Skocz do zawartości
  • Witaj na forum Attitude

    Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Dostep do bota wrestlingowego AI
    Rozbudowane zabawy quizowe
    Typowanie wyników nadchodzących wydarzeń
    Pełny dostęp do ukrytych działów i treści
    Możliwość pisania i odpowiadania w tematach oraz chacie
    System prywatnych wiadomości
    Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    Członkostwo w najstarszej polskiej społeczności wrestlingowej (est. 2001)


    Jeżeli masz trudności z zalogowaniem się na swoje konto, to prosimy o kontakt pod adresem mailowym: forum@wrestling.pl

     

BREAKING NEWS! CM PUNK W UFC!


Rekomendowane odpowiedzi


  • Posty:  756
  • Reputacja:   6
  • Dołączył:  01.05.2011
  • Status:  Offline
  • Urządzenie:  Android
  • Styl:  Jasny

:arrow: W trakcie UFC 181 przeprowadzona została rozmowa Joe Rogana z CM Punkiem, który stwierdził, że zatwierdził swoim podpisem umowę z UFC! Na jego debiut możemy liczyć w przyszłym roku. Na konferencji po gali, Punk powiedział, że już od dawna chciał dołączyć do tej federacji, jednak musiał rozwiązać sprawy z WWE. Phil chce udowodnić, że nadaje się do zawodowego ringu, wbrew krytykom, którzy w oktagonie go nie widzą. Ponadto pierwszy raz od dłuższego czasu jest podniecony swoją przyszłością.

:arrow: Dana White, boss UFC, cieszy się z nowego nabytku ale nie będzie mu stawiać od razu ogromnego wyzwania, bo nie wie na co stać Punka w prawdziwej walce. W pierwszym pojedynku Brooks ma zmierzyć się z innym debiutantem, lub żółtodziobem z maksymalnie 3 walkami w UFC na koncie. Dana dodał, że to sam Punk pierwszy zgłosił się do federacji.

:arrow: Jeżeli chodzi o reakcję WWE, to federacja Vince'a skasowała już jego profil na Facebooku. Tylko dwie osoby z WWE zdecydowały się jakkolwiek wspomnieć o zaistniałej sytuacji. Jest to oczywiście żona Punka, AJ Lee, która na twitterze napisała, że jest najbardziej dumną zoną świata. Oto zdjęcie szczęśliwej pary z gali UFC:

 

B4PsqvdCMAAzta1.jpg:large

 

Drugą osobą jest Rey Mysterio. Oto, jaki wpis zamieścił na Instagramie:

Awesome to see my homie Punk at UFC 181 announcing his new career as a UFC fighter! Congrats & wish him the best... Kick some ASS homie! #ItWasAPleasureBeingInTheRingWithU#LifeChanger#CantWaite2SeeUKickAss

 

It's nice to be important, but it's more important to be nice. Posse!

Kreatywny Roku 2013

Kreatywny Roku 2014

Moderator Roku 2014

 

 

  • Odpowiedzi 4
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • DonCarlos

    2

  • IIL

    1

  • patryniu

    1

  • Kosaki

    1

Popularne dni

Top użytkownicy w tym temacie


  • Posty:  5 011
  • Reputacja:   1 073
  • Dołączył:  26.06.2006
  • Status:  Offline
  • Urządzenie:  Windows
  • Styl:  Ciemny

Sukcesów a'la Brock Lesnar mu nie wróżę i coś czuję, że się po prostu ośmieszy. Liczyłem na to, że NJPW uda się go zwerbować, ale wygląda na to, że jego występy w pro wrestlingu przynajmniej na kilka najbliższych lat zostały zamrożone całkowicie.


  • Posty:  3 284
  • Reputacja:   1
  • Dołączył:  26.05.2008
  • Status:  Offline
  • Urządzenie:  Windows
  • Styl:  Jasny

Brock Lesnar nie miał żadnych sukcesów. W czasie jego pobytu w UFC waga ciężka była jeszcze mnie poważna niż obecnie, poskładał emerytów, a zawodnicy którzy potrafili więcej niż tylko groźnie wyglądać go ośmieszyli. Jego sukcesem w UFC była popularność i wpływ na sprzedaż ppv. Tym Punk może mu spokojnie dorównać o ile będą go spokojnie prowadzili.

Osobiście jako fan MMA jaram się takim transferem i czekam na pierwszą walkę która wiele zweryfikuje. Lepsze to niż jakieś występy w fedkach o których nikt nie słyszał.


  • Posty:  5 103
  • Reputacja:   0
  • Dołączył:  13.07.2009
  • Status:  Offline
  • Styl:  Klasyczny

Z jednej strony spore zaskoczenie, bo nie sądziłem, że te plotki okażą się prawdą. Punk w wyuczonej roli był niesamowity, jeszcze lepiej radził sobie z rzeczami poza scenariuszem, jednak walki u wójcia Vincenta to nie prawdziwa bijatyka i obawiam się, że Punk w UFC nie poradzi sobie choćby z naporem ostrych ciosów w buźkę, bo kondycyjnie da radę. :P

Ciekawe czy Vincent zastrzeże prawa do postaci Punk'a... :thinking:


  • Posty:  3 284
  • Reputacja:   1
  • Dołączył:  26.05.2008
  • Status:  Offline
  • Urządzenie:  Windows
  • Styl:  Jasny

Ciekawe czy Vincent zastrzeże prawa do postaci Punk'a... :thinking:

Punk dołączył do WWE w czasach gdy jeszcze nie zaklepywali każdego trademarku. To on posiada prawa do swojej własnej postaci, był CM Punkiem długo przed WWE, będzie długo po :)

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

  • Recent Posts

    • Jeffrey Nero
      Chodzi o to co trzeba zrobić by zdobyć poderwać Cece.
    • -Raven-
      Jakaś podpowiedź?
    • Grishan
      Trochę trzeba było na ten tekst poczekać, ale mam wrażenie, że było warto. Jest po prostu fajny. Hania też jest fajna. "Dziadzio Szakal" też jak najbardziej daje radę. Zastanawiałem się, jak podejdziesz do tego tematu i nie rozczarowałem się: to wszystko po prostu ma ręce i nogi. Ciekawy projekt, bez dwóch zdań. I udany erp.  
    • Bastian
      Konkretny opener na początek NXT. Szkoda tylko, że nie było żadnej stawki, a w ringu mieliśmy gości ze Smackdown w postaci Fraxiom, świeżaka Moreno i Dara, o którym wielu już zapomniało   Great American Bash za kilkanaście dni. Bookerzy postawili na najmocniejsze na ten momenty karty. Tony d'Angelo kontra Naraku u panów i Lola Vice - Kendal Grey u pań. Świeżaki, czyli Rook i Hendrix pójdą na siebie, a co do Kelani Jordan ciekawi mnie, czy prędzej zdobędzie jeszcze jakiś tytuł w NXT czy może
    • Przemk0
      Ja już swój RP ukończyłem. Nie chciałem też dopisywać za dużo tylko po prostu wykonałem swój plan na IV rozdziały, aby to było uczciwe wobec tych co napisali na czas.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...