Skocz do zawartości
  • Witaj na forum Attitude

    Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Dostep do bota wrestlingowego AI
    Rozbudowane zabawy quizowe
    Typowanie wyników nadchodzących wydarzeń
    Pełny dostęp do ukrytych działów i treści
    Możliwość pisania i odpowiadania w tematach oraz chacie
    System prywatnych wiadomości
    Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    Członkostwo w najstarszej polskiej społeczności wrestlingowej (est. 2001)


    Jeżeli masz trudności z zalogowaniem się na swoje konto, to prosimy o kontakt pod adresem mailowym: forum@wrestling.pl

     

Powrót AJ, problem z Lesnarem, Undertaker na WrestleManii


Rekomendowane odpowiedzi


  • Posty:  2 708
  • Reputacja:   0
  • Dołączył:  16.12.2009
  • Status:  Offline
  • Styl:  Klasyczny

NEWSPACK ZAWIERA SPOILERY Z RAW.

2dhy80l.jpg

 

 

:arrow: Najprawdopodobniej plany kreatywnych nie uległy zmianie i Daniel Bryan zmierzy się na WrestleManii z kimś z dwójki Sheamus/Dolph Ziggler (o ile ten nie zostanie włączony do walki o Intercontinental Championship, na co możemy się przygotować po wydarzeniach z ostatniego RAW). Potwierdzono także, że podczas WM odbędzie się drugi w historii Andre The Giant Memorial Battle Royal, którego zwycięzcą w ubiegłym roku został Cesaro. Na ten moment swój udział zapowiedzieli The Miz, Ryback oraz Curtis Axel.

 

:arrow: Na backstage'u mówi się, że jest już przygotowany nowy storyline dla powracającej do telewizji AJ Lee. Wiele osób zastanawia się jak problemy prawne z CM Punkiem wpłyną na przyszłość jego partnerki w federacji.

 

:arrow: WWE World Champion, Brock Lesnar, był zapowiadany na wczorajsze RAW, ale z nieznanych póki co przyczyn nie pojawił się na tygodniówce. Dave Meltzer poinformował, że „na pewno coś się stało, ale nawet on sam nie wie co”. Następna gala, na którą jest reklamowany to RAW, które odbędzie się 9 marca. Trochę bieda.

 

:arrow: Na RAW ogłoszono, że kolejnymi osobami wprowadzonymi w tym roku do HOF będą The Bushwhackers. Legendarny tag-team zwiedził przez całe swoje istnienie wiele federacji, w tym WWF, NWA czy ECW. Jeden z członków teamu, Luke Williams, nie ukrywał zadowolenia z tego faktu, tym bardziej, że będą oni pierwszymi osobami reprezentującymi Nową Zelandie podczas tej ceremonii. Williams przyznał, że czuje się teraz jak ambasador tego kraju.

 

:arrow: Obecne plany zakładają, że The Undertaker nie pojawi się na żadnej tygodniówce aż do... WrestleManii 31. WWE chce stworzyć wokół postaci Deadmana więcej tajemnic, jako że fani WWE (przykre, że mają nas za aż takich idiotów) nie wiedzą gdzie on jest, jak wygląda i czy w ogóle zjawi się by stawić czoła nowemu zagrożeniu w postaci Braya Wyatta. Warto dodać, że podobny myk stosowany był już przy okazji WrestleManii 20, kiedy Calaway dawał jedynie „znaki” swojej obecności, a w nowym/starym gimmicku pojawił się dopiero na jubileuszowej gali.

 

:arrow: Tymczasem żona Undertakera, Michelle McCool zasugerowała co mogło rozpocząć rywalizację pomiędzy nim a Brayem Wyattem...

 

 

:arrow: Siódmego czerwca odbędzie się pierwszy w historii event na New York Mets’Citi Field, nazwany został “Legends of Wrestling”. Podczas gali pojawią się bowiem między innymi Ric Flair, Bill Goldberg oraz Bret Hart, którzy będą podpisywali autografy. Oprócz tego, na event zaplanowano sześć pojedynków.

