Skocz do zawartości
  • Witaj na forum Attitude

    Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Dostep do bota wrestlingowego AI
    Rozbudowane zabawy quizowe
    Typowanie wyników nadchodzących wydarzeń
    Pełny dostęp do ukrytych działów i treści
    Możliwość pisania i odpowiadania w tematach oraz chacie
    System prywatnych wiadomości
    Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    Członkostwo w najstarszej polskiej społeczności wrestlingowej (est. 2001)


    Jeżeli masz trudności z zalogowaniem się na swoje konto, to prosimy o kontakt pod adresem mailowym: forum@wrestling.pl

     

BGZ Wrestler Grudnia


Rekomendowane odpowiedzi


  • Posty:  1 969
  • Reputacja:   0
  • Dołączył:  07.04.2010
  • Status:  Offline
  • Styl:  Klasyczny

scaled.php?server=834&filename=bgzwm.png&res=medium

Wiem że jeszcze jutro raw na który teoretycznie może sie coś wydarzyć bo to raw sylwestrowe no ale trudno, do końca tygodnia nie będę miał możliwości napisania tego więc musi być dzisiaj. Grudzień jest miesiącem z raczej jasną czołówką ale ciężką do wyboru resztą nominacji. Mieliśmy całkiem dobre ppv jednak żadnych nowych mistrzów, no teoretycznie przynajmniej, żadnych spektakularnych zwycięstw więc myślę że w tym miesiącu głosowanie będzie zdecydowanie mniej zróżnicowane niż w zeszłym.

Randy Orton- Chyba nie trzeba wiele tłumaczyć. Pierwszy w historii WWE World Heavyweight Champion. Pokonał w ME TLC John'a Cene zdobywając oba tytuły. Trzeba też zaznaczyć że pokonał go samodzielnie i czysto. Został niekwestionowanym mistrzem mistrzów i twarzą federacji. Na kolejnych tygodniówkach przypieczętowywał swoje mistrzostwo kolejnymi serią zwycięstw.

CM Punk- Był skazany na porażkę walcząc w handicupie 3 on 1 i to z całym Shield ale dał radę. Wykorzystując zamieszanie w przecinej drużynie zgarnął zwycięstwo i jako jedyny w historii może mówić że pokonał Shield 3 on 1 (przynajmniej przez pin bo nie daje głowy że jakiegoś DQ nie było kiedyś z Big Showem czy kimś).

Bray Wyatt- Przyznaje że trochę z braku lepszych opcji. Kontynuuje pasmo zwycięstw wraz ze swoją rodzinką, na ppv wygrali z Bryanem, wciąż usiłują go przekonać by do nich dołączył (ah to przyciąganie bród), wygrywają na tygodniówkach i ogólnie wciąż pną się powoli w górę.

Magnus- Nowy TNA WHC więc nominacja raczej oczywista. Po tylu miesiącach a nawet latach mówienia że nadejdzie jego czas wreszcie ten czas nadszedł. Pokonał Hardego w finale turnieju zdobywając upragnione złoto. Co prawda nie było to zwycięstwo czyste ale liczy się fakt.

Głosowanie trwa do 10 stycznia

 

 

 

  • Odpowiedzi 5
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • Bryx

    1

  • Marcelo

    1

  • Deep

    1

  • Clown.

    1

Popularne dni

Top użytkownicy w tym temacie


  • Posty:  74
  • Reputacja:   0
  • Dołączył:  23.03.2013
  • Status:  Offline
  • Styl:  Klasyczny

Zagłosowałem na Magnusa, ponieważ nie tylko wygrał z Hardym (tak naprawdę dzięki Rockstar Spudowi), ale bardzo dobrze sobie radził przez cały grudzień w TNA. Pokonał Kurta Angle (przy pomocy Bobbiego Rooda) w bardzo dobrej walce. Zasługuje on najbardziej.

