Skocz do zawartości
  • Witaj na forum Attitude

    Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Dostep do bota wrestlingowego AI
    Rozbudowane zabawy quizowe
    Typowanie wyników nadchodzących wydarzeń
    Pełny dostęp do ukrytych działów i treści
    Możliwość pisania i odpowiadania w tematach oraz chacie
    System prywatnych wiadomości
    Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    Członkostwo w najstarszej polskiej społeczności wrestlingowej (est. 2001)


    Jeżeli masz trudności z zalogowaniem się na swoje konto, to prosimy o kontakt pod adresem mailowym: forum@wrestling.pl

     

Newsy 12.10.13r


Ulicznik Xeb

Rekomendowane odpowiedzi


  • Posty:  2 513
  • Reputacja:   0
  • Dołączył:  13.02.2010
  • Status:  Offline
  • Styl:  Klasyczny

newsyq.png

Justin Credible zabrał głos odnośnie ostatnich wydarzeń i plotek, które są modne w kręgach WWE, najpierw powiedział, że ostatnia gala WWE po prostu ssała i że wolałbym wydać te same pieniądze na gale SmackDown czy RAW, że galom brakuje czegoś co 12 lat temu było normą, odniósł się też do Hulka Hogana i jego możliwym powrocie do największej federacji wrestlingowej na świecie mówił, że to dla niego żadna niespodzianka, gdyby podczas Royal Rumble Match'u pojawił się Hulk Hogan. Wspominał też, że żadnym zaskoczeniem nie mogłaby być obecność ww. Hogana oraz Stinga na WM XXX chodzi oczywiście o ich czynny udział w gali.



 

Mickie James jest zaplanowana na powiedzmy udział w WrestleManii 30, była diva WWE ma zagrać koncert w okresie WM, wszystko to ma być promocją największej gali roku, jak i atrakcją dla zgromadzonych fanów.

 

Scott Steiner, Chris Masters, Rob Conway and "Superstar" Bill Dundee są przewidzani na wzięcie udziału w Universal Championship Wrestling 2 Listopada w Owensboro, Kentucky.

 

John Cena zakomunikował, że czuje się już lepiej niż podczas tego jak kontuzja dawała o sobie znać najbardziej, w sumie fuck logic. Opowiadał, że problem miał już dłuzej i tylko kwestią czasu było kiedy nie jego zdrowie tego nie wytrzyma i konieczna będzie przerwa, obecnie przechodzi terapię, która jest owocna i zawodnik coraz szybciej wraca do sił. Jego zdaniem nie jest jeszcze gotowy do walki w ringu, wiązałoby się to z ryzykiem odnowienia urazu, ale plany są takie żeby John wrócił przez HiAC, możliwe jest że jego powrót zostanie zorganizowany już w najbliższy poniedziałek, a jego celem będzie Alberto del Rio. Wszyscy, którzy jeszcze marzą, że John może tym razem wróci jako heel muszą się pochlapać wodą, bo John wyraźnie dał do zrozumienia w dalszej części wywiadu, że nie może doczekać się powrotu, że nie potrafi usiedzieć kiedy słyszy jak fani go wywołują i na niego czekają. Poza tym Cena na koniec dodał, ze (hehe) po kontuzji jego technika w ringu może być gorsza niż przed.

 

Ludzie doszukują się The Rock'a na Hell In A Cell wszystko znajduje swój sens w tym, że Dwayne w tym czasie będzie w mieście rozgrywania gali, w dodatku tam mieszka i móglby porwać własną publikę. Prawdopodobne jest też to, że pojawi się aby rozpocząć swój program prowadzący do WM.

 

Mark Henry tydzień temu reprezentował WWE podczas USO Event.

 

The Miz weźmie udział w kolejnym filmie "Christmas Bounty" film po raz pierwszy zostanie 26. Listopada na ABC Family, z tego co zrozumiałem będzie to miało kilka odcinków. Film oczywiście jest kolejnym spod szyldu WWE.

