Skocz do zawartości
  • Witaj na forum Attitude

    Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Dostep do bota wrestlingowego AI
    Rozbudowane zabawy quizowe
    Typowanie wyników nadchodzących wydarzeń
    Pełny dostęp do ukrytych działów i treści
    Możliwość pisania i odpowiadania w tematach oraz chacie
    System prywatnych wiadomości
    Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    Członkostwo w najstarszej polskiej społeczności wrestlingowej (est. 2001)


    Jeżeli masz trudności z zalogowaniem się na swoje konto, to prosimy o kontakt pod adresem mailowym: forum@wrestling.pl

     

Orton, Jericho, Laurinaitis, Masters w TNA? i inne


Rekomendowane odpowiedzi


  • Posty:  1 260
  • Reputacja:   0
  • Dołączył:  22.11.2009
  • Status:  Offline
  • Styl:  Klasyczny

newsyq.png

 

:arrow: WWE ogłosiło, że Randy Orton zagra w filmie "12 Rounds". W oryginalnym filmie wcześniej grał John Cena.

 

:arrow: Chris Jericho zapytany na Twitterze, czy kiedykolwiek zamierza przestać uczestniczenia we wrestlingu odpowiedział (tłumaczyć nie trzeba):
"No Way!"

 

:arrow: Coraz częściej mówi się o powrocie Johna Laurinaitisa do TV. Na razie występuje on tylko na house-showach.

 

:arrow: WWE ponoć zarobiło już 5 milionów na produkcji ‘Legend’s House.’

 

:arrow: Aplikacja "Tout" została pobrana już 30 tysięcy razy. Jest to aplikacja, za pomocą której fani mogą dzielić się swoimi opiniami co do show i możliwe jest, że ich opinie zostaną wyemitowane na RAW w TV.

 

:arrow: The Undertaker pojawił się wraz z Michelle McCool na jednej z gal FCW. Mark poinformował, że Michelle spodziewa się dziecka!

 

:arrow: Powrót Kelly Kelly jest przekładany z tygodnia na tydzień. Ma ona powrócić w przyszłym tygodniu, lecz i tak nie wiadomo, czy to wypali.

 

:arrow: Rating ostatniego RAW wyniósł tylko 3.09 i to spadek aż o 0.75 w porównaniu z ostatnim tygodniem (1000 odcinek).

 

:arrow: David Otunga przebywał ostatnio na planie filmowym “The Hive”. Jest on jednak zapowiedziany już na tour po Australii (8/30-9/1).

 

:arrow: Coraz intensywniej WWE zastanawia się nad nową, sobotnią tygodniówką. Miałaby ona na celu podsumowanie tygodnia, a jej nazwa nie jest jeszcze znana.

 

:arrow: Znamy już datę Survivor Series 2012. PPV odbędzie się 18 listopada w Indianapolis.

 

:arrow: Niedawno pisałem o planach na walkę Daniel Bryan vs Charlie Sheen na Summerslam. Teraz jednak planuje się walkę Daniela z Kanem, a Sheen miałby być w narożniku Monstera. Ma to jeszcze bardziej wypromować Summerslam.

 

:arrow: Buyrate Wrestlemanii 28 wyniósł 1,217,000 wykupień. Jest to lepszy wynik niż przy Wrestlemanii 27.

 

:arrow: Z kolei Mark Henry przebywa obecnie na Olimpiadzie w Londynie, więc na razie nie musimy spodziewać się jego powrotu.

 

:arrow: Chris Masters udzielił niedawno wywiadu, w którym mówił, że liczy na dojście do TNA. Wystąpił on już w kilku Try-outach.

 

:arrow: Ostatni odcinek "Impactu" obejrzało około 1,400,000 osób. Dokładny rating nie jest jeszcze znany, lecz na pewno będzie on niższy w porównaniu z poprzednim tygodniem.

 

:arrow: Wciąż nie znamy lidera Aces & Eights. Najbardziej prawdopodobną wersją jest... Jeff Jarrett!

Chciałbym przeprosić za spóźnione newsy o niecodziennej godzinie, lecz niestety o nich zapomniałem... Jeszcze raz przepraszam.

