Skocz do zawartości
  • Witaj na forum Attitude

    Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Dostep do bota wrestlingowego AI
    Rozbudowane zabawy quizowe
    Typowanie wyników nadchodzących wydarzeń
    Pełny dostęp do ukrytych działów i treści
    Możliwość pisania i odpowiadania w tematach oraz chacie
    System prywatnych wiadomości
    Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    Członkostwo w najstarszej polskiej społeczności wrestlingowej (est. 2001)


    Jeżeli masz trudności z zalogowaniem się na swoje konto, to prosimy o kontakt pod adresem mailowym: forum@wrestling.pl

     

Austin, Punk vs Lesnar?, Suicide i inne (24.05.2013)


Rekomendowane odpowiedzi


  • Posty:  1 260
  • Reputacja:   0
  • Dołączył:  22.11.2009
  • Status:  Offline
  • Styl:  Klasyczny

newsyq.png

 

:arrow: Steve Austin ogłosił na Twitterze, że nie zamierza już odpowiadać na pytania odnośnie ewentualnej walki na WrestleManii XXX.

 

:arrow: Mówi się, że CM Punk ma powrócić w okolicach Money in the Bank PPV i miałby rozpocząć feud z Brockiem Lesnarem, prowadzący do ich walki na Summerslam. Oznaczałoby to faceturn Punka.

 

:arrow: W NXT zapowiedziane są kolejne czystki. Chodzi tu o zawodników, którzy od kilku lat bezskutecznie próbują dostać się do głównego rosteru, a przykładem jest Derrick Bateman.

 

:arrow: Antonio Cesaro ponownie był chwalony za swoje wyczyny z ringu. Tym razem dobrze spisał się na NXT w walce z Samim Zayn.

 

:arrow: WWE szykuje na to lato duży angle, w który zamieszany ma być rodzina McMahon, a skutkiem tego ma być zakończenie kariery Triple H'a.

 

:arrow: Na tapingu Smackdown jeden z fanów miał ze sobą tablicę "Welcome to WCW Nitro". Tablica została oczywiście zabrana.

 

:arrow: Rating RAW wyniósł jedynie 2.97, co oznacza, że federacja wciąż nie może wyskoczyć z poziomu poniżej 3.

 

:arrow: Na RAW w Calgary jest zapowiedziane "Bret Hart Appreciation Night". Mówi się, że właśnie podczas tego segmentu na ring powróci Tyson Kidd.

 

:arrow: WWE chciałoby w przyszłości pozyskiwać emerytowanych zawodników NHL.

 

:arrow: Mały spoiler z tapingów NXT:

 

Nowym NXT Championem został Bo Dallas, który pokonał Big E Langstona!

 

 

:arrow: Na ostatnim Impact do ringu powrócił Suicide, w rolę którego wcielił się TJ Perkins.

 

:arrow: Hulk Hogan wyjawił, że nie skończył jeszcze z występami w ringu. Chodzi o fanów, którzy mają mieć rozrywkę, oglądając go w akcji.

 

:arrow: W tym roku do TNA Hall Of Fame ma być wprowadzona jedna osoba i prawdopodobnie będzie to Jeff Jarrett.

  • Odpowiedzi 4
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • Bryx

    1

  • Kotleten

    1

  • Kosaki

    1

  • Arab

    1

Top użytkownicy w tym temacie


  • Posty:  756
  • Reputacja:   6
  • Dołączył:  01.05.2011
  • Status:  Offline
  • Urządzenie:  Android
  • Styl:  Jasny

Dla Steve'a się nie dziwię. Męczą go tymi pytaniami i męczą, nie dziwo że ma dosyć. Walka Punka z Brockiem może być świetna, liczę na nią, tylko po co od razu faceturn dla Punka? Może konkurs na Paul Heyman Guya cz coś? Czystki w NXT mogądziwić, ale oni po prostu robią miejsce dla najbardziej utalentowanych, no może głupota to odsyłanie brata Adolpha. Cesaro był chwalony, ale mnie to nie obchodzi, bo ja typa po prostu nie trawię, inie widzęgo nigdzie w WWE. Za to brawa dla Samima. Stotyline z rodziną HHH byłby super, bo to ma być coś takiego, że Stephanie i ich dzieci będą chcieli, aby HHH skończył karierę, bo to źle wpływa na zdrowie i takie tam pierdu pierdu. Bardzo ciekawie sie zapowiada.

Bo Dallas mistrzem czegokolwiek? No sory, ale nie.

Hulk niech kończy tę farsę i odchodzi na emeryturę.

Dzięki Kotleten za zacne newsy.

 

It's nice to be important, but it's more important to be nice. Posse!

