Skocz do zawartości
  • Witaj na forum Attitude

    Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Dostep do bota wrestlingowego AI
    Rozbudowane zabawy quizowe
    Typowanie wyników nadchodzących wydarzeń
    Pełny dostęp do ukrytych działów i treści
    Możliwość pisania i odpowiadania w tematach oraz chacie
    System prywatnych wiadomości
    Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    Członkostwo w najstarszej polskiej społeczności wrestlingowej (est. 2001)


    Jeżeli masz trudności z zalogowaniem się na swoje konto, to prosimy o kontakt pod adresem mailowym: forum@wrestling.pl

     

Wiadomość Bryana, Kontuzja AJ, Występy Jericho, Ostatnie RAW


Rekomendowane odpowiedzi


  • Posty:  756
  • Reputacja:   6
  • Dołączył:  01.05.2011
  • Status:  Offline
  • Urządzenie:  Android
  • Styl:  Jasny

:arrow: Chris Jericho ma kontrakt na 15 live eventów w nowym roku. Zaplanowane są na styczeń i luty. Później, Jericho wyjeżdża na trasę koncertową z Fozzy. Ewentualny powrót Chrisa na Wrestlemanię jest możliwy, ale to zależy od niego samego. Jericho nie chce znów wracać bez ciekawej propozycji na feud. Wcześniej mówiono, że lider Fozzy chciałby pracować na galach z Sethem Rollinsem.

 

:arrow: Kontuzja AJ była wiadoma od dłuższego czasu, w związku z czym planowano dla niej storyline'ową historię pod jej nieobecność. Wycofano się jednak z tego z niewiadomych przyczyn. AJ ma powrócić w okolicach Road to WM. Apropo AJ, w szatni pojawił się heat na jej osobę. Jej wypowiedź z rozdania nagród Slammy odebrano jako atak na wszystkie divy prócz Paige. Ponadto wzięcie wolnego, by razem z mężem, CM Punkiem, pojawić się na gali UFC 181 również działa na jej niekorzyść. Do tego miesiąc temu usunięto ją z intro Main Event, co też ma związek z jednym z incydentów, na temat którego nikt się nie wypowiada.

 

:arrow: The Masters of the WWE Universe, to team złożony z Tysona Kidda i Cesaro. Planuje się dla nich dobrą przyszłość w dywizji tag-team oraz titleshot. Czy to ten obiecany push Cesaro? Czy Vince znów nie zmieni zdania? Zobaczymy w przyszłości.

 

:arrow: WWE podało listę 25 najlepszych walk tego roku. Oto pierwsza dziesiątka:

10 The Usos vs. The Wyatt Family — 2-out-of-3-Falls WWE Tag Team Championship Match (WWE Battleground)

9 Sami Zayn vs. Cesaro (NXT Arrival)

8 Daniel Bryan vs. Triple H (WrestleMania 30)

7 Randy Orton vs. Daniel Bryan vs. Batista — Triple Threat WWE World Heavyweight Championship Match (WrestleMania 30)

6 Natalya vs. Charlotte — NXT Women’s Championship Match (NXT Takeover)

5 The Shield vs. Evolution (Extreme Rules)

4 Adrian Neville vs. Sami Zayn vs. Tyler Breeze vs. Tyson Kidd — Fatal 4-Way NXT Championship Match (NXT Takeover: Fatal 4-Way)

3 The Shield vs. The Wyatt Family (Elimination Chamber)

2 Adrian Neville vs. Sami Zayn — NXT Championship Match (NXT Takeover: R Evolution)

1 Team Cena (John Cena, Dolph Ziggler, Big Show, Ryback & Erick Rowan) vs. Team Authority (Seth Rollins, Kane, Rusev, Luke Harper & Mark Henry) — Traditional 5-on-5 Survivor Series Elimination Tag Team Match (Survivor Series)

 

:arrow: Dixie Carter, prezydent TNA, odpowiada na zarzuty, jakoby jej federacja korzystała na gwiazdach, zwolnionych z WWE. Twierdzi, że ten proceder odbywa się również w drugą stronę. Ponadto nie powinno to być już aktualne, bo nic takiego nie ma już miejsca.