 

Hulk Hogan mówi, że jest obecnie podczas zaawansowanych rozmów z Triple H'em, a jego status w TNA jest obecnie bardzo niepewny. Jeśli Hulk na obecną chwilę nie chciałby wracać do WWE to jest możliwość żeby wrócił za jakiś czas HHH ma dla niego zawsze szeroko otwarte drzwi, taką samą sytuacje ma w TNA, więc czegokolwiek by nie zdecydował nie zrobił będzie dalej walczył, wszystko wskazuje jednak na to, że bliżej mu do WWE, broher.

 

Troszkę o "no k***a wrestling'. Z CMLL odszedł sędzia mowa o Rafaelu el May'i. Jack Evans, Fabache i Taya odwiedzili pacjentów w pobliskim szpitalu przed czwartkową galą.

 

WWE dodało Tiger Mask do sekcji Alumni.

 

Ceny biletów na HiAC startują od 25$.

 

 

 

Walki zapowiedziane na FiP, niedługo ich gala.

 

FIP World Heavyweight Championship Match 2-out-of-3 Falls: Trent Baretta defends vs. Jon Davis w/ MSL

FIP World Tag Team Championship Match: Lancelot & Harlem Bravado w/ Larry Dallas & Trina Michaels defend vs. Dos Ben Dejos of Jay Rios & Eddie Cruz w/ Mia Yim & Leva

FIP Florida Heritage Championship Match: Gran Akuma defends vs. Slyck Wagner Brown

Evening Gown Match: Jessicka Havok vs. Maxwell Chicago

Lince Dorado vs. Rich Swann vs. Pinkie Sanchez vs. Jonny Vandal w/ Larry Dallas & Trina Michaels

Chasyn Rance w/ MSL vs. Mr. Touchdown

The NOW of Vik Dalishus & Hale Collins w/ Larry Dallas & Trina Michaels vs. Eddie Graves & Teddy Stigma

Kenneth Cameron vs. Saso Rivera

 

 

Zaktualizowana karta na Bound For Glory:

 

TNA World Title Match: Bully Ray vs. AJ Styles

TNA Tag Team Title Match: James Storm and Gunner vs. Winner of Pre-Show Match

Sting vs. Magnus

Bobby Roode vs. Kurt Angle

Ultimate X: Chris Sabin vs. Jeff Hardy vs. Austin Aries vs. Manik vs. Samoa Joe

Knockouts Title Match: ODB vs. Gail Kim vs. Brooke

Pre-Show Gauntlet Match: Eric Young and Joseph Park vs. EGO vs. Bro-Man vs. Chavo and Hernandez

 

 

O to karta zaplanowane wydarzenia na TNA IMPACT, bez wyników:

 

 

Hernandez vs. Christopher Daniels vs. Robbie E vs. Eric Young

Samoa Joe vs. Chris Sabin

Gunner vs. Knux

Non-Title Match: Bully Ray © vs. Magnus

Bully Ray and AJ Styles contract signing

 

 

A tutaj już z wynikami:

 

 

Robbie E defeated Hernandez, Eric Young, and Christopher Daniels in a four corners match.

Samoa Joe defeated Chris Sabin

Gunner defeated Knux

TNA Champion Bully Ray defeated Magnus

 

 

Tutaj karta na powracające do formuły iPPV - PWE:

 

 

Open Weight Grand Prix Tournament Bout: Brian Kendrick vs. Joey Ryan

Open Weight Grand Prix Tournament Bout: Sonjay Dutt vs. Petey Williams

Open Weight Grand Prix Tournament Bout: Carlito Colon vs. Tommy Dreamer

Open Weight Grand Prix Tournament Bout: Wes Draven vs. Chris Mordetzky

Open Weight Grand Prix Tournament Bout:Jorge Santi vs. Rhett Titus

Open Weight Grand Prix Tournament Bout:Paul London (Tri Borough Champion) vs. Tony Nese

Open Weight Grand Prix Tournament Bout:Colt Cabana vs. Ted DiBiase Jr.