Kreatywny Roku 2013

Kreatywny Roku 2014

Moderator Roku 2014

 

 


  • Posty:  181
  • Reputacja:   0
  • Dołączył:  02.05.2013
  • Status:  Offline
  • Styl:  Klasyczny

* Faktycznie nie dziwie mu się, że on już nie chce odpowiadać na ten pytania związane z The Shield i jego potencjalnym powrotem do ringu, chociaż może trochę prawdy w tym się kryje może wróci niespodziewanie rzuci komuś wyzwanie i rozpocznie program zakańczający karierę Austina w ringu co będzie dobrym pomysłem, chociaż i tak wątpię w to, że zobaczymy go akurat na WrestleManii XXX, która i tak będzie ostatnią Wm dla The Undertaker, ale uważam, że Austin na niej się nie pojawi miejmy nadzieje, że będzie ona troszkę lepsza od WrestleManii XXIX! cieszy mnie to, że, chociaż obecność Brocka Lesnara nas zaszczyci na tej WrestleManii za pewnie jeszcze ktoś powróci do końca roku 2013 np: Batista Goldberg :8 Jake Snake Roberts, który prawdopodobnie wróci na Royal Rumble 2014 faktycznie Wm XXX będzie taką ceremonią zakończenia ery tych zawodników, którzy od Wm XX byli cały czas w Main Evencie itd. według mnie będzie to ostatnia WrestleMania dla Triple H, The Undertaker, Rey Mysterio( będzie występował, ale sporadycznie) może dla Johna Cena (będzie występował, ale sporadycznie tak jak Rey Mysterio) a WrestleManii 31 będzie czymś wielkim dla takich osób jak CM Punk, Shield, Sami Zayan, Dolph Ziggler to będzie wielka droga dla tych młodszych gwiazd miejmy nadzieje, że tak będzie, bo każdy z nas, by za pewnie chciałby widzieć na WrestleManii 31 CM Punk vs Dean Ambrose o WWE Championship w Main Evencie! dla nas taka walka była, by czymś wielkim lub CM Punk vs Daniel Bryana na samej WrestleManii 31 w Main Evencie tej gali raczej do WrestleManii 35 nie będziemy oglądać Cena w Main Evencie :8 .

* Ja nadal uważam, że CM Punk powróci przed Payback i rozpocznie program ze samym Heymanem, a nie Curtis Axelem i za pewnie Heyman naślę na CM Punka pierw Curtisa Axela, z którym za pewnie stoczy walkę na samym Payback w rodzinnym mieście CM Punka jednak CM Punk go pokona Heyman się troszkę przestraszy, bo CM Punk będzie go za pewnie nękał i jechał za Mic-Skillem aż po chwili Heyman się wkurzy po Money In The Bank przedstawi Punkowi, kto chętnie z, nim, by zawalczył no i po chwili Theme Brocka Lesnara no i oczywiście tradycyjnie brawl no i finał na SummerSlam według mnie wygra CM Punka, jeżeli miał, by walczyć ze samym Lesnarem to Punk ma największe szanse na wygranie Brock wygrał walkę na Extreme Rules no i raczej teraz CM Punk, by dostał szanse na wygranie z Lesnarem na SummerSlam.

* A ja miałem nadzieje, że ten gruby Angle będzie jakąś mega rewolucją jakąś inwazją Wrestlerów z NXT a tu Triple H i zakończenie kariery? nic ciekawego z tego nie wyjdzie Stephanie będzie zmuszać Triple H do zakończenia kariery jednak ten się nie zgodzi później będzie go namawiać Vince jednak ten się nie zgodzi i tak dalej i tak dalej no i co, by z tego wynikło co wielka walka na SummerSlam? nie kumam tego już, a może Heel Turn HHH jednak jest to nie możliwe nie kumam po co ten cały storyline jak i tak gówno z tego wyjdzie i będzie to przynudzać na maxa.

* Rating słaby więc CM Punka za pewnie na RAW w kanadzie sprowadzą. :)

tumblr_mq3sf0Vh8u1rpv6kho1_500.gif

Nic, zu­pełnie nic...A jed­nak tak wiele.

http://secondwwe.tumblr.com/


  • Posty:  1 000
  • Reputacja:   1
  • Dołączył:  23.08.2010
  • Status:  Offline
  • Styl:  Jasny

Steve Austin - zobaczyliśmy The Rocka w ringu który powrócił, każdy się jarał a wyszło słabiutko, teraz być może SCSA zdecyduje się powrócić, ale jego akurat zawsze ceniłem bardziej niż Rocka i chętnie bym go w WWE zobaczył ; ).

Kolejny turn CM Punka? Noooo nie wiem. Co prawda fajnie się go ogląda w każdej roli, ale tak co pół roku nowy turn nie wychodzi na dobre żadnemu zawodnikowi. Z drugiej strony, cholera - czy ktoś po takim runie wyobraża sobie go gdzie indziej niż w Main Evencie?