 

:arrow: Rob Van Dam został zapytany na twitterze przez jednego z fanów, czy dalej ma kontrakt z WWE. Zawodnik potwierdziłtą informację, jednak zaznaczył, że rodzina jest ważniejsza od pracy na pełen etat, dlatego nie widzimy go w TV.

 

:arrow: Z wiadomych przyczyn Kevin Nash nie pojawi się na RAW 19 stycznia, które zapowiadane jest jako RAW Reunion. Przypominam, że wciąż zapowiadani na tą galę są Scott Hall, Hulk Hogan czy Shawn Michaels.

 

:arrow: Na dzisiejsze RAW zapowiadani są Randy Orton, Brock Lesnar, John Cena, Seth Rollins, Big Show oraz Edge i Christian, jako ci, którzy będą rządzić na RAW. Nie pojawi się wiele kluczowych gwiazd, bo są zapowiadane na Live Event w Richmond.

 

:arrow: RAW w pięciu punktach:

Myślicie że ich znacie?:Czy Edge i Christian zatrzęsą ostatnim RAW w tym roku?

Debiut The Ascensions:Co wyjdzie z pustkowi?

Zamknięcie kurtyny:Jak swój najlepszy rok zakończy Dolph Ziggler?

Nauczyciel Uso:Czy tym razem posiadacz "Szkoły występów The Miza" dostanie dobrą lekcję?

Dalsza droga:Czy to koniec rywalizacji Ambrose'a i Wyatta?

 

AKTUALIZACJA: Daniel Bryan będzie miał na RAW ważną informację do przekazania! Oto co napisał na swoim twitterze: "Everyone comes to a crossroads in their life and I’ve come to mine. I look forward to telling you all about it tonight on #Raw." Czyżby Daniel chciał ogłosić zakończenie kariery?

 

It's nice to be important, but it's more important to be nice. Posse!

Kreatywny Roku 2013

Kreatywny Roku 2014

Moderator Roku 2014

 

 

  • Odpowiedzi 4
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • Vaclav

    1

  • DonCarlos

    1

  • Kosaki

    1

  • Karolina1674326070

    1

Popularne dni

Top użytkownicy w tym temacie


  • Posty:  8
  • Reputacja:   0
  • Dołączył:  28.12.2014
  • Status:  Offline
  • Styl:  Klasyczny

Szczerze mówiąc irytują mnie ciągłe powroty Chrisa. Jak dla mnie powinien zakończyć karierę.

AJ Lee moja prawie ulubiona Diva i nie można odmówić jej urody, co pewnie wielu panów zauważyło? :D

Mam nadzieję, iż Bryan ogłosi swój spektakularny powrót, byłoby szkoda, gdyby teraz odszedł.

Jego feud z dyrekcją pozwolił na chwilę zapomnieć, że Wrestling to czyste aktorstwo. Kiedy skuli go policjanci, a Triple H zaczął go okładać, poczułam się jak w filmie akcji, a rzadko się to zdarza.


  • Posty:  4 932
  • Reputacja:   997
  • Dołączył:  26.06.2006
  • Status:  Offline
  • Urządzenie:  Windows
  • Styl:  Ciemny

Jericho vs. Rollins na papierze brzmi w sumie całkiem nieźle i 'sounds WrestleMania worthy'. Szkoda tylko, że Y2J pykają wszyscy od dawna, a ostatni motyw z Lesnar'em gdzie Chris odbił się od niego jak od ściany z swoim codebreaker'em przelało tylko czarę goryczy... Seth jobbuje również ostro, także byłoby to raczej midcardowe starcie na siłę podciągane pod jedno z tych 'ważniejszych'. Przychylam się do opinii Karoliny - gościu całkowicie zatarł swoje nazwisko i powinien zakończyć karierę, bo generalnie nic sobą już nie wnosi.