Open Weight Grand Prix Tournament Bout:John Hennigan (World Heavyweight Champion) vs. Matt Morgan

FWE World Tag Team Title Match: Adrenaline Express vs. The Young Bucks vs. Bandido Jr. & Trent Barretta

Rosita vs. Kasey Ray vs. Ivelisse Velez

Angelina Love vs. Serena Deeb vs. Cheerleader Melissa

 

 

Tutaj jeszcze karta na Event Omegi: (Gala odbędzie się w szkole średniej w północnej Carolinie. #Chapell Hill

 

* Matt Hardy vs. C.W. Anderson

* Reby Sky vs. Amber O'Neil

* Shane "Hurricane" Helms vs. King Shane Williams

* Caprice Coleman and Cedric Alexander vs. Ric Converse and Xsiris

 

 

Wczoraj urodziny obchodzili: 48 była gwiazda WWE/F Rikishi, 46 obecnie zatrudniony w TNA Taz, Tony Chimel 52 będac najstarszym solenizantem wczorajszego dnia, a najmłodszym była gwiazda TNA Andy Douglas - 35. Wszystkiego Najlepszego.

  • Odpowiedzi 3
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • Yao

    1

  • Bryx

    1

  • Ulicznik Xeb

    1

  • Clown.

    1

Top użytkownicy w tym temacie


  • Posty:  1 267
  • Reputacja:   0
  • Dołączył:  13.08.2010
  • Status:  Offline
  • Styl:  Klasyczny

Wszystkiego Najlepszego dla solenizantów. Justin bardzo dobrze powiedział, że ostatnie gale ssą i trzeba coś z tym zrobić. Hulk na WM XXX według mnie też jakąś wielką niespodzianką nie jest bo spodziewałem się jego powrotu ale Sting to już trochę inna bajka ale wątpię aby ten zawodnik się pojawił.

Micke James ? Myślałem że będzie walczyć a tu tylko jakiś występ, pośpiewa i pójdzie... nuda. Cenie dobrze zrobi taka przerwa, ale według mnie za krótko by publiczność oszalała gdy powróci. Myślę że gdyby nie wrócił na HiaC tylko dopiero na RR to było by to całkiem inaczej. Co do faktu że będzie walczył w ringu gorzej niż przed kontuzją to jakaś kpina ? Cena w ringu najgorszy nie jest ale fajerwerków na pewno nie ma. Jeśli ma walczyć jeszcze gorzej to naprawdę nie będzie czego oglądać. Występ Rocka na HiaC jest bardzo prawdopodobny w końcu tam mieszka a jego obecność na pewno poprawi wyniki sprzedaży i gala nie będzie aż taka najgorsza jak dwie ostatnie. Hulk na WM XXX na pewno wystąpi to już pewne, ciekawe jaką rolę odegra. W TNA już go nie chcą, ale wcale się nie dziwie w federacji Vince dawno się nie pokazywał więc jego powrót na pewno wywoła zachwyt. Dzięki za newsy. 8)

 

53232759957468997232.png

 

 

 

 

rko_04.gif

 

 

 

 

User Miesiąca Wrzesień 2013

 


  • Posty:  3 403
  • Reputacja:   66
  • Dołączył:  26.08.2009
  • Status:  Offline
  • Urządzenie:  Windows
  • Styl:  Ciemny

Szanuje ludzi jak Justin Credible którzy mówią to co myślą na dany temat.Jednak po twoich newsach jestem już przekonany że Hulka ujrzymy w WWE. Mam nadzieje jednak że będzie to tylko jednorazowy występ a nie dłuższy program który pochłonie tak dobrze zarządzany ostatnimi czasy budżet WWE na młode talenty.

Mickie James już nie jest w TNA że może pozwolić sobie na takie występy czy jak to działa ?

