Skocz do zawartości
  • Witaj na forum Attitude

    Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Dostep do bota wrestlingowego AI
    Rozbudowane zabawy quizowe
    Typowanie wyników nadchodzących wydarzeń
    Pełny dostęp do ukrytych działów i treści
    Możliwość pisania i odpowiadania w tematach oraz chacie
    System prywatnych wiadomości
    Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    Członkostwo w najstarszej polskiej społeczności wrestlingowej (est. 2001)


    Jeżeli masz trudności z zalogowaniem się na swoje konto, to prosimy o kontakt pod adresem mailowym: forum@wrestling.pl

     

Rekomendowane odpowiedzi


  • Posty:  2 936
  • Reputacja:   1
  • Dołączył:  15.07.2013
  • Status:  Offline
  • Styl:  Klasyczny

Match 1



Antonio Cesaro pokonał Sami'ego Zayn'a

 

 

Match 2

Mojo Rawley pokonał CJ Parker'a

 

 

Match 3

Tag Team Match

The Ascensions pokonali Too Cool (Scotty 2 Hotty & Grandmaster Sexay)

 

 

Match 4

NXT Divas Championship Match

Paige © pokonała Emme

 

 

Match 5

Xavier Woods vs. Tyler Breeze - No Contest

 

 

Match 6

NXT Championship Ladder Match

Adrian Neville pokonał Bo Dallas'a ©

NEW NXT CHAMPION - ADRIAN NEVILLE!
tumblr_lkx5svmWd11qagaito1_400.jpg

 

 

  • Odpowiedzi 1
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • DonCarlos

    1

  • Myers

    1

Popularne dni

Top użytkownicy w tym temacie


  • Posty:  3 284
  • Reputacja:   1
  • Dołączył:  26.05.2008
  • Status:  Offline
  • Urządzenie:  Windows
  • Styl:  Jasny

Cesaro/Zayn to świetny pokaz psychologii ringowej. Pomimo tego że walka nie była tak szybka, tak wyrównana, tak dynamiczna jak ich słynne starcie "2 out of 3" sprzed roku, to wciąż byli w stanie stworzyć świetne widowisko. Trochę więcej przestojów spowodowanych bookingiem gdzie jeden zawodnik przez 90% czasu skupia się na torturowaniu jednej kończyny drugiego. Na szczęście wszystko miało ręce i nogi, było porządnie rozpisane, a i mieli świetne momenty przyśpieszenia. Jak zawsze w walce Cesaro nie obyło się bez spotów w których pokazywał swoją wielką siłę i jak zawsze z przyjemnością się takie akcje ogląda. Kozacko wyglądało gdy złapał na rampie lecącego z ringu Generico i po tym wykonał slam. Dobra końcówka, trochę niespodziewany misiek po walce, dodatkowo zapomniałem już jak świetnym komentatorem jest Regal który szczegółowo tłumaczy różne dźwignie, oraz oddziaływanie poszczególnych ciosów na ciało.

Paige/Emma - ja pierdolę dlaczego trzymają takie divy w "rozwojówce" gdy po głównych programach pałętają się takie kaleki jak Bellaski, Cameron czy inne Aksany? Bardzo, ale to bardzo porządna walka. Może bez jakiś szaleństw, niesamowitych spotów, ale czysto wrestlingowo wyglądało to naprawdę przyzwoicie. Zmiany przewag, wiarygodne nearfale, fajna końcówka gdzie pretendentka jako pierwsza w historii(podobno) wybija po finisherze mistrzyni, a ta zaraz po tym zakłada jakiegoś zwariowanego suba(którego nazwę zna chyba tylko Regal) by pomimo wszystko i tak odnieść zwycięstwo. Ponownie misiek na koniec walki, podoba mi się takie łamanie bariery face/heel(szczególnie że publika i tak mocno smartowa).

Dallas/Neville - całkiem spoko. Walka jakoś sama w sobie nie powaliła, widziałem lepsze laddery w historii, ale ten nie był jakiś straszny. Głównie chodzi mi o nikłe wykorzystanie drabin , bo gdyby puścić to w singlu odbiór pewnie byłby wiele lepszy. Tak naprawdę, gimmick dało się odczuć dopiero przy końcowych akcjach jak finisher Nevilla na drabinę z Bo. Ogólnie jednak nie ma co narzekać, może poza wynikiem. Imo Dallas prezentował się świetnie jako taki nie do końca heelowy zadufany mistrz, ale cóż, może to oznaka jakiegoś rychłego awansu do głównego rosteru. W sumie trzeba dać wyspiarzowi szansę, Bo z początku też nie zapowiadał się ciekawie, a finalnie dał radę. Oby do przodu :)

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Recent Posts

    • Grok
      Big E rozumie, dlaczego fani tak ostro krytykowali rozwój wydarzeń po jego rozstaniu z The New Day. W grudniu 2024 roku doszło do angle'a, w którym Kofi Kingston i Xavier Woods zdradzili Big E i wyrzucili go z New Day. Fani liczyli, że ten wątek doprowadzi do czegoś więcej, ale nie doczekali się znaczącej kontynuacji, bo Big E nie może wracać na ring po złamaniu szyi w 2022 roku. Big E, w rozmowie z The Takedown on SI, przyznał, że wziął udział w tym wątku, mimo że zdawał sobie sprawę, iż pr
    • Grok
      Dralistico jest bliski powrotu po kontuzji, która wyłączyła go z akcji od końca 2023 roku. W grudniu Dralistico ogłosił, że przeszedł nieujawnioną operację. Próbował występować mimo urazów ucha, ale pod koniec października został wycofany z akcji, a jego ostatnim meczem była walka trzyosobowa, w której La Faccion Ingobernable przegrała z Komanderem, Markiem Briscoe i Roderickiem Strongiem. Od tego występu minęły cztery miesiące, ale nasz Bryan Alvarez donosi, że zawodnik dostał zielone światło
    • Grok
      Dustin Rhodes nie jest zainteresowany powrotem do WWE i wskrzeszeniem starego gimmicku Goldust. W odpowiedzi na pytanie fana w mediach społecznościowych Rhodes oświadczył, że najlepszą robotę w karierze odwalił w AEW. Choć bardzo kochał tę postać, gimmick Goldust wyczerpał się i nie prowadził donikąd przed jego odejściem z WWE. „Nope! Nigdy nie dostałem tam podwyżki. Co, chcesz, żebym siedział na ławie i nic nie robił? To już nie ja. Najlepszą robotę w karierze odwaliłem z @AEW. Koch
    • MattDevitto
      Podobają mi się te postery prezentowane przez Stardom czy TJPW - fajne, z pomysłem, a nie kolejny plakat, który wygląda jak coś zrobione w 2 minuty na szybko...
    • KyRenLo
×
×
  • Dodaj nową pozycję...