Dixie Carter, prezydent TNA, odpowiada na zarzuty, jakoby jej federacja korzystała na gwiazdach, zwolnionych z WWE. Twierdzi, że ten proceder odbywa się również w drugą stronę. Ponadto nie powinno to być już aktualne, bo nic takiego nie ma już miejsca.

To normalne przecież. Transfery miały miejsce w pro wrestlingu od dawien dawna, jeszcze na długo przed TNA i wojnami WCW vs. WWF. Wystarczy spojrzeć na biosy wszystkich wielkich gwiazd w WWE - większość z nich została skądś 'ukradziona' (Hogan czy Warrior) bądź była 'odpadem WCW', któremu Vince nadał barwy (Austin czy Triple H). Dixie nie ma się tutaj do czego ustosunkowywać.

Survivor Series match walką roku? Owszem - były emocje, 40 minut akcji i zasługuje na miejsce w tabelce, ale jako numer 1? Jeżeli chodzi o wieloosobowe spotkania, to spokojnie postawiłbym wyżej Evolution/The Shield z Extreme Rules. Poza tym Bryan/HHH, Bryan/Orton/Batista i Zayin/PAC powinny IMO znajdować się wyżej i każde z nich jest twardym kandydatem na miejsce pierwsze.

Szkoda, że Nash został wycofany, bo szykowało się nam ciekawe nWo reunion. Ciekawe jak to rozwiążą teraz...

Na dzisiejsze RAW zapowiadani są Randy Orton, Brock Lesnar, John Cena, Seth Rollins, Big Show oraz Edge i Christian, jako ci, którzy będą rządzić na RAW. Nie pojawi się wiele kluczowych gwiazd, bo są zapowiadane na Live Event w Richmond.

Zapowiada się interesująco. Jedna z mocniej obsadzonych tygodniówek roku. Do tego ten tajemniczy speech Daniela Bryana. Nie sprawdzam spoilerów, Raw pobrane i pora oglądać! ;)


  • Posty:  3 284
  • Reputacja:   1
  • Dołączył:  26.05.2008
  • Status:  Offline
  • Urządzenie:  Windows
  • Styl:  Jasny

A ja będę bronił Jericho jak Częstochowy. Prawda, ostatnio WWE używało go fatalnie, ale Chris wciąż ma papiery by bez problemu sprzedawać nowe gwiazdy. Tylko że trzeba to robić mądrze - jeśli oficjele wiedzą że mają go pod kontraktem przez 4 miesiące, to niech wykorzystają pierwsze dwa na podbudowanie go, wygranie jakiegoś programu, skopanie dupska jakiemuś zawodnikowi z bagażem reputacji, a potem przez ostatnie dwa miesiące niech wypromuje kogoś innego. Problemem jest to że ostatnio WWE używało go tylko w ten drugi sposób. Jest Jericho - niech komuś jobbnie. I tak się sprzeda bo nazwisko. Szczytem wszystkiego była porażka z Fandango na Manii, gdzie pomimo tego, oraz późniejszego szału na tancerza zaprzepaszczono to wszystko spuszczając amerykańskiego Maseraka bez większych wyjaśnień do kibla. Jericho wraca kolejny raz - od razu podkładają go Zigglerowi. Jericho wraca kolejny raz - od razu pokładają go Wyattowi. Wciąż, to nie są jednak straty tak wielkie by z nich nie wyjść. Przy szczypcie rozumu mogą to zrobić odpowiednio. Jednakże nie mają chyba takiego zamiaru - w związku z tym Chrisa raczej nie zobaczymy w tv, a tylko na hosueshowach.


  • Posty:  1 927
  • Reputacja:   1
  • Dołączył:  25.09.2004
  • Status:  Offline
  • Urządzenie:  Windows
  • Styl:  Klasyczny

The Masters of the WWE Universe, to team złożony z Tysona Kidda i Cesaro. Planuje się dla nich dobrą przyszłość w dywizji tag-team oraz titleshot. Czy to ten obiecany push Cesaro? Czy Vince znów nie zmieni zdania? Zobaczymy w przyszłości.