Powrót Ceny nie robi na mnie wrażenia.Jak zwykle powiedział jak to mu brakowało fanów i że było mu ciężko a oczywiście wróci taki sam.Jednak dzięki za ten news bo informacja że będzie jeszcze gorszy technicznie wywołała uśmiech na mojej twarzy :)

The Rock kolejny człowiek który chce wepchać swoją mordę i zabrać trochę kasy.Oby nie pojawił się już na żadnej gali w przeciągu następujących lat.

Gala PWE na karcie wygląda naprawdę fajnie.Co prawda ex-mainsteamowcy w indy rzadko pokazują coś ciekawego ale kto wie może zaskoczą z racji na turniej.

Na prawdę dobra paczka newsów!Oby tak dalej :t_up:

#SmartFanZone

  • Posty:  1 000
  • Reputacja:   1
  • Dołączył:  23.08.2010
  • Status:  Offline
  • Styl:  Jasny

Dzięki za newsy Xeb, świetna paczka :t_up:

Pamiętam Credibla jeszcze z czasów jego występów w ringu, moim zdaniem w WWE dzieję się coraz lepiej w chwili obecnej, i oby tak jak najdłużej pozostało ; )

Masters coś mówił, że już nigdy nie stanie do ringu, czyżby zmienił zdanie? W sumie bardzo go lubiłem jak był w WWE, szkoda, że nie otrzymywał pushu.

Hahhahahahah technika może być gorsza niż przed kontuzją, Kurt Angle leży i kwiczy : D. Mam nadzieje, że da solidną walkę, akurat pojedynki między Ceną a Del Rio wspominam dobrze, raczej trzymali poziom ; )

Oby Rocky nie wracał, nie chcę go oglądać drugi raz, a jeśli to tylko na walkę z Takerem, który go zniszczy.

Najlepszego dla solenizantów ; ).

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

  • Recent Posts

    • Grins
      No mi też jakoś to nie przeszkadza ale będę szczery jednak wolałbym Drew/Cody w Hell in a Cell Matchu i to w takim brutalnym niż to coś co dostaliśmy teraz, jestem uwierzyć że panowie daliby brutalny Main Event WM jakby im tylko pozwolili, a tak to oni myślą że jak zestawili Orton/Cody to nagle wzrosną bilety, nie nie wzrosną dlatego że są w chuj drogie i ogólnie całe Las Vegas jest drogie stąd słabo schodzą im te bilety, przy okazji też nikt nie chce płacić kupe siana aby zobaczyć jak Cody wygr
    • HeymanGuy
      Status Jordynne Grace uległ zmianie z powodu urazu. Miała wystąpić w Triple Threacie z Giulią i Stratton o pas Women's US. Albo zrobią z tego singles Giulia vs. Tiffy, albo wcisną jakąś Chelsea.
    • Grok
      AJ Francis przedłużył kontrakt z TNA Wrestling do końca 2026 roku. Ogłoszono dziś, że Francis — wcześniej znany jako Top Dolla w WWE — przedłużył umowę z TNA. Skubie Mageza z ESPN podaje, że deal obowiązuje do końca 2026 roku. Francis to były gracz futbolu amerykańskiego, który studiował na University of Maryland, zanim w 2013 roku trafił do NFL z Miami Dolphins. Występował w kilku zespołach, aż do zakończenia kariery w 2018 roku. „Były zawodnik Maryland Terrapins i NFL Defensive Linema
    • Grok
      Swerve Strickland jest wielkim zwolennikiem swojego kolegi z AEW, Buddy'ego Matthewsa. Od lutego 2025 roku Matthews jest poza akcją z powodu urazu kostki, który nie zagoił się prawidłowo i ostatecznie wymagał operacji. Nadal przechodzi rekonwalescencję, a nie wiadomo, kiedy wróci do ringu. Strickland w podcaście Battleground Podcast stwierdził jednak, że z niecierpliwością czeka na powrót Matthewsa i chciałby stoczyć z nim pojedynek. Matthews był członkiem House of Black, które rozpadło
    • Bastian
      Przecież kilka miesięcy temu Rhodes sam o sobie mówił, że w WWE jest QB1. 😜 
×
×
  • Dodaj nową pozycję...