Skocz do zawartości
  • Witaj na forum Attitude

    Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Dostep do bota wrestlingowego AI
    Rozbudowane zabawy quizowe
    Typowanie wyników nadchodzących wydarzeń
    Pełny dostęp do ukrytych działów i treści
    Możliwość pisania i odpowiadania w tematach oraz chacie
    System prywatnych wiadomości
    Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    Członkostwo w najstarszej polskiej społeczności wrestlingowej (est. 2001)


    Jeżeli masz trudności z zalogowaniem się na swoje konto, to prosimy o kontakt pod adresem mailowym: forum@wrestling.pl

     

AEW All In 27/08/23 @ Wembley Stadium


Rekomendowane odpowiedzi


  • Posty:  4 822
  • Reputacja:   863
  • Dołączył:  26.06.2006
  • Status:  Online
  • Urządzenie:  Windows
  • Styl:  Ciemny

Sprzedaż dla vipów już ruszyła. Wkrótce również oficjalna przedsprzedaż. Powodzenia dla kupujących. Ciekawe ile dzisiaj sprzedadzą biletów… ;)


  • Posty:  21
  • Reputacja:   5
  • Dołączył:  28.04.2023
  • Status:  Offline
  • Urządzenie:  Macintosh
  • Styl:  Ciemny

@IIL ja już czekam, poluje poluje :)

IMG_4464.jpeg

Edytowane przez Pioro86

  • Posty:  5 911
  • Reputacja:   25
  • Dołączył:  04.11.2003
  • Status:  Offline
  • Urządzenie:  Windows
  • Styl:  Jasny

Chujowa ta sprzedaż. Jak się udało już wbić to były już tylko najtańsze bilety... To już wolę w TV oglądać. 

5030302694ac1c2a0d14d2.jpg


  • Posty:  21
  • Reputacja:   5
  • Dołączył:  28.04.2023
  • Status:  Offline
  • Urządzenie:  Macintosh
  • Styl:  Ciemny

W ogole lipa, myślałem ze można miejsca wybrać… a tu losowanie jakies, chyba ze widzicie inne opcje?


  • Posty:  4 822
  • Reputacja:   863
  • Dołączył:  26.06.2006
  • Status:  Online
  • Urządzenie:  Windows
  • Styl:  Ciemny

Wzięliśmy najtańsze bilety za 22 funty z tyłu. Czyżby sprzedali wszystko od razu? :D


  • Posty:  4 822
  • Reputacja:   863
  • Dołączył:  26.06.2006
  • Status:  Online
  • Urządzenie:  Windows
  • Styl:  Ciemny


  • Posty:  21
  • Reputacja:   5
  • Dołączył:  28.04.2023
  • Status:  Offline
  • Urządzenie:  Macintosh
  • Styl:  Ciemny

Na razie nic nie kupiłem, @IIL  za 400 funtów chciałem i lipa, wyświetlały mi się najtańsze lub  za 175 funtów, ale na niebieskim tle, zreszta nie mogłem je zlokalizować na mapce stadionu…

Edytowane przez Pioro86

  • Posty:  14
  • Reputacja:   11
  • Dołączył:  02.05.2023
  • Status:  Offline
  • Urządzenie:  Windows

Łudziłem się, że tym razem będzie inaczej, ale widać Ticketmaster zawsze postępuje w ten sam sposób. Nigdy na początku sprzedaży nie ma opcji wyboru miejsc, dopiero za kilka godzin, pewnie wieczorem pojawi się mapka obiektu. W przedsprzedaży jest tylko określona pula biletów, tak żeby starczyło na kolejne przedsprzedaże (których jest kilka) oraz na sprzedaż otwartą. Co więcej, w sprzedaży otwartej też dorzucają z czasem pule dodatkowych biletów, które z początku były niedostępne. No i do tego dochodzi twór w postaci biletów Platinum na najlepsze sektory za wyższą opłatę.

Podobnie było jak niedawno kupowałem bilety na koncert Metalliki w Hamburgu. Ostatecznie bilety na najlepszy sektor kupiłem miesiąc po otwarciu sprzedaży, bo przez cały czas były niedostępne lub uwikłane w jakiejś specjalne pakiety za wyższą opłatę.