  • Odpowiedzi 1
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • patryniu

    1

  • Kotleten

    1

Popularne dni

Top użytkownicy w tym temacie


  • Posty:  5 103
  • Reputacja:   0
  • Dołączył:  13.07.2009
  • Status:  Offline
  • Styl:  Klasyczny

Kolejna część 12 Rounds? Czy oni ocipieli? Takie filmy robi się tylko raz, bo są w pewien sposób wyjątkowe.. No nie wiem czy Randall spisze się w tej roli, tak dobrze jak to zrobił Cena. Jericho nie odejdzie z WWE, a także nie porzuci wrestlingu. Właściwie nie dziwię się, bo 3/4 federacji tak zrobi.. RAW miało taki piękny wynik jakim był rating 3.8, ale widzę, że powracają na stare tory i teraz będziemy oglądać RAW na rating 3. Nie dziwię się, że ocena spadła, skoro to co się wydarzyło było kompletnie nieudane. Daniel vs. Kane? No to już o wiele lepiej brzmi oraz wygląda niż Daniel vs. Punk..

Dzięki :t_up:

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

  • Recent Posts

    • Grins
      Właśnie tak moim zdaniem Barrett czy Corey o wiele lepsi na komentatorce, Cole to też klasa sama w sobie w sumie już legenda tego biznesu, niestety drugiego takiego teamu jak Jim Ross/Jerry Lawler nie dostaniemy, ogólnie najlepiej zapowiadał się Mauro Ranallo szkoda że to się tak potoczyło ze musiał odejść, ogólnie też nikt nie ma podjazdu do Tazza czy Joey Stylesa, szczerze powiem wam że nawet Renee Young właśnie się słuchało jak sprzedawała emocje i moim zdaniem jakby tak została przy komentow
    • Grok
      Ostatni main event Johnny'ego TV w CMLL pomógł mu na nowo zakochać się w wrestlingu — nawet jeśli kosztował go utratę włosów. Dawny John Morrison przegrał z Angélem de Oro w meczu hair vs. hair na piątkowej gali CMLL w Arenie Meksyk 27 lutego. W najnowszym odcinku programu Insight with Chris Van Vliet podzielił się przemyśleniami na temat tego doświadczenia i jego znaczenia dla siebie. Johnny TV czuje się obecnie „niewykorzystany” w AEW, co — jak sam mówi — dotyczy wielu ludzi w świecie wrestl
    • Grok
      Autor: Lewis Carlan To, co początkowo było plotką, stało się rzeczywistością – przedstawiciele legendarnej areny wrestlingowej Shinjuku FACE potwierdzili, że obiekt zamknie podwoje na stałe pod koniec września 2026 roku. Z oficjalnego konta Shinjuku FACE na X: W kontekście wrestlingu w Japonii niemal każda promocja organizowała gale w murach Shinjuku FACE przez ostatnie 21 lat. Po ogłoszeniu zamknięcia liczne gwiazdy Puroresu wydały oświadczenia w tej sprawie. Od Miyu Yamashita: Od W
    • Grok
      JD McDonagh wyjaśnił, dlaczego zdradził Finna Balora na WWE Raw. Na drodze do WrestleManii w poniedziałkowy wieczór rozegrał się kluczowy segment, w którym Judgment Day zaatakowało Balora i wyrzuciło go z grupy. Początkowo wyglądało na to, że McDonagh próbuje załagodzić sytuację między Balorem a Dominikiem Mysterio. Jednak gdy Balor rzucił się na Mysterio, McDonagh powalił go clothesline'em. McDonagh opublikował tweet w roli postaci, obwiniając ego Balora o narastające napięcia w Judgment Da
    • Grins
      Widziałem RAW w skrócie i kolejna dobra tygodniówka od czerwonych, nie wiem co jest grane ale co RAW coś się dzieje, o wiele lepiej mi się to ogląda niż w zeszłym roku gdzie dostaliśmy tylko dwa dobre programy na RAW a reszta to był jeden wielki kicz.  Rollins w tej nowej odsłonie na prawdę wygląda świetnie, prowadzą to na spokojnie i bez zbędnych rewelacji, świetnie że nie porzucili motyw z masked man'em kto wie może rzeczywiście Rollins utworzy z tego swoją stajnie a pod maskami będą s
×
×
  • Dodaj nową pozycję...