 

:arrow: Nowy theme song Stinga został skomponowany przez Jima Johnstona i nosi nazwę “Out of the Shadows”. Jest już dostępny na iTunes.

 

:arrow: Chris Jericho oraz Jim Ross pochwalili za pośrednictwem twittera pojedynek pomiędzy Danielem Bryanem a Romanem Reignsem. Y2J wyróżnił przede wszystkim świetne tempo, „stiffowe” uderzenia oraz sporo kontr z obu stron.

 

:arrow: Pozostając przy dziewięciokrotnym mistrzu interkontynentalnym. Na twitterze zapowiedział, że gościmi jego następnego podcastu będą Lance Storm i Dave Meltzer.

Rated-R Superstar !

15855262764b295303a1d20.jpg

  • Odpowiedzi 9
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • IOOT_DZIKO

    3

  • Myers

    3

  • SweetChinMusic

    2

  • DonCarlos

    1

Top użytkownicy w tym temacie


  • Posty:  3 284
  • Reputacja:   1
  • Dołączył:  26.05.2008
  • Status:  Offline
  • Urządzenie:  Windows
  • Styl:  Jasny

WWE World Champion, Brock Lesnar, był zapowiadany na wczorajsze RAW, ale z nieznanych póki co przyczyn nie pojawił się na tygodniówce. Dave Meltzer poinformował, że „na pewno coś się stało, ale nawet on sam nie wie co”. Następna gala, na którą jest reklamowany to RAW, które odbędzie się 9 marca. Trochę bieda.

Znając WWE pewnie okazało się że ktoś źle podliczył liczbę występów i gdyby Brock pojawił się na tym Raw to kontrakt wygasłby mu jeszcze przed WM :lol

Obecne plany zakładają, że The Undertaker nie pojawi się na żadnej tygodniówce aż do... WrestleManii 31.

(...)

Warto dodać, że podobny myk stosowany był już przy okazji WrestleManii 20

Warto przypomnieć że skończyło się to squashem w którym Taker wręcz zniszczył Kane'a. Szkoda, bo nieobecność na tygodniówkach praktycznie wyklucza jakiekolwiek szansę na wygraną Wyatta. O ile jestem w stanie uwierzyć że kreatywni nie mieli by problemów z podłożeniem Umarlaka drugi raz z rzędu, tak wątpię by zrobili to bez jego udziału w story. RIP Bray Wyatt 2013-2015.

Tymczasem żona Undertakera, Michelle McCool zasugerowała co mogło rozpocząć rywalizację pomiędzy nim a Brayem Wyattem...

Pfff. Ktoś już to przewidział dawno temu viewtopic.php?f=5&t=40560&p=283467#p283467 :thumb:


  • Posty:  3 659
  • Reputacja:   10
  • Dołączył:  11.11.2005
  • Status:  Offline
  • Urządzenie:  Windows
  • Styl:  BGZ

the-undertaker-michelle-600x400.jpg

Zdjęcie, które Michi McCool wrzuciła ostatnio do mediów społecznościowych - przedstawiające jej mężulka w przygotowaniach do podjęcia Wyatta na WM.

Po tym zdjęciu jestem w stanie przypuszczać, że cała nagonka wokół złego stanu zdrowia umarlaka jest mocno zachwiana marketingiem WWE.

Taker wydaje się troszkę większy, jakby nabrał znów trochę masy. Ponadto w kwestii kolan - to w tym przysiadze mało nałożone nie jest.

Zdjęcie, które po kilku ostatnich fotkach Taker'a jako pierwsze daje jakiś optymizm.

915802072594e34bce782c.jpg


  • Posty:  2 936
  • Reputacja:   1
  • Dołączył:  15.07.2013
  • Status:  Offline
  • Styl:  Klasyczny

Szkoda, bo nieobecność na tygodniówkach praktycznie wyklucza jakiekolwiek szansę na wygraną Wyatta. O ile jestem w stanie uwierzyć że kreatywni nie mieli by problemów z podłożeniem Umarlaka drugi raz z rzędu, tak wątpię by zrobili to bez jego udziału w story.