Nie spodziewałbym się szybko większego pushu dla Cesaro. Sparowali go z gościem, który szlajał się ostatnio więcej w NXT, niż na głównych tygodniówkach. Na tamtych to towarzyszył głównie żonie. Czy to dobry partner do zdobycia pasów tag? Wątpię. Widać, że szukają jakiegoś pomysłu na Cesaro, ale to im jeszcze trochę zajmie. Sam ręcznik zarzucony na głowę to trochę zbyt mało. Chociaż mogliby zrobić z niego stiffowego technika pokroju Taza. Może wtedy by coś ugrał.

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

  • Recent Posts

    • Grok
      Paul Heyman nie pojawi się na Raw w najbliższym czasie. W trakcie poniedziałkowego odcinka Michael Cole ogłosił, że Heyman doznał stłuczenia kręgosłupa szyjnego, rozcięć twarzy i skrzywienia przegrody nosowej po ataku Rollinsa z zeszłego tygodnia. W efekcie Heyman jest poza akcją na nieokreślony czas z powodu tych urazów. W zeszłotygodniowym Raw Heyman wyszedł na ring i nawyzywał Rollinsa, który powrócił podczas Elimination Chamber, by zepsuć Loganowi Paulowi wygraną w walce. Rollins kontynu
    • HeymanGuy
      Gang zamaskowanych chłopów imieniem Triple H’a znów atakuje, nie uważamy że ta formuła lekko się wyczerpała? O ile nie lubię The Vision te podchody z zamaskowanymi zaczynają mnie męczyć niczym piłka Polską reprezentacje. Heymana trochę w TV chyba nie będzie, jakaś kontuzja po tym ataku się wkradła, albo po prostu dobrze sprzedają atak Rollinsa. Bayley idzie na AJ Lee o pas IC, no spodziewałem się wygranej Raquel, była ostatnio na fali i miała prawo to wygrać ale Bayley chyba jest lepszą decyzją,
    • Attitude
      Nazwa gali: WWE Monday Night RAW #1711 Data: 09.03.2026 Federacja: World Wrestling Entertainment Typ: Online Stream Lokalizacja: Seattle, Washington, USA Arena: Climate Pledge Arena Format: Live Platforma: Netflix Komentarz: Corey Graves & Michael Cole Karta: Wyniki: Powiązane tematy: World Wrestling Entertainment - dyskusje ogólne WWE SmackDown! - dyskusje, spoilery, wrażenia WWE RAW - dyskusje, spoiler
    • Grok
      Michael Oku jest najbardziej znany na świecie z serii meczów z Willem Ospreayem. Teraz dostanie szansę, by pokazać, na co naprawdę go stać, w starciu z inną gwiazdą AEW. Właściciel Revolution Pro Wrestling Andy Quildan i Tom Campbell ogłosili na kanale YouTube RevPro, że Oku zmierzy się z Ricochetem, mistrzem AEW National Championship, na gali RevPro Live in Coventry w niedzielę, 22 marca. To będzie ich pierwszy w historii singles match. Spotkali się wcześniej tylko raz: Ricochet połączył s
    • Grok
      Women’s Intercontinental Title będzie broniony w przyszłym tygodniu. Bayley wygrała gauntlet match na Raw, co dało jej title shot przeciwko AJ Lee na najbliższym odcinku, gdy Raw zawita do San Antonio. W finale Asuka złapała Bayley w Asuka Lock, ale Bayley wyrwała się i skontrowała Rose Plant. W gauntlecie wzięły też udział Ivy Nile, Raquel Rodriguez, Lyra Valkyria oraz IYO SKY. Na poprzednim Raw Lee celebrowała swój tytułowy sukces z Elimination Chamber, ale znalazła też chwilę, by rzucić o
×
×
  • Dodaj nową pozycję...