Podobnie będzie pewnie tutaj, więc pozostaje odświeżanie strony w kolejnych dniach/tygodniach, jeśli ktoś poluje na lepsze miejsca.

Edytowane przez spooki_

  • Posty:  21
  • Reputacja:   5
  • Dołączył:  28.04.2023
  • Status:  Offline
  • Urządzenie:  Macintosh
  • Styl:  Ciemny

Będę odświeżał co jakiś czas, bo jak mam kupować w ciemno bilet, nawet nie wiem gdzie bo fotka z mapa stadionu nie da się powiększyć :(


  • Posty:  1 692
  • Reputacja:   24
  • Dołączył:  13.04.2005
  • Status:  Offline
  • Urządzenie:  Android
  • Styl:  Ciemny

Można teoretycznie wybrać preferowane miejsca i typ, ale jedyne co znajduje to te najtańsze. Jeśli faktycznie tylko takie będzie można już w oficjalnej sprzedaży dostać to tak jak @Przemk0 też sobie daruję.

 

Pozostaje liczyć że z czasem będzie tak jak kolega wyżej pisał, że trafią inne pule do sprzedaży.

 


  • Posty:  4 822
  • Reputacja:   863
  • Dołączył:  26.06.2006
  • Status:  Online
  • Urządzenie:  Windows
  • Styl:  Ciemny

Póki co mam najtańsze, jeżeli pojawią się lepsze miejsca, to wezmę lepsze. Według oficjalnej strony mają w planie jeszcze następujące przedsprzedaże:

  • O2 Priority: From: Wed, 3 May 2023, 09:00 - Until: Fri, 5 May 2023, 08:00.

  • Live Nation Presale: From: Thu, 4 May 2023, 09:00 - Until: Fri, 5 May 2023, 08:00.

  • Ticketmaster Presale: From: Thu, 4 May 2023, 09:00 - Until: Fri, 5 May 2023, 08:00.

  • AEW Partners Presale: From: Thu, 4 May 2023, 09:00 - Until: Fri, 5 May 2023, 08:00.

Otwarta sprzedaż od 5 maja:

  • General Onsale - From: Fri, 5 May 2023, 09:00.

 

Zapewne na każdą z tych puli trzymają określoną ilość biletów. Ogólnie doświadczenia z ticketmaster niezbyt pozytywne. Ta mapka z miejscami jest takiej jakości, jakby ktoś zdjęcie zrobił z ekranu i wrzucił do neta. Nie da się tego dodatkowo powiększyć i ciężko znaleźć swój sektor. 

 

 

 


  • Posty:  224
  • Reputacja:   68
  • Dołączył:  16.07.2010
  • Status:  Offline
  • Urządzenie:  Android
  • Styl:  Klasyczny

Udało mi się kupić czerwony sektor od strony rampy. Widzimy się na Wembley:smile:

  • Lubię to 1
www.boxingnews.pl - najlepsza polska strona o boksie.

  • Posty:  4 822
  • Reputacja:   863
  • Dołączył:  26.06.2006
  • Status:  Online
  • Urządzenie:  Windows
  • Styl:  Ciemny


Poszło dzisiaj 35K biletów. Ile sprzedadzą do samej gali? Obstawiam ~60K. :P

 

Zastanawiam się nad upgrade’m biletu, ale póki co ciężko o cokolwiek lepsze. Ceny za bilety Platinium są dosyć wysokie. 