Czy ja wiem czy Wyatt miałby jakiekolwiek szanse na pokonanie Taker'a?

Nie wiadomo jak kreatiwy zapatrywaliby się na drugą przegraną z rzędu. Myślę, że oni sądzą, że fani oglądając drugą porażkę Undertaker'a uznają go za jobbera. Mówię to serio. Jestem w stanie uwierzyć, że większość fanów - tych którzy nie są jakimiś wielkimi fanami grabarza (a nawet pewnie paru wielkich fanów) - uzna go za jobbera.

Kiedyś już o tym pisałem. W przypadku Jey'a Uso przegrywającego dopiero 40 walkę z rzędu staje się jobberem, a w oczach wielu Taker przegrywający drugą walkę z rzędu i to na WM - też staje się jobberem. :lol

Poza tym też uważam, że bez story nie ma to sensu. Wałkowane już rok temu. Zerowy program = zerowe emocje podczas walki (chyba, że mają zamiar przebrać któregoś z zawodników za Taker'a żeby chociaż raz się pojawił przed WM'ką =)) ). Przez tę ciszę uwierzyłem przez chwilę, że fani dostali przed galą spoiler, że Taker przegra i czekali w ciszy aż się to stanie.

Mogli myśleć wcześniej i dać złamać Mark'a Bray'owi podczas jubileuszowej. :P

tumblr_lkx5svmWd11qagaito1_400.jpg

 

 


  • Posty:  390
  • Reputacja:   0
  • Dołączył:  19.08.2014
  • Status:  Offline
  • Styl:  Klasyczny

Jobberem? Bez przesady. Nawet Ci nowi fani nie są na tyle głupi, by uwierzyć, że ktoś kto powraca raz na rok i ktoś, kogo wszyscy inni uznają za wielką legendę, jest podkładającym się. Ja w sumie w wygraną Wyatta nie wierzę, bo faktycznie byłoby bardzo głupim posunięciem, gdyby Undertaker miał przegrać drugi raz z rzędu. Sorki, ale taka porażka już totalnie sprawi, że status nietykalnego i największego się zmaże i zaczniemy go porównywać do Johna Ceny, słowo daję.

Inna sprawa, że to wprawdzie przewidywania, ale to może naprawdę być ostatnia walka Takera. Już teraz miał chyba niemałe problemy na podjęcie o tym decyzji, bo formalnie ciągle dostawaliśmy ploty, że jednak się nie uda. Taker musiał na ostatnią chwilę podjąć prawdopodobnie taką decyzję i nie wyobrażam sobie, by ostatnią walkę miał przegrać, w takim wypadku przerzucam się na TNA i na federacje McMahona nie spojrzę przez najbliższy rok, tak po prostu nie postępuje się z legendą.

Wyatt przegra, ale - mam taką nadzieję, bo inaczej istnieje duża szansa, że go zabiją - po kozackim bookingu. Oczywiście chodzi mi tu o psychologię w ringu, przecież to musi być majstersztyk.


  • Posty:  3 659
  • Reputacja:   10
  • Dołączył:  11.11.2005
  • Status:  Offline
  • Urządzenie:  Windows
  • Styl:  BGZ

Inna sprawa, że to wprawdzie przewidywania, ale to może naprawdę być ostatnia walka Takera. Już teraz miał chyba niemałe problemy na podjęcie o tym decyzji, bo formalnie ciągle dostawaliśmy ploty, że jednak się nie uda. Taker musiał na ostatnią chwilę podjąć prawdopodobnie taką decyzję i nie wyobrażam sobie, by ostatnią walkę miał przegrać, w takim wypadku przerzucam się na TNA i na federacje McMahona nie spojrzę przez najbliższy rok, tak po prostu nie postępuje się z legendą.

