna na ring wpada ochrona ktora po kilku minutach opanowała sytuację .Doinkowi dostało sie w kość

 

Winner:Savio Vega & Apollo (6:15)

http://content.answers.com/main/content/wp/en/thumb/5/54/200px-Ian_Rotten.jpg

Main Event

Tag Team Texas Death Match

Raven & The Sandman vs Ian Rotten & Brain Damage

Walka była bardzo dobra i krwawa.Na początku Raven i Sandman nie umieli sie ze soba dogadac (wkoncu są wrogami) jednak z upływem dobrych kilku minut zrozumieli że Team musi współpracować.

 

Koncówka walki:Sandman i Ian Rotten okładają się poza ringiem ,na ringu Raven wykonuje na Brain Damage DDT ,Pin.1.....................2..............Kick Out .

Raven odbija się od lin,nabiera rozpędu i clothesline'm chce powalić Damage'a ,jednak ten robi unik odbija sie od lin i powala Big Boot to Face Ravena !W miedzy czasie za poza ringiem Ian wykonuje na Sandmanie Power Bomb na plonący stół !

Na srodku ringu damage kladzie krzesło,chwyta Ravena i wykonuje piledriver!!! Pin 1......................................2...........................3 Pin Fall !!! Wygrywa team Damage-Rotten !!!

The Sandman wchodzi na ring zaczyna się szarpanina z Ravenem .Raven kopie sandmana w krocze i robi Raven Effect DDT !!!Na ring wpada ochrona ale nie musi sie siłować z Ravenem bo ten sam dobrowolnie opuszcza ring belkotając coś pod nosem .

 

Winners:Ian Rotten and Brain Damage (19:21)

K-O-N-I-E-C

Jak zawsze mile widziane komentarze ;)

-----------------------------------------------------------------------------------------------------

Już 3 wrzesnia kolejna gala S.O.W.Nawiazalismy wspołprace z japońską federacją Zero One Max.Bedziemy wysyłać naszych zapasników do kraju kwitnącej wiśni a oni będą nas odwiedzać.3 Wrzesnia nasza pierwsza wspolna gala w ECW Arena.Dodatkowo na gali pojawi się kilku luchadorów z meksyku.

 

S.O.W. & Zero One Max ''Japan Invades america ''

 

U Style Match:

Kioshi Tamura vs ''Polish Luchador''Mr.2K

 

Single Match

Jay Lethal (S.O.W) vs Tengu Caser (Zero One)

 

Shane Storm vs Create A Wrestler

 

Sonjay Dutt (S.O.W) vs Takao Omori (Zero One)

 

Dr.Wagner (CMLL) vs Vampiro

 

3 WAY Dance

Jigsaw vs Minoru Fujita (Zero One) vs Super Dragon

 

Lader Match o 10000 $

Dj Hyde (S.O.W. US Champion) vs Steve Corino (Zero One)

 

Mask vs Mask Match

Giant Luchador vs Ultimo Dragon

 

Lighttubes Death Match

The Sandman(S.O.W. Hardcore Champion) vs Brain Damage

 

Main Event

8 Man Tag Team Match

USA VS Japan

Team USA(Scorpio Sky,Rocky Romero,B-Boy,El Generico) vs

Team Japan (Masato Tanaka,Yumeji Fugofugo,Yoshihito Sasaki,Shinjiro Otani)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 • Odpowiedzi 5
 • Dodano
 • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

 • maro

  3

 • Vaclav

  1

 • damiandziki

  1

 • majonez

  1

Popularne dni

Top użytkownicy w tym temacie


 • Posty:  1 927
 • Reputacja:   1
 • Dołączył:  25.09.2004
 • Status:  Offline
 • Urządzenie:  Windows

Roster ciekawy, walki wybrane dobrze... tylko średnio opisane. Przydałoby się też rozwinąć backstage.

Bardzo ciekawy pomysł z galą wspólnie organizowaną z Zero1 - Max.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


 • Posty:  170
 • Reputacja:   0
 • Dołączył:  10.11.2005
 • Status:  Offline

Dzięki za komentarz.

Wiem że słabo opisane bo nie pisałem rok i troszeczke wprawy musze nabrać.

Ale kolejna gala bedzie już naprawde dobra ;)

Dzięki za komentarz jeszcze raz, bardzo mi to pomaga .

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


 • Posty:  914
 • Reputacja:   0
 • Dołączył:  31.08.2005
 • Status:  Offline

No diary bardzo mi się spodobało:) Chociaż mógłbyś poprawić nieco walki;) Bardzo dobry booking no i ciekawy roster. Jednak za bardzo zmieszałeś style jak na mój gust ;) Czekam na nastepną gale ;)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


 • Posty:  1 055
 • Reputacja:   0
 • Dołączył:  06.07.2006
 • Status:  Offline

Rozwiń końcówki walk i zwróć uwagę na przecinki w tekście. Za pewne ładniej by to wyglądało gdybyś pisał w Wordzie.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


 • Posty:  170
 • Reputacja:   0
 • Dołączył:  10.11.2005
 • Status:  Offline

Dzięki chłopaki ze przeczytaliście i dzięki za komentarze.

 

damiandziki:Własnie celowo je tak zmieszałem i według mnie tak jest dobrze.Co inni o tym sądzą ?

 

majonez:tak zrobie.Kolejna gala naprawde będzie dopracowana więc sie nie zniechęcajcie ;)

 

 

Jeśli ktoś ma jeszcze jakieś uwagi to niech smiało pisze ;)

 

A do następnej gali dojdą jeszcze z dwie walki ! Będzie sie działo :twisted:

Na dniach podam ostateczną karte.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

×
×
 • Dodaj nową pozycję...