 

 


  • Posty:  1 109
  • Reputacja:   590
  • Dołączył:  30.12.2016
  • Status:  Offline
  • Urządzenie:  Windows
  • Styl:  Ciemny

@IIL Mam wrażenie że ta gala będzie jedną z największych w tym roku, pod względem wrestlingu, pod względem karty i zgwałci totalnie WrestleManie 39... Za pewnie CM Punk będzie we walce wieczoru, mam wrażenie że przygotują dla niego coś mocnego, dlatego ma wyruszyć ta cała nowa tygodniówka i podział na rostery, co uważam za strzałem w dziesiątkę... Roster jest przepełniony więc takie rozwiązanie jest najlepsze... Ogólnie przeczuwam że możemy dostać sporo niespodzianek na tej gali żeby jeszcze bardziej zapisała się w historii Wrestlingu, debiut Goldberga? Czemu by nie potężne nazwisko, a sam Billi chce zakończyć swój ostatni run jakoś konkretnie bo WWE mu na to już nie pozwolono, choć mogli go wcisnąć do karty i dać mu ten pożegnalny pojedynek... Tak czy siak uważam że ta gala będzie jedną z najlepszych, a tegoroczną WrestleManie zje... WWE musi coś wymyślić ciekawego na lato i coś w sercu mi mówi że tym szokiem będzie utrata pasów przez Romana aby było głośno... 

ori_3492683_86dfca8de8bf2c0893bc553b3506a3220ee33ce0_photo-frame-collage-picture-frames-template-retro-image-montage-mock.png

ori_3492683_86dfca8de8bf2c0893bc553b3506a3220ee33ce0_photo-frame-collage-picture-frames-template-retro-image-montage-mock.png.e621ddc1d3a89738016122d836f29810.jpg.78214f4cc1b9a4d05cf44c58b1fa86e0.jpg


  • Posty:  15
  • Reputacja:   7
  • Dołączył:  02.05.2023
  • Status:  Offline

@Pioro86@IIL @Przemk0Mogliscie panowie na twitterze siedziec, bo poszlo tam info wlasnie, ze kody na pre sale o 12 dzialaja na pre sale vipowski.
Mi i kumplom sie tak wlasnie udalo kupic bilety te za 80 funtow za stage. Teraz to codziennie patrzcie stronke no i koniecznie w piątek na general sale i uda sie Wam kupic dobre bilety

  • Lubię to 1

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Najnowsze posty

    • MattDevitto
      World Tag League 2025 (IV) Monster Sauce (Alex Zayne & Lance Archer) vs. United Empire (Callum Newman & Great-O-Khan) - całkiem zgrabnie poprowadzony pojedynek, aż do samego końca, gdzie warto zaznaczyć United Empire zgarnęło zwycięstwo odwracając uwagę sędziego. Nic specjalnego, ale dało się obejrzeć, El Phantasmo & Hiroshi Tanahashi vs. David Finlay & Hiromu Takahashi - trochę mi się dłużyło, ale parę akcji naprawdę fajnych, szczególnie, gdy w ringu przebywał El Phant
    • Bastian
      W ringu jest bardzo przeciętnie, przy mikrofonie Punk to czołówka WWE. Nie słyszy się o żadnych kwasach na zapleczu, więc ego chyba Phil trzyma na wodzy. Przydałoby się zacząć promować innych. Chciałbym zobaczyć Punka w poważnych programach z Knightem, Loganem czy nawet Rhodesem.
    • Attitude
      Nazwa gali: NJPW World Tag League 2025 - Dzień 4 Data: 25.11.2025 Federacja: New Japan Pro Wrestling Typ: Online Stream Lokalizacja: Koriyama, Fukushima, Japan Arena: Big Palette Fukushima Publiczność: 699 Format: Live Platforma: NJPWWorld.com Karta: Wyniki: Powiązane tematy: New Japan Pro Wrestling - dyskusja ogólna
    • Grins
      Bardzo dobrze go oceniam, dzięki Punkowi RAW trzyma poziom i zawsze dzieje się coś ciekawego, moim zdaniem chłop odpokutował kwas i akcje z 2023 roku, ten powrót wyszedł mu na dobre, pamiętam jak większość obawiała się że wyjdzie z tego gówno a tu proszę spore zaskoczenie... Punk osiągnął swój cel odbębnił ME WM, wygrał dwa razy tytuł który teraz jest w jego posiadaniu, być może znowu będzie głównym punktem WM i ponownie stoczy walkę w ME ale już solo, no chłop nie może narzekać, jest o wiele le
    • KyRenLo
      Szybko zleciało: Jak oceniacie na teraz ten powrót?
×
×
  • Dodaj nową pozycję...