Carbą, trochę za późno na gorzkie żale. Z legendą nie postępuje się tak, jak to genialne kreatywy zrobiły przed rokiem, podłożenie streaku budowanego ponad 20 lat dla part-timera, który w każdej chwili gdy odpowiednio nie poasmarujesz gotówką może odwrócić się na pięcie i wyjść. I dlaczego ? A no dlatego, że z własnej winy zrobili kartę/galę tak cienką, że obawiali się o power jubileuszowej Manii. Więc jak już pisałem wielokrotnie poszli po najłatwiejsze rozwiązanie. I wszystko byłoby spoko, gdyby nie fakt, że to właśnie Lesner położył streak. Kto wie czy to właśnie przez stiffowy charakter walki Lesnera - Mareczek nie wylądował w szpitalu.

...ale... nadal wszystko byłoby dobrze, bo przez chwię wydawało się, że wygrana Brocka rzeczywiście sporo namiesza w obecnym WWE i zrobi się kolorowo. Ale okazuje się, że Vince'owe kreatiwy potrafią spartolić nawet najprostsze rzeczy. To wygląda tak jakbyć rzucił skórkę od banana, ale tak z 4 metry od postaci. Postać ma multum czasu, żeby zauważyć skórkę i co lepsze - widzi tę skórkę - ha - ale i tak się na niej wyjebie - wręcz wlezie centralnie na nią. W związku z tym najpierw zaczęły się problemy natury Cenowej - czyli jak tu kontynować destrojerską karierę Lesnera, a jednocześnie nie ująć nic naszej złotej kurze. Potem wyszłą kwestia, że przecież mamy nowe gwiazdy i chcemy je promować, ale choćbyśmy zebrali całe NXT i 10 Reignsów i tak będzie za cienko na Lesera. I tu nastąpił kombinowania ciąg dalszy. . .

BTW. równolegle do plotek o beznadziejnym stanie zdrowia Umarlaka, krążą plotki, że Wrestlemania 32 ma odbywać się w Texasie - rodzinnym mieście Mareczka, i że to właśnie tam odbędzie się ostatnia walka grabarza.

(Skończone 51 lat....to chyba najwyższa pora na przejście do TNA =)) )

915802072594e34bce782c.jpg


  • Posty:  2 936
  • Reputacja:   1
  • Dołączył:  15.07.2013
  • Status:  Offline
  • Styl:  Klasyczny

Jobberem? Bez przesady. Nawet Ci nowi fani nie są na tyle głupi, by uwierzyć, że ktoś kto powraca raz na rok i ktoś, kogo wszyscy inni uznają za wielką legendę, jest podkładającym się.

Właśnie, że są na tyle głupi.

Jedyną rzeczą, która może bronić tą jego karierę jest fakt, że walczył co roku i te walki jakoś tam w karcie się wyznaczały. Gdyby jego walki powiedzmy przez pięć ostatnich lat wyglądałyby jak ta sprzed roku - wliczając oczywiście program + walkę - założę się, że Ci, jak Ty to nazwałeś - "nowi" fani - uznaliby go za jobbera jeżeli przegrałby dwie walki z rzędu.

Co jest z Kane'm? Kiedyś Czerwony Potwór, kontrowersyjna postać, przerażał itp, a od ostatniego czasu kiedy ściągnął maskę i stał się korporacyjny zaczął wszystko jobbować.

Nie jestem jego fanem kompletnie i w sumie mam w dupie czy on przegrywa czy nie bo kompletnie nigdy mnie nie grzał (z Takerem w gimmnicku deadmana było podobnie), ale jego fani na pewno łapią się za głowę takim jego bookingiem.

Rozumiem, że jest czas dla młodych i w ogóle, ale osobiście gwiazd, które kiedyś coś tam znaczyły nie bookowałbym ich tak okrutnie. Nie podkładałbym takich gwiazd królikom, którzy kończą walki uderzeniem marchewki w potylicę w celach "humorystycznych" bo to zabawne nie jest. :P

A no dlatego, że z własnej winy zrobili kartę/galę tak cienką, że obawiali się o power jubileuszowej Manii.