Bateman wylatuje, szkoda, ale jeśli nie miał 'tego czegoś' by dostać się do głównego rosteru to po co kisić go w NXT, tam czekają następni.

Cesaro powinien wygrać walizkę MITB, już Arab o tym gdzieś pisał, to dodałoby mu kopa w karierze, ale jak najszybciej wykorzystać, nie tak jak Ziggler.

Ale niski rating, omg, tego bym się akurat nie spodziewał, bez przesady, nawet obecny produkt zasługuje na 3 :D.

CO do spoileru z NXT - dostałem

kurwicy

.

Dzięki za newsy :t_up:


  • Posty:  921
  • Reputacja:   0
  • Dołączył:  20.02.2010
  • Status:  Offline
  • Styl:  Klasyczny

Co do feudu Punka z Lesnarem to oczywiście jestem jak najbardziej za. Aczkolwiek ciągłe przeskakiwanie z kwiatka na kwiatek jest nużące, ale ktoś musi w tym programie grać rolę tego dobrego i over z publiką, a raczej nie powierzą tego zadania Brockowi. Punk na micku jest genialny, a w połączeniu z Heymanem zapewnią nam świetne emocje. Nie zdziwię się jak angle będzie w głównej mierze poświęcony tematowi: Mistrz/Uczeń (Paul/Punk), a Brock będzie jedynie od czarnej roboty. Tym razem koks spokojnie może przegrać, przynajmniej będzie miał większe szanse na wygranie feudu z aktorem, a tak przy ewentualnych dwóch zwycięskich programach za trzecim wdupi.

Co z tego, że chwalą Cesaro jak nie przekłada się to na wyniki. Nie żebym miał coś do Generico, ale jako żółtodziób (chodzi o WWE) powinien po prostu zostać pojechany, a tak nie dość, że wcześniej pokonał Hawkinsa to po kilkunastu minutach Antonio. Szanse na walizkę czy jakiś progres spadają z każdą tygodniówką.

Big E mógł się już znudzić jako mistrz i zapewne po stracie pasa poświęci się pracy jedynie w głównym rosterze tak dawanie tytułu osobie kompletnie pozbawionej jakiejkolwiek charyzmy to czyste nieporozumienie. W NXT jest wiele innych gorących nazwisk i można jedynie zadawać sobie pytanie dlaczego Bo? Tym bardziej, że niczym specjalnym się nie wyróżniał. O wiele więcej robili Graves czy chociażby Wyatt ...

 

deathnotep.png

 

 

 

angle_02.gif

 

 

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

  • Recent Posts

    • -Raven-
      Oczywiście.
    • Grok
      Autor: Ian McCord Pierwsza runda inauguracyjnego turnieju UNIVERSE CUP odbyła się na gali UNIVERSE MAGIC 2026 9 marca w legendarnym Shinjuku FACE w Tokio. Na karcie znalazły się 4 mecze pierwszej rundy z udziałem przedstawicieli federacji zrzeszonych w WRESTLE UNIVERSE: Pro Wrestling NOAH, DDT, Michinoku Pro, ZERO1, BASARA, Ganbare Pro, Uptown oraz MONDAY MAGIC. Pierwszy mecz turnieju UNIVERSE CUP zakończył się zwycięstwem Sanshiro Takagiego z DDT nad Great Mummy z MONDAY MAGIC po Stunnerze po
    • Grok
      Po występach w obu federacjach Swerve Strickland stawia na model wynagrodzeń w AEW, uważając go za lepszy od tego, co oferuje WWE. Strickland udzielił wywiadu dla Baller Alert przed galą AEW Revolution, zdradzając, że jego kontrakt obowiązuje jeszcze przez 3-4 lata. Podoba mu się podejście AEW i Tony'ego Khana do negocjacji z wrestlerami – traktują ich jak prawdziwych sportowców. Uważa też, że wypłaty w AEW są po prostu lepsze niż w WWE, bo są „gwarantowane”. Strickland został zwolniony
    • Grok
      Gwiazda Lucha Libre AAA podobno wyleciała po incydencie z fanem na niezależnym show. Bodyslam.net i Lucha Blog donoszą, że Nino Hamburguesa został zwolniony z AAA po tym, jak walnął fana łokciem w trakcie walki we wtorek. Wideo z incydentu obiegło media społecznościowe – nagranie pokazuje, jak Hamburguesa trafia fana trzema lżejszymi łokciami, po czym solidnie go praży. Według raportu Lucha Blog, inni wrestlerzy dowiedzieli się o zwolnieniu Hamburguesy w piątek. Hamburguesa z ciężk
    • Kaczy316
      Standardowo zaraz po WM, czyli praktycznie w okresie gdzie szansa na odebranie złota mistrzowi po WM jest bardzo nikła, szkoda Zayna w takiej sytuacji, znowu poleci do odstrzału jak na Royal Rumble.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...