SORRY ABOUT YOUR DAMN LUCKY

  • Posty:  921
  • Reputacja:   0
  • Dołączył:  20.02.2010
  • Status:  Offline
  • Styl:  Klasyczny

Głosuję na Ortona. Wyjaśniać chyba nie trzeba. Na TLC PPV pokonał Cenę w jednej z najbardziej brutalnych stypulacji (lecz słowo ''brutalne'' jak na te czasy jest co najmniej nie na miejscu :P ). W dodatku zrobił to bez niczyjej pomocy zostając przy tym Mistrzem Mistrzów. Jakby nie patrzeć obronił dwa tytuły. Pierwszy - pas WWE. Drugi - nadal może zwać się ''Twarzą'' WWE. Umacnia się w roli Heela i pokonuje kolejnych przeciwników.

 

deathnotep.png

 

 

 

angle_02.gif

 

 


  • Posty:  1 000
  • Reputacja:   1
  • Dołączył:  23.08.2010
  • Status:  Offline
  • Styl:  Jasny

Pas mistrza TNA znaczy tyle co pas Internetu w WWE #Zack Ryder. Więc zaden Magnus, a jedynym kandydatem jest Randy Orton. Czyste pokonanie Ceny, to chyba najlepsze co mogło mu się przytrafić w karierze, i zresztą osiągnął największy sukces w swojej karierze, można powiedzieć, że stworzył historię.


  • Posty:  1 267
  • Reputacja:   0
  • Dołączył:  13.08.2010
  • Status:  Offline
  • Styl:  Klasyczny

Moim zdaniem w tym miesiącu nie można zagłosować na nikogo innego tylko Randy Ortona ! Wykręcił niezły pojedynek z Ceną, co najważniejsze pokonał go czysto bez żadnych interwencji i został pierwszym zunifikowanym mistrzem WWE ! Przed samym TLC także dobrze się prezentował, tak samo po gali co najważniejsze co raz lepiej wciela się w postać heela. :)

 

53232759957468997232.png

 

 

 

 

rko_04.gif

 

 

 

 

User Miesiąca Wrzesień 2013

 


  • Posty:  2 936
  • Reputacja:   1
  • Dołączył:  15.07.2013
  • Status:  Offline
  • Styl:  Klasyczny

Niech będzie ten Randy Orton. Cały grudzień był jego, że tak się wyrażę. Wydaje mi się nawet, że nie był aż tak przyćmiony przez Triple H'a jak to było w poprzednich miesiącach. Sporo się działo, Orton zdobył pasy, pokonał John'a no i generalnie wydaje mi się, że grudzień to był jego miesiąc. :P

tumblr_lkx5svmWd11qagaito1_400.jpg

 

 

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Recent Posts

    • MattDevitto
    • -Raven-
      Tak jest.
    • VictorV2
      Wyobraźmy sobie sytuację w której musimy robić nic, żeby być chwalonymi za dobry produkt.  I zamiast tego, wysilić się i zrobić wszystko żeby to zjebać. Randy wygrywa EC, atakując znienacka Cody'ego. Idzie na WMke, gdzie pomaga podbudować Drew. W międzyczasie Cody i Jacob kontynuują swój feud. Drew wygrywa z Randy'm, Jacob z Cody'm. Jacob i Drew wracają do swojego programu rozpoczętego X miesięcu temu kiedy Drew kosztował Jacob'a jego match o WWE title, Randy i Cody wracają do sytuacji
    • Kaczy316
      Lecimy z pierwszym SD po Elimination Chamber i ciekawi mnie w co ostatecznie pójdziemy, mamy dzisiaj walkę Drew vs Cody o tytuł Undisputed WWE, chciałbym, żeby Drew to obronił, ale Cody vs Orton jako singlowe starcie o tytuł również mi nie przeszkadza, zobaczmy w co pójdą, tutaj nie ma złej decyzji imo, a przynajmniej jest o nią bardzo ciężko.   Poza standardowo powtórką wydarzeń z sobotniego Elimination Chamber to na ring wychodzi Randy Orton! Chętnie się przekonam co nam powie! Orton
    • Bastian
      "Casino Royale"
×
×
  • Dodaj nową pozycję...