Cienką kartę? Nie powiedziałbym.

Mimo wszystko imo to była najlepsza Wuemka ostatnich lat. Dlaczego? A dlatego, że wszystkie walki trzymały poziom i miały jakąś historię. Postawili na młodziaków i wyszło. Sama walka Taker vs. Rock/Austin/HBK niestety nie załatwi sprawy. ;)

nadal wszystko byłoby dobrze, bo przez chwię wydawało się, że wygrana Brocka rzeczywiście sporo namiesza w obecnym WWE i zrobi się kolorowo. Ale okazuje się, że Vince'owe kreatiwy potrafią spartolić nawet najprostsze rzeczy.

Tak to jest jak się pierwsze robi, a potem myśli.

Streak mogli zostawić komuś perspektywicznemu, a Lesnar spokojnie mógłbym podjąć Cene i z nim wygrać.

Sprawa się skomplikowała, że po mocarnej i zaskakującej mimo wszystko promocji Lesnara, kreatiwy na tym poprzestali. Nie wzięli pod uwagę tego, że kolejny pretendent musi być ze dwa razy mocniejszy. A jak już znaleźli Romka to po pierwsze - imo kompletny random pod każdym względem - a po drugie prowadzony w tak wolny i fatalny sposób. :waving:

tumblr_lkx5svmWd11qagaito1_400.jpg

 

 


  • Posty:  3 659
  • Reputacja:   10
  • Dołączył:  11.11.2005
  • Status:  Offline
  • Urządzenie:  Windows
  • Styl:  BGZ

the-undertaker-600x300.jpg

A Mareczek dalej ostro trenuje, żeby walka z Wyatt'em nie okazała się kiszką. 8)

Facet jak na 50 lat dobrze dokłada na ten gryf. Ze zdjęcia trudno poznać, ale wygląda na to, że to jest 25+25+20+15 albo 25+20+15+10 na stronę. W tym najsłabszym wariancie to wciąż jakieś 60 kg na stronę. Standardowy gryf to jakieś 20 kg. Także Mareczek nagina półprzysiad mając na garbie przynajmniej 140 kg.

1) Tak raczej nie wygląda ktoś, kogo "widziano jakby ledwie się poruszał".

2) Rotunda waży wedle Wikipedii jakieś 130 kg. Go Go Power-Taker!!

915802072594e34bce782c.jpg


  • Posty:  2 708
  • Reputacja:   0
  • Dołączył:  16.12.2009
  • Status:  Offline
  • Styl:  Klasyczny

Z tego co widziałem na instagramie McCool to Taker wcale tak źle nie wygląda jak niektórzy twierdzą. Co roku zresztą jest to samo pieprzenie, a on prezentuje się z dobrej strony (na 30 wyglądał lepiej niż Lesnar :8). Byle tylko nie zrobili z tego Casket Matchu, bo mam złe wspomnienia po innym Mareczku - tym nieco cięższym, z którym Calaway walczył na 22 w jego najgorszej w XXI wieku walce na WrestleManii.

Rated-R Superstar !

15855262764b295303a1d20.jpg


  • Posty:  2 936
  • Reputacja:   1
  • Dołączył:  15.07.2013
  • Status:  Offline
  • Styl:  Klasyczny

Z tego co widziałem na instagramie McCool to Taker wcale tak źle nie wygląda jak niektórzy twierdzą. Co roku zresztą jest to samo pieprzenie, a on prezentuje się z dobrej strony (na 30 wyglądał lepiej niż Lesnar :8).

Dokładnie.

Przecież Undertaker nie będzie już młodszy, więc nie rozumiem tych docinków, że wygląda fatalnie itp. Naturalna kolej rzeczy, że facet po prostu będzie coraz starszy. :shock:

Bardziej martwiłbym się o jego stan ogólny fizyczny. Żeby sobie jeszcze czegoś nie dołożył na starość. Patrząc po fotkach to rzeczywiście fajnie sobie ładuje na te gryfy. Miejmy tylko nadzieję, że jeżeli dojdzie do ich walki na Manii to Taker spełni swoją misję powierzoną mu na tę galę. Że dotrwa do końca i nie będzie trzeba go znosić z ringu.

Ale wydaje mi się, że jak chcieli powrotów do ringu tych starszych to Mark zawsze chyba najlepiej sobie radził z testami sprawnościowymi.

Kwestie wyglądu - najmniejszy problem. Z upływem lat i okrutnie przebiegających procesów starczych na jego twarzy, wystarczy nałożyć mu więcej tego syfu na twarz, na włosy niż zwykle i będzie w porządku. :)

tumblr_lkx5svmWd11qagaito1_400.jpg

 

 

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

  • Recent Posts

    • HeymanGuy
      Przeczytałem wlasnie że dużo zależy od stanu Brona Breakkera względem WrestleManii. Gdyż jeśli dojdzie do zdrowia to dostaniemy Rollinsa z młodym Steinerem. Jesli nie, to Lesnar tak naprawdę może zmierzyć się z Obą, z Rollem i nawet z LA Knightem. Najmniej pewny miejsca w tej karcie niestety ale musze to napisać chyba jest LA Knight. Femi pewnie poleci w szranki z Lesnarem, innej opcji nie widzę. Rollinsa wcisną gdzie chcą i z kim chcą i będzie to dobre. A Knight za wiele opcji nie ma, może z Vi
    • Grok
      Paul Heyman nie pojawi się na Raw w najbliższym czasie. W trakcie poniedziałkowego odcinka Michael Cole ogłosił, że Heyman doznał stłuczenia kręgosłupa szyjnego, rozcięć twarzy i skrzywienia przegrody nosowej po ataku Rollinsa z zeszłego tygodnia. W efekcie Heyman jest poza akcją na nieokreślony czas z powodu tych urazów. W zeszłotygodniowym Raw Heyman wyszedł na ring i nawyzywał Rollinsa, który powrócił podczas Elimination Chamber, by zepsuć Loganowi Paulowi wygraną w walce. Rollins kontynu
    • HeymanGuy
      Gang zamaskowanych chłopów imieniem Triple H’a znów atakuje, nie uważamy że ta formuła lekko się wyczerpała? O ile nie lubię The Vision te podchody z zamaskowanymi zaczynają mnie męczyć niczym piłka Polską reprezentacje. Heymana trochę w TV chyba nie będzie, jakaś kontuzja po tym ataku się wkradła, albo po prostu dobrze sprzedają atak Rollinsa. Bayley idzie na AJ Lee o pas IC, no spodziewałem się wygranej Raquel, była ostatnio na fali i miała prawo to wygrać ale Bayley chyba jest lepszą decyzją,
    • Attitude
      Nazwa gali: WWE Monday Night RAW #1711 Data: 09.03.2026 Federacja: World Wrestling Entertainment Typ: Online Stream Lokalizacja: Seattle, Washington, USA Arena: Climate Pledge Arena Format: Live Platforma: Netflix Komentarz: Corey Graves & Michael Cole Karta: Wyniki: Powiązane tematy: World Wrestling Entertainment - dyskusje ogólne WWE SmackDown! - dyskusje, spoilery, wrażenia WWE RAW - dyskusje, spoiler
    • Grok
      Michael Oku jest najbardziej znany na świecie z serii meczów z Willem Ospreayem. Teraz dostanie szansę, by pokazać, na co naprawdę go stać, w starciu z inną gwiazdą AEW. Właściciel Revolution Pro Wrestling Andy Quildan i Tom Campbell ogłosili na kanale YouTube RevPro, że Oku zmierzy się z Ricochetem, mistrzem AEW National Championship, na gali RevPro Live in Coventry w niedzielę, 22 marca. To będzie ich pierwszy w historii singles match. Spotkali się wcześniej tylko raz: Ricochet połączył s
×
×
  • Dodaj nową pozycję...